dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Piaseczno i okolice
  1. Martka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Martka Zarejestrowany: 13.01.2005 Posty: 770
    Zostało mi kilka (może 15) putaków stropowych betonowych do stropu terriva 1 i trzy belki.
    Jest ktoś chętny ?
  2. magdi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magdi Zarejestrowany: 09.04.2005 Posty: 33
    no to tkwimy na celego Umowa przedwstepna podpisana - mamy nadzieje niebawem zmienic adres na St. Iwiczna Jednoczesnie pilnie probujemy sprzedac mieszkanie, dogadac sie z ekipami, urzedami, bankiem. W przyszlym tygodniu rusza elektryk, zaraz potem hydraulik, tynki, wylewki... O Matko! Juz jestem przerazona. Powinnismy sie przenosic pod koniec czerwca, a juz mi teraz wszyscy mowia, ze nie ma szans, zeby podlogi polozyc
    I obiecuje, ze bede regularnie czytac. takze posty o spotkaniach
  3. Whisper OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Whisper Zarejestrowany: 15.12.2003 Posty: 7604
    A może ktoś potrzebuje dwóch palet Belixa 600 24cm? Tylko że w domu mam zamurowane
  4. Tylka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tylka Zarejestrowany: 26.05.2004 Posty: 19
    Witam
    Mam problem potrzebuje dobrego i taniego hydrauliko-gazownika z uprawnieniami do położenia instalacji wody + kanalizacji+ gazu w drodze, czyli wykopy i ok 120 mb rur. Może ktos z was ma do polecenia takiego fachowca.

    pozdrawiam
  5. abromba ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba Zarejestrowany: 11.09.2004 Posty: 1705
    Cytat Napisał Tomasz M.
    Nie ma problema. Już się cieszę na myśl o tej komodzie
    A propos postawienia czegoś na czymś, moja żona robi doskonały adwokat (w Thermomixie), więc jeśli w jakiś majowy weekend (w tygodniu jeszcze mieszkamy w mieście) Wasze drogi zaprowadzą w pobliże Wólki Kozodawskiej (okolice osiedla Dworku Polskiego, tego co jest dalej od Drogi Dzików) , to ....
    Zaproszenie jest ważne także dla pozostałych piaseczyniaków. R.S.V.P. na dzień-dwa przed wizytą, jeśli możliwe, żeby ten adwokat nie "wyszedł" w najmniej odpowiednim momencie.
    Grupa Piaseczyńska liderem wyrobów alkoholowych w Polsce. Nie jestem upoważniona do podawania źródła, ale powiem Wam w tajemnicy, że mamy również wytwórcę wina! Wg etykiety to burgund, ale chyba był troszkę wzmocniony - jak porto. I to naprawdę przyzwoite porto.
    Może ktoś robi miodki albo naleweczki???
  6. Whisper OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Whisper Zarejestrowany: 15.12.2003 Posty: 7604
    Cytat Napisał abromba
    Grupa Piaseczyńska liderem wyrobów alkoholowych w Polsce. Nie jestem upoważniona do podawania źródła, ale powiem Wam w tajemnicy, że mamy również wytwórcę wina! Wg etykiety to burgund, ale chyba był troszkę wzmocniony - jak porto. I to naprawdę przyzwoite porto.
    Może ktoś robi miodki albo naleweczki???
    Nooo... ja zrobiłem w zeszłym roku nalewkę wiśniową z własnych wiśni. Niestety w tym roku wiśni nie będzie, bo poległyw trakcie budowy
  7. abromba ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba Zarejestrowany: 11.09.2004 Posty: 1705
    A może wilczomleczówkę chociaż?
  8. mksiazek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mksiazek Zarejestrowany: 07.05.2004 Posty: 19
    Mam jeszcze sporo stempli do odsprzedania.
    Będzie chyba ze 150 różnych długości 2,5-3m.
    Głosków-Letnisko.
    Jak ktoś reflektuje zapraszam
    M&M&M
  9. abromba ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba Zarejestrowany: 11.09.2004 Posty: 1705
    Jeśli ktoś ma problem z nieplanowanym kocim potomstwem:
    Przygarnę kota nierasowego z rodowodem łowczym. Żeby było jasne - nie planuje dla niego żywota kanapowego, tylko bój w pierwszej linii o mój dom bez myszy. Preferowany młody wiek. Płeć i maść bez znaczenia (choć nie ma to jak buraski, choć mój ukochany Baldwin, który żył 16 lat był w biało - czarne łatki).
  10. mieczotronix ELITA FORUM (min. 1000)
    mieczotronix Zarejestrowany: 22.04.2003 Posty: 2203
    Nie poratuję kotem niestety, bo nie posiadam. Ale przy okazji spytam
    jaktam Pani abrombo sprawy "ogólnorozwojowe" - przeprowadzeczka już wkrótce?
