dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Piaseczno i okolice
  1. kasia_labo STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kasia_labo Zarejestrowany: 12.11.2012 Posty: 319
    witam,
    Mam do odsprzedania po bardzo niskiej cenie płytki elewacyjne, które pozostały mi po budowie.
    Producent INCANA płytka Arnhelm Grigio
    płytka 21,5m2 (43 paczki plus paczka napoczeta) plus narożnik 9mb
    tutaj link do aukcji allegro http://allegro.pl/plytka-i-naroznik-...637138899.html
    cena do negocjacji
  2. kasia_labo STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kasia_labo Zarejestrowany: 12.11.2012 Posty: 319
    witam,
    Mam do odsprzedania po bardzo niskiej cenie płytki elewacyjne, które pozostały mi po budowie.
    Producent INCANA płytka Arnhelm Grigio
    płytka 21,5m2 (43 paczki plus paczka napoczeta) plus narożnik 9mb
    tutaj link do aukcji allegro http://allegro.pl/plytka-i-naroznik-...637138899.html
    cena do negocjacji
  3. certa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    certa Zarejestrowany: 27.04.2008 Posty: 334
    witam
    Poszukuje namiary na wykonawce bramy przejezdnej wraz z furtką
    Mozecie kogoś polecić
  4. dzabij ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij Zarejestrowany: 22.06.2004 Posty: 2194
    Piotr Klaus, 502 622 764, robił u mnie kilka dużych tematów i zawsze byłem zadowolony.

    Gdybym ponownie robił moją bramę to dał bym do cynkowania, problem z korozją rozwiązany na zawsze.
  5. certa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    certa Zarejestrowany: 27.04.2008 Posty: 334
    Cytat Napisał dzabij
    Piotr Klaus, 502 622 764, robił u mnie kilka dużych tematów i zawsze byłem zadowolony.

    Gdybym ponownie robił moją bramę to dał bym do cynkowania, problem z korozją rozwiązany na zawsze.
    dziękuje, właśnie rozmawiałem z Panem Piotrem
  6. dzabij ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij Zarejestrowany: 22.06.2004 Posty: 2194
    Cytat Napisał certa
    dziękuje, właśnie rozmawiałem z Panem Piotrem
    Jak planujesz do bramy napęd, to poproś aby przyspawał od razu tulejki montażowe do zębatki. Potem trudniej to zrobić.
  7. lukkaas WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lukkaas Zarejestrowany: 14.03.2015 Posty: 6
    Witam
    Po tynkowaniu zostało mi 35 worków Tynku Knauf MP 75 Diamant
    Jeżeli ktoś potrzebuje prośba o kontakt
    Cena do dogadania
  8. trais FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    trais Zarejestrowany: 12.11.2015 Posty: 198
    Witam,

    Na wiosnę chciałbym zacząć budowę domu 200m2 z garażem w Gołkowie. Poszukuję kompleksowej ekipy, która sprawnie pobuduje mój wymarzony dom.
    Czytając forum natknąłem się na następujące ekipy:
    1. DARBUD
    2. ROSŁAN
    3. ABCDOMEK
    4. Arkadiusz Frączak
    5. Paweł Bernacki
    6. ENVIRO-BUD
    7. ARKADA BUDOWNICTWO

    Którą wybrać? Wysłałem prośbę o wyceny. Koszty są ważne, nie mniej jednak rekomendacje przy kwocie 400-500tyś są dla mnie istotne. Mniejsze znaczenie ma czy zapłacę 450 dobrej, sprawdzonej wiarygodnej ekipie czy 420 partaczom i nieudacznikom.

    dziękuję wszystkim, którzy pomogą-podpowiedzą
    pozdrawiam trais
  9. trais FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    trais Zarejestrowany: 12.11.2015 Posty: 198
    ktoś tu w ogóle zagląda?
  10. SGS2013 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SGS2013 Zarejestrowany: 05.02.2013 Posty: 109
    Cytat Napisał trais
    Witam,

