dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. kotek1978 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kotek1978 Zarejestrowany: 10.12.2008 Posty: 21
    Cytat Napisał zorz
    Zazwyczaj jest tak (przynajmnie ja tak mam ) że jak kupię to wtedy widze w okolicy atrakcyjniejsze oferty. Może ktoś w swojej okolicy widział coś wartego zobaczenia, chętnie zobacze !!!. Tym bardziej że na tym etapie nie mam jeszcze sprecyzowane co dokładnie i gdzie.
    Witam,
    mam być może ofertę dla Pana/Pani.
    Dom do wykończenia w Borkowie Łostowickim.
    Jestem właścicielem - sprzedaż bezpośrednio ode mnie.
    Więcej szczegółów mogę podać na prywatnego maila.
  2. Tomas1111 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomas1111 Zarejestrowany: 23.05.2011 Posty: 30
    ... poszukuje rozwiązania problemu z deszczówkę. W miejscowości, gdzie buduję nie ma burzówki i zmuszony jestem do rozprowadzenia wody za pomocy odwodnienia. Może ktoś zmierzył z problematykę. Nie mogę w okolicy Wejherowa bądź Rumi znaleźć skrzynek rozsączajacych wodę. Może ktoś pomoże ?

    Pozdr.
  3. Zuzza ELITA FORUM (min. 1000)
    Zuzza Zarejestrowany: 13.01.2004 Posty: 1273
    Chciałam Wam polecić pracownię projektowania i aranżacji wnętrz PerTe z Gdańska.

    Ceny są przystępne, terminy krótkie, a dokumentacja naprawdę profesjonalna. Projekty zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Przemiła właścicielka.

    Bardzo polecam.

    Kontakt: www.Perte.pl

    Pozdrawiam !
  4. trojmiasto SYMPATYK FORUM (min. 10)
    trojmiasto Zarejestrowany: 06.03.2010 Posty: 18
    jakie sa aktualne stawki za m2 sufitu podwieszanego, zwyklego bez zadnych fanaberii? kogo moglibyscie polecic?
  5. sviola FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sviola Zarejestrowany: 31.10.2008 Posty: 154
    Witam, proszę o namiary na sprawdzoną firmę montujacą przydomową oczyszczalnie ścieków. Z góry dziękuję.
  6. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Cytat Napisał Tomas1111
    ... poszukuje rozwiązania problemu z deszczówkę. W miejscowości, gdzie buduję nie ma burzówki i zmuszony jestem do rozprowadzenia wody za pomocy odwodnienia. Może ktoś zmierzył z problematykę. Nie mogę w okolicy Wejherowa bądź Rumi znaleźć skrzynek rozsączajacych wodę. Może ktoś pomoże ?

    Pozdr.
    Skontaktuj się z panem Janem Jekielem http://www.agorajekiel.republika.pl/

    Na pewno znajdzie rozwiązanie.
  7. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Cytat Napisał sviola
    Witam, proszę o namiary na sprawdzoną firmę montujacą przydomową oczyszczalnie ścieków. Z góry dziękuję.
    Podobnie jak post wyżej - Jan Jekiel. Nasza oczyszczalnia pracuje bez zarzutu już 6 lat
  8. kordzik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kordzik Zarejestrowany: 11.03.2008 Posty: 46
    Witam,
    poszukuję solidnej ekipy, która wykona mi ogrodzenie. Chodzi o wykonanie murku wg projektu (z kaskadą), wbetonowanie słupków, słupów, osadzenie furtki, bramy.
    Miejsce wykonania ogrodzenia - Gdynia
  9. Tomas1111 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomas1111 Zarejestrowany: 23.05.2011 Posty: 30
    ...witam

