dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. mikel_1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mikel_1 Zarejestrowany: 13.07.2009 Posty: 459
    Cytat Napisał pawelz33
    Stoję przed koniecznością organizacji formalności /projektów , PnB itd / przyłącza gazowego na posesji i w budynku. Czy ktoś ma do polecenia osobę załatwiającą sprawnie taką papierologie ? ( w gazowni / z projektantem / z geodetą / kominiarzem ? )
    p. JAcek Szatkowski 666 826 988
  2. margo7 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    margo7 Zarejestrowany: 23.01.2011 Posty: 52
    Cytat Napisał certa
    Witam, potrzebuje namiary na dobrego glazurnika, a i jakie teraz są ceny za m2 jakbyście mogli zdradzic.
    Czy wielkość płytek ma znaczenie przy wycenie?
    z góry dziękuje .....
    Witam, wielkośc płytek ma znaczenie, ale zwykle średnio 40 -50 zł za m2 plus oczywiście osobna wycena za montaże typu geberit, półka itd
    Polecam Pana Sylwestra z Żelechowa, właściwie wszystko zrobi, nawet kartongips. Mogę podać telefon na maila.
  3. certa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    certa Zarejestrowany: 27.04.2008 Posty: 334
    Cytat Napisał margo7
    Witam, wielkośc płytek ma znaczenie, ale zwykle średnio 40 -50 zł za m2 plus oczywiście osobna wycena za montaże typu geberit, półka itd
    Polecam Pana Sylwestra z Żelechowa, właściwie wszystko zrobi, nawet kartongips. Mogę podać telefon na maila.
    ok, poprosze na maila kontakt .....
    [email protected]
  4. dawiak WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dawiak Zarejestrowany: 12.12.2012 Posty: 2
    Czy ktoś miał do czynienia słyszał o firmie LORIEN z Janinowa pod Grodziskiem Mazowieckim,mają dobrą ofertę tynków maszynowych i nie tylko.
    Proszę o ewentualną opinię.
  5. japriv SYMPATYK FORUM (min. 10)
    japriv Zarejestrowany: 05.04.2010 Posty: 52
    witam sąsiadów. już od czterech miesięcy mieszkamy w naszym domku , tak więc mam za sobą wykończeniówkę, przyznam, że wykończeniówka nas wykończyła zarówno kasowo jak i zdrowotnie...... ale podejrzewam, że tak jak wielu z was.
    Zajrzałam tutaj dzisiaj ponieważ muszę jeszcze raz napisać wam o Hydrauliku Panu Kazimierzu, który nie dośc że zrobił mi idealnie hydraulikę w całym domku, zrobił to za rozsądne pieniądze.. (już kiedyć go polecałam) to obecnie w okresie gwarancji jest w zasadzie na każde skinienie, dzisiaj był u nas (niedziele i wyregulował jakieś kurki.....dla mnie czarna magia).

    No własnie Pan Hydraulik Kazimierz, był w zasadzie jedynym fachowcem, który wykonał dobrą robotę, nie naciągnął na niepotrzebne pieniądze a teraz stara się aby podczas okresu gwarancji - piec i instalacja pracowały bez zarzutu - na prawdę nie spotkałam się dotąd w wykonawcą który przyjeżdze w ciągu 24h na wezwania - co ważne NIODPŁATNIE!! i cieszy się jeśli klient jest zadowolony - oby jak najwięcej takich wykonawców - jeśłi ktoś chce namiary na Pana kazimierza to prosze o maial ([email protected]) - w przyjemnością polecem go innym, bo o takich ludziach trzeba pisać na takich forach, ponieważ podczas budowy spotyka się wiele ekip i wielu wykonawców, czesto reklamujących się za niewiadomo jakich specjalistów a w rezultacie to zwykli naciągacze robiący robotę "na odwal"

    pozdrowionka - japriv
  6. margo7 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    margo7 Zarejestrowany: 23.01.2011 Posty: 52
    Cytat Napisał japriv
    witam sąsiadów. już od czterech miesięcy mieszkamy w naszym domku , tak więc mam za sobą wykończeniówkę, przyznam, że wykończeniówka nas wykończyła zarówno kasowo jak i zdrowotnie...... ale podejrzewam, że tak jak wielu z was.
    Zajrzałam tutaj dzisiaj ponieważ muszę jeszcze raz napisać wam o Hydrauliku Panu Kazimierzu, który nie dośc że zrobił mi idealnie hydraulikę w całym domku, zrobił to za rozsądne pieniądze.. (już kiedyć go polecałam) to obecnie w okresie gwarancji jest w zasadzie na każde skinienie, dzisiaj był u nas (niedziele i wyregulował jakieś kurki.....dla mnie czarna magia).

