dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Piątek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Piątek Zarejestrowany: 16.02.2007 Posty: 55
    Mam do sprzedania dwa kartony (3,2m2) gresu technicznego IOWA Paradyż powiedzmy za 16zł za m2
  2. kordzik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kordzik Zarejestrowany: 11.03.2008 Posty: 46
    Poszukuję kogoś, kto wypożyczyłby (oczywiście odpłatnie) zestaw (palinik+butla) do położenia papy termozgrzewalnej.
    Oferty proszę na priwa lub na forum.
  3. dominium FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dominium Zarejestrowany: 23.08.2004 Posty: 217
    Czy ktoś może polecić rozsądną firmę sprzedającą pokrycia dachowe?

    (najlepiej z usługami dekarzy)

  4. raffran ELITA FORUM (min. 1000)
    raffran Zarejestrowany: 14.05.2006 Posty: 2666
    My bralismy dachowke z firmy Ambit z ul.Hutniczej(rog Puckiej) w Gdyni.
    Niestety tylko material bez ich robocizny,ale wiem ze jest (byla) u nich taka mozliwosc. Wiec co do ich dekarzy sie nie wypowiem,ale jesli chodzi o sam material i obsluge zwiazana z jego zakupem,dostarczeniem...... bylo jak najbardziej O.K.
  5. coci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coci Zarejestrowany: 12.12.2007 Posty: 143
    Witam
    Ja brałem z tego samego Ambitu wraz z montażem.Montażem zajęła sie ekipa p.Gaffki(Bolszewo lub Gościcino/k Wejherowa.Cena materiału wraz z montażem to około 80.000 pln/400m2 dachu(dużo ale dach skomplikowany,no i na "górce budowlanej"robiony).Dachówka caeramiczna RuupCeramika(rubin chyba 13 połysk),zamiast blachy okapowej(tej opaski pod rynną)płytki ze struktonitu.W cenie łaty,kontrłaty,rynny itp."Daszek" wyszedł wspaniały
    Cena wydaje się ogromna,ale gdybym jeszcze raz miał budować,wybrałbym ich po raz drugi.
    Pozdrawiam
  6. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Witam
    Mam prośbę czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakiś kontakt z osobą, która wykonałaby podłączenie wody, która ma jakieś znajomości w saurze( żeby nie było problemów z odbiorem itp) za normalne pieniądze

    pozdrawiam daro31ie
  7. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Poszukuję "elektryka" który pomoże mi zrobić instalację, tzn jego nadzór i doświadczenie + moja praca=wircenie, kłucie, kłądzeinie przewodów i takie tam.
    Najlepiej okolice Tczewa.
    Pozdrawiam
  8. Isanna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isanna Zarejestrowany: 02.04.2008 Posty: 27
    Zostało mi 8 balotów styropianu EPS 100 na posadzki - czy ktoś byłby zainteresowany ? Cena 35 zł za balot i odbiór własny Gd.-Klukowo.
  9. krzemian SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzemian Zarejestrowany: 28.10.2008 Posty: 12
    Kogo polecilibyście do wykonania drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych w myśl mojej ulubionej zasady "dobra jakość za rozsądną cenę"?
  10. rybkin FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rybkin Zarejestrowany: 05.09.2007 Posty: 211
    "Martbud" F.H.U. Grzegorz Szlaszko
    Grunwaldzka
    83-000 Pruszcz Gdański, Poland
    58 683 50 55‎

    Pan sie zna na zeczy,ma swojich dekarzy,alie chyba trzeba czekac z kolejka,my akkurat mieli swoich dekarzy.



    Cytat Napisał dominium
    Czy ktoś może polecić rozsądną firmę sprzedającą pokrycia dachowe?

    (najlepiej z usługami dekarzy)

  11. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam
    Mam prośbę czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakiś kontakt z osobą, która wykonałaby podłączenie wody, która ma jakieś znajomości w saurze( żeby nie było problemów z odbiorem itp) za normalne pieniądze

    pozdrawiam daro31ie
    Ile placiliscie za wykonanie przylacza wody?
    Wczoraj facet za ok 10mb powiedzial mi cene 3.5 do 5 tys
    To chyba drogo prawda?
  12. krzemian SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzemian Zarejestrowany: 28.10.2008 Posty: 12
    Cytat Napisał daro31ie
    Ile placiliscie za wykonanie przylacza wody?
    Wczoraj facet za ok 10mb powiedzial mi cene 3.5 do 5 tys
    To chyba drogo prawda?
    Tak drogo, to nie powinno kosztować więcej niż 2,8-3,0tys.
  13. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Ja w Tczewie za wodę odcinek 66mb 1.700 materiały (wpięcie, studzinka wodomierzowa, rura, licznik, zawory) + 2.000 zł robocizna z koparką.
    Firma chciała 5.800 zł.
    Zrobilem prywatnie z goście z wodociągów miejskich.
    Pozdrawiam
  14. senor_crisi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    senor_crisi Zarejestrowany: 14.01.2008 Posty: 16
    poszukuje czarnoziemu, znalazlem za 30 zlotych z transportem, czy to dobra cena?

    macie ewentualnie namiary na jakis czarnoziem kolo jankowa gdańskiego?

