dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Panie i Panowie - mapa i tak i tak będzie. Z drugiej strony proszę nie liczyć na cuda, ale geograficznie to przedstawię. Spisuję namiary i forumowiczów - nie uwierzycie, ale przez naszą grupę przewinęło się, bądź przewija ponad 40 osób - a ja mam ciągle wrażenie że to tylko kilka twarzyczek.

    Skala mapy będzie taka, że w małych miejscowościach będą tylko punkciki, więc odległość, między Docentem a Beniciem czy Jacą będzie praktycznie żadna.

    Czekam na dalsze wpisy i pozdrawiam
  2. Pagin ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin Zarejestrowany: 09.12.2002 Posty: 1021
    Witam,
    Beatka - polecam "Dworek Św. Antoniego" w Sławutowie. Sławutowo znajduje sie w okolicach Pucka. Jadac z Redy droga na Puck w Sławutówku nalezy skrecic w lewo i jechac ok 2 km. Sławutowo to wieś ok 200 dusz. W Sławutówku znajduje sie Palac von Below z konca XIX wieku, a troche dalej, w Rzucewie Zamek Jan III Sobieski. No i oczywiscie Puck w odleglosci ok 8 km. Telefon do Dworku (05 673 24 47. Polecam
    Pozdrowienia
  3. adamski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    adamski Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 744
    Czesc bractwo pomorskie
    Kodi: moja budowa to w Rokitkach k. Tczewa. Szybko posuwa sie do przodu, wlasnie murarze wykanczaja facjatki, w przyszlym tygodniu wchodza ciesle. Na razie zgodnie z planem-czyli jest szansa na zadaszony dom na koniec pazdziernika.
    Pozdrawiam
    Adamski
  4. MARJO FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MARJO Zarejestrowany: 30.06.2003 Posty: 104
    Witajcie !
    Kodi: mój domek powstaje w Dobrzewinie koło Chwaszczyna (nad brzegiem jeziora Tuchomskiego)

    Pozdrawiam serdecznie !
  5. Beatka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka Zarejestrowany: 15.09.2003 Posty: 27
    Pagin - serdeczne dzieki! Zadzwonie tam.

    pozdrawiam
  6. eska-j FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    eska-j Zarejestrowany: 17.07.2003 Posty: 144
    Dopisujemy się z Wojtkiem do mapy. Będziemy się budować w Pomlewie, gm. Przywidz.
    Pozdrawiamy jesiennie, ale słonecznie !
  7. grody FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grody Zarejestrowany: 25.06.2003 Posty: 164
    Witam,
    Czy wiecie może gdzie można tanio kupić pustaki 12 na ścianki działowe; myślę także nad położeniem dachu więc szukam taniej i dobrej blachodachówki i okien Fakro;
    Grody
  8. Benicio DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Benicio Zarejestrowany: 22.10.2002 Posty: 710
    Witam

    Grody
    Ad. blachodachówki.
    Ambit sprzedaje Balex Metal
    Bat sprzedaje Plannje (chyba tak sie to pisze)
    Kodi niedawno polecał Borge, looknij wyżej na stronie 32 w wątku Trójmiasto
    Spróbuj też może lokalnie w Baninie. Przy wjeździe od strony Gdańska po prawej stronie - właściciel pan Wojtek Pipka (naprawde tak się nazywa).

    Poza tym - z innej beczki - polecam sklep AGD z dobrymi cenami (nawet 15-20% rabatu od cen katalogowych). W Gdańsku przy Carrefourze - bodajże pomarańczowy budynek obwieszony transparentem "AGD tanio".

    Pozdrowienia B.
  9. grody FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grody Zarejestrowany: 25.06.2003 Posty: 164
    Bencio: Dzięki za namiary;
    A ten sklep też sprawdzę.
    Grody
  10. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Co do sklepu AGD to również polecam w Gdyni koło Biedronki na Karwinach I przy głównej drodze, niejakiej Wielkopolskiej. Bardzo elastyczni. Za sprzęt warty 1850, zapłaciłem niecałe 1600. Tak dla porównania.


    Borga oczywiście na Rdestowej. Gdynia Dąbrowa. Mają teraz jakieś dziwne promocje. Ja utargowałm 10% czyli równo 500zł. Teraz może dają więcej. Zobacz na ich www.

