dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. pampers SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pampers Zarejestrowany: 16.04.2008 Posty: 43
    witam wszystkich serdecznie

    mam pytanie : gdzie w ololicy kosakowa mozna kupić kręgi betonowe do wykonania studni na deszczókę A i może ktoś z forumowiczów posiada namiary na fachowca który podjąłby się wykonania takiej studni w kosakowie. Z góry dziękuję
  2. slaw210 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    slaw210 Zarejestrowany: 14.06.2010 Posty: 24
    Witam,

    Niedługo zamierzam ruszyć z budową domu w Pierwoszynie.
    Poszukuje sprawdzonego architekta do adaptacji oraz naniesienia zmian w projekcie. Kogoś z polotem, kto oprócz rysowania i liczenia potrafił będzie również doradzić rozwiązania architektoniczne oraz aranżacje zewnątrz i wewnątrz domu.
    Ze względu na pracę potrzebuje także sprawdzonego inspektora nadzoru, kierownika budowy, który poprowadzi inwestycje podczas moich częstych wyjazdów.
    Najlepiej jeszcze żeby była to jedna osoba

    Czy może mi kogoś polecić?

    Aha, jeszcze jedno pytanie. Podobno w Pierwoszynie nie można kopać studni głębinowych. Usłyszałem plotę iż jeden z moich nowych sąsiadów miał głębinówkę i kazano mu ją zakopać. Czy wiadomo wam coś na ten temat?
  3. gdytom SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gdytom Zarejestrowany: 19.11.2009 Posty: 75
    Cytat Napisał slaw210 Zobacz post
    Witam,

    Niedługo zamierzam ruszyć z budową domu w Pierwoszynie.
    Poszukuje sprawdzonego architekta do adaptacji oraz naniesienia zmian w projekcie. Kogoś z polotem, kto oprócz rysowania i liczenia potrafił będzie również doradzić rozwiązania architektoniczne oraz aranżacje zewnątrz i wewnątrz domu.
    Ze względu na pracę potrzebuje także sprawdzonego inspektora nadzoru, kierownika budowy, który poprowadzi inwestycje podczas moich częstych wyjazdów.
    Najlepiej jeszcze żeby była to jedna osoba

    Czy może mi kogoś polecić?

    Aha, jeszcze jedno pytanie. Podobno w Pierwoszynie nie można kopać studni głębinowych. Usłyszałem plotę iż jeden z moich nowych sąsiadów miał głębinówkę i kazano mu ją zakopać. Czy wiadomo wam coś na ten temat?
    Witam
    Sam będę ruszał z budowa w Pierwoszynie, wydawało mi sie ze wszyscy w Pierowszynie maja wode i kanalize?
  4. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Są na forum ludzie z Pierwoszyna mający i kanalizę i wodę nawet na bocznych uliczkach - robiliśmy tam instalacje jakieś 2 lata temu.
  5. slaw210 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    slaw210 Zarejestrowany: 14.06.2010 Posty: 24
    Zgadza się. Ja też już mam wodę i kanalizę. Ale za taką wodę trzeba płacić. A do ogrodu miałbym wodę za cenę prądu zasilającego hydrofor.
    Zwykła studnia odpada bo wody gruntowe są bardzo głęboko. Nie kalkulowałem jeszcze czy to by się opłacało, pytam z czystej ciekawości.
  6. gdytom SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gdytom Zarejestrowany: 19.11.2009 Posty: 75
    Cytat Napisał slaw210 Zobacz post
    Zgadza się. Ja też już mam wodę i kanalizę. Ale za taką wodę trzeba płacić. A do ogrodu miałbym wodę za cenę prądu zasilającego hydrofor.
    Zwykła studnia odpada bo wody gruntowe są bardzo głęboko. Nie kalkulowałem jeszcze czy to by się opłacało, pytam z czystej ciekawości.
    Kiedyś spotkałem się z analiza co się bardzie opłaca koszt wiercenia studni czy tez drugi licznik na ogród 600m2. Wyszło ze drugi licznik, ale sprawa jest dyskusyjna jak dla mnie.
    Można pomyśleć tez o zbiorniku deszczówki ja taki będę miał+system nawadniania automatycznego z wyborem źródła. ps gdzie masz działeczkę?
  7. slaw210 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    slaw210 Zarejestrowany: 14.06.2010 Posty: 24
    Cytat Napisał gdytom Zobacz post
    ... gdzie masz działeczkę?
    Wiesz gdzie cadena sprzedaje "działki nad morzem"? Ulica ma się nazywać brylantowa chyba.
    Może będziemy sąsiadami?
  8. gdytom SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gdytom Zarejestrowany: 19.11.2009 Posty: 75
    Cytat Napisał slaw210 Zobacz post
    Wiesz gdzie cadena sprzedaje "działki nad morzem"? Ulica ma się nazywać brylantowa chyba.
    Może będziemy sąsiadami?
    Chyba bedziemy
    Moja to ta u gory wstepnie ogrodzona
  9. slaw210 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    slaw210 Zarejestrowany: 14.06.2010 Posty: 24
    Cytat Napisał gdytom Zobacz post
    Chyba bedziemy
    Moja to ta u gory wstepnie ogrodzona
    Hej to może się gdzieś nawet widzieliśmy. Tam są dwie ogrodzone. Jedna zaraz na początku a druga przy końcu pod lasem. Miałem ochotę na tą pod lasem ale jak kupowałem to niestety zostały już tylko duże a to za drogo wychodziło. Skazany byłem na działki po drugiej stronie, na początku. Trochę kiepsko że wypada wejście od płd i teraz szukam projektu. Wstępnie chyba już znalazłem ale będę musiał zrobić dość poważne zmiany.

