dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. domek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    domek Zarejestrowany: 26.02.2003 Posty: 43
    Zachar
    Dane historyczne forum to mogę wpisać i to nie problem.
    Pytanie czy jest zapotrzebowanie na tego typu informacje
    oraz czy ludzie się dołaczą i będą dopisywać nowe wiadomości.
    Oczywiście trzeba też zdecydować co ta baza ma zawierać
    a to powinno wyniknąć z ogólnoforumowej dyskusji.
    Pozdrawiam
  2. tomgor FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomgor Zarejestrowany: 09.05.2002 Posty: 240
    Domek. dobry pomysł z tą bazą. Niech każdy pomyśli. Może na początek coś przygotuj (jak już zaczałeś wnikać w szczegóły) a w praniu wyjdzie ostateczny wygląd bazy. Można jeszcze np cenniki wstawić do plików aby bazy nie zasmiecać.
    pzdr
  3. lola FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lola Zarejestrowany: 01.10.2002 Posty: 225
    Witam wszystkich po małej forumowej sjeście. I powiem, że jestem wsciekła, bo chyba ominęła mnie jakaś eskapada po "new chałupkach"? Niestety nie mam teraz codziennie dostępu do internetu i nie jestem zorientowana za bardzo co sie dzieje.
    Acha, w koncu po wielu utarczkach dostałam ten KWIT. Prace rozpoczne chyba na koniec kwietnia, jak będe w domu miała męza.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie i właśnie usłyszałam w telewizji, ze wiosna idzie...
    Pa
  4. Docent - Gdańsk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Docent - Gdańsk Zarejestrowany: 30.06.2002 Posty: 565
    JACA - kurde wytłumacz laikowi jak wejść do tej grupy e- mailowej, może jestem za mało inteligentny - albo brak wiedzy, za chlerę nie mogęprzejść całego zalogowania - pomóż!
  5. Pagin ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin Zarejestrowany: 09.12.2002 Posty: 1021
    Witam,
    Docent nie martw sie. Ja tez klalem zapisujac sie na grupe.
    Pozdrowienia
  6. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    mi się udało choć na gadu - gadu był cały czas Jacek. Z drugiej strony nie mogę wysyłać postów z konta emeilowego tylko z tej strony a przy modemie zabiera mi to trochę czasu. Sam nie wiem czy tak to ma działać, czy gdzieś popełniłem błąd.

    Dzisiaj początek deskowania schodów - jest dobrze.

    Pozdrawiam
  7. miła STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miła Zarejestrowany: 31.01.2003 Posty: 459
    Docent Gdańsk - nie jesteś osamotniony.Też próbowałam, ale brakuje mi jakiegoś "ogniwa" w tych wszystkich wyjaśnieniach.
    Jaca - od niedawna korzystam z internetu.Korzystam z modemu, a więc "wpadam tu jak po ogień".Gdybyś był tak uprzejmy i w kilku prostych słowach podał instrukcję do tej strony to byłoby tym nielicznym łatwiej.
    pozdrawiam - Ania
  8. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Domek - wykonałeś kawał dobrej roboty i to pewnie w weekend. Tabele super. Myślę, że z czasem powiększy się ich ilość a te co są będą rozbudowywane. Sam coś w wolnej chwili dorzucę.
    Pozdrawiam po weekendzie.
  9. domek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    domek Zarejestrowany: 26.02.2003 Posty: 43
    Kodi dzięki za miłe słowa.
    Akurat w weekend miałem trochę wolnego czasu to zrobiłem bazę.
    Ponieważ na razie nie mogę się podzielić informacjami nt budowy
    (bo jej jeszcze nie ma)to chociaż w ten sposób dokładam się do
    forum (a właściwie do listy mailingowej).
    Też mam nadzieję, że baza zacznie żyć swoim rytmem i znajdą się tam nowe dane, które ułatwią życie wszystkim budującym.
    Pozdrawiam
  10. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Domek masz działkę, czy jej szukasz. Jakie plany. Jak znam życie to już o tym pisałeś, ale pamięci dobrej nie mam i przyznam szczerze nie mam zbytnio czasu aby przeglądać forum.
    Pozdrawiam
  11. domek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    domek Zarejestrowany: 26.02.2003 Posty: 43
    Kodi będziesz pierwszy, który skorzysta z bazy. Patrz tabela "Forumowicze", kolumna "Budowa"
    A tak na poważnie to cały czas szukam. Jak pisałem mam teraz na oku Banino. Byłem już nawet oglądać kilka działek. W tym miejscu mam prośbę do Jacy i Docenta, może macie przypadkiem namiary na działki w waszym sąsiedztwie. I drugie pytanie co z tym zamieszaniem z planem zagospodarowania dla gminy Żukowo. Czy są jakieś poważniejsze problemy z załatwianiem papierów ?
    Pozdrawiam.
  12. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Domek byliśmy tam u Docenta - masa działek, wszystkie jednorodzinne. Nie przypuszczam, aby w takim gąszczu wpakowali fermę drobiu. Inna sprawa to fakt, iż te działki są oddalone od Algidy jakieś paręset metrów, więc obawy możesz mieć uzasadnione. Niech jednak Docent się wypowie.

