dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Reinkarnacja02 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Reinkarnacja02 Zarejestrowany: 02.07.2015 Posty: 12
    Cytat Napisał szabell
    Witam, ostatnio odbywały się w okolicach targi rolne, był ktoś? Potrzebuję uzyskać kilka informacji..
    jaka okolica bo ja byłem w Starym Polu?
  2. szabell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szabell Zarejestrowany: 26.06.2015 Posty: 16
    właśnie te mam na myśli bo to największe targi przed tym weekendem w Minikowie. jak wrażenia, bo chciałem tam być ale nagła sytuaja pokrzyżowała plany. potrzebuję się dowiedzieć czy warto jechać an te teraz czy nic nie mieli do zaoferowania ciekawego tam?
  3. Reinkarnacja02 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Reinkarnacja02 Zarejestrowany: 02.07.2015 Posty: 12
    oj sory że tak późno. ogólnie o targach nie iwele mogę ci powiedzieć bo myśmy tam jeździli tylko i wyłącznie pojechali odwiedzić konkretne stoiska. dwa rolnicze jedno zwierząt drugie maszyn i z budowlanki kiermasz płytek z ług.
  4. szabell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szabell Zarejestrowany: 26.06.2015 Posty: 16
    A co do płytek, skoro jesteś na bieżąco. Chciałbym się podjąć remontu łazienki i zastanawiam się jak ten duży gres może wyglądać na powierzcniach które nie są największe na świecie. Jednak blok nawet z dużym metrażem to still blok. Nadawałby się do takiej łązienki 9m2 z wanną? Bo dobór parametrów gresu bardzo mi odpowiada, nie chciałbym więc rezygnować na rzecz małych paskudników.
  5. mierzvoj SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mierzvoj Zarejestrowany: 11.06.2015 Posty: 10
    Koleżanki i Koledzy, szukam polecanej firmy od tynków i wylewek, dom jednorodzinny, Osowa, termin: październik b.r. pozdrawiam
  6. koneweczka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koneweczka Zarejestrowany: 24.09.2014 Posty: 24
    witam,
    Obecnie w pracy (statek) stąd wiecej czasu na wpis . Ocieplalem niedawno poddasze , a dylemat mialem niemaly .Chodzilo o alternatywe dla welny mineralnej . Aby ocieplenie welną mialo sens nalezalo by ,,nalozyc'' 30cm , czyli dwie sporej grubosci warstwy . Wyliczając koszt samego materialu na moje poddasze ( ok 140m2 ) musialbym liczyc sie z kwotą ok. 7 tys zl .Oczywiscie welna plus wszystko inne (profile ) co do montazu jest niezbedne. zaprosilem kilku wykonawcow w celu okreslenia kosztow robocizny/calosci wykonania . No niestety ceny powalily mnie niemal z nóg. Choc nie dziwie sie, kazdy wie ze welna mineralna to ,,niewdzieczny''material . Oczywiscie uwzglednialem opcje w ktorej sam wykonam ocieplenie z zakupionego materialu , ale ta wersja na krotko zawitala w mojej glowie. Na ktorejs ze stron internetowych znalazlem reklame wykonawcy pianki PUR otwartokomorkowej . Temat mnie zaciekawil i po kilku tygodniach analiz/porownywania opinii ,kosztow stalem sie niemal fachowcem w tej dziedzinie . Upewniajac sie ze pianka PUR jest lepszym od welny materialem do ocieplen poddaszy , zacząłęm szukac w miare taniego wykonawcy . Okazalo sie ze wiekszosc wykonawcow pracuje na wydzierzawionym sprzecie i zobowiazani są oni przez to do zakupu okreslonej pianki . Znalazlem wykonawcę pracującego na wlasnym sprzecie (mala firma rodzinna) , ktory ostatecznie ocieplil moje poddasze za kwote 7tys zl czyli za tyle za ile kupilbym samą welnę . Czas trwania calej ,,operacjii'' - kilka godzin . Poddasze niemal natychmiast nadajace sie do uzytku/innych prac. Zainteresowanych zapraszam na moj profil , gdzie zamiescilem kilka zdjec . Dodam ze warstwa nalozonej pianki to 20cm
  7. koneweczka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koneweczka Zarejestrowany: 24.09.2014 Posty: 24
    Tu jeszcze link do ciekawej strony , aby juz zakonczyc temat http://www.e-dach.pl/a/3017,natrysko...-poliuretanowe
  8. koneweczka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koneweczka Zarejestrowany: 24.09.2014 Posty: 24
    Tu jeszcze link do ciekawej strony , aby juz zakonczyc temat http://www.e-dach.pl/a/3017,natrysko...-poliuretanowe
  9. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Dzień dobry szanowni Forumowicze z Trójmiasta !

