dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał atija Zobacz post
    Czy wiecie może , gdzie można niedrogo kupić gruz do utwardzenia drogi? Okolice Gdańska, Pruszcza Gdańskiego
    Ja najtaniej kupiłem w firmie Gabrex w Zukowie
  2. gusia7922 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gusia7922 Zarejestrowany: 15.05.2009 Posty: 26
    Cytat Napisał wojtek_bud Zobacz post
    Witam,

    Jestem na etapie szukania okien, jak będziecie "po montażu" to proszę o wnioski. Z góry dziękuję.

    Pozdraiwm,
    nasze okna braliśmy w MS (wejherowo) jesteśmy zadowoleni montaż 10 okien z roletami +parapety w ciągu 8 godzin ...jesteśmy zadowoleni piękne okna montaz bez zarzutu(oferują serwis po gwarancyjny) ps.przy oknach nie należy wybierać najtańszych ,lepiej zrezygnować np.z jakiejś zabudowy na korzyść okien .
  3. atija ELITA FORUM (min. 1000)
    atija Zarejestrowany: 22.03.2008 Posty: 2711
    Jesteśmy już po montażu okien z Vetrex-u . Zamawialiśmy na Trakcie Św . Wojciecha. Montaż odbył się sprawnie, panowie mili, na ręce patrzył im Teściu, który kilka lat sam montował okna. Wiedział więc na co zwrócić uwagę. Nie miał zastrzeżeń.
    Panowie przykazali zadzwonić po tynkach , chcą przyjechać sprawdzić jak się okna sprawują.
    Czy będę zadowolona z tych akurat okien ? Pożyjemy, zobaczymy

    Daro 31ie

    Dzięki za namiary na gruz, chwilowo nie potrzebujemy. Kupiliśmy tłuczeń po 600 zł za wannę. Nie wiem czy to dobra cena, ale wtedy byłam pod ścianą i brałam co było.
  4. aprilka1000 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aprilka1000 Zarejestrowany: 27.07.2009 Posty: 341
    calkiem zapomnialam



    szukam dobrego KIEROWNIKA budowy, aby oczy mial na okolo glowy , wszech wiedzacy i potrafiacy.
    zeby czesto byl na budowie , i pilnowal jej jak swojej

    ( tak mi sie marzy )
  5. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Cytat Napisał atija Zobacz post
    Jesteśmy już po montażu okien z Vetrex-u . Zamawialiśmy na Trakcie Św . Wojciecha. Montaż odbył się sprawnie, panowie mili, na ręce patrzył im Teściu, który kilka lat sam montował okna. Wiedział więc na co zwrócić uwagę. Nie miał zastrzeżeń.
    Panowie przykazali zadzwonić po tynkach , chcą przyjechać sprawdzić jak się okna sprawują.
    Czy będę zadowolona z tych akurat okien ? Pożyjemy, zobaczymy

    Daro 31ie

    Dzięki za namiary na gruz, chwilowo nie potrzebujemy. Kupiliśmy tłuczeń po 600 zł za wannę. Nie wiem czy to dobra cena, ale wtedy byłam pod ścianą i brałam co było.
    Gdzie kupiłaś tłuczeń w tej cenie?
  6. atija ELITA FORUM (min. 1000)
    atija Zarejestrowany: 22.03.2008 Posty: 2711
    Niedaleko naszej budowy mieszka pan, który ma transport samochodowy. Od niego braliśmy, ale skąd przywoził ? Nie wiem . Nie wiem też czy mogę na publicznym forum zamieścić nr do Pana. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę wysłać na PW
  7. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał jimmy123 Zobacz post
    Gdzie kupiłaś tłuczeń w tej cenie?
    ja płaciłem chyba 550 za 18 ton ty masz 600 za wanne czyli naprawde tanio
    pozdrawiam daro31ie
  8. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Jeżeli możesz to proszę o numer telefonu w sprawie tłucznia na PW.Z góry dziekuje.
  9. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Bloczki B-20 14' za 2.80zł.szt.
  10. Isanna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isanna Zarejestrowany: 02.04.2008 Posty: 27
    Sprzedam rozdzielnię budowlaną, używaną, ale w b.dobrym stanie. Odbiór własny z Gd.-Klukowa. Zainteresowanych proszę o zgłoszenia na priv.
  11. daszaA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    daszaA Zarejestrowany: 06.08.2009 Posty: 124
    Cytat Napisał duś Zobacz post
    kochani, poszukuję firmy, która mi wykona i zamontuje rolety wewnętrzne w oknach, a posiałam wszelkie uzbierane kiedyś ulotki i notatki.
    znacie kogoś sprawdzonego z trójmiasta, najchętniej gdańsk???
    U nas robiła OMEGA, mają stoisko w centrum handlowym w Matarni. Jesteśmy zadowoleni.
    Nie wiem czy są konkurencyjni cenowo, ponieważ zamawialiśmy rolety impresja, których w innych punktach nie mieli.
  12. justyna1000 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    justyna1000 Zarejestrowany: 14.09.2008 Posty: 45
    Witam po długiej przerwie.Jesteśmy teraz na etapie kanalizy i szukamy chętnych do zamówienia szamba.Jest dużo taniej jak zamawia się 3szt.Może jest ktos chętny??
  13. Malgorzatka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Malgorzatka Zarejestrowany: 07.08.2009 Posty: 20
    szukam dobrego KIEROWNIKA budowy, aby oczy mial na okolo glowy , wszech wiedzacy i potrafiacy.
    zeby czesto byl na budowie , i pilnowal jej jak swojej