    Poszukuje firmy w rejonie Lęborka, Wejherowo, Gdynia do wykonania paneli ogrodzeniowych własnego projektu. Ogrodzenie o średnim stopniu skomplikowanie nie wymagające kłucia, bądź wyginania na gorąco. Wzór nowoczesny. Może ma ktoś w okolicy sprawdzona firmę?
  10. korpol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    korpol Zarejestrowany: 04.07.2010 Posty: 13
    Witam. Właśnie będziemy wstawiać okna do naszego domku. Dostaliśmy już parę ofert i jedna jest z Wikędu. Szukam i szukam opinii o nich i niemal nic nie ma. Czy mieliście jakąś styczność z tą firmą...
  11. banaqua WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    banaqua Zarejestrowany: 06.09.2012 Posty: 8
    Witam!
    Poszukuję ziemi. Przyjmę lub kupię po okazyjnej cenie. Potrzebuję do wyrównania ogrodu. Transport oczywiście we własnym zakresie.
    Jestem z okolic Gdyni.
  12. symbor SYMPATYK FORUM (min. 10)
    symbor Zarejestrowany: 16.07.2012 Posty: 96
    Witam serdecznie

    Poszukuję fachowców do instalacji elektrycznej, wodno-ciepłowniczej i gazowej. Takich, którzy zrobią wszystko kompleksowo za przyzwoite pieniądze.

    Druga rzecz to fachowiec od wylewek. Macie namiary na kogoś sprawdzonego.

    Budowa w Lublewie
  13. Gregor810 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gregor810 Zarejestrowany: 04.06.2013 Posty: 1
    Witam wszystkich,

    właśnie jestem na etapie ofert instalacji wewnętrznych do mojego domku. Szczególnie interesuje mnie zdalne sterowanie, i obserwacja piecyka gazowego i całego ogrzewania przez telefon albo tablet bo często niema mnie w domu. Czy ktoś ma coś takiego i jak to się sprawdza? Tak na dobrą sprawę tylko jedna firma przygotowała mi taka ofertę na Buderusie, na filmach ładnie to wygląda no i szkoda że po Niemiecku: http://www.krauze24.pl/krauze24/inde...=23&Itemid=222 Jeżeli ktoś ma takie coś to proszę opinie.
  14. trojmiasto SYMPATYK FORUM (min. 10)
    trojmiasto Zarejestrowany: 06.03.2010 Posty: 18
    Witam,

    Mam pytanie do posiadaczy tynkow cementowo-wapiennych, planuje wykonanie takowych i nie chcialbym ich szpachlowac - czy powierzchnia jest na tyle gladka ze mozna je od razu malowac? czytalem ze zacierane mechanicznie - ostatnie zacieranie gabka na morko - daje taki efekt. czy ktos z 3miasta i okolic korzystal z uslug ekipy ktora tak wykonuje tynki i moze polecic? pzdr
  15. amir STAŁY BYWALEC (min. 300)
    amir Zarejestrowany: 07.04.2003 Posty: 365
    Poszukuję osoby posiadającej minikoparkę- do wykopania wykop pod kolektor poziomy meandrujący - około 300m. Do tego w grę wchodzi ułożenie rury. Przyda się także duża koparka do wykopu pod fundament, szambo oraz wykonania nasypu na działce. Prace do wykonania w ciągu 2-3 tygodni. Kontakt do mnie to 511 108 108.
  16. tazz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tazz Zarejestrowany: 01.06.2007 Posty: 54
    Jest moze ktos zainteresowany zakupem plyt szamotowych czy tez cegly szamotowej? szukam kogos do wspolnego zapelnienia palety (zakup calej palety z gniezna). Moze znacie jakis sklad budowlany gdzie maja plyty szamotowe w okolicach 3m?
  17. leszekw72 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    leszekw72 Zarejestrowany: 16.08.2012 Posty: 9
    Mamy kłopot z dekarzem
    Nasz wykonawca - firma DOM-BUD zakończyła współpracę ze swoim dotychczasowym dekarzem (robił ostatnio fuszerkę), który miał robić dla nas dach.
    W związku z tym potrzebny jest ktoś kto to porządnie zrobi.
    Zależy mi na dobrym uczciwym fachowcu.
    Dach jest odeskowany i przykryty papą.
    Jest to duży dach mansardowy, który ma być przykryty karpiówką Koramic układaną w koronkę. Kolor natura.
    Może ktoś poradzi jakiegoś fachowca?
    Robota może być nawet od zaraz. Jak trzeba to na dobrego fachowca możemy też trochę zaczekać.
    Pomóżcie proszę.
  18. L_Zappa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    L_Zappa Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 52
    Cytat Napisał trojmiasto
    Witam,

