dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. daszaA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    daszaA Zarejestrowany: 06.08.2009 Posty: 124
    Cytat Napisał majkel28 Zobacz post
    szukam osoby ktora zajmuje sie zakladaniem i instalacja napędów do bram wjazdowych.
    możecie kogos polecic ?
    U nas robił Bramex-nr tel. 602258601.
    Jesteśmy zadowoleni
  2. daszaA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    daszaA Zarejestrowany: 06.08.2009 Posty: 124
    Cytat Napisał majkel28 Zobacz post
    szukam osoby ktora zajmuje sie zakladaniem i instalacja napędów do bram wjazdowych.
    możecie kogos polecic ?
    u nas robiła firma Bramex 602258601. Jesteśmy zadowoleni
  3. wojtek_bud SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wojtek_bud Zarejestrowany: 19.06.2010 Posty: 53
    Cytat Napisał aprilka1000 Zobacz post
    Czekamy na fotki owego szczescia .
    Witam,

    W wekend będę na "mojej posiadłaści" hihi, zrobię parę fotek i postaram się coś wkleić.
  4. momic WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    momic Zarejestrowany: 04.12.2008 Posty: 7
    Witam
    Ja również jestem nowa na tym forum, buduję w Bielkówku więc niedaleko . Jeżeli nadal szukasz ekipy to mogę polecić murarzy , którzy u nas już prawie kończą pracę: p. Jan Sikora 603363699 i jego syn Adam. Naprawdę świetni fachowcy

    Pozdrawiam sąsiada
  5. momic WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    momic Zarejestrowany: 04.12.2008 Posty: 7
    Cytat Napisał thoren Zobacz post
    Witam serdecznie.
    To mój pierwszy wątek na tym forum. Poszukuję solidnej firmy budowlanej, miejsce przyszlej budowy; Bielkowo (gm.Kolbudy).
    Jeśli macie jakieś sprawdzone ekipy proszę o inforamcję.
    pozdrawiam

    Domyślnie

    Witam
    Ja również jestem nowa na tym forum, buduję w Bielkówku więc niedaleko . Jeżeli nadal szukasz ekipy to mogę polecić murarzy , którzy u nas już prawie kończą pracę: p. Jan Sikora 603363699 i jego syn Adam. Naprawdę świetni fachowcy

    Pozdrawiam sąsiada
  6. wojtek_bud SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wojtek_bud Zarejestrowany: 19.06.2010 Posty: 53
    Cytat Napisał Marcin1974 Zobacz post
    Miałem brygadę tynkarską oferującą swoje usługi na terenie Gdańska. W kwietniu zrobili mi 1m2 za 19 zł z materiałem. Tynk cementowo wapienny maszynowy. Wszystko poszło ok. Nawet nie musiałem dopłacać za taśmy i folię zabezpieczającą okna. Młodzi i uczciwi chłopacy . Mogę podać numer tel na PW
    Witam,

    Marcin 1974, proszę o namiary na tynkarzy.

    Pozdrawiam,
  7. Rebeka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rebeka Zarejestrowany: 10.07.2004 Posty: 54
    Witam,
    całe wieki minęły od moich pierwszych wpisów. 6 lat.Mieliśmy w życiu różne koleje losu,ale wróciliśmy do tematu własnego domku i teraz jesteśmy już na etapie stanu surowego otwartego.Budujemy w rejonie Straszyna. Do tej pory jakoś wszystko sie układało i mamy nadzieję,że tak będzie nadal. Teraz na pewno będę częściej tu zaglądać bo Forum to prawdziwa kopalnia wiedzy o budowaniu.
    Aktualnie poszukujemy kogoś kto zrobiłby projekt wjazdu na naszą działkę. Może to dziwne ale jakoś nie możemy znaleźć osoby,która zajmowałaby sie takimi "drobnymi" sprawami. Tak jakby wszyscy nagle pracowali tylko przy budowie dróg i autostrad. Czy możecie pomóc w tym temacie?
    Z góry dziękujemy,
    Pozdrawiamy serdecznie.
  8. Rebeka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rebeka Zarejestrowany: 10.07.2004 Posty: 54
    No i jak już jestem tutaj, to baaaardzo proszę o podpowiedź skąd kupowaliscie okna? Wstępnie otrzymaliśmy ofertę z MegaBud na okna Avanti. Czy to dobry wybór? Okna fajne ale cena chyba raczej z tych wyższych. Okna z MS Okna jeszcze droższe. Trudno to wszystko porównać. Szukamy czegoś solidnego ale liczymy bardzo pieniążki. To tyle.
    Pozdrawiamy raz jeszcze.
  9. atija ELITA FORUM (min. 1000)
    atija Zarejestrowany: 22.03.2008 Posty: 2711
    Z tego co wiem to MegaBud jest polecany na białej liście. My zamawialiśmy w Vetrex-ie na Trakcie Św. Wojciecha. Okaże się w poniedziałek co i jak , bo mają przyjechać montować
  10. wojtek_bud SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wojtek_bud Zarejestrowany: 19.06.2010 Posty: 53
    Cytat Napisał atija Zobacz post
    Z tego co wiem to MegaBud jest polecany na białej liście. My zamawialiśmy w Vetrex-ie na Trakcie Św. Wojciecha. Okaże się w poniedziałek co i jak , bo mają przyjechać montować
    Witam,

    Jestem na etapie szukania okien, jak będziecie "po montażu" to proszę o wnioski. Z góry dziękuję.