    Witam po długiej przerwie. Jesteśmy teraz na etapie dachu, nasz kier-bud spisuje się na medal, tzn zjawia się przy wszystkich kluczowych momentach, przyjeżdża dodatkowo jak go prosimy, odbiera telefony, nie udaje że nas nie zna itp. Tak więc chyba mogę go polecić: P. Penkowski tel: 603670881. Mieszka w okolicach Żukowa.
  14. seero65 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Zarejestrowany: 09.08.2009 Posty: 3
    Witam wszystkich forumowiczów. Odkupię stemple pod szalunek stropu ok. 100szt dł. 2,9- 3,0 m. Budowa w Kębłowie pod Wejherowem. Może ktoś kończy strop w tych okolicach.Stęple będą potrzebne za jakieś dwa tygodnie. Pozdrawiam wszystkich budujących.
  15. aprilka1000 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aprilka1000 Zarejestrowany: 27.07.2009 Posty: 341
    Cytat Napisał Malgorzatka Zobacz post
    szukam dobrego KIEROWNIKA budowy, aby oczy mial na okolo glowy , wszech wiedzacy i potrafiacy.
    zeby czesto byl na budowie , i pilnowal jej jak swojej

    Witam po długiej przerwie. Jesteśmy teraz na etapie dachu, nasz kier-bud spisuje się na medal, tzn zjawia się przy wszystkich kluczowych momentach, przyjeżdża dodatkowo jak go prosimy, odbiera telefony, nie udaje że nas nie zna itp. Tak więc chyba mogę go polecić: P. Penkowski tel: 603670881. Mieszka w okolicach Żukowa.
    dziekuje , zadzwonie i porozmawiam
  16. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Hydraulik bedzie robił mi kanalize i wodę.Żąda 270zł za punkt.Jaka to cena bo pojęcia nie mam?
    Za punkt przyjmuje umywalka,muszla,prysznic,wanna...itd.
    Wodę chce "połozyć w jakimś alu plex czy jakoś tak.Pojęcia nie ma co to jest....
    Prosze o opinie.
  17. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał jimmy123 Zobacz post
    Hydraulik bedzie robił mi kanalize i wodę.Żąda 270zł za punkt.Jaka to cena bo pojęcia nie mam?
    Za punkt przyjmuje umywalka,muszla,prysznic,wanna...itd.
    Wodę chce "połozyć w jakimś alu plex czy jakoś tak.Pojęcia nie ma co to jest....
    Prosze o opinie.
    Wow - to już jest na takim etapie?
    Co do pex - ważne jaka to firma - czy najtańszy shit czy markowa i porządna. Powinna też to określać umowa między inwestorem a wykonawcą, wtedy będzie bez niedomówień.
    Pozdrawiam
  18. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Tak.Teść "załatwił" jakiegoś hydraulika ,podobno bardzo dobry a poza tym mieszka dwa domy dalej,ręczy za niego głową a co ważne płaci za jego pracę Nie mogę odmówić.
    Natomiast C.O. zostaje tak jak wcześniej ustalaliśmy,zgłoszę się.

    Tak na marginesie co sądzicie o pomieszczeniach parteru wysokości około 2.90-3.00Metry?Na początku wydawało mi się to o wiele za dużo i chciałem to zmniejszyć jednak teraz sam już nie wiem...może zostawić?Sam jestem dość wysoki 1.90cm i w domu sufit był na wysokości około 255cm i wszystkie żyradole zawsze zbierałem głową......
  19. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    U mnie jest 2,80 wysokości i jest fajnie.
    Też miałem różne dziwne myśli, ale mi pasuje jak jest wysoko.
  20. duś Lider FORUM (min. 2800)
    duś Zarejestrowany: 29.11.2009 Posty: 4341
    .
Pokaż wyniki od 20681 do 20700 z 21872