    Pozdrawiam
  11. groszek 3 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    groszek 3 Zarejestrowany: 24.09.2003 Posty: 741
    Kodi!

    Miło Ci patrzy z buźki.... pozdrawiam Groszek
    (czytaj: FOTO)
  12. grody FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grody Zarejestrowany: 25.06.2003 Posty: 164
    A co powiecie na blachodachówkę KAMI?
    Grody
  13. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    groszek - rozjaśnij mnie bo jakoś słabo kumam - ten poród mnie wykończy

    Grody - kobitka z hurtowni w Pępowie polecała mi ją. Bardzo poważnie ją brałem pod uwagę i bym ją miał, ale negocjowąłem chyba ze 2 tygodnie i nie dało się juz zejść z ceny, więc wziąłem Borgę.
    Ma super kształt, dobra szwedzka technologia. Godna polecenia. Ceny mają wyższe niż inni sprzedawcy, ale jak się ich przyciśnie mogą zjechać z ceną. centrala gdzieś w Gdyni, chyba na hutniczej.
    Firma nalezy do grupy Lafarge, więc nie jest to badziew.

    Pozdrawiam
  14. grody FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grody Zarejestrowany: 25.06.2003 Posty: 164
    kodi: duże dzięki,
    tak patrzę na to forum i widzę że jesteś tu alfa i omega, przynajmniej dla naszej grupy.
    Jeszcze raz dzięki
  15. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    daj spokój - akurat trafiasz w tematy, które są mi bliskie. Spytaj np. o pompę ciepła.

    Pozdrawiam
  16. grody FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grody Zarejestrowany: 25.06.2003 Posty: 164
    Pompa ciepła?
    Już dawno o niej zapomniałem, po przeliczeniu na zwrot czekałbym 15-20 lat. Wolę tradycyjne grzanie, zwłaszcza ze mam gaz. A co do dachu to jak narazie znalazłem najtaniej w Pruszczu w Makro-Budzie, mają po 20zł za Kami. Wydaje się ze nieźle. Podjadę i pogadam, zobaczymy.
    Jeśli ktoś słyszał o firmie to niech da znać.
    Grody
  17. groszek 3 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    groszek 3 Zarejestrowany: 24.09.2003 Posty: 741
    Kodi!

    Wszystko z Tobą w porządku, tylko może zapomniałeś, że umieściłeś kiedyś swoje FOTO i stąd mój dopisek. Ot i tyle jeśli chodzi o buźkę!

    Groszek
  18. adamski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    adamski Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 744
    Czesc
    Pytanie z gatunku "pytan laika" - czy komin systemowy (Leier) obmurowuje sie jeszcze dodatkowo na poziomie pietra zwykla cegla, czy tylko klinkier poczawszy od wysokosci dachu w gore?
    A tak swoja droga to niedlugo trafi mnie szlag jak jeszcze bede musial dzielic czas na budowe i prace zawodowa. Jak mam urlop i pilnuje budowlancow to jest wszystko ok, a jak jestem w pracy to nagle dostaja amnezji, nie pamietaja mojego numeru tel. i robia po swojemu.
    Pagin: co do Matelbudu to upusty dostalem od cen katalogowych Ruppa. Przydus mocniej handlowca, niech sie zadeklaruje jaki da upust.

    Pozdrowionka
    Adamski
  19. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Groszek - już sobie przypomniałem z tym foto.


    Adamaski - na dobrą sprawę możesz w ogóle nie obmurowywać tego komina. Jak sama nazwa wskazuje jest to systemowy - samonośny. Jeśli jednak chcesz to nic nie szkodzi na przeszkodzie - tylko po co. Ja nie obmurowywałem, Sebo podobnie. Część poza dachem, okleję płytkami klinkierowymi i z bańki.

    Pozdrawiam
  20. Bolek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bolek Zarejestrowany: 06.08.2003 Posty: 75
    Czy ktos moze wie jak wyglada badanie dzialki przez Archeologow z Muzeum Miasta Gdanska?

    Ile to kosztuje, trwa i czy mozna sobe tak po prostu zadzwonic do Muzeum i sie umówić?

    Moja dzialka jest na granicy obszaru 'zagrożonego archeologicznie'. Mam nadzieje, ze mi tam jakiegos Stonehenge nie znajda...

    milego i pracowitego weekendu wszystkim!
Pokaż wyniki od 1841 do 1860 z 21872