    Na wiosnę chciałbym zacząć budowę domu 200m2 z garażem w Gołkowie. Poszukuję kompleksowej ekipy, która sprawnie pobuduje mój wymarzony dom.
    Czytając forum natknąłem się na następujące ekipy:
    1. DARBUD
    2. ROSŁAN
    3. ABCDOMEK
    4. Arkadiusz Frączak
    5. Paweł Bernacki
    6. ENVIRO-BUD
    7. ARKADA BUDOWNICTWO

    Którą wybrać? Wysłałem prośbę o wyceny. Koszty są ważne, nie mniej jednak rekomendacje przy kwocie 400-500tyś są dla mnie istotne. Mniejsze znaczenie ma czy zapłacę 450 dobrej, sprawdzonej wiarygodnej ekipie czy 420 partaczom i nieudacznikom.

    dziękuję wszystkim, którzy pomogą-podpowiedzą
    pozdrawiam trais
    Spróbuj porozmawiać KON-BUD'em z Góry Kalwarii. Robią kompleksowo wszystko (u mnie tylko sufity k-g) http://koniecbud.w.interiowo.pl/
  11. trais FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    trais Zarejestrowany: 12.11.2015 Posty: 198
    Cytat Napisał SGS2013
    Spróbuj porozmawiać KON-BUD'em z Góry Kalwarii. Robią kompleksowo wszystko (u mnie tylko sufity k-g) http://koniecbud.w.interiowo.pl/

    Dziękuję. Sufity to trochę słaba rekomendacja jak mają mi stawiać dom od 0. Słyszałeś coś widziałeś jak budują?
  12. SGS2013 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SGS2013 Zarejestrowany: 05.02.2013 Posty: 109
    Wiem że robili od podstaw jakiś dom w Oakland Park w Chyliczkach. Ja też nie mam żadnego interesu ich rekomendować, ale wydaje się ze szef firmy ogarnia tematy.
  13. domino34 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34 Zarejestrowany: 28.01.2015 Posty: 372
    Witam,

    Czy znacie jakieś opinie o firmie dach-max z Tarczyna?
  14. StanZ WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    StanZ Zarejestrowany: 16.12.2014 Posty: 2
    Witajcie
    poszukuję architekta z okolic Tarczyna (okolice budowy) lub Piaseczna (okolice obecnego mieszkania), który zaadaptuje gotowy projekt do działki. Czy ktoś, kto przechodził ten temat niedawno, mógłby mi kogoś polecić? Internet jest pełen różnych firm, ale ze świecą szukać sensownych opinii

    Pozdrawiam
    Stan
  15. lukkaas WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lukkaas Zarejestrowany: 14.03.2015 Posty: 6
    Cytat Napisał StanZ
    Witajcie
    poszukuję architekta z okolic Tarczyna (okolice budowy) lub Piaseczna (okolice obecnego mieszkania), który zaadaptuje gotowy projekt do działki. Czy ktoś, kto przechodził ten temat niedawno, mógłby mi kogoś polecić? Internet jest pełen różnych firm, ale ze świecą szukać sensownych opinii

    Pozdrawiam
    Stan
    Witam
    Mogę polecić Panią Bożenę Członkowską z Piaseczna, z której usług korzystałem
    Dostarcza się dokumenty, ustala zakres zmian a odbiera się już gotowe pozwolenie na budowę
    Telefon:22 756 73 02
  16. yasiny2015 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    yasiny2015 Zarejestrowany: 26.12.2015 Posty: 3
    Dzień dobry wszystkim !
    Chciałabym prosić o polecenie jakiejś dobrej ekipy budowlanej w okolicach Tarczyna. Teren działki jest delikatnie podmokły, jesteśmy już po badaniu geologicznym czekamy na wydanie opinii. W wstępnej opinii geologa możliwość budowania jest pod warunkiem mocnych, solidnych i wysokiej jakości fundamentów ! Szukamy doświadczonej firmy, budowa miałaby się zacząć ok. lipca - sierpnia 2016.
    Zastanawiamy się nad firmą RosłanDom, jest w naszej okolicy i budowali niedaleko podobny dom do tego który my wybraliśmy - firma Archon WILLA ELIZA. Proszę o pomoc i ewentualne podpowiedzi.