    Teren ładny, ale dojazd paskudny.
    Pozdrawiam
  13. Jaca_V40 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jaca_V40 Zarejestrowany: 10.06.2002 Posty: 155
    Witajcie, sorki ze ostatnio mniej pisze ale mam taki zap... w robocie ze jedynie przelatuje Wasze posty ale nie mam kiedy odpisac. Jesli ktos z jak to piszecie "betonow", przeszedl pomyslnie procedure niech opisze co zrobil. Powinno wygladac w skrocie mniej wiecej tak:
    * tworzycie sobie uzytkownika na Yahoo (sign-in)
    * podajecie e-mail na ktory bedziecie otrzymywali poczte i pewne lisciki
    * przychodzi do Was e-mail z prosba o weryfikacje, ze ten adres e-mail nie jest podany z kosmosu i jest prawidlowy.
    * robicie co kaza w mailu - najczesciej klikaci w link i wpisujecie haslo
    * potem wlazicie na grupe i rejestrujecie sie jako nowy czlonek grupy 3citty_building_club (tu musicie podac swoje dane z Yahoo). Znowu bedzie konieczna procedura potwierdzenia ze to Wy i ze mail dziala.

    * i juz jestescie

    Jakby co walcie moze pomoge - jak bede w ogole przy kompie - bo teraz latam jak kot z pecherzem.

    Pozdrawiam
    Jaca

    PS> jakby ktos nowy zweryfikowal ta liste i poprawil niescislosci niech opisze i wrzuci na forum.
  14. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Krew mnie zalewa. Przesłałem materiały do gminy, aby uzyskać warunki zabudowy na butlę z gazem, a babeczka mi mówi /nie ma planu/ że najwcześniej na 31 maja bo każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Nie ważne, że inwestycja będzie prowadzona w obrębie mojej działki, na której stoi dom, były warunki. Nie ma podstawy prawnej i koniec kropka. Jak tak dalej pójdzie to będę w zimie bez ogrzewania. paranoja.
    Pozdrawiam i współczuję tym co czekają na warunki w gminie Żukowo.
  15. Jaca_V40 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jaca_V40 Zarejestrowany: 10.06.2002 Posty: 155
    Kodi,
    nie chcialem Cie zalamywac, ale tak mi sie wydawalo, ze nie tylko dla Banina wylecial ten plan.
    My czekamy na podpis wojewody pomorskiego pod wnioskiem o szambo....

    Taki swiat.
    Jaca
  16. sebo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sebo Zarejestrowany: 15.03.2002 Posty: 222
    Kodi, daj sobie spokój z tym gazem. Kup zbiornik na olej i zakop go koło domu.
  17. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Sebo nie chcę oleju. Piece są drogie, przeglądy itp. Chcę gaz. Jest ustwa - tylko kiedy ją podpiszą mówiąca o tym, iż na gaz z butli nie trzeba będzie pozwolenia. Może to będzie wyjście.
    Pozdrawiam

    Na przyszłość wiem, że trzeba wszystkie uzgodnienia robić na początku. Mam pozowlenie na budowę wodociągu i przyłącza i moga pocałować mnie dosłownie w dupę.
    pozdrawiam
  18. Jaca_V40 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jaca_V40 Zarejestrowany: 10.06.2002 Posty: 155
    Wiesz co z tym calowaniem to nie tak chop - siup Na przyjemnosc to dzis trzeba zasluzyc

    A tak na powaznie, w ostatecznosci zrobisz wszystko z pominieciem tego walonego zbiornika. Z tego co pamietam to i tak i tak masz kominek wiec cieplo bedzie... Moja kochana siostra ma tylko kominek i zyje. Gazu ani czego innego nawet nie planuja

    Jedyne co to wasser... Zawsze mozesz pojsc w bojler i wtedy to Ci moga pocalowac!
  19. adamski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    adamski Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 744
    Czesc
    Oj dlugo mnie nie bylo, a tu takie zmiany Dopisalem sie do listy na stronce.
    Pozdrawiam
    Adamski
  20. domek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    domek Zarejestrowany: 26.02.2003 Posty: 43
    Jak na warunki zabudowy trzeba czekać 3 miesiące to ile na pozwolenie na budowę ?. Ręce opadają .
    Nawiasem mówiąc taka sytuacja obowiązuje chyba dla większości gmin w Polsce. Plany miały utracić ważność już w 2000 roku ale corocznie były przedłużane. Urzędnicy tak się przyzwyczaili do tego, że nie myśleli nawet nad opracowaniem nowych planów i w końcu się skończyło. Szkoda tylko, że to nie oni dostali po garbie za ten cały bałagan.
    Dla zainteresowanych wyjaśnienie "odpowiedniego urzędu" na zaistniałą sytuację.
    http://www.umirm.gov.pl/nowa.htm (komunikat nr 4)
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 21872