    Mam na imię Aga i pochodzę z innej Grupy Budującej ( ja dzioucha ze Ślunska ), ale weszłam do Was z gorącą prośbą o podanie jakiś namiarów na sprawdzonych wykonawców z Waszych okolic.
    Niestety, ale ja w 3 City nie znam kompletnie nikogo.... no jak dziecko we mgle.

    Interesują mnie przede wszystkim :
    - płytkarz ( również płyty kartonowo-gipsowe )
    - elektryk

    Będę baaardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
  10. koneweczka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koneweczka Zarejestrowany: 24.09.2014 Posty: 24
    Czesc Ago , dzioucho ze Ślunska

    O plytkarzach niewiele wiem i w tym temacie nie bardzo moge pomóc , ale jesli chodzi o elektrykow to i owszem . Jako że temat bardziej rozwinąlem pozwolilem sobie wyslac info na priv
  11. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Oki,
    bardzo dziękuję za pomoc !
  12. manolis SYMPATYK FORUM (min. 10)
    manolis Zarejestrowany: 19.10.2011 Posty: 23
    czy ktoś z Was ma ogrodzenie wykonane z bloczków betonowych Semmelrock Sonnblick ? Szukam dobrego wykonawcy z okolic 3miasta.
  13. monika9030 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika9030 Zarejestrowany: 21.06.2010 Posty: 23
    Witam
    Pozostało nam z ocieplenia domku az 28 paczek styropianu knauf 32 o grubosci 15cm z frezem. Sprzedamy w cenie 50 zl. za paczkę i odbiorem osobistym (okolice Banina i Pępowa) tel.691589910
  14. guzcowaty WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    guzcowaty Zarejestrowany: 05.01.2014 Posty: 6
    Witam!

    Poszukuję wykonawcy do dachu płaskiego. Ocieplenie, hydroizolacja, obróbka attyk. Znacie kogoś godnego polecenia?
  15. ewcia12345 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewcia12345 Zarejestrowany: 26.12.2015 Posty: 15
    czesc wam
    Mieliscie doczynienia z firma budowlana P.H.U. Mardom macie jakies doswiadczenia lub znacie dobra firme budowlana z gdanska .z gory dzieki
  16. Krzysiu Darga WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Krzysiu Darga Zarejestrowany: 29.12.2015 Posty: 2
    Cześć

    Chciałem bardzo polecić firmę hydrauliczną GRESZTA , robili u mnie w domku pełne ogrzewanie z kotłownia , podłogówkę , i całą instalacje wodno kanalizacyjna wraz z montażem . Powiem jak było: z uwagi iż pracuje w Norwegii dałem ogłoszenie na oferteo zgłosiło się do mnie 5 firm z okolic Wejherowo, jedyna firma która potrafiła mi przedstawić swoją ofertę w pełni to oni w porównaniu do Pana twz. Zdzisia i Rysia byli kulturalni i zgrani. Oferta ich nie była ani za droga ani najtańsza ale jak przyjechali na budowę zrobili na mnie duże wrażenie bo mimo ze mlodzi chłopacy to naprawdę się znali i nie było kombinowania by zarobić na materiale jak u innych . Bałem się troche zaryzykować bo mieli świeżo otwartą działalność ale dogadałem się z nimi podpisaliśmy umowę i odrazu przystąpili do pracy mierzenia itp. P. Damian dał mi pare wskazówek odnośnie pieca i zmieniłem swoj wybór i jestem przekonany że dobrze zrobiłem bo chciałem zaoszczędzić na piecu , a polecił mi droche dopłacić i miał racje jak budowlaniec mi mówił. Wszystko było poprowadzone naprawde fajnie instalacja dobrze ułożona wszystko tak jak powinno być . Ale co chciałem bardzo pochwalić ZAPAŁ do pracy , wiadomo nowa firma chłopaki się starają , ale jest to dodatkowo robione z głową.
    Teraz wylewka i dalsze prace mam nadzieje ze spotkam podobnych pracowników.

