dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Cytat Napisał anekri
    wg ministerstwa nie jest to obowiązujący wniosek o zwrot - a tylko WZÓR aby podatnicy mieli pomoc
    Tyle tylko że ten wniosek jest bardzo pomocny i jak sie przekonałem osobiście - akceptowany przez US bez mrugnięcia okiem, więc chyba nie ma co kręcić nosem
  2. jolcia27 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jolcia27 Zarejestrowany: 17.11.2004 Posty: 140
    widze ,że zdania macie podzielone....MARKUS Ty złożyłeś juz w Urzędzie Skarbowym wszystko...powiedz jak to z tym zaświadczeniem o zaawansowaniu inwestycji od KIEROWNIKA....płaciłeś? i jeśli można wiedziec to ile a może wcale , bo faktycznie wystarczy przez siebie napisać a kierownik tylko wpisze w % stan inwestycji i podpisze..
    podaje bardzo dobrze opracowany program do złożenia wniosków i załączników...GOTOWCE urzędowe !!!!!!!! jeśli chodzi o zwroty i podatki
    http://www.pity.pl/druking/
    firma ta ma programy do sporządzania pitów rocznych
    http://pity.pl/druki/
  3. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Ja zaświadczenia nie składalem bo podpadam pod inny paragraf - inwestycja zakończona.

    Czemu nie zadzwonisz do US i spytasz jak oni to widzą?
  4. jolcia27 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jolcia27 Zarejestrowany: 17.11.2004 Posty: 140
    tak w końcu zrobię....jak sie nie dowiem od osób już składajacych, bo jak pewnie wiesz, każdy urząd różnie wymaga a może jednak ma ujednolicone wymagania ....pozdrawiam
  5. Ania i Piotr FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Ania i Piotr Zarejestrowany: 26.04.2004 Posty: 245
    Cytat Napisał kolia
    Mam pytanie czy kupowaliście odkurzacz centralny (+instalacje) od Pawła z forum czy od kogoś innego - jeśli nie od Pawła to od kogo?
    A sasiedka caly czas aktywna??? No no no ja czekam na wiosne, a tu ani widu ani slychu.

    Ja rowniez mysle o inst.centralnego odkurzacza, ale sklaniam sie zeby caly zestaw kupic na allegro, maja calkiem niezle ceny, ale moj kontakt z ww. instalacja byl dotychczas tylko wirtualny, nie spotkalem sie z tym w rzeczywistosci.

