dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    Czy ktoś jeszcze może polecić dach wykonywany przez dekarzy z firmy AMBIT (materiał stamtąd też)? Mają ciekawą ofertę cenową, natomiast nie chcę oszczędzać na jakości

    Rozmawialiśmy też z ludźmi z Tartaku w Sulęczynie, nasz kierbud widział robotę ich dekarzy, ale materiał mają sporo droższy...

    A.
  2. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Cytat Napisał Słomka
    Czy ktoś jeszcze może polecić dach wykonywany przez dekarzy z firmy AMBIT (materiał stamtąd też)? Mają ciekawą ofertę cenową, natomiast nie chcę oszczędzać na jakości

    Rozmawialiśmy też z ludźmi z Tartaku w Sulęczynie, nasz kierbud widział robotę ich dekarzy, ale materiał mają sporo droższy...

    A.
    Czy wycenę w Sulęczynie robił szef czy handlowiec - Darek?
    Ja sobie chwalę współpracę z Nimi, a ceny zimą dawali najlepsze, chociaż ciężko mi porównać z Ambitem, bo tam mnie olali i przez trzy tygodnie nie potrafili zrobić wyceny
  3. beti555 Lider FORUM (min. 2800)
    beti555 Zarejestrowany: 06.01.2006 Posty: 3792
    Cytat Napisał Słomka
    Czy ktoś jeszcze może polecić dach wykonywany przez dekarzy z firmy AMBIT (materiał stamtąd też)? Mają ciekawą ofertę cenową, natomiast nie chcę oszczędzać na jakości

    Rozmawialiśmy też z ludźmi z Tartaku w Sulęczynie, nasz kierbud widział robotę ich dekarzy, ale materiał mają sporo droższy...

    A.
    Z Ambitu braliśmy cały materiał na dach i polecam. Delarzy polecałam na Białej Liście, sprawdź namiary. To jedyna ekipa, z której byliśmy 100% zadowoleni.
  4. castorp SYMPATYK FORUM (min. 10)
    castorp Zarejestrowany: 19.07.2005 Posty: 26
    Szukam dostawców, od których mógłbym kupić niedrogo i dobrej jakości:
    1) podbitkę dachową PCV,
    2) siatkę ogrodzeniową powlekaną PCV i furtkę
    3) kostkę brukową.

    Szukam też firmy, która posiada zagęszczarkę, solidnie i niedrogo wykona zabruk na podjeździe do garażu.
    Jak ktoś ma jakieś namiary, będę wdzięczny?
  5. magdazaba FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magdazaba Zarejestrowany: 20.12.2008 Posty: 275
    Cytat Napisał efatha
    Witam

    Zwracam sie do was z zapytaniem czy znacie może jakąś w miare solidną i niedrogą ekipę budowlaną gdzieś z okolicy żukowa .
    Bede startował niebawem z budową domku letniskowo -mieszkalnego -68m2 w miejscowości sitno za żukowem .
    Dziękuję z góry .Pozdrawiam

    email ; [email protected]
    A ja bardzo polecam firmę Zet-Bud , www: http://zet-bud.pl/. Własnie skończyli nam budowę domu do stany surowego zamkniętego - także konstrukcja dachu. Jestesmy zadowoleni - chłopaki bardzo pracowite, uczciwe i słowne. Pracują z głową i nie trzeba trzy razy powtarzać, ani pokazywać palcem. Na budowie porządek. Na jesień mają nam robić jeszcze ocieplenie i elewację - to napiszą jak poszło. Robią jeszcze wykończeniówkę ,ale na ten temat nie mam jeszcze zdania - może pochwalę później. Naprawdę polecam, jakby co to mogę przesłać kilka fotek z budowy na maila.
    A co do ceny - to skóry nie zadrą i można się dogać - raczej cena normalna za porządną robotę, ale zawsze może być niższa.
  6. Grzegorz** WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Grzegorz** Zarejestrowany: 08.02.2009 Posty: 6
    Witam wszystkich.
    Mam wielką prośbę czy moze mi ktoś polecić dobrych i stosunkowo niedrogich tynkarzy z okolic Wejherowa. Interesują mnie tynki wewnętrzne cementowo- wapienne. Z góry dziękuję
  7. gusia7922 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gusia7922 Zarejestrowany: 15.05.2009 Posty: 26
    Kochani jeśli ktoś z was posiada namiary na osobę zajmującą się badaniami geologicznymi to bardzo proszę o numer telefonu.Pozdrawiam gusia.
  8. L_Zappa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    L_Zappa Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 52
    Cytat Napisał gusia7922
    Kochani jeśli ktoś z was posiada namiary na osobę zajmującą się badaniami geologicznymi to bardzo proszę o numer telefonu.Pozdrawiam gusia.
    polecam przejrzeć forum, już było omawiane
    firma GEO-DOM
  9. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    Cytat Napisał marjucha
    Cytat Napisał Słomka
    Czy ktoś jeszcze może polecić dach wykonywany przez dekarzy z firmy AMBIT (materiał stamtąd też)? Mają ciekawą ofertę cenową, natomiast nie chcę oszczędzać na jakości

    Rozmawialiśmy też z ludźmi z Tartaku w Sulęczynie, nasz kierbud widział robotę ich dekarzy, ale materiał mają sporo droższy...

