dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Cytat Napisał sailor_man
    Czy możecie mi polecić sprawdzoną ekipę do układania kostki brukowej? Jakich cen powinienem się spodziewać?
    sprawdź koniecznie KAMBRUK Kamil P. tel. 503 976 505 (ceny 25-30) układali u mnie i jest "brzytwa"
    oraz u mojego brata:
    zbigniew wasiak/kamil kosik tel. 501 405 366/ 606 618 268- za kostkę typu ANTICO podliczyli poniżej 30 zł/mkw i też jest brzytwa...
  2. miksar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miksar Zarejestrowany: 07.09.2010 Posty: 84
    Witam

    Poszukuje osoby/ób które robią odbiory wod-kan, elktyczne itp. aby uzyskać pozwolenie na użytkowanie. Czy oprócz namiarów wiecie jakie są tego wszystkie koszty i jak długo to trwa ? Będę baaardzo wdzięczny z a wszystkie wskazówki. Z góry dziękuje
  3. kpazdzior WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kpazdzior Zarejestrowany: 11.09.2011 Posty: 9
    Rozglądam się za tanim kalbem 3x1,5 i 3x2,5, domek 160m2 pow całkowitej, z 600-700m może być potrzebne. Macie może coś na zbyciu lub namiar na jakąś super tanią hurtownię lub coś?
  4. Stulp SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Stulp Zarejestrowany: 10.10.2011 Posty: 95
    Ma ktoś może namiary gdzie w Łodzi można kupić kamienny fornir?
    Pozdro
  5. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Cytat Napisał farfadet
    Cermag jest drogi. My większość płytek kupowaliśmy na Tuwima, niedaleko wiaduktu. Miejsce może mało ekskluzywne , ale facet ma dobre ceny, transport, terminy itd. też ok. Na końcu Tuwima jest jeszcze Budo-Hurt. Czasem mają fajne promocje. Nieźle też jest w okolicach pl. Pokoju (nie pamiętam dokładnie ulicy i numeru, ale nietrudno znaleźć).
    Czy możesz podać mi dokładniejsze namiary na ten sklep z płytkami na Tuwima niedaleko wiaduktu?
    Zależy mi na lepszych rabatach na Tubądzin i Paradyż. Obecnie mam 15% w Cermagu, ale tyle to pewnie wszyscy tam mają. Wiem że można mieć rabaty na poziomie 30, a nawet 40% - ale to już w Opocznie; w Łodzi takich rabatów jeszcze nie znalazłem.
  6. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Cytat Napisał sailor_man
    Czy możesz podać mi dokładniejsze namiary na ten sklep z płytkami na Tuwima niedaleko wiaduktu?
    Zależy mi na lepszych rabatach na Tubądzin i Paradyż. Obecnie mam 15% w Cermagu, ale tyle to pewnie wszyscy tam mają. Wiem że można mieś rabaty na poziomie 30, a nawet 40% - ale to już w Opocznie; w Łodzi takich rabatów jeszcze nie znalazłem.
    w INSPIRO Paradyż na Brzezińskiej powinienieś otrzymać -20% na wszystkie zakupy ich płytek i projekty gratis!!!
    pozdrawiam
  7. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Cytat Napisał czakszak
    w INSPIRO Paradyż na Brzezińskiej powinienieś otrzymać -20% na wszystkie zakupy ich płytek i projekty gratis!!!
    pozdrawiam
    Przy zamówieniu na kwotę 3000zł dali mi maksymalnie 10%, a ostatnio jedna z pań powiedziała mi że tak naprawdę to rabat dostanę przy zamówieniu powyżej 5000zł.
    Więc szukam lepszego salonu.
  8. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Dzwoniłem w sprawie płytek do kilku losowo wybranych firm w z okolic ul. Tuwima i wszędzie dają maksymalnie 7% rabatu. Tylko w Budohurcie otrzymałem 23% rabatu. Koszt transportu to około 80zł, ale można samemu przewieźć.
  9. olaibartek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    olaibartek Zarejestrowany: 12.03.2010 Posty: 189
    Cytat Napisał sailor_man
    Dzwoniłem w sprawie płytek do kilku losowo wybranych firm w z okolic ul. Tuwima i wszędzie dają maksymalnie 7% rabatu. Tylko w Budohurcie otrzymałem 23% rabatu. Koszt transportu to około 80zł, ale można samemu przewieźć.

