dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Cytat Napisał OlafŁukasz
    Cytat Napisał malysmon
    Cześć.
    POL - BET pod Żukowem, nie mają wsyztskiego, ale to co najwięcej kasy ciągnie...
    bloczki do 3,10 nam spuścili
    jedyny minus - nigdy nie przyjeżdżają punktualnie, zawsze z 2h opóźnieniem
    A mi w Prestolu mówią, że oni maja jakosc, moga zejsc max do 3.74, a "takie za 3.10" to oni tez moga sprowadzic ale zwrotow nie przyjmuja bo potem klienci co tak chcieli to chcieli oddawac...
    U mnie byli trzy razy i zawsze o wyznaczonej godzinie.
    Jakość towaru nigdy nie budziła zastrzeżeń.
    Tą firmę mogę polecić z czystym sumieniem.
    Pozdrawiam
  2. malysmon FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    malysmon Zarejestrowany: 15.06.2008 Posty: 213
    Cytat Napisał OlafŁukasz
    Cytat Napisał malysmon
    Cześć.
    POL - BET pod Żukowem, nie mają wsyztskiego, ale to co najwięcej kasy ciągnie...
    bloczki do 3,10 nam spuścili
    jedyny minus - nigdy nie przyjeżdżają punktualnie, zawsze z 2h opóźnieniem
    A mi w Prestolu mówią, że oni maja jakosc, moga zejsc max do 3.74, a "takie za 3.10" to oni tez moga sprowadzic ale zwrotow nie przyjmuja bo potem klienci co tak chcieli to chcieli oddawac...
    Tak samo nam móili, a zobacz w moim dzienniku jakie ładne mam bloczki Też się baliśmy po słowach gościa z Kokoszek, ale spytaliśmy naszego majstra czy zna POL BET i on znał i powiedział, że wszystko ok, tylko opóźnienia. I faktycznie. Wszystko super, jak już wliczy się 2h opóźnienia, to nawet dead line wychodzi
  3. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Nareszcie mam pozwolenie teraz tylko odczekac 2 tyg. na uprawomocnienie i droga wolna.
    Poszukuje sprawdzonego oraz niedrogiego kierownika budowy najlepiej z okolic kielpina.
    Moze polecicie kogos sprawdzonego?
  4. Karolinka 29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karolinka 29 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 138
    Co do Polbetu to też polecamy, sami korzystaliśmy!

    Co do robocizny hydralika my płaciliśmy 50 zł za punkt - i to było ok, sprawnie, szybko i fachowo - pan spod Kościerzyny, za to samo jeden gość z Gdyni chciał dwa razy tyle.

    Co do betonu polecam Wakoz - można się dogadać z ceną, korzystaliśmy kilka razy
  5. malysmon FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    malysmon Zarejestrowany: 15.06.2008 Posty: 213
    Cytat Napisał daro31ie
    Nareszcie mam pozwolenie teraz tylko odczekac 2 tyg. na uprawomocnienie i droga wolna.
    Poszukuje sprawdzonego oraz niedrogiego kierownika budowy najlepiej z okolic kielpina.
    Moze polecicie kogos sprawdzonego?
    Hm, mój jest bardzo w porzo, ale znajomy, ma mnóstwo roboty i nie wiem, czy szuka więcej
    Napisz na privam, jeśli nikogo nie będziesz miał.
  6. wrk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wrk Zarejestrowany: 20.12.2007 Posty: 250
    >Poszukuje sprawdzonego oraz niedrogiego kierownika budowy

    Ja szukałem sumiennego i drogiego kierownika budowy Znalazłem - i to są moje najlepiej wydane pieniądze na budowie! Jakby co, to pan jest z Przodkowa, mail i telefon mogę podać na PW.

    PYTANIE:
    Czy komuś zostało kilkanaście pustaków Porotherm 11,5 cm i chciałby się ich pozbyć z budowy? (albo się zamienić na te 25cm?)
  7. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Podbijam w temacie brykietu

