dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. aganion WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aganion Zarejestrowany: 14.09.2008 Posty: 7
    Cytat Napisał malysmon
    Pomóżcie - proszę o namiary na sprawdzone ekipy budujące... Gdańsk - Kiełpino Grn.
    no właśnie, my też szukamy ekipy do Jankowa Gdańskiego. wie ktoś o jakiejś?
    pozdrawiamy
  2. izi7 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    izi7 Zarejestrowany: 28.08.2006 Posty: 629
    Cytat Napisał anSi
    Wydaje mi się, że jeżei inwestycja jest rozpoczęta, ale niezakończona, to sprawa jest do załatwienie Myśę, że urząd w Pruszczu jest bardziej przyjazny niż nasz gdański Powodzenia
    my swego czasu (jakieś 1,5 roku temu) dowiadywaliśmy się o dofinansowanie pompy w gminie Pruszcz i nie było takiej możliwości.
  3. AniaK. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    AniaK. Zarejestrowany: 16.03.2007 Posty: 119
    Bardzo proszę podajcie jakieś namiary na tynkarzy ... pleaseeee ...
    cholercia troszkę się zagapiłam

    Chodzi o tynki wewnętrzne gipsowe
  4. Spartankaa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Spartankaa Zarejestrowany: 28.07.2008 Posty: 684
    Czy ktos z Was na dzialce pod budowe domku robil badania geologiczne w celu ustanowienia warunkow posadowienia budynku?

    Ja o tym slyszalam, ze warto ale....czy na serio?
  5. cooky.gdynia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    cooky.gdynia Zarejestrowany: 08.08.2008 Posty: 96
    Cytat Napisał Spartankaa
    Czy ktos z Was na dzialce pod budowe domku robil badania geologiczne w celu ustanowienia warunkow posadowienia budynku?

    Ja o tym slyszalam, ze warto ale....czy na serio?
    Badania geotechniczne robiłam przy pierwszym domu, przy drugim, a niedługo będę budować następny i też zrobię. Przed projektem fundamentów (najlepiej). Wiesz jak wysoko jest woda gruntowa, jakie warstwy, itp. To się przydaje też do POŚ.
    Pozdrawiam, Mirella
  6. inzynier.mamon SYMPATYK FORUM (min. 10)
    inzynier.mamon Zarejestrowany: 15.08.2004 Posty: 62
    Cytat Napisał anSi
    Cytat Napisał stils
    Witam,
    Mam pytanie do osób zamieszkujących w Gdańsku Kiełpinie Górnym. Czy jakiś dostawca internetowy oferuje swoje usługi w tym rejonie? Gdzie i u kogo pytać? Niestety jak narazie jedyną znaną mi opcją pozostaje TP S.A... Nie zamierzam mieć telefonu stacjonarnego, więc TP S.A. dolicza sobie jakąś dodatkową opłatę za utrzymanie łącza przez co ich oferta staje się mało atrakcyjna. Z góry dzięki za jakieś informacje.

    Pozdrawiam
    To i tak masz szczęście, że TP. SA jest zainteresowana. Nam odmowili swych watppiwej jakosci uslug. Mam modem
    Hmm. Ja podpisałem z TP umowę 10-miesięczną - po takim czasie doprowadzą linię na moje odludzie. Sam byłem zaskoczony. To ma jakiś związek z obowiązkiem TP jako operatora narodowego do zapewnienia tzw. usługi podstawowej w określonym czasie (tzn. telefonu - ale jak już będzie telefon na nowej linii to nie sądze żeby nie było możliwości internetu; łączy radiowych już podobno nie oferują). Może warto jeszcze raz złożyć wniosek? Ja składałem trzy razy i dopiero za trzecim pojawiła się propozycja takiej umowy.
  7. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Witam prosze Was szanownych forumowiczow o namiary na firmy do wyceny okien z okolic trimiasta i poza poniewaz pojezdzilem sobie po Gdyni i olicach ale jakos wydaje mi sie ze bedzie taniej i niekoniecznie gorzej gdzies w olicachluzina szmuda moze KOleczkowa czy ktos zna firmy i namiary to poprosze , napewno wycenialiscie okna przed zakupem , oprosze takze o male wskazowki na co zwrocic uwage poza produkcja i okuciami w wycenie okien , poztym podlacza modrazu pytanie o wycene wierzby takze z okolic trojsmiasta , pniewaz busuje sie w Koleczkowie w miare okolica tekze wchodza w gre , z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam Tomek z Gdyni
  8. ramon73 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ramon73 Zarejestrowany: 01.11.2006 Posty: 13
    Witam.
    Ponawiam ofertę sprzedaży cegieł:

    Mam do sprzedania cegłę pełną w cenie 1,20zł /szt klasy 15. Cegła jest nowa - leży na nierozpakowanych paletach - tak można ją zabrać. Kupiłem z sąsiadem całego Tira cegieł na południu Polski i zostało mi 6 palet. Sprzedaję po kosztach. Super na ścianki działowe - lepiej wygłuszaja niż inne materiały i szafki też mozna na nich spokojnie powiesić Do odebrania w Rębiechowie. Mogę ewentualnie pożyczyć przyczepkę 750 kg do osobówki jeśli ktoś potrzebowałby mniejsze ilosci i nie miał innego transportu. PS Mam też jeszcze ze dwie palety Porothermu - też pozostałość po budowie...
    Jednoczesnie informuję, że pozostało już tylko 5 palet po 400 szt...
    Wiadomość na PW lub tel. 885366633
    Pozdrawiam
  9. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Witam
    Gdzie w trojmiescie mozna wypozyczyc gotowe szalunki systemowe do fundamentow? Moze ma ktos namiary na firmy lub wypozyczalnie takich elementow.
    Prosze o namiary.
    Z gory dzieki za pomoc pozdrawiam daro
  10. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Cytat Napisał inzynier.mamon

    ...Ja składałem trzy razy i dopiero za trzecim pojawiła się propozycja takiej umowy.
    Może to rzeczywiście jest metoda. Próbowaliśmy tylko raz, a potem...obraziismy sie na brak zainteresowania
  11. raffran ELITA FORUM (min. 1000)
    raffran Zarejestrowany: 14.05.2006 Posty: 2666
    Cytat Napisał benik
    Witam prosze Was szanownych forumowiczow o namiary na firmy do wyceny okien z okolic trimiasta i poza poniewaz pojezdzilem sobie po Gdyni i olicach ale jakos wydaje mi sie ze bedzie taniej i niekoniecznie gorzej gdzies w olicachluzina szmuda moze KOleczkowa czy ktos zna firmy i namiary to poprosze , napewno wycenialiscie okna przed zakupem , oprosze takze o male wskazowki na co zwrocic uwage poza produkcja i okuciami w wycenie okien , poztym podlacza modrazu pytanie o wycene wierzby takze z okolic trojsmiasta , pniewaz busuje sie w Koleczkowie w miare okolica tekze wchodza w gre , z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam Tomek z Gdyni
    Okna oknom nie rowne.
    Jakie okna ciebie interesuja?
  12. stils SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stils Zarejestrowany: 01.05.2007 Posty: 19
    Cytat Napisał anSi
    Cytat Napisał inzynier.mamon

    ...Ja składałem trzy razy i dopiero za trzecim pojawiła się propozycja takiej umowy.
    Może to rzeczywiście jest metoda. Próbowaliśmy tylko raz, a potem...obraziismy sie na brak zainteresowania
    Chyba pozostaje mi próbowanie w TP. Dziś złożyłem wniosek o sprawdzenie technicznych możliwości podłączenia internetu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Pozdrawiam
  13. Karolinka 29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karolinka 29 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 138
    Cytat Napisał AniaK.
    Bardzo proszę podajcie jakieś namiary na tynkarzy ... pleaseeee ...
    cholercia troszkę się zagapiłam