    W Budo-hurcie zaproponowali mi najlepsza cenę. Już wyjściowa była korzystniejsza niż w salonie firmowym producenta po rabacie. Miejsce wygląda niepozornie, ale ceny ma naprawdę przyjazne
  10. farfadet FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    farfadet Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 102
    Cytat Napisał sailor_man
    Czy możesz podać mi dokładniejsze namiary na ten sklep z płytkami na Tuwima niedaleko wiaduktu?
    Zależy mi na lepszych rabatach na Tubądzin i Paradyż. Obecnie mam 15% w Cermagu, ale tyle to pewnie wszyscy tam mają. Wiem że można mieś rabaty na poziomie 30, a nawet 40% - ale to już w Opocznie; w Łodzi takich rabatów jeszcze nie znalazłem.
    http://www.lantern.pl/
    My byliśmy zadowoleni.
    Budohurt cenowo dla niektórych płytek też wychodził nieźle. Natomiast kupowanie w sklepie u producenta jest bez sensu. Zrobiliśmy wycieczkę do Cedrowic do Tubądzina i się okazało, że płytki, które wybraliśmy są droższe niż w jakiejkolwiek hurtowni...
  11. olaibartek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    olaibartek Zarejestrowany: 12.03.2010 Posty: 189
    Cytat Napisał farfadet
    http://www.lantern.pl/
    My byliśmy zadowoleni.
    Budohurt cenowo dla niektórych płytek też wychodził nieźle. Natomiast kupowanie w sklepie u producenta jest bez sensu. Zrobiliśmy wycieczkę do Cedrowic do Tubądzina i się okazało, że płytki, które wybraliśmy są droższe niż w jakiejkolwiek hurtowni...
    Na Tubadzin bardzo dobre ceny mial Filpol w Pabianicach Partyzancka 168/174
  12. Stulp SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Stulp Zarejestrowany: 10.10.2011 Posty: 95
    Może teraz ktoś odpowie?
    Ma ktoś może namiary gdzie w Łodzi można kupić kamienny fornir?
    Pozdro
  13. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Cytat Napisał olaibartek
    Na Tubadzin bardzo dobre ceny mial Filpol w Pabianicach Partyzancka 168/174
    Kupowałeś u nich płytki? Jak z jakością i dostawą? Solidna firma czy raczej firma "krzak"?
    Właśnie też dzisiaj ich znalazłem na popularnym portalu aukcyjnym i poprosiłem ich o wycenę
  14. olaibartek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    olaibartek Zarejestrowany: 12.03.2010 Posty: 189
    Cytat Napisał sailor_man
    Kupowałeś u nich płytki? Jak z jakością i dostawą? Solidna firma czy raczej firma "krzak"?
    Właśnie też dzisiaj ich znalazłem na popularnym portalu aukcyjnym i poprosiłem ich o wycenę
    Firma istnieje dość długo, jeśli się nie mylę moi rodzice kupowali tam płytki do łazienki około 10 lat temu Wszystko było ok,ale to dość dawno było.....Mają stacjonarny salon ( zaraz przy wjeździe do Pabianic od strony Portu Łódź) zatem przypuszczam,że w przypadku ewentualnych zawirowań można bezpośrednio skontaktować się. Generalnie płytki Tubądzina, które w salonie firmowym po rabacie wyceniono mi na 102 zł/m2 zaoferowali mi w cenie 79zl/m2. Przy zamówieniu 80m2 reprezentant producenta mógłby bardziej się wysilić. Myślę,że warto zapytać tam, bo u mnie akurat wypadli dobrze jeśli chodzi o ofertę
  15. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Cytat Napisał sailor_man
    Przy zamówieniu na kwotę 3000zł dali mi maksymalnie 10%, a ostatnio jedna z pań powiedziała mi że tak naprawdę to rabat dostanę przy zamówieniu powyżej 5000zł.
    Więc szukam lepszego salonu.
    NIE "wysilili się" to NIE "sprzedadzą"...
    chyba coś się zminiło od wiosny...może ludzie...albo polityka...
    ja dostałem 20% rabatu (tak, że oferta allegro+transport nie była w stanie konkurować...)+ transport niedaleko Andrespola gratis+ projekty 2 łazienek i salonu z kominkiem gratis+ przyjęli ode mnie drobne ilości które zostały (dekory+ trochę płytek z łazienek- wzięliśmy więcej niż było w projekcie,aby wykonawca/ewentualnie/ nie stał z robotą- projekty były jednak na tyle dobrze "skrojone" a wykonawca oszczędny, że nie było koniecznosci zwiększania ilości...)
    to może rzeczywiście BUDOHURT pozdrawiam
  16. Anad65 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Anad65 Zarejestrowany: 14.12.2009 Posty: 322
    Czy ktoś z Forumowiczów kupował może parkiet z montażem w firmie Drewno z Rokicińskiej . Potrzebuję opinii na temat wykonanej usługi.

    Pozdrawiam
  17. qlesh FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    qlesh Zarejestrowany: 08.09.2010 Posty: 161
    Co do płytek Paradyża mnie własnie dowieziono. Absolutnie bezkonkurencyjny cenowo był Ceramix z Tomaszowa ul. Ujezdzka. Transport gratis. Zamówienie zrealizowane w dwa dni, a było duuuuużżżeeee. Szybko, tanio i konklretnie. Teraz tam zamawiam ceramikę i baterie łazienkowe, też ceny bezkonkurencyjne. Mają mały salon stacjonarny jak ktoś chce sprawdzić, ja sprawdziłam Na razie polecam.
  18. miksar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miksar Zarejestrowany: 07.09.2010 Posty: 84
    Witam

    PONAWIAM PROŚBĘ



    Poszukuje osoby/ób które robią odbiory wod-kan, elktyczne itp. aby uzyskać pozwolenie na użytkowanie. Czy oprócz namiarów wiecie jakie są tego wszystkie koszty i jak długo to trwa ? Będę baaardzo wdzięczny z a wszystkie wskazówki. Z góry dziękuje
  19. Z-35 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Z-35 Zarejestrowany: 29.12.2009 Posty: 412
    Ja właśnie jestem po odbiorze budynku.
    Każdy, elektryk, hydraulik, gazownik z UPRAWNIENIAMI może zrobić Ci odbiór. Wybierz z listy polecanych z grupy łódzkiej i dzwoń. Pamiętaj, że do dokumentów do odbioru musisz dołączyć ksero ich uprawnień. Koszt to ok. 200-300 zł.
    A Ci co robili Ci instalacje?
  20. MagdaiKamil FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MagdaiKamil Zarejestrowany: 09.11.2010 Posty: 191
    Hej

    Mam pytanie.

    Zauważyłem że mój majster myje wałki po farbie w wannie i wszystko to ląduje w oczyszczalni czy to oby jej nie zaszkodzi?

    Może ktoś się orientuje?

    pozdrawiam
    Kamil
Pokaż wyniki od 23941 do 23960 z 24849