    Tak sobie myslelem ze moze uda sie nam kiedys spotkac, jestesmy niemalze sasiadami, jakby ie bylo jestes o pare krokow przede mna, czy teraz cos czynisz na budowie, czy tylko sie przygotowujesz??
  6. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Cytat Napisał kolia
    Mam pytanie czy kupowaliście odkurzacz centralny (+instalacje) od Pawła z forum czy od kogoś innego - jeśli nie od Pawła to od kogo?
    Kupowałem przez swojego instalatora, który tak de facto kupował od Pawła. Tyle, że jedna drobna różnica. Wykonawcy kupują u Pawła z upustem dla wykonawców, a nie dla klientów. Mój instalator nie był taki "chciwy" na marżę i w sumie wyszło mi taniej niż kupowanie bezpośrednio u Pawła. Wiem, że potem mój człowiek miał straszną burzę za to że sprzedał mi taniej.
  7. kolia ELITA FORUM (min. 1000)
    kolia Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 1293
    Cytat Napisał Ania i Piotr
    Tak sobie myslelem ze moze uda sie nam kiedys spotkac, jestesmy niemalze sasiadami, jakby ie bylo jestes o pare krokow przede mna, czy teraz cos czynisz na budowie, czy tylko sie przygotowujesz??
    Jestem jak najbardziej za spotkaniem , tylko może jak się troszku ociepli, bo przy takich mrozach wizyty na budowie nie należą do przyjemności, o czym przekonałam się w sobotę na spotkaniu z ogrodnikiem, ale było zimno
    Na razie u mnie na budowie nic się nie dzieje, szukam wykonawców do kolejnych etapów i czekam na wycenę okien, bo to pierwsza rzecz jaką będę chciała instalować, mam nadzieję w marcu.
  8. kolia ELITA FORUM (min. 1000)
    kolia Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 1293
    Cytat Napisał markus_gdynia
    Cytat Napisał kolia
    Mam pytanie czy kupowaliście odkurzacz centralny (+instalacje) od Pawła z forum czy od kogoś innego - jeśli nie od Pawła to od kogo?
    Kupowałem przez swojego instalatora, który tak de facto kupował od Pawła. Tyle, że jedna drobna różnica. Wykonawcy kupują u Pawła z upustem dla wykonawców, a nie dla klientów. Mój instalator nie był taki "chciwy" na marżę i w sumie wyszło mi taniej niż kupowanie bezpośrednio u Pawła. Wiem, że potem mój człowiek miał straszną burzę za to że sprzedał mi taniej.
    No tak to pewnie więcej już tak nie zrobi, a czy mógłbys mi dac namiary do tego instalatora?
  9. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Witaj Kolia - ja sotatnio rozpięty poszedłem sobie na polifarb na dużą halę która akurat robimy skontrolowac "działania" i w mordę na dworze było chyba -10 a w środku -20...brrr , wymarzłem jak mało kiedy. A do kpl przemoczone buty i chruchlam teraz jak stary gruźlik .
    PS bedziecie na spotkaniu?
  10. kolia ELITA FORUM (min. 1000)
    kolia Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 1293
    Mam kolejne pytanko, drzwi zewnetrzne to gdzie kupowaliście?
  11. kolia ELITA FORUM (min. 1000)
    kolia Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 1293
    Cytat Napisał Mały
    Witaj Kolia - ja sotatnio rozpięty poszedłem sobie na polifarb na dużą halę która akurat robimy skontrolowac "działania" i w mordę na dworze było chyba -10 a w środku -20...brrr , wymarzłem jak mało kiedy. A do kpl przemoczone buty i chruchlam teraz jak stary gruźlik .
    PS bedziecie na spotkaniu?
    No toż się próbuje dowiedzieć od poczatku tygodnia czy spotkanie nadal aktualne, jak tak mało chętnych, ale coś zero odzewu, Franciszek gdzieś wsiąkł

    P.S. Czekam na nowy projekt instalacji OC jak dostanę, to będę chciała wycenę od Ciebie, dobrą
  12. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Najlepszą!
    A co do spotkania - pojechałbym ale nie bardzo mam co zrobic z moimi stworkami. Rodzice jeszcze tydzień w sanatorium ,a teściowa leży bo ją coś pokręciło.
    A żonka idzie na rajd pieszy w okolice Gosi.
    a ja pewnie zdążę sie połamać bo próbuję trenować na rolkach...
  13. grody FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grody Zarejestrowany: 25.06.2003 Posty: 164
    Cytat Napisał groszek 3
    Poszukuję PILNIE geodety do pomiaru domu (inwentaryzacja powykonawcza) - do odbioru domu - mój pierwszy geodeta niestety wyjechał sobie na saksy do Angli .
    Najlepiej aby nie był drogi