    Chodzi o tynki wewnętrzne gipsowe

    Polecam Totalną Gładź, namiary na pewno w necie znajdziesz, szybko i dokładnie, ale uważaj, bo szef firmy już wyczuł mocno ceny i czasem próbuje naciągać (u nas tak było w przypadku posadzek dlatego tylko tynki mi robili).
  14. Marisol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marisol Zarejestrowany: 25.02.2008 Posty: 14
    Cytat Napisał AniaK.
    Bardzo proszę podajcie jakieś namiary na tynkarzy ... pleaseeee ...
    cholercia troszkę się zagapiłam

    Chodzi o tynki wewnętrzne gipsowe

    U nas właśnie skończyła firma WM www.budowa-wm.pl tel. 500846418 tel. 502571640 Baaardzo porządnie zrobiona robota!
  15. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Kochani gdzie kupujecie DREWNO DO KOMINKA ??? Gdzies byly namiary ale za chiny nie moge ich zlokalizowac Dzieki za info
  16. bogdan812 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bogdan812 Zarejestrowany: 17.09.2008 Posty: 54
    Witam

    planuję budowe domu wiosna 2009 w oklicach Gdańska gmina kolbudy 120 m uzytkowej

    mam ekipe budowlana która liczy sobie za:
    stan surowy otwarty z wiezba dachowa + deski i papa , dach prosty dwu-spadowy , prosta bryła -- 40 .000 Pln brutto--

    proszę o wasze komentarze na temat aktualnych cen !!! jak i wasze doswiadczenia
  17. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał majcia
    Kochani gdzie kupujecie DREWNO DO KOMINKA ??? Gdzies byly namiary ale za chiny nie moge ich zlokalizowac Dzieki za info
    Najbliżej Was to chyba koło Biedronki w Chwaszczynie.
  18. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Cytat Napisał Mały
    Cytat Napisał majcia
    Kochani gdzie kupujecie DREWNO DO KOMINKA ??? Gdzies byly namiary ale za chiny nie moge ich zlokalizowac Dzieki za info
    Najbliżej Was to chyba koło Biedronki w Chwaszczynie.
    Dziekuje bardzo dobry człowieku Sprawdze jeszcze dzis bo zimno w domu sie robi ... a na gaz jeszcze za wcześnie Pozdrawiam
  19. partys SYMPATYK FORUM (min. 10)
    partys Zarejestrowany: 27.03.2007 Posty: 22
    Cytat Napisał bogdan812
    Witam

    planuję budowe domu wiosna 2009 w oklicach Gdańska gmina kolbudy 120 m uzytkowej

    mam ekipe budowlana która liczy sobie za:
    stan surowy otwarty z wiezba dachowa + deski i papa , dach prosty dwu-spadowy , prosta bryła -- 40 .000 Pln brutto--

    proszę o wasze komentarze na temat aktualnych cen !!! jak i wasze doswiadczenia
    Ja zamawiając w zeszłym roku ekipę, która mi w tym roku buduje płaciłem za dom parterowy (w rzucie litera T)150m2+30m2 garaż 42.000 netto.
    Ekstra sobie policzyli za izolację pionową, gdyż to zostało ustalone dopiero w trakcie prac. Póżniej jeszcze doszły "ekstra życzenia" z mojej strony i trochę ekstra dopłat było ~3000.
    Ceny jednak wciąż idą w góre i jeśli to solidna, sprawdzona ekipa to może warto. Moi się wydawali wtedy drodzy ale na razie nie żałuję, choć za wcześnie na pochwały i polecanie.
  20. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał majcia
    Cytat Napisał Mały
    Cytat Napisał majcia
    Kochani gdzie kupujecie DREWNO DO KOMINKA ??? Gdzies byly namiary ale za chiny nie moge ich zlokalizowac Dzieki za info
    Najbliżej Was to chyba koło Biedronki w Chwaszczynie.
    Dziekuje bardzo dobry człowieku Sprawdze jeszcze dzis bo zimno w domu sie robi ... a na gaz jeszcze za wcześnie Pozdrawiam
    A kiedy mógłbym wpaść(albo zajść świadomie) coby skończyć estetykę kablowania?
    PS - co do drewna mógłbym zadzwonic do kolegi leśniczego za ile i ile ma. Tyle, że trzebaby załatwić transport oraz rżnącego.
Pokaż wyniki od 18421 do 18440 z 21872