dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. boratom ELITA FORUM (min. 1000)
    boratom Zarejestrowany: 08.08.2009 Posty: 1501
    Załącznik 1231

    Dnia 24 kwietnia 2010r. w godzinach od 10-18 w Gimnazjum nr 1 w Tczewie przy ul. Czyżykowskiej 69 odbędzie się dzień dawcy dla Pauliny


    Nazywam się Paulina. Mam 13 lat. Jestem uczennicą I klasy Gimnazjum nr 1 w Tczewie.
    W czasie tegorocznych ferii zimowych wykryto u mnie nawrót białaczki limfo blastycznej. W 2000r. po raz pierwszy zachorowałam na tą chorobę i wtedy wygrałam z nią. Po 10 latach choroba znów do mnie wróciła. Teraz szansą na wyleczenie jest przeszczep szpiku. Niestety moi najbliżsi nie mogą być dawcami. Pragnę realizować swoje marzenia i zdobyć wykształcenie.
    Proszę! Pomóż mi wygrać z chorobą i bądź moim dawcą! Wszystkim, którzy zechcą Mi pomóc dziękuję!

    ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
  2. evie_ei FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    evie_ei Zarejestrowany: 26.11.2008 Posty: 164
    "Witam! Bardzo pilnie poszukuję specjalisty do wykonania projektu przyłączy wod-kan. , okolice Pruszcza. /...i proszę nie polecać p. Klawitera/ "
    Zamieściłam parę dni temu prośbę na białej liście, ale nikt ię nie odezwał. Może tutaj ktoś poleci solidnego projektanta.
    jimmy123 wysłałam na prv, ale nie wiem czy doszło, bo też bez odzewu.
  3. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Nie wiem co sie dzieje z ta pocztą :/ Odpisałem Ci.
    W przyszłym tygodniu bedę rozmawiał z fachowcem w mojej sprawie wtedy dam Ci namiary.
  4. manieks2 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    manieks2 Zarejestrowany: 21.04.2010 Posty: 1
    Ja równiez polecam Pana Miroslawa, wytyczenie domu podpiwniczonego z wykuszem -500zl.
    Wykop wykonal mi Pan Seweryn- bardzo szybko i sprawnie- tel. 796105166.
    Polecam.


    Cytat Napisał seba_b11 Zobacz post
    ... co do geodety polecam człowieka z Pruszcza Gdańskiego - godny polecenia
    tel. 662218301 - Mirosław, a będziesz potrzebował mapę do celów projektowych, potem wytyczenie budynku, być może odnowienie granic, a na koniec inwentaryzację pobudowlaną więc geodeta się przyda
  5. sviola FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sviola Zarejestrowany: 31.10.2008 Posty: 154
    gdzie kupowaliście bramę i drzwi zewnętrzne? jakie firmy polecacie. Interesuja mnie oferty z montażem

    mam do sprzedania skrzynkę elektryczną-podlicznik za 230 zł
  6. evie_ei FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    evie_ei Zarejestrowany: 26.11.2008 Posty: 164
    Bramę garażową i drzwi kupowaliśmu w Megabudzie. Drzwi wyszły nam taniej u p. Michała niż u Ronkowskiego, bo jego drzwi zamówiliśmy. Ale i tak kosztowały b. dużo.Mam nadzieję, że za ceną pójdzie jakość-na razie czekamy na nie.
  7. JBDK SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JBDK Zarejestrowany: 17.11.2004 Posty: 19
    witam
    wszystkich po dłuuugiej nieobecności na forum nareszcie zakończyłem budowę troche to trwało ale lepiej późno niż wcale,czas zacząć pisać dziennik budowy wkrótce efekty,ale przed tym odwiedze białą liste wykonawców i umieszcze kilka osób (tych pozytywnych) bez których nie byłoby mojego domu.
    pozdrawiam
  8. daszaA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    daszaA Zarejestrowany: 06.08.2009 Posty: 124
    [QUOTE=sviola;4080617]gdzie kupowaliście bramę i drzwi zewnętrzne? jakie firmy polecacie. Interesuja mnie oferty z montażem

    Brama garażowa i siłowniki do bramy wjazdowej firma Bramex. Gdynia 602 258 601.
  9. kilkujadek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kilkujadek Zarejestrowany: 20.04.2009 Posty: 11
    Cześć. Do wszystkich zastanawiających się nad wyborem okien i drzwi. Jest ciekawa wystawa czołówki polskich producentów i można dostać darmową wejściówkę : http://www.wybieramokna.pl/?strona=zgloszenie
    Pozdrowienia.
  10. zdrapko SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zdrapko Zarejestrowany: 09.04.2008 Posty: 36
    Witam!


    Mam do sprzedania pozostałe materiały z budowy:


    Skrzynka RB na prąd budowlany.
    Drewniana ale doskonale się spisała i pewnie spokojnie jeszcze wytrzyma nie jedną budowę. Deszcz jej nic nie szkodził. W środku gniazdo na siłę „16” i 2 gniazda 220V z uziemieniem i zabezpieczenia (jakie nie wiem – robił to fachowiec na zlecenie Energii).

    Rura kanalizacyjna pomarańczowa fi 160mm dł. 3m

    Folia kubełkowa 1m dł. Około 4m

    Styropian na elewacje. Grubość 15cm z frezem. 4 płyty 50x100cm czyli razem 2 m2.

    Styrodur 3cm frezowany. 6 płyt

    Kołki do styropianu dł 26cm. Ok. 100szt.

