dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. jacekmis1974 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacekmis1974 Zarejestrowany: 08.01.2008 Posty: 14
    Witam wszystkich w nowym roku i pozdrawiam .

    Poszukuję ludzi którzy budują codziennego c 117 .

    Chciałbym zobaczyć kogoś zdjęcia domu , całkowicie podpiwniczonego lub częściowo tylko nie na równym terenie !

    Dzięki z góry za odpowiedzi !
  2. Bełatka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bełatka Zarejestrowany: 05.11.2005 Posty: 346
    irysek84, o jakie regały Ci chodzi?
    Jeśli masz na myśli takie stare meblościanki to w Krakowie jest kilka komisów meblowych, tam coś takiego znajdziesz za grosze. Np. na ul Powstania Warszawskiego.

    Pati25 mogę polecić ekipę z północy Krakowa okolice Michałowic.
  3. Bełatka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bełatka Zarejestrowany: 05.11.2005 Posty: 346
    Kto już przerabiał trudny i kosztowny temat schodów
    Zanim zaczniemy użytkować poddasze, trzeba jakoś ten problem rozwiązać.
    W grę wchodzi:
    1. Obłożenie betonowych stopni drzewem - może macie jakieś namiary. (nie tylko z okolic Krakowa)
    2. Przyklejenie starej wykładziny - czym się to klei do betonu?
    3. obłożenie tekturą falistą i czekanie na lepsze czasy.

    Podpowiedzcie coś, a przede wszystkim ile trzeba uzbierać pieniążków żeby zacząć marzyć o schodach w drewnie.
    Schody mają 13 normalnych stopni i 3 szersze zabiegowe.
  4. aguleczka ELITA FORUM (min. 1000)
    aguleczka Zarejestrowany: 03.01.2009 Posty: 1033
    Cytat Napisał anulawasz
    Cytat Napisał redpradnik
    :/
    Leje mi się z komina:/ A dokładnie z foli - jak jest połać dachu to w pewnym momencie jest komin folia musiała być rozcięta i otacza komin - ale nie jest jakos wcieta itp w komin.
    Nie wiem czy snieg gdzies sie dostał i tajał - ale mam duża plame z wody na poddaszu na szczescie sufit nie zamókł ale nei wiem jak z wełną... jak to powinno byc zakonczone?


    Mam piec Vaillanta i krzywa grzewcza ustawiona na 1.2
    Jak było -17 w sobote ustawione mielismy 18 stopni. Teraz zrobiło sie cieplej na polu ustawiłem 20 stopni a piec nie grzeje - grzejniki zimne :/
    Co moze byc nie tak? moze ktos wie
    u nas również woda dostała sie koło komina i pojawiła się mokra plama w łazience koło komina i na podłodze, na szczęście jeszcze nie mamy ocieplonego poddasza. Rozmawialiśmy z naszym wykonawcą na temat ewentualnej naprawy więc powiedział że on nie przyjedzie a my musimy posmarować silikonem koło komina.
    u mnie podobnie było z kominem ale załozylismy kaptury i problem zniknoł
  5. pati25 ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25 Zarejestrowany: 24.11.2006 Posty: 1633
    Cytat Napisał Bełatka
    Kto już przerabiał trudny i kosztowny temat schodów
    Zanim zaczniemy użytkować poddasze, trzeba jakoś ten problem rozwiązać.
    W grę wchodzi:
    1. Obłożenie betonowych stopni drzewem - może macie jakieś namiary. (nie tylko z okolic Krakowa)
    2. Przyklejenie starej wykładziny - czym się to klei do betonu?
    3. obłożenie tekturą falistą i czekanie na lepsze czasy.