    A.
    Czy wycenę w Sulęczynie robił szef czy handlowiec - Darek?
    Ja sobie chwalę współpracę z Nimi, a ceny zimą dawali najlepsze, chociaż ciężko mi porównać z Ambitem, bo tam mnie olali i przez trzy tygodnie nie potrafili zrobić wyceny
    Kolejną wycenę to chyba już p. Rafał... Rozumiem, że ma to znaczenie - cenowo czy też pod wzgl. jakości oferty
    nie wiem, na kogo się zdecydować, bo ceny w ofercie teraz podobne mają.
    Robili Tobie dach? Która ekipa?

    A.
  10. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    U mnie robiła ekipa Krzysztofa Białka, która współpracuje z tym Tartakiem.
    Trzech młodych chłopaków, bardzo sprawnie pracujących i nie kombinujących jak zarobić, żeby się nie narobić.
    Jestem bardzo zadowolony.
    U mnie robili przy naprawdę paskudnej pogodzie, a mimo to nie szli na skróty.
    Kierownik też był zadowolony i nie miał żadnych uwag co do ich pracy.
    Jestem z Nimi umówiony na drobne poprawki i nie marudzili, że nie mają czasu itp.
    Robili konstrukcję i kładli dachówki.
    Teraz będą robili instalację odgromową.

    Ja polecam
  11. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    To i odgromówkę robią? No proszę...
    Jeśli można spytać - jaki koszt? Bo to chyba nietania rzecz
  12. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Cytat Napisał Słomka
    To i odgromówkę robią? No proszę...
    Jeśli można spytać - jaki koszt? Bo to chyba nietania rzecz
    Czego koszt?
    Dachu czy odgromówki?
  13. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    Sorki, zakręcona jestem
    Chodzi o koszt odgromówki, ale i o dach mogę spytać (ew. porównać cenę, jak dalej negocjować, etc.)... W razie czego - na priv?
  14. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Cytat Napisał Słomka
    Sorki, zakręcona jestem
    Chodzi o koszt odgromówki, ale i o dach mogę spytać (ew. porównać cenę, jak dalej negocjować, etc.)... W razie czego - na priv?
    Kosztu dachu chyba nie ma sensu porównywać bo każdy dach jest inny.
    U mnie prosty dwuspadowy, więc stosunkowo łatwy i mało odpadu jeśli chodzi o dachówkę.
    Koszt odgromówki na dachu to około 1500zł z robocizną, więc chyba nie aż tak dużo.

    Pozdrawiam
  15. SzipBudowniczy FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SzipBudowniczy Zarejestrowany: 28.04.2007 Posty: 225
    witajcie, po wykonczeniowce zostaly mi panele QuickStep, cale 7 opakowan, nieotwieranych, seria Quadra, kolor Palermo UF407, nadaja sie na ogrzewanie podlogowe.

    moze ktos bylby chetny?



    Długość : 39,6 cm
    Szerokość : 39,6 cm
    Grubość : 8 mm
    1 opakowanie : 10 płytek - 1,5682 m2

    Wszystkie 4 krawędzie nowych płytek z naturalnego kamienia są delikatnie fazowane. Płytki te można łączyć z podłogami z serii Quick-Step Elegance, co oznacza, że możliwa jest cała gama różnorodnych kombinacji.


    jesli ktos jest chetny to prosze o kontakt na prv
  16. bookman SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bookman Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 31
    Witam wszystkich,

    Niedługo ruszamy z budową naszego domku. W związku z tym mam pytanie. Może ma ktoś z was do odsprzedania skrzynkę elektryczną (prowizorkę) na budowę.
    A może wiecie gdzie można dostać taką rzecz w miarę tanio.

    Pozdrawiam
  17. Jadzidek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jadzidek Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 39
    Cytat Napisał L_Zappa
    Cytat Napisał gusia7922
    Kochani jeśli ktoś z was posiada namiary na osobę zajmującą się badaniami geologicznymi to bardzo proszę o numer telefonu.Pozdrawiam gusia.
    polecam przejrzeć forum, już było omawiane
    firma GEO-DOM
    Macie jakieś w miarę świerze namiary na tą firmę, bo pod ich numerem non sop się sekretarka włącza?
  18. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    Cytat Napisał bookman
    Witam wszystkich,

    Niedługo ruszamy z budową naszego domku. W związku z tym mam pytanie. Może ma ktoś z was do odsprzedania skrzynkę elektryczną (prowizorkę) na budowę.
    A może wiecie gdzie można dostać taką rzecz w miarę tanio.

    Pozdrawiam
    Witam w gronie budujących

    Swoją rozdzielnię Z-1A/RB kupiłam na allegro za 390 zł. Taniej nie znalazłam...

    PS. W razie czego będę mieć niedługo do odsprzedania deski szalunkowe i stemple
  19. Grzegorz** WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Grzegorz** Zarejestrowany: 08.02.2009 Posty: 6
    Witam.
    Ponawiam prośbę o namiary na solidnych tynkarzy z okolic Wejherowa. Interesują mnie tynki wewnętrzne cementowo-wapienne. Z góry dziękuję
  20. bogdan812 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bogdan812 Zarejestrowany: 17.09.2008 Posty: 54
    Cytat Napisał Jadzidek
    Cytat Napisał L_Zappa
    Cytat Napisał gusia7922
    Kochani jeśli ktoś z was posiada namiary na osobę zajmującą się badaniami geologicznymi to bardzo proszę o numer telefonu.Pozdrawiam gusia.
    polecam przejrzeć forum, już było omawiane
    firma GEO-DOM
    Macie jakieś w miarę świerze namiary na tą firmę, bo pod ich numerem non sop się sekretarka włącza?
    Ostatnio rozmawiałem z Panem Szołańskim i wybierali się na urlop, może dlatego włącza się sekretarka !
Pokaż wyniki od 19701 do 19720 z 21872