  11. abromba ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba Zarejestrowany: 11.09.2004 Posty: 1705
    Mieczu! Sam wiesz jak to jest....
    My w dodatku przeprowadzamy się z dwóch miejsc - z mieszkania i domu po moich rodzicach, skąd m.in. będziemy wieźć trzy wielkie szafy i pianino - a to juz ciężki (wagowo i jakosciowo) problem. W chałupie jest już wszystko poza listwami przypodłogowymi (szukamu) i balustradami (zamówione i zaliczkowane, ale najpierwa chcemy wnieść szafę na górę).

    Proszę o słowa wsparcia, bo naprawdę nie wiem, jak sobie poradzę. Nie mamy żadnej rodziny do pomocy. W dodatku z trzydniowym wyprzedzeniem z powodów rodzinnych zostawiła nas Krzysiowa niania.
  12. mieczotronix ELITA FORUM (min. 1000)
    mieczotronix Zarejestrowany: 22.04.2003 Posty: 2203
    posłużę się szaradą: listwy zrobią ci ludzie, którzy robią za dobrze
    mnie zrobili takie, jak chciałem
    co do przeprowadzki, to cię pocieszę, że da radę bez pomocy rodziny. My mieliśmy taką strategię, że przez miesiąc przed przeprowadzką woziłem pudło-dwa pudła z bambetlami. Rozkręcałem też po jednym regale i je sukcesywnie woziłem. Zwiezione regały sukcesywnie skręcałem. W dniu przeprowadzki został do przewiezienia dywan, tapczan, sofa i szafa. Zamówiłem firmę przeprowadzkową za 300 zł panowie to znieśli i jeszcze im dorzuciliśmy przy okazji parę pudeł i wszystkie kwiatki. Taka przeprowadzka trwała 1,5 godziny. W nowym domu wszystko było już wstępnie rozparcelowane i nawet częściowo porozkładane (wstępnie) na regałach. Jedynym pożytkiem z tego, że wcześniej wszystko stopniowo zwoziłem był brak totalnego bałaganu i zrzucenia wszystkiego na kupę w momencie finalnej przeprowadzki. Mówię o tym, bo możesz całą przeprowadzkę powierzyć firmie przeprowadzkowej, pewnie niewiele więcej to by kosztowało. Firmę miałem "pierwszą lepszą" z książki telefonicznej, która zgodziła się przyjechać następnego dnia (zamawiałem ją dzień wcześniej). Miałem podobny nastrój do twojego przed przeprowadzką, ale wierz mi, po przeprowadzce wszystko się zmieni.
  13. Tomasz M. ELITA FORUM (min. 1000)
    Tomasz M. Zarejestrowany: 28.08.2003 Posty: 2168
    Całkiem fajne listwy profilowane, cokoły itp. sprawki przypodłogowe mieli w jednym z pawilonów na Kłobuckiej, nie pamiętam numeru, po lewej od głownego wjazdu, niedaleko samej Kłobuckiej. Firma nazywa się Gawa czy jakoś tak. Ja brałem głównie dębowe, cena i jakość OK. Można pewnie wyszukać taniej, ale jeśli nie potrzeba wielkich ilości, może nie warto objeżdżać pół Polski. Lakiery do podłogi też mieli w sensownej cenie.
  14. abromba ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba Zarejestrowany: 11.09.2004 Posty: 1705
    co do listew, to zastanawiam się nad tymi reklamowanymi przez i-z-b-a na Forum - ceny mają naprawdę dobre, ze zdjęć tez mają to, o co mi chodzi, ale muszę ich zobaczyć w realu (na Bartyckiej).
    Mieczu! Z przeniesieniem się na własną rękę to już więcej niż w 10 % nie zdążymy - firma przeprowadzkowa zamówiona na środę 4 maja. Tak przystępni cenowo, że gdyby nie to, że przeprowadzali nas 5 lat temu, to pewnie bym się niepokoiła.
    Na poniedziałem zamówiona pani do pomycia okien itd a potem - niech się dzieje, co ma się dziać.
    Tylko, że koniec z pisaniem - na wsi nie ma interenetu, w pracy tez nie. Może raz na 2 tygodnie podskoczę do męża do pracy....
  15. sobotka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sobotka Zarejestrowany: 28.03.2005 Posty: 60
    chętnie kupię stemple 0602698026
  16. tadzel DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    tadzel Zarejestrowany: 30.04.2002 Posty: 778
    Post Abromby. Wielka szkoda grupa traci spaniałą Kierowniczke organizatorkie miłych spotkań.