    Podpowiedzcie coś, a przede wszystkim ile trzeba uzbierać pieniążków żeby zacząć marzyć o schodach w drewnie.
    Schody mają 13 normalnych stopni i 3 szersze zabiegowe.
    O punkt 2 i 3 bardzo mi sie podoba ...znaczy podobac sie musi
  6. irysek84 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    irysek84 Zarejestrowany: 17.11.2009 Posty: 5
    Dzięki Bełatka za informacje o tym komisie. Zobaczę co tam mają, bo potrzebuje jakis regałów bardziej sklepowych. Moze akurat coś bedzie!
    Pozdrawiam!
  7. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Irysku, wpisz w google komis meblowy kraków, bo kilka z nich ma swoje strony internetowe z ofertą
  8. pati25 ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25 Zarejestrowany: 24.11.2006 Posty: 1633
    Cytat Napisał irysek84
    Dzięki Bełatka za informacje o tym komisie. Zobaczę co tam mają, bo potrzebuje jakis regałów bardziej sklepowych. Moze akurat coś bedzie!
    Pozdrawiam!
    Co dokładnie potrzebujesz?Zapytam męza czy u siebie w komisie czasem nie maja....jak co to komis jest na ul.wadowickiej 12
  9. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
  10. franzkru DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    franzkru Zarejestrowany: 09.08.2006 Posty: 966
    Cytat Napisał Bełatka
    Kto już przerabiał trudny i kosztowny temat schodów
    Zanim zaczniemy użytkować poddasze, trzeba jakoś ten problem rozwiązać.
    W grę wchodzi:
    1. Obłożenie betonowych stopni drzewem - może macie jakieś namiary. (nie tylko z okolic Krakowa)
    2. Przyklejenie starej wykładziny - czym się to klei do betonu?
    3. obłożenie tekturą falistą i czekanie na lepsze czasy.

    Podpowiedzcie coś, a przede wszystkim ile trzeba uzbierać pieniążków żeby zacząć marzyć o schodach w drewnie.
    Schody mają 13 normalnych stopni i 3 szersze zabiegowe.
    Ja własnie przerabiam - przychodzą w przyszłym tygodniu robić. Stopni wyszło mi 17 (w tym spocznik liczony jakos x2 stopień) oraz jakieś 9mb barierki. Cena mniej niż 6tys zł schody dębowe.
  11. salatar FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    salatar Zarejestrowany: 16.01.2009 Posty: 193
    witam(od razu sie tłumacze ze pisze ni gramatycznie bo syn mi spi na rekach a chłop ma 10 m-cy - trzeba wykorzystywac wolne 60 min )
    wiem ze mnie zaraz wygonicie na "biała liste" ale juz tam bylem troszke dzwonłem
    szukam kogos do tynków
    cemyntowo wapinne tradycyjne , zacierane piaskin kwarcowym (czasem nazywanym szklarskim)
    wiekszosc z listy robi cementowe ale z gotowej zaprawy - jesli robi bo 98 % to chce robic gipsowe (cena 24 za metr z materiałem )
    mam 1 goscia spod buska zdroju - 18 zł robocizna plus materiał (24-26 zł) termin czerwiec

    moze cos poradzicie
  12. S-i-R-o SYMPATYK FORUM (min. 10)
    S-i-R-o Zarejestrowany: 29.10.2006 Posty: 64
    Z sympatii dla swojego kierownika budowy, chciałam wszystkim serdecznie polecić Pana Henia, jako kierownika budowy.

    Wiem, że szuka jakiś zleceń na nowy rok, bo coś mu się sprawy osobiste pokomplikowały.
    Jakby ktoś potrzebował kierownika budowy to jest on odpowiednią osobą.

    Henryk 505 13 57 48

    Kraków i okolice, chyba najchętniej okolice nowej huty i dalej za kraków w tym kierunku. Jest w tamtejszych okolicach obeznany we wszystkim.

    Pozwoliłam sobie również zrobić mu strone www

    http://kierownikbudowy.sc.aplus.pl

    Pozdrawiam
    Ania
  13. Trąbki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Trąbki Zarejestrowany: 27.09.2009 Posty: 94
    Witam, serdecznie kupie resztki po budowie (np. deski itp.) Prosze o informacje.
  14. rzufik1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    rzufik1 Zarejestrowany: 30.06.2006 Posty: 452
    Cytat Napisał salatar
    witam(od razu sie tłumacze ze pisze ni gramatycznie bo syn mi spi na rekach a chłop ma 10 m-cy - trzeba wykorzystywac wolne 60 min )
    wiem ze mnie zaraz wygonicie na "biała liste" ale juz tam bylem troszke dzwonłem
    szukam kogos do tynków
    cemyntowo wapinne tradycyjne , zacierane piaskin kwarcowym (czasem nazywanym szklarskim)
    wiekszosc z listy robi cementowe ale z gotowej zaprawy - jesli robi bo 98 % to chce robic gipsowe (cena 24 za metr z materiałem )
    mam 1 goscia spod buska zdroju - 18 zł robocizna plus materiał (24-26 zł) termin czerwiec