    Pomóźcie
    Ja korzystałem z usług p. Bielskiej z Żukowa. Telefonu nie pamiętam ale ma siedzibę po lewej stronie w pawilonach od strony Chwaszczyna.
    Solidna i nie droga.
    Grody
  14. Ania i Piotr FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Ania i Piotr Zarejestrowany: 26.04.2004 Posty: 245
    Cytat Napisał kolia
    Cytat Napisał Ania i Piotr
    Tak sobie myslelem ze moze uda sie nam kiedys spotkac, jestesmy niemalze sasiadami, jakby ie bylo jestes o pare krokow przede mna, czy teraz cos czynisz na budowie, czy tylko sie przygotowujesz??
    Jestem jak najbardziej za spotkaniem , tylko może jak się troszku ociepli, bo przy takich mrozach wizyty na budowie nie należą do przyjemności, o czym przekonałam się w sobotę na spotkaniu z ogrodnikiem, ale było zimno
    Na razie u mnie na budowie nic się nie dzieje, szukam wykonawców do kolejnych etapów i czekam na wycenę okien, bo to pierwsza rzecz jaką będę chciała instalować, mam nadzieję w marcu.
    Nie no oczywiscie ze nie ma sensu w te mrozy, co sie odwlecze to nie uciecze.
    Na spotkaniu w tym terminie niestety nie moge byc, a bardzo bym chcial.
  15. Ania i Piotr FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Ania i Piotr Zarejestrowany: 26.04.2004 Posty: 245
    Cytat Napisał Mały
    Najlepszą!
    A co do spotkania - pojechałbym ale nie bardzo mam co zrobic z moimi stworkami. Rodzice jeszcze tydzień w sanatorium ,a teściowa leży bo ją coś pokręciło.
    A żonka idzie na rajd pieszy w okolice Gosi.
    a ja pewnie zdążę sie połamać bo próbuję trenować na rolkach...
    Wlasnie Maly z tego co sie orientuje to zajmujesz sie CO, a moze cala hydraulika, moze bylbys zainteresowany??? Dalem wlasnie do wycenu jednemu panu.
    Jak tak to ci podesle na maila. albo priva moje rzuty i co bym tam widzial
  16. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał kolia
    Mam kolejne pytanko, drzwi zewnetrzne to gdzie kupowaliście?
    Ja kupowałam tam gdzie i okna, u Gebauera, cholerka zawsze zapominam jak sie pisze to jego nazwisko
  17. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Cytat Napisał kolia
    Cytat Napisał markus_gdynia
    Cytat Napisał kolia
    Mam pytanie czy kupowaliście odkurzacz centralny (+instalacje) od Pawła z forum czy od kogoś innego - jeśli nie od Pawła to od kogo?
    Kupowałem przez swojego instalatora, który tak de facto kupował od Pawła. Tyle, że jedna drobna różnica. Wykonawcy kupują u Pawła z upustem dla wykonawców, a nie dla klientów. Mój instalator nie był taki "chciwy" na marżę i w sumie wyszło mi taniej niż kupowanie bezpośrednio u Pawła. Wiem, że potem mój człowiek miał straszną burzę za to że sprzedał mi taniej.
    No tak to pewnie więcej już tak nie zrobi, a czy mógłbys mi dac namiary do tego instalatora?
    KOLIA - zajrzyj na priv
  18. kolia ELITA FORUM (min. 1000)
    kolia Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 1293
    Dzięki Markus
    A Twoje drzwi zewnetrzne, wiem że robił stolarz i pewnie nawet mam gdzieś namiary, ale pamietam że nie byłeś z nich do końca zadowolony, można wiedzieć dlaczego? Czy to znaczy że nie polecałbyś jego usług?[/i]
  19. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Swoje kupiłem w Porcie - takie zwykłe metalowe z szybka hartowaną i złotymi szprosami - były z wystawki tak że cena była bardzo niska (niewiele ponad 1200zł)
    Są mocne i się nie odkształcają (drewniane potrafiły "tańczyć"-to samo z palstikowymi ciemnymi).
  20. Franciszek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Franciszek Zarejestrowany: 04.05.2005 Posty: 304
    Cytat Napisał kolia
    Cytat Napisał Mały
    Witaj Kolia - ja sotatnio rozpięty poszedłem sobie na polifarb na dużą halę która akurat robimy skontrolowac "działania" i w mordę na dworze było chyba -10 a w środku -20...brrr , wymarzłem jak mało kiedy. A do kpl przemoczone buty i chruchlam teraz jak stary gruźlik .
    PS bedziecie na spotkaniu?
    No toż się próbuje dowiedzieć od poczatku tygodnia czy spotkanie nadal aktualne, jak tak mało chętnych, ale coś zero odzewu, Franciszek gdzieś wsiąkł

    P.S. Czekam na nowy projekt instalacji OC jak dostanę, to będę chciała wycenę od Ciebie, dobrą
    Jako szanujący się architekt pojechałem na targi budowlane Budma do Poznania i dlatego wsiąkłem Faktycznie, mało chętnych dlatego proponuje przełozyć spotkanie na ......no właśnie, na kiedy? może jakieś propozycje tak aby pasowało większości. My narazie nie planujemy urlopów więc dostosujemy się.
Pokaż wyniki od 11621 do 11640 z 21872