    Mam pytanie do posiadaczy tynkow cementowo-wapiennych, planuje wykonanie takowych i nie chcialbym ich szpachlowac - czy powierzchnia jest na tyle gladka ze mozna je od razu malowac? czytalem ze zacierane mechanicznie - ostatnie zacieranie gabka na morko - daje taki efekt. czy ktos z 3miasta i okolic korzystal z uslug ekipy ktora tak wykonuje tynki i moze polecic? pzdr

    Kolego,
    może i powierzchnia jest gładka, ale zawsze znajdzie się gdzieś jakaś niedoróbka lub na przykład trzeba okna obrobić po wstawieniu parapetów i po obrobieniu tego gipsem zawsze będzie widoczne łączenie, albo całą ścianę trzeba będzie robić. Więc reasumując: tynki cw jak najbardziej tak, ale licz się z tym, że gładzie trzeba będzie robić.
    Ekipy swojej nie polecę, choć nie była najgorsza.
    Pozdrawiam
    J
  19. trojmiasto SYMPATYK FORUM (min. 10)
    trojmiasto Zarejestrowany: 06.03.2010 Posty: 18
    Cytat Napisał L_Zappa
    Kolego,
    może i powierzchnia jest gładka, ale zawsze znajdzie się gdzieś jakaś niedoróbka lub na przykład trzeba okna obrobić po wstawieniu parapetów i po obrobieniu tego gipsem zawsze będzie widoczne łączenie, albo całą ścianę trzeba będzie robić. Więc reasumując: tynki cw jak najbardziej tak, ale licz się z tym, że gładzie trzeba będzie robić.
    Ekipy swojej nie polecę, choć nie była najgorsza.
    Pozdrawiam
    J
    Dziekuje za informacje. No wlasnie moze dosc naiwnie ale chcialbym zorganizowac wszystko tak zeby potem nie bylo koniecznosci poprawek bo zdaje sobie sprawe ze bedzie roznica miedzy gladzia a tynkiem.

    pozdrawiam
    P
  20. amsz WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    amsz Zarejestrowany: 17.09.2008 Posty: 7
    Cytat Napisał trojmiasto
    Witam,

    Mam pytanie do posiadaczy tynkow cementowo-wapiennych, planuje wykonanie takowych i nie chcialbym ich szpachlowac - czy powierzchnia jest na tyle gladka ze mozna je od razu malowac? czytalem ze zacierane mechanicznie - ostatnie zacieranie gabka na morko - daje taki efekt. czy ktos z 3miasta i okolic korzystal z uslug ekipy ktora tak wykonuje tynki i moze polecic? pzdr
    Witam,
    Ja mam tynki cementowo-wapienne i własnie wykonane tak jak piszesz, na kniec zacierane gabką na mokro. Jeśli postarasz się wszystko dobrze rozplanować to ewentualnych poprawek (bo nagle coś trzeba było w ścienie ukryć) da się zminimalizować maksymalnie.
    Oczywiście nie licz na super gładkie ściany. Jest taka jakby minimalna strukturka. U mnie wykonawcy od zabudowy w k-g śmieli się że niektórzy robią tynki gipsowe a później płaca im i to nie mało aby na ścianach podobne efekty uzyskać
    Ja mogę polecic p. Kręckiego. Super zgrana ekipa, każdy znał sowją rolę w zespole i widac było znajomość fachu. Jak sami mówili robią tak aby nie musieć wracać na jakieś poprawki, bo przecież lepiej zrobić szybko i iść na kolejną robotę zarabiać. Tel nie ma, ale tu na forum powienien gdzieś być.

    pozdrawiam
Pokaż wyniki od 21641 do 21660 z 21872