dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. guzcowaty WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    guzcowaty Zarejestrowany: 05.01.2014 Posty: 6
    Witajcie!

    Oddam ziemię z wykopu ok 250m3. Z badań geologicznych wychodzi, że będzie to sama glina. Gdynia okolice Małego Kacka tel .660-251-227.
  2. marsik32 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marsik32 Zarejestrowany: 24.11.2008 Posty: 160
    Witam. Szukam sprawdzonej i kreatywnej firmy ogrodniczej która potrafi się zając z pasja ogrodem. Mam zrobioną architekturę ogrodową, praktycznie żadnych nasadzeń.
  3. coci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coci Zarejestrowany: 12.12.2007 Posty: 143
    Witam

    Poszukuję b.dobrej ekipy brukarzy z doświadczeniem przy układaniu kostki granitowej.Inwestycja(ok.300m2) w Bolszewie k/Wejherowa.Z góry serdecznie dziękuję.

    Pozdrawiam Gorąco.
  4. sezrg SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sezrg Zarejestrowany: 14.03.2014 Posty: 11
    Prośba o polecenie sprzwdzone ekipy do przyłączy gazowego, wodnego, kanalizacyjnego, instlalacji odprowadzenie wody opadowej i drenażu fundamentów.
    Oddam także ziemię z wykopu w Gdańsku.

    Z góry dziękuję.
  5. Zarejestrowany: 24.03.2015 Posty: 2
    Macie problem z waszymi starymi wannami żeliwnymi , metalowymi
    Zapraszamy
    Nowa wanna w starej wannie w 2 h - 5 lat gwarancji
    Szczegóły na www.wannawwannie.pl
    tel 513593593
  6. doranna FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    doranna Zarejestrowany: 20.08.2011 Posty: 105
    Witam wszystkich serdecznie

    Chcemy z mężem zlecić wylanie tarasu i zrobienie płotu częściowo murowanego. Już dwie firmy były u nasz pomiarami i zwodzą nas z kosztorysem. Nie mam czasu, czekać kolejny rok, aż oni się zdecydują i powiedzą, że tego nie zrobią. Stąd moja prośba do was. Czy może mi ktoś z was polecić uczciwą firmę z okolic Gdyni, która mogłaby się tym zająć. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam
  7. doranna FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    doranna Zarejestrowany: 20.08.2011 Posty: 105
    1
  8. Radosław Krasowski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Radosław Krasowski Zarejestrowany: 09.04.2011 Posty: 817
    Cytat Napisał coci
    Witam

    Poszukuję b.dobrej ekipy brukarzy z doświadczeniem przy układaniu kostki granitowej.Inwestycja(ok.300m2) w Bolszewie k/Wejherowa.Z góry serdecznie dziękuję.

    Pozdrawiam Gorąco.
    Spec-Bruk Zdzisław Jereczek 606351348

    Bardzo uczciwy facet i ma naprawdę dobrą ekipę brukarzy + swoją koparkę oraz własną wywrotkę.

    Jeśli ktoś będzie potrzebował elektryka takiego po którym żaden tynkarz nie będzie narzekał to chętnie podam namiary
  9. coci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coci Zarejestrowany: 12.12.2007 Posty: 143
    Cytat Napisał Radosław Krasowski
    Spec-Bruk Zdzisław Jereczek 606351348

    Bardzo uczciwy facet i ma naprawdę dobrą ekipę brukarzy + swoją koparkę oraz własną wywrotkę.

    Jeśli ktoś będzie potrzebował elektryka takiego po którym żaden tynkarz nie będzie narzekał to chętnie podam namiary
    Dziękuję bardzo za namiary na brukarza.
    Pozdrawiam serdecznie.
  10. kartomjac WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kartomjac Zarejestrowany: 17.10.2013 Posty: 9
    Witam, ładne deski do szalunków , palety - w dobre ręce. Wiczlino 501168948
  11. atija ELITA FORUM (min. 1000)
    atija Zarejestrowany: 22.03.2008 Posty: 2711
    Witam
    Poszukuję ekipy do wymiany dachu, wzmocnienia ściany szczytowej w budynku z 1925 r.
    Możecie polecić kogoś solidnego?
  12. jakubL SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jakubL Zarejestrowany: 12.05.2015 Posty: 10
    Witam,

    Poszukuje ekipy wykonczeniowej w tym hydraulika i elektryka. Budowa w Borkowie Lostowickim. Jakies propozycje?
  13. SkalistyBrzeg WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    SkalistyBrzeg Zarejestrowany: 28.04.2013 Posty: 5
    Witam wszystkich.