    No własnie Pan Hydraulik Kazimierz, był w zasadzie jedynym fachowcem, który wykonał dobrą robotę, nie naciągnął na niepotrzebne pieniądze a teraz stara się aby podczas okresu gwarancji - piec i instalacja pracowały bez zarzutu - na prawdę nie spotkałam się dotąd w wykonawcą który przyjeżdze w ciągu 24h na wezwania - co ważne NIODPŁATNIE!! i cieszy się jeśli klient jest zadowolony - oby jak najwięcej takich wykonawców - jeśłi ktoś chce namiary na Pana kazimierza to prosze o maial ([email protected]) - w przyjemnością polecem go innym, bo o takich ludziach trzeba pisać na takich forach, ponieważ podczas budowy spotyka się wiele ekip i wielu wykonawców, czesto reklamujących się za niewiadomo jakich specjalistów a w rezultacie to zwykli naciągacze robiący robotę "na odwal"

    pozdrowionka - japriv

    Witam, a czy chodzi o Pana Kazimierza z Żelechowa ?
    Bo jeśli tak, to tez moge podpisać się pod tymi słowami
  7. Ramot STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ramot Zarejestrowany: 04.05.2008 Posty: 484
    Cześć,
    poszukuję speca od internetu - trzeba zamontować antenę na dachu, podłączyć router, skonfigurować komputery. Z góry dzięki za namiary. Pozdrawiam
  8. Diki WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Diki Zarejestrowany: 09.01.2013 Posty: 2
    Witam

    Poszukuję ekipy do zbudowania domu - począwszy od fundamentów do stanu surowego zamknietego.
    Jeżeli macie kogoś godnego polecenia - to prośba o kontakt.
    pzdr
    Diki
    629474805
  9. Stoliczek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Stoliczek Zarejestrowany: 12.03.2012 Posty: 33
    Ponawiam prośbę o namiary na kogoś kto zrobi dobrze instalację gazową. Polecana wielokrotnie na forum firma niestety nie zrobiła nam wyceny mimo wielokrotnych przypomnień, także szukamy od nowa. Okolice GM.
  10. fantomek24 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24 Zarejestrowany: 02.06.2010 Posty: 409
    szukam pomału namiaru na godną polecenia ekipę do kostki o ogrodzenia frontowego, możecie coś polecić? dzięki
  11. margo7 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    margo7 Zarejestrowany: 23.01.2011 Posty: 52
    Cytat Napisał Stoliczek
    Ponawiam prośbę o namiary na kogoś kto zrobi dobrze instalację gazową. Polecana wielokrotnie na forum firma niestety nie zrobiła nam wyceny mimo wielokrotnych przypomnień, także szukamy od nowa. Okolice GM.
    To moze firma Zamber ?
    mozna znaleźć dane w internecie na Pana Jacka.
  12. mikel_1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mikel_1 Zarejestrowany: 13.07.2009 Posty: 459
    Cytat Napisał Stoliczek
    Ponawiam prośbę o namiary na kogoś kto zrobi dobrze instalację gazową. Polecana wielokrotnie na forum firma niestety nie zrobiła nam wyceny mimo wielokrotnych przypomnień, także szukamy od nowa. Okolice GM.
    Czy ta firma to Gaz sp.z oo Błonie? to by było dziwne, mogę rzucić standardowym hasłem - "u mnie było dobrze", ale może zleceń po wwie nałapali i drobnicą się przestali zajmować.
  13. Stoliczek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Stoliczek Zarejestrowany: 12.03.2012 Posty: 33
    Cytat Napisał mikel_1
    Czy ta firma to Gaz sp.z oo Błonie? to by było dziwne, mogę rzucić standardowym hasłem - "u mnie było dobrze", ale może zleceń po wwie nałapali i drobnicą się przestali zajmować.
    Nie, to nie ta firma Z Zambers się już skontaktowałam, zaraz skontaktuję się z Gazem. A swoją droga - czy ktoś z Was miał doświadczenie z Was-Gazem?
  14. Hektorek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Hektorek Zarejestrowany: 05.05.2010 Posty: 94
    Witam,
    gdzie kupowaliście parapety wewnętrzne z konglomeratu?
  15. megilord SYMPATYK FORUM (min. 10)
    megilord Zarejestrowany: 19.06.2010 Posty: 27
    Cytat Napisał Hektorek
    Witam,
    gdzie kupowaliście parapety wewnętrzne z konglomeratu?
    My interesowaliśmy się parapetami z konglomeratu i chyba najtaniej miała firma DABI z Pruszkowa, ostatecznie wybraliśmy drewniane też od nich. Watro sprawdzić bo ceny maja nie do pobicia. tak samo drzwi i okna tez mają w dobrej cenie.
    Polecam
  16. megilord SYMPATYK FORUM (min. 10)
    megilord Zarejestrowany: 19.06.2010 Posty: 27
    Cytat Napisał fantomek24
    szukam pomału namiaru na godną polecenia ekipę do kostki o ogrodzenia frontowego, możecie coś polecić? dzięki
    Mogę polecić Pana Mariusz młody chłopaczek ale z dziada pradziada fachowiec-wyuczony i zawsze troszkę podpowie a nie tak tylko żeby zrobić i dalej jazda. 500561389
  17. Jasieq WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jasieq Zarejestrowany: 27.09.2012 Posty: 6
    Cytat Napisał margo7
    To moze firma Zamber ?
    mozna znaleźć dane w internecie na Pana Jacka.
    Odradzam "Zambersa". Przed rokiem robili gaz w moim domu (ogrzewanie + instalacje). Efekt - kilkumiesięczne problemy związane z reklamacjami (złożyli wylot pieca tak, że woda z każdego deszczu skapywała przez elektrykę pieca do kotłowni). Nie doprosicie się o reklamacje pomimo ich uznania. Pan Jacek obiecuje jedno, robi drugie (do tej chwili "wisi" mi komplet termostatów i automatykę do pieca) i nie odbiera telefonów po otrzymaniu pieniędzy.