    Mam pytanie. Podczas rozmów na temat budowy drogi zaproponowałem przepusty pod drogą dla przyszłej sieci elektrycznej i gazociągów. Aby później nie niszczyć drogi. Pani z którą rozmawiałem uwzględniła przepusty pod drogą w wycenie. Drogę już budują a po rozmowie z robotnikami wygląda na to że o przepustach nic nie wiedzą. Mam nie miłe doświadczenia z rozbieraniem drogi więc myślę że to dobry pomysł. Chyba że są jakieś metody przebicia się pod drogą, albo energa i gazownia pokrywać będą koszty związane z jej naprawą. Też miałeś w wycenie przepusty?
  10. Magdalena P FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Magdalena P Zarejestrowany: 07.06.2009 Posty: 122
    Cytat Napisał pampers Zobacz post
    witam wszystkich serdecznie

    mam pytanie : gdzie w ololicy kosakowa mozna kupić kręgi betonowe do wykonania studni na deszczókę A i może ktoś z forumowiczów posiada namiary na fachowca który podjąłby się wykonania takiej studni w kosakowie. Z góry dziękuję
    Kupowałam tutaj http://kristrans.com.pl/index.php?p=3 za 2 kręgi plus pokrywę zapłaciłam 345zł z transportem do Kosakowa. Fakt, że zamawialismy w trójkę z sąsiadami.
    Za wybicie ogrodowej studni na 10m płaciliśmy po 400zł. Spisuje sie idealnie - budowa, ogród, itd.
  11. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    [QUOTE=Za wybicie ogrodowej studni na 10m płaciliśmy po 400zł. Spisuje sie idealnie - budowa, ogród, itd.[/QUOTE]
    400 zł za metr ?
  12. Magdalena P FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Magdalena P Zarejestrowany: 07.06.2009 Posty: 122
    Cytat Napisał hub75 Zobacz post
    400 zł za metr ?
    Nie za całość. To studnia na 10 metrów - typowo ogrodowa.
  13. pampers SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pampers Zarejestrowany: 16.04.2008 Posty: 43
    Dziękuje bardzo za informacje odnośnie studni
  14. izabela1385 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    izabela1385 Zarejestrowany: 18.06.2010 Posty: 2
    Cytat Napisał Magdalena P Zobacz post
    Nie za całość. To studnia na 10 metrów - typowo ogrodowa.
    Droga Madziu!
    Chciałam zapytać o twój projekt.Czy budujesz Dom W Anyzku? Ja w takim już mieszkam Jest nie do końca wykończony ale podoba mi się i szukam osób które też zauroczył ten projekt.
    Mieszkam koło Szemuda.
  15. pikorek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pikorek Zarejestrowany: 02.03.2010 Posty: 58
    Cytat Napisał pikorek Zobacz post
    Dostałem właśnie ofertę z Tar-Mal - 973 za metr +30 za impregnację + transport. Chyba trochę dużo bo widziałem że 650 chodziły ceny nic czekam na Sulęczyn
    no i zadzwonił Sulęczyn - koszt ok 650 - czekam na oferte na mailu. Także różnica niezła
  16. danny.d WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    danny.d Zarejestrowany: 18.06.2010 Posty: 1
    Witam.
    Jestem na samym początku realizowania domu.Okolice między Redą a Puckiem
    Czy ktoś może polecić mi osobę do wykonania adaptacji projektu domu wraz z małymi zmianami w projekcie.
    A także szukam geodety do wykonania mapki dla celów projektowych.
    Dziekuję
  17. wojtek_bud SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wojtek_bud Zarejestrowany: 19.06.2010 Posty: 53
    Witam wszystkich,

    A więc jest, udało się. Po wielu miesiącach kupiłem dom . Hmm .... jak narazie stan "surowy" tak to się chyba mówi. Teraz się zacznie, ale cieszę się bardzo!

    Pozdrawiam wszystkich!
  18. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Daj jakies zdjęcia nowego nabytku.
  19. Mariusz_Gdynia WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mariusz_Gdynia Zarejestrowany: 02.11.2005 Posty: 5
    Witam,

    Oferuję profesjonalne wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej. Cena dla domu jednorodzinnego bez klimatyzacji to ok. 250-300 zl w zależności od jego powierzchni. Cena obejmuje dojazd do klienta celem zebrania danych niezbędnych do wykonania świadectwa charakterystyki energetycznej oraz dostarczenie świadectwa na miejsce inwestycji po jego sporządzeniu. Posiadam doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (wpis do rejestru Ministra Infrastruktury), a także wymagane ubezpieczenie OC.
    Podana cena uwzględnia:
    - przeprowadzenie wizji lokalnej
    - analizę dokumentacji technicznej
    - przygotowanie, wydruk i oprawę świadectwa charakterystyki energetycznej
    - przygotowanie, wydruk i oprawę duplikatu
    - wykonanie kopii certyfikatu w formie cyfrowej (płyta CD)
    - doradztwo
    Usługa dostępna na terenie Trójmiasta i okolic.


    Kontakt:
    Mariusz
    tel. 698-28-41-15
    [email]: [email protected]
  20. Kaefce SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kaefce Zarejestrowany: 29.08.2008 Posty: 37
    Przyjmę ziemię na wyrównanie działki z okolic Pruszcza Gdańskiego/ Straszyna/Trąbek Wielkich

    kontakt: [email protected]
Pokaż wyniki od 20621 do 20640 z 21872