dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Piaseczno i okolice
Strona 1 z 500
  1. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Poszukuje sąsiadów z okolicy w celu wzajemnej wymiany adresów, kontaktów, informacji o hurtowniach materiałów bud, usługodawcach, instalacjach czyli "co, gdzie i za ile" Pozdrawiam
    Bułeczka
  2. atk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    atk Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 12
    Zgłasza sie Jastrzębie k.Żabieńca k. Piaseczna.
    Mam nadzieję rozpocząć za chwilę tzn. na przełomie kwietnia i maja
  3. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Witam serdecznie kogoś z "mojego" regionu.
    Ja jestem na etapie zalewanie fundametnów wiec jeśli w jakimś etapie mogę Ci pomóc ...
    Pozdrawiam,
    Buła
  4. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Mam tylko nadzieję, że nie jest to poczatek secesji.....
    Czy będziecie na grillu w Kampinosie???
    Zapraszamy!!!Wszyscy mile widziani..
  5. Maco ELITA FORUM (min. 1000)
    Maco Zarejestrowany: 14.11.2001 Posty: 2764
    Właśnie.
    W końcu Grupa Warszawska zalicza się jakby nie było do okolic Piaseczna !!!
  6. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Bardzo, bardzo dziekuje za zaproszenie na grila, ale jestem na bardzo "zaganianym" etapie budowy. Dodatkowo nakłada sie troszkę nadgodzin w pracy i szkoła..., no i zakładanie ogródka w wolnych minutkach
    Nie dam rady , bo przeciez kiedyś muszę spać
    Może kiedyś, w bardziej sprzyjających warunkach
    pozdrawiam Buła
    ps. wątek Piaseczno i okolice założyłam w celu wymiany informacji o okolicznych cenach, hurtowniach, usługach.. co ma znaczenie jeśli się zwraca uwagę na transport
    mam nadzieje, że to wydzielenie nikogo nie uraziłam
  7. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    oczywiscie,ze nie.Bułeczko, chcieliśmy po prostu, abyscie dołączyli do nas. Ale rozumiem, że nie masz czasu. Pozdrawiam więc serdecznie i życzę choć chwili wypoczynku
  8. atk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    atk Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 12
    Cześć Bułeczka_77

    Ja mam nadzieję być niedługo na tym samym etapie. Na razie czekam jeszcze na to by działka trochę obeschła. Oczywiście pytań, spraw, problemów mam bardzo dużo, inaczej nie byłoby mnie tu. Przede wszystkim poszukuję kierownika budowy (mam wsród znajomych osoby z uprawnieniami ale nie chcę ich stracić w wyniku konfliktu na "placu boju". W dalszym ciągu mam też watpliwości z czego budować (gazobeton czy ceramika). Jest to oczywiście dylemat o wyższości Świąt Wielkiejnocy nad Świętami Bożegonarodzenia. Ostatnio usłyszałem dobry argument że jeżeli "etapuję" to lepsza będzie ceramika (nie nasiąka).
    Kolejny problem to fundamenty : wykonawca optuje za wylewanymi z betonu, podobno wyjdzie taniej (będę chciał jego wycenę). To na pewno nie wszystko, problemów i pytań mam znacznie więcej.

    Pozdrawiam
    Zibi
  9. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Cześć ATK - Zibi
    U nas też był beton wylewany ( pod okiem murarzy, którzy zawsze zobili to w sposób tradycyjny czyli taczka, betoniarka i łopata) i powiem Ci że chłopaki byli bardzo mile zaskoczeni, że poszło tak szybko i przy okazji taniej, bo oni by za taką robotę policzyli znacznie więcej.
    Może więc nie warto tak się opierać? Biorąc pod uwage czas, prace i kasę chyba jednak taniej wychodzi beton+pompa
    My budujemy z Ytonga i muszę przyznać, że idzie to bardzo szybko. Już w sobotę mają robić strop....
    Jeśli idzie o kier. budowy to niesty nie mogę Ci nikogo polecić, bo naszym kier. jest tak naprawde wykonawca a tak prawnie to jego kolega, którego na oczy nie widziałam hihihihi. Najważniejsze, że wszystko przebiega zgodnie z planami i technika budowalną. Nadzoru budowlanego nie mamy, bo w pełni ufamy naszemu wykonawcy naprawdę jest w porządku gość.
    To pozdrawiam i jeśli potrzebujesz pomocy i przewodnika po okolicznych hurtowniach to może Ci pomoge
    Bułeczka
  10. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Bułeczko,
    czy moge wejsc na priv i spytac o koszty?zastanawiam sie nad 1 warstwa...
  11. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    No nie daje wiary, że pod Piasecznem się nikt nie buduje i nie czyta Forum!!! Czyżby moi sąsiedzi byli "nieinternetowi"????
    A może nie chcą sie ujawnić?
    Szkoda, bo jak to mówią w kupie raźniej
    Pozdro od Bułki
  12. mycha WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mycha Zarejestrowany: 29.07.2002 Posty: 7
    A ja buduję się w Czersku, gmina Góra Kalwaria, powiat Piaseczno.
    Jestem na etapie prac wykończeniowych w środku. Służę pomocą jeśli tylko będę w stanie jej udzielić.