    Cytat Napisał hub75
    Gdzie w Trójmieście lub okolicach kupujecie brykiet z drewna liściastego do kominka ? W Leroy Merlin 10 kg kosztuje 8,80 ale to chyba drogo...
  8. izi7 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    izi7 Zarejestrowany: 28.08.2006 Posty: 629
    Cytat Napisał kolohaus
    pytaliscie o fachowcow od kostki tu macie numer 792 58 98 44 sa z rumi warci polecenia
    A ja radzę z nimi uważać! U nas ten koleś miał robić płot (podmurówka i siatka). Po okresie zwodzenia stwierdził, że nie ma czasu i podesłał nam innego kolesia, który miał nam ten płot zrobić (ten drugi nazywa się Cybulski). No i ten Cybulski był maksymalnie beznadziejny - opisałam na czarnej liście. Po tym jak Cybulski zostawił u nas niedokończone i fatalnie wykonane prace i nie odbierał ode mnie telefonów, próbowałam się również dodzwonić do Pana z Rumii. I co? Nie odbierał ode mnie telefonów. Ja tam radzę ostrożnie, osobiście bym omijała z daleka...
  9. OlafŁukasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    OlafŁukasz Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 76
    Cytat Napisał malysmon
    Cytat Napisał OlafŁukasz
    Cytat Napisał malysmon
    Cześć.
    POL - BET pod Żukowem, nie mają wsyztskiego, ale to co najwięcej kasy ciągnie...
    bloczki do 3,10 nam spuścili
    jedyny minus - nigdy nie przyjeżdżają punktualnie, zawsze z 2h opóźnieniem
    A mi w Prestolu mówią, że oni maja jakosc, moga zejsc max do 3.74, a "takie za 3.10" to oni tez moga sprowadzic ale zwrotow nie przyjmuja bo potem klienci co tak chcieli to chcieli oddawac...
    Tak samo nam móili, a zobacz w moim dzienniku jakie ładne mam bloczki Też się baliśmy po słowach gościa z Kokoszek, ale spytaliśmy naszego majstra czy zna POL BET i on znał i powiedział, że wszystko ok, tylko opóźnienia. I faktycznie. Wszystko super, jak już wliczy się 2h opóźnienia, to nawet dead line wychodzi
    Okazalo się, że bloczkow małych (12-stek) nie ma ani Polbet, ani Prestol, ani Bojano. Potrzebuje i "normalnych" i tych malych. A Drywa ma...
  10. SzipBudowniczy FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SzipBudowniczy Zarejestrowany: 28.04.2007 Posty: 225
    drodzy forumowicze, zostało mi około 6 lub wiecej balotow styropianu na ocieplenie zewnetrzne 14cm z frezem, odsprzedam po atrakcyjnej cenie, tylko trasport musi być własny.
  11. greg29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    greg29 Zarejestrowany: 23.06.2006 Posty: 264
    Witajcie
    Moze ktos powie mi w chwili obecnej ile biora wykonawcy za przylacze wody i gazu (instalacja wewnetrzna) do domu?
    Chodzi mi o cene za mb oraz za wcinke wody i zawor glowny gazu w domu.
    Generalnie interesuje mnie cena w Trojmiescie.
    Moze ktos ma niedrogich i pewnych instalatorow gazu i wody?
    Jakies numery telefonow....
    Pozdrawiam.
  12. wrk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wrk Zarejestrowany: 20.12.2007 Posty: 250
    >ile biora wykonawcy za przylacze wody

    W okolicach Przodkowa płaciłem za przyłącze wody 30zł/m minus mały rabacik. Robota kompleksowa - od zgłoszenia w gminie, poprzez wpinkę, wykopanie, podkop pod ławą, ułożenie, zasypanie, licznik. Długość mojego przyłącza - 80m.

    Teoretycznie możnaby połowę zaoszczędzić - zlecić komuś wpinkę (podobno 300zł), zamówić koparkę na kilka godzin i samemu ułożyć rurę, ale wolałem nie ryzykować i mieć jeden problem z głowy.
  13. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Witam mam prosbe do Was kupujacych w trojmiescie po dlugich poszukiwaniach itd przez zalaniem stropu musze wybrac model gotowego komina....no sie zaczelo firm full zeby nie zanudzac Schiedel odpadl -poniewaz cena odstrasza - na pewno mnie takze ....potem zostalem przy Leier (odpuscilem Zapel i IBF poniewaz jakos w trojmiescie niemozna sie niczego o nich dowiedziec) no i prawie jestem zdyecydowany na Leier ale dzisiaj na budowe zjawil sie od mojego sasiada taze budujacego PAn z firmy.....Skorsten Systemy kominowe JAnek http://kominyjanek.com/kontakt.htm no i zamieszal mi w glowie widzialem te kominy(putaki ) i Leier praktycznie zadnej roznicy przynajmniej dla mnie ma jak wszyscy Atesty itd ale jak myslicie czy te wszystkie sysmey gotowe sie roznia az tak znaczaci od siebie - cena ze wstepnej kalkulacji bedzie nizsza niz Leier (mam jeden komin 7,40 1dymny +3 went) i jedne 9,30 (jeden dymny i went) pozdrawiam Tomek
  14. Siula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siula Zarejestrowany: 15.01.2006 Posty: 64
    BErek