    Ich jedyny atut - cena. Po moich doświadczeniach wiem, że są niesumienni i niegodni zaufania. Jeśli już ich wzięliście (nie daj Panie...), nie wypłacajcie przed odebraniem pracy w 110%. Przed zimą robiłem przeróbki hydrauliczne i okazało się, że nawet instalację grzewczą mam położoną "na czuja" (pod wylewką nie widać...).

    NIE POLECAM!
  18. Qter STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Qter Zarejestrowany: 05.03.2010 Posty: 396
    Cytat Napisał Hektorek
    Witam,
    gdzie kupowaliście parapety wewnętrzne z konglomeratu?
    ja brałem tu: www.giewont-marmury.pl/

    dodatkowo blat kuchenny i barek - wszytsko tak jak należy - żadnych uwag

    PZDR

    Qter
  19. pawelz33 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawelz33 Zarejestrowany: 27.03.2012 Posty: 58
    Cytat Napisał Stoliczek
    Ponawiam prośbę o namiary na kogoś kto zrobi dobrze instalację gazową. Polecana wielokrotnie na forum firma niestety nie zrobiła nam wyceny mimo wielokrotnych przypomnień, także szukamy od nowa. Okolice GM.
    Witam,
    Ja zdecydowałem się na firmę ANJAX z Kozer koło Grodziska ( do znalezienie w google ) . Ja co prawda dopiero zaczynam ale wcześniej robili komuś z mojej rodziny - Opinia: wszystko szybko - sprawnie , pełen full service. ( inwestor nie widzi urzędów / gazowni itd)
  20. AndrzejSi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AndrzejSi Zarejestrowany: 21.08.2011 Posty: 67
    Czy ktoś z Was ma lub pamięta treść oświadczenia elektryka składanego na potrzeby odbioru budynku?
    Chętnie skopiuję (samą treść), bo przy dotychczasowych doświadczeniach z Pruszkowem chciałbym mieć pewność, że wszystko pójdzie gładko za pierwszym razem.