    Pozdraiwm,
  11. Beatka35 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka35 Zarejestrowany: 04.08.2007 Posty: 49
    Witam
    polecam firmę która montowała okienka u mnie, szybko sprawnie no i niezbyt drogo. profil aluplast
    namiar 667880753
    Pozdrawiam,
  12. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Odnośnie wjazdu

    Pan Wojciech Niżnikiewicz
    tel. 691091879
    Do 5.07.2010 jest na urlopie.
  13. tazz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tazz Zarejestrowany: 01.06.2007 Posty: 54
    Cytat Napisał atija Zobacz post
    Z tego co wiem to MegaBud jest polecany na białej liście. My zamawialiśmy w Vetrex-ie na Trakcie Św. Wojciecha. Okaże się w poniedziałek co i jak , bo mają przyjechać montować
    Witam,
    ja generalnie nie polecam vetrexu! obsługa i kontakt po montażu masakra, dodam ze pomylili mi się z 3 metrowym oknem , eeh koniecznie omijajcie tych z Kościerzyny pod nazwa Twoj Styl- dla mnie największa wpadka podczas budowy
  14. piegoosek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    piegoosek Zarejestrowany: 17.07.2003 Posty: 78
    Witam,
    Jakie sa stawki w Trojmiescie i okolicach na robocizne: ocieplenie welna + klej + siatka + tynk?

    Pozdrawiam
    Pawel

    P.S Sprzedam garaz blaszany oraz skrzynke elektryczna, ktora uzywalem w czasie budowy - lokalizacja: Gdansk Kielpino
  15. Jarrek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jarrek Zarejestrowany: 22.02.2010 Posty: 104
    Witam

    jaki jest koszt podlaczenia do kanalizy i wodociagu.

    kanaliza i woda idzie w ulicy obok mojej dzialki.
    PEWIK wyliczyl mi to na ok 100 zl/mb woda a kanaliza ok 180zl/mb plus koszta stale itd oraz koniecznie chce podlaczyc do domu, wydaje mi sie to straszna kwota,
    moze ktos poleci kogos kto zrobi taniej ?


    skad braliscie drzewo na wiezbe?

    pozdrawiam
  16. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Drzewo chcę wziąść ze Stężycy podobno mają dobre.
    Jestem właśnie po podłączeniu wody i kanalizy.Mi zrobili troche taniej 100zł za metr kanalizy i 60 zł za metr wody jednak miałem do pociągniecia ponad sto metrów kanalizy i ponad sto metrów wody.Do tego wszystkiego musisz doliczyc koszty projektu ,studzienki i byc może hydrantu.
    Gdzie sie budujesz?
  17. DOMKAA WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DOMKAA Zarejestrowany: 19.03.2010 Posty: 8
    witajcie
    Muszę zaprojektować taras taki na metrze wysokości od drzwi balkonowych, w miarę tani. poszukuję propozycji, ale w większości są to drewniane tarasy.. czy ktoś może mi podpowiedziec? uwielbiam kamienie,drewno, ale zdaje sie że to nie wpasuje się w mój budżet....
    Ochoty do pracy zycze budującym! )
  18. Jarrek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jarrek Zarejestrowany: 22.02.2010 Posty: 104
    Cytat Napisał jimmy123 Zobacz post
    Drzewo chcę wziąść ze Stężycy podobno mają dobre.
    Jestem właśnie po podłączeniu wody i kanalizy.Mi zrobili troche taniej 100zł za metr kanalizy i 60 zł za metr wody jednak miałem do pociągniecia ponad sto metrów kanalizy i ponad sto metrów wody.Do tego wszystkiego musisz doliczyc koszty projektu ,studzienki i byc może hydrantu.
    Gdzie sie budujesz?
    Witam

    zaczynam budowe w Gdyni-Wiczlinie, i szukam ekipy czy kogos kto zrobi mi przylacze na dzialke, wszystko idzie w ulicy wiec na dzialke mam pare metrow.
  19. Isanna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isanna Zarejestrowany: 02.04.2008 Posty: 27
    Poszukuję 2 szt. płytek Paradyż Otylia Nero. Może komus pozostało i mógłby mnie poratować ?
  20. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Cytat Napisał Jarrek Zobacz post
    Witam

    zaczynam budowe w Gdyni-Wiczlinie, i szukam ekipy czy kogos kto zrobi mi przylacze na dzialke, wszystko idzie w ulicy wiec na dzialke mam pare metrow.
    Pan Dampc z Kielna
    tel. 502-671-498
Pokaż wyniki od 20661 do 20680 z 21872