    Polecam tą firmę naprawdę się wyróżniają . podam stronę jakby ktoś szukał www.greszta24.pl
  17. krystian316 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krystian316 Zarejestrowany: 31.05.2009 Posty: 1
    Witam forumowiczów, szukam solidnej ekipy budowlanej do rozbudowy domu ponad 100 m2 w Rumi. Chcę rozpocząć na wiosnę,proszę o polecenie sprawdzonych fachowców? Stan surowy wraz z więźbą, Dach, instalacje elektryczne, tynki, wylewki. Z góry dziękuje
  18. ewcia12345 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewcia12345 Zarejestrowany: 26.12.2015 Posty: 15
    Cytat Napisał Ellah
    Zapytam rac jeszcze, a co tam...

    Czy ktoś może polecić dobrego architekta z Trojmiasta który umie doradzić i rozwiać watpliwopści z projektem, a nie tylko skasować za poprawki?
    czesc ja znam bardzo uczciwi ludzie mi robia a wlasciwie zrobili bo jest juz w starostwie projekt indywidualny jesli jeszcze potrzebujesz daj znac?
  19. Andrzej W SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andrzej W Zarejestrowany: 05.02.2004 Posty: 32
    Cytat Napisał SkalistyBrzeg
    Witam wszystkich.

    U nas też się w końcu zaczęło. Budujemy już około miesiąca - jest stan zerowy z chudziakiem. Na dniach ruszy dalszy etap. O ekipie nie piszę - budują na razie średnio - a może ja jestem zbyt wymagający. Są małe błędy ale ogólnie w porządku. Mają wybudować stan surowy z więźbą. Na lipiec planujemy pokrycie dachem. Może się uda. Tak przy okazji - czy ktoś miał styczność z firmą FHU Element od pokryć? A może WOD-BUD od instalacji? Progress Electric jest może komuś znany? Wszystko na to wskazuje że z tymi firmami będziemy współpracować.
    Pozdrawiam.
    Skalisty Brzegu,
    Czy wybrałeś firmę do instalacji wod/kan/grzewczej. Jeśli tak to jeśli jesteś zadowolony czy mógłbyś podać namiary? Szukam wykonawców do nowego domu w okolicach Warzna. Z góry dziękuję za pomoc.
  20. koneweczka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koneweczka Zarejestrowany: 24.09.2014 Posty: 24
    Cytat Napisał Andrzej W
    Skalisty Brzegu,
    Czy wybrałeś firmę do instalacji wod/kan/grzewczej. Jeśli tak to jeśli jesteś zadowolony czy mógłbyś podać namiary? Szukam wykonawców do nowego domu w okolicach Warzna. Z góry dziękuję za pomoc.
    Witam , że nieśmiało przyłączę się do wątku
    Najwieksze obawy wzbudzaly we mnie właśnie kompleksowe prace hydrauliczne. Wiadomo, człowiek się nie zna a wg wszelkich opinii hydraulika to ta dziedzina na której tak cię mogą orżnąć , że nawet nie bedziesz wiedział jak i na ile. Tak jak od początku budowy opierałem się na Bialej liscie , tak i przy wyborze ekipy do cwu-co w Bialej liscie przeszukalem polecanych fachowcow kilka lat wstecz. Trafilem na Soltar z Wejherowa , choc od poczatku wiedzialem ze firma zawalona pracą i nie bedzie lekko z terminami. Jak sie okazalo terminy nie byly problemem , ale ekipa istotnie tak zawalona pracą ze czasem ( czytaj często ) odkladali przyjazd do mnie . Fakt ze jak przyjechali to prace trwaly ekspresowo ( np . hydraulika podtynkowa 1 dzien) . Robili u mnie wszystko , od pierwszej rurki po kotłownie z piecem i podłogowke. Efekt koncowy super , rachunek koncowy -o dziwo - calkiem rozsądny , a cena pieca/kotła prawie 2 tys mniejsza niż tą ktorą znalazlem w hurtowniach i sklepach ( piec 25kW) .Generalnie jesli mialbym polecac to Soltar pod wzgledem fachowosci i nawet ceny jest tego wart , troszke gorzej z kontaktem i tu nie ukrywam czasami bylo to frustrujące choc chłopaki zawsze w miły i przekonujacy sposób wybrneli z sytuacji . Pierwsza zime mam za sobą , wszystko dziala ze hej.
Pokaż wyniki od 21801 do 21820 z 21872