    Dzięki
  21. mikel_1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mikel_1 Zarejestrowany: 13.07.2009 Posty: 459
    Cytat Napisał Hektorek
    Witam,
    gdzie kupowaliście parapety wewnętrzne z konglomeratu?
    Ja z Aprelu.
    Przy okazji - sorry za brak odzewu przy drutach, przekaż mężowi wyrazy skruchy - będzie wiedział ni cholery nie mogłem się zebrać na jesieni żeby do was przedzwonić - przeprowadzka etc... Mam nadzieję, że się udało pozbyć śmiecia pobudowlanego z działki skutecznie.
  22. Qter STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Qter Zarejestrowany: 05.03.2010 Posty: 396
    Cytat Napisał AndrzejSi
    Czy ktoś z Was ma lub pamięta treść oświadczenia elektryka składanego na potrzeby odbioru budynku?
    Chętnie skopiuję (samą treść), bo przy dotychczasowych doświadczeniach z Pruszkowem chciałbym mieć pewność, że wszystko pójdzie gładko za pierwszym razem.

    Dzięki

    Oświadczam, że instalacje elektryczną i ochoronną obiekcie (nieruchomości) budynek mieszkalny, położonym w ...... wykonałem zgodnie z normami i przepisami oraz warunkami przyłączenia za co przyjmuję całkowitą odpowiedzialność. Protokoły pomiarów rezystacji izolacji, skuteczności ochrony przeciwporażeniowej oraz skuteczności ochrony odgromowej* z wynikami pozytywnymi oraz schemat instalacji elektrycznej pozostawiłem odbiorcy. W instalacji zastosowałem dodatkową ochronę od porażeń wykonaną poprzez wyłącznik różnicowo prądowy. Przyjmuje do wiadomości, że podanie nieprawdziwych danych w wyniku czego mogłyby wystąpić roszczenia osób trzecich lub zakłucenia w sieci elektroenergetycznej może spowodować przerwanie dostawy energii elektrycznej do obiektu (nieruchomości) odbiorcy.
  23. danieldaniel WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    danieldaniel Zarejestrowany: 25.02.2010 Posty: 8
    Cytat Napisał pawelz33
    Witam,
    Ja zdecydowałem się na firmę ANJAX z Kozer koło Grodziska ( do znalezienie w google ) . Ja co prawda dopiero zaczynam ale wcześniej robili komuś z mojej rodziny - Opinia: wszystko szybko - sprawnie , pełen full service. ( inwestor nie widzi urzędów / gazowni itd)
    wcześniej było pytanie o was-gaz, ja korzystałem, wszystko poszło gładko i przyjemnie, cenowo też bardzo przyzwoicie więc mogę polecić
    pozdrawiam
  24. AndrzejSi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AndrzejSi Zarejestrowany: 21.08.2011 Posty: 67
    Stokrotne dzięki!
    A

    Cytat Napisał Qter
    Oświadczam, że instalacje elektryczną i ochoronną obiekcie (nieruchomości) budynek mieszkalny, położonym w ...... wykonałem zgodnie z normami i przepisami oraz warunkami przyłączenia za co przyjmuję całkowitą odpowiedzialność. Protokoły pomiarów rezystacji izolacji, skuteczności ochrony przeciwporażeniowej oraz skuteczności ochrony odgromowej* z wynikami pozytywnymi oraz schemat instalacji elektrycznej pozostawiłem odbiorcy. W instalacji zastosowałem dodatkową ochronę od porażeń wykonaną poprzez wyłącznik różnicowo prądowy. Przyjmuje do wiadomości, że podanie nieprawdziwych danych w wyniku czego mogłyby wystąpić roszczenia osób trzecich lub zakłucenia w sieci elektroenergetycznej może spowodować przerwanie dostawy energii elektrycznej do obiektu (nieruchomości) odbiorcy.
  25. Qter STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Qter Zarejestrowany: 05.03.2010 Posty: 396
    Cytat Napisał AndrzejSi
    Stokrotne dzięki!
    A
    oprócz oświadczenia tam muszą być jeszcze uprawnienia + pieczątki a nawet ksero wpisu do ewidencji godpodarczej... jakas paranoja...