    z gory dziekuje pozdrawiam

    c
  15. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał daro31ie
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam
    Mam prośbę czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakiś kontakt z osobą, która wykonałaby podłączenie wody, która ma jakieś znajomości w saurze( żeby nie było problemów z odbiorem itp) za normalne pieniądze

    pozdrawiam daro31ie
    Ile placiliscie za wykonanie przylacza wody?
    Wczoraj facet za ok 10mb powiedzial mi cene 3.5 do 5 tys
    To chyba drogo prawda?
    Było pisane o tym wcześniej. Jeżeli podłączasz się do sieci wodociągowej w Gdańsku, to instalacje może wykonać firma wskazana przez SNG i wtedy są takie ceny (czyli bardzo wysokie). Poza Gdańskiem jest znacznie taniej.
  16. majkel28 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    majkel28 Zarejestrowany: 25.03.2007 Posty: 29
    Cytat Napisał senor_crisi
    poszukuje czarnoziemu, znalazlem za 30 zlotych z transportem, czy to dobra cena?

    macie ewentualnie namiary na jakis czarnoziem kolo jankowa gdańskiego?

    z gory dziekuje pozdrawiam

    c
    za 30zl to ja chetnie wezme z kilka wywrotek. cena wg mnie bardzo dobra, ale zalezy jeszcze jaka jakosc czarnoziemu...
    zna ktos namiar za ta cene w okolicach Wejherowa?
  17. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał hub75
    Cytat Napisał daro31ie
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam
    Mam prośbę czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakiś kontakt z osobą, która wykonałaby podłączenie wody, która ma jakieś znajomości w saurze( żeby nie było problemów z odbiorem itp) za normalne pieniądze

    pozdrawiam daro31ie
    Ile placiliscie za wykonanie przylacza wody?
    Wczoraj facet za ok 10mb powiedzial mi cene 3.5 do 5 tys
    To chyba drogo prawda?
    Było pisane o tym wcześniej. Jeżeli podłączasz się do sieci wodociągowej w Gdańsku, to instalacje może wykonać firma wskazana przez SNG i wtedy są takie ceny (czyli bardzo wysokie). Poza Gdańskiem jest znacznie taniej.
    Witam
    Zastanawiam sie dlaczego jak do tej pory jeszcze nikt ta sprawa sie nie zainteresowl
    To bardzo smierdzi
  18. Akrimka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Akrimka Zarejestrowany: 03.05.2010 Posty: 709
    Cytat Napisał daro31ie
    Cytat Napisał hub75
    Cytat Napisał daro31ie
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam
    Mam prośbę czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakiś kontakt z osobą, która wykonałaby podłączenie wody, która ma jakieś znajomości w saurze( żeby nie było problemów z odbiorem itp) za normalne pieniądze

    pozdrawiam daro31ie
    Ile placiliscie za wykonanie przylacza wody?
    Wczoraj facet za ok 10mb powiedzial mi cene 3.5 do 5 tys
    To chyba drogo prawda?
    Było pisane o tym wcześniej. Jeżeli podłączasz się do sieci wodociągowej w Gdańsku, to instalacje może wykonać firma wskazana przez SNG i wtedy są takie ceny (czyli bardzo wysokie). Poza Gdańskiem jest znacznie taniej.
    Witam
    Zastanawiam sie dlaczego jak do tej pory jeszcze nikt ta sprawa sie nie zainteresowl
    To bardzo smierdzi
    Sa dwi metody pewnie... jedno trzeba by soprawdzić czy można samemu, z tego co ja wiem to można a oni to poprostu monopolizują.
    druga opcja to pogadać prywatnie z gościem z SNG zeby zrobił wam odbiór.. Napewno sie da wtedy zrobić inną firmą. U mnie sie to "badanie wody nazywało", ale poza Gadańskiem to ceny inne, i możliwości.
    POzdrawiam
  19. andrzej100 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    andrzej100 Zarejestrowany: 06.01.2004 Posty: 643
    Cytat Napisał majkel28
    Cytat Napisał senor_crisi
    poszukuje czarnoziemu, znalazlem za 30 zlotych z transportem, czy to dobra cena?

    macie ewentualnie namiary na jakis czarnoziem kolo jankowa gdańskiego?

    z gory dziekuje pozdrawiam

    c
    za 30zl to ja chetnie wezme z kilka wywrotek. cena wg mnie bardzo dobra, ale zalezy jeszcze jaka jakosc czarnoziemu...
    zna ktos namiar za ta cene w okolicach Wejherowa?
    To cena za 1t czy wywrotke? W zeszlym roku za ziemie ogrodowa (czarnoziem zmieszany z piaskiem- mialem kiedys wywrotke czarnoziemu to mi ja wywialo) placilismy za wywrotke ok 18t ponad 300zl
  20. efatha WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    efatha Zarejestrowany: 14.04.2008 Posty: 7
    Witam

    Zwracam sie do was z zapytaniem czy znacie może jakąś w miare solidną i niedrogą ekipę budowlaną gdzieś z okolicy żukowa .
    Bede startował niebawem z budową domku letniskowo -mieszkalnego -68m2 w miejscowości sitno za żukowem .
    Dziękuję z góry .Pozdrawiam

    email ; [email protected]
Pokaż wyniki od 19641 do 19660 z 21872