    U nas też się w końcu zaczęło. Budujemy już około miesiąca - jest stan zerowy z chudziakiem. Na dniach ruszy dalszy etap. O ekipie nie piszę - budują na razie średnio - a może ja jestem zbyt wymagający. Są małe błędy ale ogólnie w porządku. Mają wybudować stan surowy z więźbą. Na lipiec planujemy pokrycie dachem. Może się uda. Tak przy okazji - czy ktoś miał styczność z firmą FHU Element od pokryć? A może WOD-BUD od instalacji? Progress Electric jest może komuś znany? Wszystko na to wskazuje że z tymi firmami będziemy współpracować.
    Pozdrawiam.
  14. symbor SYMPATYK FORUM (min. 10)
    symbor Zarejestrowany: 16.07.2012 Posty: 96
    Cytat Napisał SkalistyBrzeg
    Witam wszystkich.

    U nas też się w końcu zaczęło. Budujemy już około miesiąca - jest stan zerowy z chudziakiem. Na dniach ruszy dalszy etap. O ekipie nie piszę - budują na razie średnio - a może ja jestem zbyt wymagający. Są małe błędy ale ogólnie w porządku. Mają wybudować stan surowy z więźbą. Na lipiec planujemy pokrycie dachem. Może się uda. Tak przy okazji - czy ktoś miał styczność z firmą FHU Element od pokryć? A może WOD-BUD od instalacji? Progress Electric jest może komuś znany? Wszystko na to wskazuje że z tymi firmami będziemy współpracować.
    Pozdrawiam.
    Mieszkamy w naszym domu od stycznia 2014 roku. Instalację wod-can, gazową, CO w tym ogrzewanie podłogowe wykonała firma WOD-BUD. Jesteśmy bardzo zadowoleni. wszystko odbyło się sprawnie i szybko. wszystko działa jak należy. Instalację elektryczną i alarmową wykonała firma Progress Electric. Przewody zostały położone pod laser, fajne rozwiązania. ekipa rzetelna z masą pomysłów. Naprawdę możemy polecić obie ekipy z czystym sumieniem.
  15. SkalistyBrzeg WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    SkalistyBrzeg Zarejestrowany: 28.04.2013 Posty: 5
    Witam.
    Symbor, dzięki za info.
    Pozdrawiam.
  16. mmm4 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmm4 Zarejestrowany: 08.06.2015 Posty: 20
    Czy ktoś współpracował z firmą EKODOM z Wejherowa, firma P. Andrzej Adamiak.
    Za wszelkie info (pozytywne jak i negatywne) będę wdzięczny, gdyż szukam ekipy do SSO
    Pozdrawiam
  17. jakubL SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jakubL Zarejestrowany: 12.05.2015 Posty: 10
    Witam,

    A może ktoś poleci sprawdzonego stolarza? Do zrobienia dwie szafy - zabudowy wnęk, kilka półek itp. Prosze o info,
    pozdrawiam
  18. manolis SYMPATYK FORUM (min. 10)
    manolis Zarejestrowany: 19.10.2011 Posty: 23
    Cytat Napisał jakubL
    Witam,

    A może ktoś poleci sprawdzonego stolarza? Do zrobienia dwie szafy - zabudowy wnęk, kilka półek itp. Prosze o info,
    pozdrawiam
    Oczk z Rumi, tel znajdziesz w internecie
  19. szabell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szabell Zarejestrowany: 26.06.2015 Posty: 16
    Witam, ostatnio odbywały się w okolicach targi rolne, był ktoś? Potrzebuję uzyskać kilka informacji..
  20. zdzislawkorotko WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zdzislawkorotko Zarejestrowany: 26.06.2015 Posty: 1
    Również z chęcią pomogę! Mam wieloletnie doświadczenie w pracy http://tynki-maszynowe-gdansk.eu/ Polecam się!
Pokaż wyniki od 21781 do 21800 z 21872