    PZDR
  26. stiffler SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stiffler Zarejestrowany: 09.11.2009 Posty: 54
    Cytat Napisał pawelz33
    Stoję przed koniecznością organizacji formalności /projektów , PnB itd / przyłącza gazowego na posesji i w budynku. Czy ktoś ma do polecenia osobę załatwiającą sprawnie taką papierologie ? ( w gazowni / z projektantem / z geodetą / kominiarzem ? )
    Cytat Napisał Stoliczek
    czy ktoś z Was miał doświadczenie z Was-Gazem?
    Szczerze polecam. Sam trafiłem z polecenia 3 osób i mogę dalej polecić. Pan Józef to rzeczowy facet. Przespałem trochę gaz i normalną droga miałbym koło czerwca - zaproponował sensowną opcję (umowa kompensacyjna z gazownią) i gaz będę miał do końca miesiąca a zaczeliśmy sie koło tematu kręcić w końcu lipca. Załatwia w zasadzie wszystko a cenowo wyszło sensownie.
  27. Stoliczek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Stoliczek Zarejestrowany: 12.03.2012 Posty: 33
    Dzięki wszystkim Chyba będzie Was-Gaz albo Gaz Błonie. Na razie zrobimy w Gazie projekt i zobaczymy.
  28. Stoliczek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Stoliczek Zarejestrowany: 12.03.2012 Posty: 33
    I znowu pytanie - ile teraz biorą parkieciarze - położenie parkietu, podłoga warstwowa, na korku. Macie kogoś do polecenia?
  29. Aleks_82 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Aleks_82 Zarejestrowany: 02.08.2010 Posty: 29
    Jakiej firmy wkład kominkowy polecacie? Wiem, że są fora które rozpisują się szeroko, ale mi chodzi o wasze doświadczenie. Zdecydowalismy się na żeliwny, tylko problem z wyborem firmy. Jotul wydaje nam sie za drogi, a nie chcemy wybrac wkładu z Castoramy który trzeba bedzie wymienić po 1 sezonie. Jakie sa wasze doswiadczenia, co polecacie?
  30. Joanna&Tomasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Joanna&Tomasz Zarejestrowany: 29.05.2009 Posty: 197
    Witajcie, Jak co roku w imieniu rodziców prosimy o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitację małego Stasia http://stasioblicharz.blogspot.com/p...-stasiowi.html „… Pierwsze dni Stasia:
    Staś był Stasiem na długo przed swoimi narodzinami. BARDZO na niego czekaliśmy... Ciąża była za to pełna stresów: najpierw choroba i śmierć mojego dziadzia Stasia, potem śmierć babci Marysi. Zaczęły sie problemy z ciążą - bóle, skurcze, pobyt w szpitalu, konieczność leżenia... Staś zaczął się rodzić we wtorek w nocy - 26 czerwca - ponad miesiąc za wcześnie! Niestety nie udało się utrzymać ciąży dłużej - nasz długo oczekiwany synek urodził się w piątek 29 czerwca 2007r. o godzinie 13:20. Od razu go zabrano, nie informując nas za bardzo o jego stanie, ale myśleliśmy, że z wcześniakami tak po prostu jest. Zobaczyłam go dopiero w sobotę rano - widok był dla mnie przerażający - maleńki, siny człowieczek w inkubatorze, opleciony rurkami, podłączony do kroplówek, czujników. Męczyły go ciągłe drgawki. Bałam sie go dotknąć... Zaraz po urodzeniu wykryto u Stasia szmer nad sercem. Miał cztery dni gdy pojechał do Zamościa na konsultację kardiologiczną. Okazało się, że ma ubytek w przegrodzie międzykomorowej i międzyprzedsionkowej (VSD i ASD). Dostał leki i mieliśmy go obserwować…” „…Dla nas, rodziców Stasia, zespół Downa nie jest chorobą. Jest wynikiem loteryjnego układu genów, na który nie mamy wpływu. Nie możemy z nim walczyć. Możemy się pogodzić z tym odmiennym stanem Stasia i zrobić wszystko, by zapewnić mu możliwie optymalny rozwój. W tym momencie, oprócz możliwie szerokiej rehabilitacji, istotna jest walka z współistniejącymi z zespołem chorobami…” Więcej na stronie: http://stasioblicharz.blogspot.com/p...zdrowotne.html Liczymy na Wasze wielkie serca
    Z góry wielkie dzięki!!! Asia i Tomek http://images28.fotosik.pl/293/65c29e42c5b5ceb1gen.jpg http://lh3.ggpht.com/_RAxazl-R8wo/TS...2/P9140028.JPG
Pokaż wyniki od 17341 do 17370 z 18780