    ATK
    Co do wyboru materiału polecam silikat - niedrogi, trwały, dobrze się muruje, a jeśli tylko masz dobrych murarzy to ściany wychodzą bardzo równe i potem wystarcza tylko cienki tynk gipsowy.
  13. *marta* ELITA FORUM (min. 1000)
    *marta* Zarejestrowany: 11.06.2002 Posty: 1129
    chciałabym odświeżyć wątek
    Buduję (a raczej będę, bo zaczynamy w przyszłym roku - wraz z odejściem zimy)w Głoskowie.
    Jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowę (jak Ci poszło w gminie?). Bułeczko_77 jak Ci poszło w gminie Piaseczno?
    pozdrawiam,
    marta
  14. 6115 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    6115 Zarejestrowany: 02.12.2002 Posty: 5
    Witam,
    ja zamierzam na wiosnę rozpocząć budowe w Głoskowie.Chętnie nawiąże kontakt z budującymi się w tej okolicy.
    "marto" jesteśmy sąsiadkami chętnie wymienię sie doświadczeniami
    Pozdrawiam
    Sylwia
  15. *marta* ELITA FORUM (min. 1000)
    *marta* Zarejestrowany: 11.06.2002 Posty: 1129
    6115 witam serdecznie cieszę się, że mam tutaj sąsiadów! gdzie dokładnie w Głoskowie budujesz?
  16. 6115 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    6115 Zarejestrowany: 02.12.2002 Posty: 5
    Witam,
    Dokładnie to moja działaka jest na końcu swiata w szczerym polu na ulicy korczunkowej pod lasem. Stoi tam juz jeden dom. Na wiosne zamierzamy postawić stan surowy otwarty domek muratora D12b.Chętnie nawiążemy kontakt mailowy [email protected]
    Pozdrawiam i czekam na kontakt. Napisz gdzie Wy macie działkę i kiedy zamierzacie się budować
    Sylwia
  17. *marta* ELITA FORUM (min. 1000)
    *marta* Zarejestrowany: 11.06.2002 Posty: 1129
    Sylwio, ja też mam działkę na Korczunkowej, też w szczerym polu (no może nie do końca, bo stoją tam już trzy domy), chyba trochę dalej niż Ty od lasu, ale i tak będziemy bliskimi sąsiadkami. Zaczynamy na wiosnę.
    Już piszę maila
  18. Jezier OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jezier Zarejestrowany: 05.01.2002 Posty: 6130
    Witam. W styczniu moją gminę przyłączyli do powiatu Piaseczyńskiego więc nagle zrobiły się to moje okolice . Buleczka budowałaś z ytonga, dobrą miałaś ekipę i jak bardzo drodzy byli?
  19. *marta* ELITA FORUM (min. 1000)
    *marta* Zarejestrowany: 11.06.2002 Posty: 1129
    Podciągam trochę Piaseczno do góry. Może coś się rozkręci Południowo-warszawscy budujący zapraszam tutaj!
  20. Bela STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bela Zarejestrowany: 20.09.2002 Posty: 306
    No cześć,
    Melduję się.
    Widzę, że do nadejścia wiosny może nas się tu zebrać niezła gromadka...
    Proszę was o informację, czy macie kanalizację (Hihihi... - szczególnie w mojej okolicy Jastrzębia), czy robiliście szambo? Interesuje mnie koszt jego wykonania i jakieś namiary na niedrogie z atestem...
    Pozdrawiam
    B

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Bela dnia 2003-03-10 10:47 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Bela dnia 2003-03-10 10:48 ]</font>
  21. *marta* ELITA FORUM (min. 1000)
    *marta* Zarejestrowany: 11.06.2002 Posty: 1129
    My zamówiliśmy już szambo. 10 m3 za 2100 plus robocizna 1800. Jutro prześlę Ci namiary jeśli chcesz.
  22. Bela STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bela Zarejestrowany: 20.09.2002 Posty: 306
    Tak, proszę...
  23. Jezier OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jezier Zarejestrowany: 05.01.2002 Posty: 6130
    Bela. Dobrego masz kierownika budowy?
  24. Maluszek REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Maluszek Zarejestrowany: 18.07.2002 Posty: 12329
    Marto,
    czy mogłabyś mi też przesłać namiary na to szambo.
    Dzięki
  25. *marta* ELITA FORUM (min. 1000)
    *marta* Zarejestrowany: 11.06.2002 Posty: 1129
    Wysłałam Wam namiary na szambo na priva.
  26. Bela STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bela Zarejestrowany: 20.09.2002 Posty: 306
    Jezier - napisałam Ci na priva...

    No dobra, jako że pogoda dzisiaj trochę wiosenna, idąc dobrze przetartym tropem GRUPY WARSZAWSKIEJ proponuję już zacząć umawianie się na spotkanie, bo znając życie zajmie nam to z pół roku...
    B
  27. Man SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Man Zarejestrowany: 28.02.2003 Posty: 96
    witam

    Od nowego roku jestem w powiecie Piaseczno, będę więc tu zaglądał częściej.

    *marta*
    poproszę również o namiary na to szambo.
  28. Bela STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bela Zarejestrowany: 20.09.2002 Posty: 306
    Łopaty?
    Żartuję, ale tak serio - to polecam koparkę Ostrówek: Ja dałam 50 zł za godzinę i w 5 godzin miałam śliczne wykopy pod fundamenciki (ale to było 4 lata temu). A fachowcy "ze wschodu" kopaliby u mnie 5 dni (glina).
    Pozdrawiam,
    B
  29. Bela STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bela Zarejestrowany: 20.09.2002 Posty: 306
    Hej, Piaseczno !!
    Podciągam do góry...

    Słuchajcie, kto jeszcze chce niedługo instalowac szambo? - może byśmy się zmówili i poszli hurtem do producenta???
    Będzie taniej...
    B
  30. Bela STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bela Zarejestrowany: 20.09.2002 Posty: 306
    No to mamy już 4 zbiorniki (Marta, ja i ew. Maluszek).
    Ktoś jeszcze?
    B
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 14972
Strona 1 z 500