    Wełna mineralna UNI-MATA grubość 15cm. 1 rolka czyli 5,75m2 szerokość 1,2m współczynnik 0,039

    Membrana dachowa STROTEX 1300V ok. ½ rolki czyli 30mb

    Siatka ogrodzeniowa. 3x10mb. Wys. 150cm

    Porotherm 25P+W wieneberger 1 paleta

    Porotherm 8P+W wieneberger ok. 15 szt

    beczka 200L plastikowa bez pokrywy (nie nadaje się do wody pitnej, osad na dnie) 2szt.

    Deski szalunkowe, łaty i odpadki drewniane. Całość ok 3 metrów raczej na opał. Jest troche szerokich desek ale krótkie (ok 1 m) 8 szt. desek dług. ok 4m, troche 1,5-2 metrowych.

    Palety drewniane ok 30szt. Niektóre do małej naprawy.

    Rusztowanie stalowe

    Podesty drewniane do rusztowania

    Cegła klinkierowa KOSMO ok 50szt.

    Izolacja termiczna – doskonała do izolacji kanałów płaskich. Ok., 4mb



    Cena do dogadania. Wiecej info na PRV.
  11. dana531 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dana531 Zarejestrowany: 05.11.2005 Posty: 201
    Mam do oddania suporex różne wielkości .Odbiór Reda.Kontakt na priv
  12. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Witam dalej poszukuje fachury od schodow beda to stopnie tylko na beton
    - pozatym czy ktos miał stycznosc z firma
    1. Jarex Meble - kuchenne miejscowosc Kamień - robia kuchnie i zabudowy ,
  13. pidi78 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pidi78 Zarejestrowany: 28.11.2008 Posty: 28
    pisaliście coś o zapotrzebowaniu na ziemię
    najprawdopodobniej będę miał trochę na zbyciu
    miejscowość Bojano

    została jeszcze paleta pustaków stropowych typu teriva firmy stropex
  14. Tomasz Karwowski WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomasz Karwowski Zarejestrowany: 30.04.2010 Posty: 1
    Witam, jeśli jeszcze nie znalazłeś projektanta, to z czystym sumieniem mogę polecić panią Ziętek: naprawdę profesjonalnie podchodzi do tematu, i potrafi zaskoczyć ceną w pozytywnym sensie tego wyrażenia!

    jej namiary:

    http://www.zietekprojekty.pl/

    jedyny minus, to, że jest z Wejherowa, ale miała b. dużo realizacji w Szemudzie i okolicach. Myślę, że się dogadasz. Powodzenia z budową!


    Cytat Napisał Jacek80 Zobacz post
    Witam,

    pierwszy raz na forum jako piszący

    Kupiłem działkę za Przodkowem, i jak się uda to w tym roku ruszam z budową.
    Szukam namiarów na projektanta, najchętniej z obszaru Przodkowo - Żukowo - Kartuzy - chcę
    skonsultować dobór projektu na moją działkę, no i zlecić całą biurokrację do PNB.
    Polecicie kogoś?

    pozdrowienia
  15. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał Tomasz Karwowski Zobacz post
    Witam, jeśli jeszcze nie znalazłeś projektanta, to z czystym sumieniem mogę polecić panią Ziętek: naprawdę profesjonalnie podchodzi do tematu, i potrafi zaskoczyć ceną w pozytywnym sensie tego wyrażenia!

    jej namiary:

    http://www.zietekprojekty.pl/

    jedyny minus, to, że jest z Wejherowa, ale miała b. dużo realizacji w Szemudzie i okolicach. Myślę, że się dogadasz. Powodzenia z budową!
    Witam
    Rownież z czystym sumieniem polecam Pania Zietek

    Pozdrawiam daro31ie
  16. Jacek80 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jacek80 Zarejestrowany: 08.04.2010 Posty: 13
    Ok, dziękuję. Jak geodeta skończy mapę sprawdzę tych projektantów.

    pozdrawiam
  17. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    Witam!

    Mam na zbyciu:

    - deski szalunkowe po 1 budowie - ok. 2m3
    - deski szalunkowe z tymczasowej szopy
    - rozdzielnię prądu bud.

    Kontakt na priv

    PS. Poproszę o namiary na dobrego "studniarza", który skóry nie zedrze
  18. OlafŁukasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    OlafŁukasz Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 76
    Witam, szukam kogoś, kto "kompleksowo" zajmie się wyrównaniem terenu wokół mego domku. Tzn załatwi koparkę, piasek, ziemię, dysponuje zagęszczaczem (utwardzenie podjazdu pod garaż), posadzi mi trochę iglaków wzdłuz tymczasowego płotu, a może nawet wykona płot (podmurówka, siatka). Do tego jeszcze kwestia odprowadzenia deszczówki. Nie chcę sam się użerać z każdą sprawa z osobna...

    Polecacie kogoś?
  19. atija ELITA FORUM (min. 1000)
    atija Zarejestrowany: 22.03.2008 Posty: 2711
    Czy macie jakieś doświadczenia z firmą Ambit?
    Chodzi mi o dachówkę wraz z akcesoriami na dach i więźbę. Z góry dziękuję za opinie
  20. evie_ei FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    evie_ei Zarejestrowany: 26.11.2008 Posty: 164
    My mamy dach z Ambitu. Karpiówka wyszła nam tu najtaniej. Rozliczenie końcowe po odbiorze; przyjęli to co pozostało po ułożeniu dachówki. Więźby chyba nie sprzedają (nasza kupowana w Sulęczynie-bdb współpraca), mają tylko łaty, ale też taniej nam wyszły w Sulęczynie. Dach układał p. Sławek, współpracujący z Ambitem. Tempo może nie ekspresowe, ale za to dokładnie i bez większych uwag.
Pokaż wyniki od 20501 do 20520 z 21872