    Pozdrawiam !
  17. gustav.pl FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gustav.pl Zarejestrowany: 24.09.2013 Posty: 276
    Witam, w kolejnym Nowym Roku, mieszkańców Piaseczna i okolic
    Czy ktoś z forumowiczów słyszał coś o spalarni odpadów w Woli Gołkowskiej? Lub innych uciążliwościach w szeroko rozumianej okolicy ww. miejscowości. Pomijam drogę S-7 z jej węzłami, bo to takie szczęście w nieszczęściu
    Pozdrawiam
  18. doktorant FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    doktorant Zarejestrowany: 04.07.2014 Posty: 128
    Cytat Napisał domino34
    Witam,

    Czy znacie jakieś opinie o firmie dach-max z Tarczyna?
    Nie są źli, ale lepiej przejedź się do Sękocina do firmy Noczka. Mają lepsze ceny.
  19. [email protected] SYMPATYK FORUM (min. 10)
    damzawa@op.pl Zarejestrowany: 29.03.2010 Posty: 38
    Witam wszystkich forumowiczów;
    Poszukuję sprawdzonej firmy od ogrodzeń czy może ktoś jakąś firmę polecić ?
  20. gustav.pl FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gustav.pl Zarejestrowany: 24.09.2013 Posty: 276
    Witam
    Czy ktoś z "e-sąsiadów" mógłby polecić firmę przeprowadzkową? Obecny wątek przeleciałem od jakiejś 700 strony i nic na żółto się nie wyświetliło . Widziałem, że dwóch forumowiczów reklamowało swoje usługi transportowe, ale aktywność na forum zakończyli kilkanaście miesięcy temu i z resztą nie były to stricte przeprowadzki, chyba?
    Dzięki, dzabij, za namiary na ślusarza . Wstępnie umówiliśmy się na "rekonesans" na koniec miesiąca, bo p.Piotr chciał trochę odpocząć, a i my dopiero wtedy będziemy się przeprowadzać

    Pozdro.
  21. lukasz860910 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lukasz860910 Zarejestrowany: 25.03.2010 Posty: 819
    Chciałbym polecić solidną firmę do posadzek maszynowych mixokretem, Solidny, uczciwy fachowiec. Polecany wielokrotnie na forum, nie bez powodu... Współpracuje z najlepszymi i polecam najlepszych. Zapraszam do skorzystania z usług firmy TEKA. http://posadzkiplock-teka.pl/

    Polecam
  22. marconi_piaseczno FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marconi_piaseczno Zarejestrowany: 17.03.2011 Posty: 172
    Witam,
    Czy ktoś z forumowiczy starał się w Starostwie o "operat wodno-prawny?".
    Mamy na działce rów melioracyjny i chcemy go "zakryć", tzn. wsadzić rury karbowane fi 400 mm i je zasypać.
    Dostaliśmy już warunki techniczne i pozwolenie z Gminy ale musimy jeszcze zrobić ten operat.
  23. gustav.pl FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gustav.pl Zarejestrowany: 24.09.2013 Posty: 276
    Witam
    Mogę w końcu i ja kogoś polecić. Nie są to osoby bezpośrednio związane z szeroko pojętym budownictwem, ale może kiedyś komuś coś.....
    Przede wszystkim pani Lucyna Wrzosek z firmy WRZOSEK NIERUCHOMOŚCI. Duża fachowość i zaangażowanie. Oczywiście nie robi tego charytatywnie, ale swoje wynagrodzenie rozkłada sprawiedliwie na kupujących i sprzedających. Tak przynajmniej było w naszym wypadku. Uważam, że dla nas jako kupujących(ale chyba i dla sprzedających też), którzy robią to po raz pierwszy, taka osoba jak Pani Wrzosek, była nieocenioną podporą w stresujących sytuacjach, jako człowiek i jako pośrednik. Naprawdę cieszymy się, że spośród ogłoszeń kilku agencji mających w ofercie sprzedaży ten sam dom, trafiliśmy na firmę Pani Lucyny