    Słuchajcie forumowicze , dostaliśmy cynk od znajomego na brzozę za 100 zł plus transport z Gdańska. Wzięliśmy już 50 metrów , znajomi też biorą po 50 m, za transport do Bojana zapłaciliśmy 550 zł. Jak jest ktoś chętny to dajcie znać najlepiej do weekendu! Zaraz wstawię zdjęcia jak to drzewo wygląda.
  15. Siula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siula Zarejestrowany: 15.01.2006 Posty: 64


    Tak to wygląda nasze 50 metrów

    Jeżeli ktoś będzie chętny to zapraszam na priva ja myślę, że to okazyjna cena

    za 25 metrów z tartaku z Osowej trzeba zapłacić:
    25 mx150 =3750
    tutaj
    25m x100 = 2500 + 250 transport = 2750

    czyli mamy 1000 zł w kieszeni i tylko trochę pracy z pocięciem, ale poniewaz nei sa to grube pniaki to wystarczy piłą pociąć. Jak to mi mąż wytłumaczył jemu zostanie właśnei zaoszczędzona kwota na kupno takiej piły
  16. Siula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siula Zarejestrowany: 15.01.2006 Posty: 64
    Benik z kominem nei pomoge niestety my mamy schiedla
    DAro31 niestety kierownika nei mielismy a pozwolenai gratuluje
  17. It**** Guest
    It**** Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał benik
    Witam mam prosbe do Was kupujacych w trojmiescie po dlugich poszukiwaniach itd przez zalaniem stropu musze wybrac model gotowego komina....no sie zaczelo firm full zeby nie zanudzac Schiedel odpadl -poniewaz cena odstrasza - na pewno mnie takze ....potem zostalem przy Leier (odpuscilem Zapel i IBF poniewaz jakos w trojmiescie niemozna sie niczego o nich dowiedziec) no i prawie jestem zdyecydowany na Leier ale dzisiaj na budowe zjawil sie od mojego sasiada taze budujacego PAn z firmy.....Skorsten Systemy kominowe JAnek http://kominyjanek.com/kontakt.htm no i zamieszal mi w glowie widzialem te kominy(putaki ) i Leier praktycznie zadnej roznicy przynajmniej dla mnie ma jak wszyscy Atesty itd ale jak myslicie czy te wszystkie sysmey gotowe sie roznia az tak znaczaci od siebie - cena ze wstepnej kalkulacji bedzie nizsza niz Leier (mam jeden komin 7,40 1dymny +3 went) i jedne 9,30 (jeden dymny i went) pozdrawiam Tomek
    hej
    my mamy eco Zapela - jak na nasze oko podobny do tych wszystkich systemowych; miał dobrą opinię w necie więc się zdecydowaliśmy a i cena zdecydowanie milsza niż innych
    Wszystkich szczegółowych informacji dowiedzieliśmy się od sympatycznego Pana Sławka z Domatora w Wejherowie. Nie było żadnego problemu. Transport do Gdańska był gratis (pewnie wliczony w cenę ).
    pozdrawiam
  18. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał Siula
    BErek

    Słuchajcie forumowicze , dostaliśmy cynk od znajomego na brzozę za 100 zł plus transport z Gdańska. Wzięliśmy już 50 metrów , znajomi też biorą po 50 m, za transport do Bojana zapłaciliśmy 550 zł. Jak jest ktoś chętny to dajcie znać najlepiej do weekendu! Zaraz wstawię zdjęcia jak to drzewo wygląda.
    Jeżeli jest to cena 100 zł za mp to nie jest to wcale okazja, szczególnie że są to chude szczapy. Ja kupiłem w nadleśnictwie Gdańsk buk po 110 zł m/p dł 120 cm grubość od 7 cm. Chudzielce do 7 cm są jeszcze tańsze.
  19. Siula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siula Zarejestrowany: 15.01.2006 Posty: 64
    no popatrz to tego nei wiedzielismy , nei słyszałam o takiej mozliwosci zeby kupic bezpośrednio w nadleśnictwie , wszędzie tylko padaly ceny 140, 150 .
    No nic mamy juz na dzialce i juz , to nasz pierwszy raz, z kazdym sezonem człowiek będzie mądrzejszy
  20. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał Siula
    no popatrz to tego nei wiedzielismy , nei słyszałam o takiej mozliwosci zeby kupic bezpośrednio w nadleśnictwie , wszędzie tylko padaly ceny 140, 150 .
    No nic mamy juz na dzialce i juz , to nasz pierwszy raz, z kazdym sezonem człowiek będzie mądrzejszy
    Tez się niedawno dowiedziałem. Dzwonisz do nadleśnictwa Gdańsk które jest w Gdyni Chyloni pytasz się czy mają w Twojej okolicy wycięte drzewo np buk dąb i jezeli jest to jedziesz płacisz i już
Pokaż wyniki od 18641 do 18660 z 21872