  17. Gosia C SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gosia C Zarejestrowany: 14.09.2004 Posty: 68
    witam serdecznie
    czy ktoś z Was konkretnie Gminy Piaseczno ma przydomową oczyszczalnię, jeśli tak to proszę o informacje jakie trzeba spełniś warunki, aby móc zainstalować na działce ?
    pozdrawiam
    Gosia
  18. dpassent SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dpassent Zarejestrowany: 26.10.2004 Posty: 68
    ... z okolic gminy Prażmów. Taki coby szybko i bezproblemowo odwiercił dwukrotnie, napisał co trzeba i nie zdarł kasy... Macie może jakieś typy?
  19. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Macie jakiś namiar na tanią ziemie (niekonieczenie ogrodowy czarnoziem) w naszych okolicach? Potrzebuje podnieść teren więc nie potrzebuje jakiejś super ziemi, ale i gruzu też nie chce. Na tym chce zrobić kostkę, a dopiero potem przywieść troszczkę czarnoziemu pod roślinki i trawkę. "Oddźwięcze" się sprawdzonymi kontaktami
  20. Wa_anka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wa_anka Zarejestrowany: 29.07.2004 Posty: 26
    Czy macie namiary na dobre, impregnowane i wzglednie tanie drewno na wiezbe? Ktrorymi skaladami/tartakami w okolicy Piaseczna - Lesznowoli warto sie zainteresowac??
    Co sadzicie o skladzie "OL-BUD" w Żabiencu, przy drodze na Gore Kalwarie?.
    dzieki, pozdrawiam
    Anka
  21. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    ja korzystałam z tego z Żabieca. Drzewo eleganckie ale chyba jedno z najdroższych w okolicy. Może spróbuj w tartatu w Antoninowie. Mają chyba nawet jakąś stronę w necie - poszukaj przez google.pl
  22. Gafinka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gafinka Zarejestrowany: 18.02.2005 Posty: 523
    A ja mam pytanko, czy ktoś ma jeszcze namiary do jakiś sprawdzonych fachowców od wiercenia studni najlepiej z okolic Prażmowa, mama jeden telefon wylowiony z tablic - ale tylko jeden a trzeba by oferty porównac.
  23. abromba ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba Zarejestrowany: 11.09.2004 Posty: 1705
    Pozdrawiam serdecznie sąsiadów! Mieszkam. Na razie w wersji wodno-błotnej - trochę szczegółow w dzienniku.
  24. mksiazek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mksiazek Zarejestrowany: 07.05.2004 Posty: 19
    Jeśli chodzi o więźbę ja brałem z Wiązownej choć budowa w Głoskowie.
    Drewno OK za dobrą cenę (nie do uzyskania chyba w naszej okolicy), loco budowa i właściciel składu godny polecenia.
    Firma Friląg: +48 696471514
    Pozdr
    M&M&M
  25. izat Lider FORUM (min. 2800)
    izat Zarejestrowany: 20.09.2003 Posty: 4028
    witam
    czy może ktoś z Was zna Pana Krzysztofa Kucickiego od dachów z Konstancina??
    szukam jakiegoś info o nim
    pozdrawiam dalszych sąsiadów a zwłaszcza Jeziera
    bell
  26. Cezarr DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Cezarr Zarejestrowany: 01.08.2003 Posty: 866
    Witam
    Szukam sensownego (i myślącego) hydraulika do instalacji co z podłogówką.Może polecicie kogoś niedrogiego.
  27. Tomasz M. ELITA FORUM (min. 1000)
    Tomasz M. Zarejestrowany: 28.08.2003 Posty: 2168
    Cezarr, nie wiem czy już Ci nie polecałem Marka Jezierskiego - robił u mnie podłogówkę i wszystkie inne rury. Ostatnio bywał zajęty, ale jeśli chcesz, wyślę nr na priv.
  28. Cezarr DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Cezarr Zarejestrowany: 01.08.2003 Posty: 866
    Tak polecałeś. dzwoniłem do gościa, przestraszył mnie trochę ceną-120/p, podczas gdy inni oferują 100, 90,80 zł/p, tyle, że nie z polecenia.
  29. Tomasz M. ELITA FORUM (min. 1000)
    Tomasz M. Zarejestrowany: 28.08.2003 Posty: 2168
    Cholera, to widzę, że zmienił podejście albo mnie potraktował "po starej znajomości". U mnie zrobił kosztorys (główne materiały i robocizna) na całość, który wyszedł dużo lepiej niż od gościa, który liczył 100 zł za punkt, a potem się tego trzymał, doszły oczywiście wydatki na zakupy różnych duperelek.
  30. Luśka Whispera FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Luśka Whispera Zarejestrowany: 25.01.2005 Posty: 286
    Zapraszamy wszystkich chętnych w tą sobotę, godz. 14:00 na grilla do nas do Rudy k. Tarczyna. Szczegóły w komentarzach do naszego dziennika
Pokaż wyniki od 1141 do 1170 z 14972