    Drugą osobą którą mogę polecić jest rejent z Piaseczna. Notariusz jak notariusz, ale dosyć konkurencyjne ceny Info na PW.

    Lada dzień będziemy korzystać z firmy przeprowadzkowej polecanej na forum, więc może coś jeszcze dodam.

    Pozdro.
  24. Zarejestrowany: 05.03.2016 Posty: 6
    http://www.facebook.com/budowa.mazowieckie
    Witam ! Chciałem zaoferować swoje usługi w zakresie wykonania zlecenia, Budowa domów mazowieckie
  25. gustav.pl FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gustav.pl Zarejestrowany: 24.09.2013 Posty: 276
    Polecam ANEKS, od przeprowadzek Firmę tą już ktoś polecał na łamach "Piaseczna i okolic".
    Początki były trochę trudne, bo jeden z szefów chyba 2 razy przekładał swoją pierwszą wizytę rekonesansową w naszym mieszkaniu, ale już sama przeprowadzka przebiegła szybko i bezboleśnie
    No i przy okazji pozdrawiam załogę co u nas była(jeżeli ktoś z nich czyta). Mam nadzieję, że druga tura, z "drobnicą" będzie równie bezproblemowa.
  26. Agula_206 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agula_206 Zarejestrowany: 19.07.2006 Posty: 44
    Planuję generalny remont domu (instalacje elektryczne, hydrauliczne, płytki, biały montaż, malowanie) i... poszukuję sprawdzonej ekipy remontowej z okolic Grójca, Tarczyna, Pniew.
  27. ewajanecka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ewajanecka Zarejestrowany: 08.05.2007 Posty: 145
    Cytat Napisał Agula206
    Planuję generalny remont domu (instalacje elektryczne, hydrauliczne, płytki, biały montaż, malowanie) i... poszukuję sprawdzonej ekipy remontowej z okolic Grójca, Tarczyna, Pniew.
    Polecam vadiol z forum do glazury , polecany tu set razy.
  28. marconi_piaseczno FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marconi_piaseczno Zarejestrowany: 17.03.2011 Posty: 172
    Ja polecam Pana Czesia z Piaseczna, istna "złota rączka".
    W dodatku sprząta po swoich pracach tak, że od razu można mieszkać.
    Telefon mogę przesłać na PW.
  29. Jolka76wa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jolka76wa Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 13
    Cytat Napisał marconi_piaseczno
    Ja polecam Pana Czesia z Piaseczna, istna "złota rączka".
    W dodatku sprząta po swoich pracach tak, że od razu można mieszkać.
    Telefon mogę przesłać na PW.
    Witam
    Poproszę namiary do pana Czesia na [email protected]
    Dzięki
  30. jewrioszka ELITA FORUM (min. 1000)
    jewrioszka Zarejestrowany: 22.05.2006 Posty: 1771
    Polecam Pana Mariana. Z racji swojej profesji poleciłem go kilka razy i feedback mam bardzo pozytywny. 513-198-929. Mieszka w Dobrzenicy, a to chyba te okolice z których szukasz. I jest niedrogi. I jeszcze pana Łukasza z Gościeńczyc tel. 606-472-768 też blisko Grójca tylko nie wiem jak u niego z czasem
Pokaż wyniki od 14911 do 14940 z 14972