    moze cos poradzicie
    zobacz na PW... jak to ten sam to podniósł cene za robote
  15. Sławek066 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sławek066 Zarejestrowany: 10.02.2009 Posty: 61
    [quote="franzkru"]
    Cytat Napisał Bełatka
    Kto już przerabiał trudny i kosztowny temat schodów
    Zanim zaczniemy użytkować poddasze, trzeba jakoś ten problem rozwiązać.
    W grę wchodzi:
    1. Obłożenie betonowych stopni drzewem - może macie jakieś namiary. (nie tylko z okolic Krakowa)
    2. Przyklejenie starej wykładziny - czym się to klei do betonu?
    3. obłożenie tekturą falistą i czekanie na lepsze czasy.

    Podpowiedzcie coś, a przede wszystkim ile trzeba uzbierać pieniążków żeby zacząć marzyć o schodach w drewnie.
    Schody mają 13 normalnych stopni i 3 szersze zabiegowe.
    Ja będę robił betonowe i obrabiał je drewnem. Jeszcze nie wiem ile to kosztuje a to może i dobrze . Po co sobie zawracać głowę takimi drobiazgami
  16. pam ELITA FORUM (min. 1000)
    pam Zarejestrowany: 11.01.2008 Posty: 1270
    [quote="Sławek066"]
    Cytat Napisał franzkru
    Cytat Napisał Bełatka
    Kto już przerabiał trudny i kosztowny temat schodów
    Zanim zaczniemy użytkować poddasze, trzeba jakoś ten problem rozwiązać.
    W grę wchodzi:
    1. Obłożenie betonowych stopni drzewem - może macie jakieś namiary. (nie tylko z okolic Krakowa)
    2. Przyklejenie starej wykładziny - czym się to klei do betonu?
    3. obłożenie tekturą falistą i czekanie na lepsze czasy.

    Podpowiedzcie coś, a przede wszystkim ile trzeba uzbierać pieniążków żeby zacząć marzyć o schodach w drewnie.
    Schody mają 13 normalnych stopni i 3 szersze zabiegowe.
    Ja będę robił betonowe i obrabiał je drewnem. Jeszcze nie wiem ile to kosztuje a to może i dobrze . Po co sobie zawracać głowę takimi drobiazgami
    Z własnego drewna, 16 stopni, w tym zabiegowe, robocizna z materiałami (lakier, klej itp) wyszło cos koło 3500. Nie wiem dokładnie bo było jeszcze kilka innych rzeczy robionych przy okazji (parapety, słupy itp) i rozliczałem sie za calość. Ale z tego co pamiętam to majster mówił, że z jego materiałem cos koło 350-380 za stopień. Dokładnie nie pamietam.
  17. redpradnik ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik Zarejestrowany: 26.01.2008 Posty: 1401
    Ja za swoje schody dębowe zapłaciłem 7000zł ze wszystkim.
    Schody zabiegowe z tego co pamietam 16 albo 18 stopni plus barierka
  18. redpradnik ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik Zarejestrowany: 26.01.2008 Posty: 1401
    Szukam wykonawcy zjazdu oraz pytanie gdzie kupowaliscie kamień na drogę dojazdową? Zastanwiam sie jak gleboko korytowac 20-30 cm wystarczy? i 2 frakcje kamienia?
  19. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Pan Rysiu: 503 950 092, brukarz z ekipą Są dobrzy, Dziekanowice ich chwalą, możesz przekazać
  20. Sławek066 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sławek066 Zarejestrowany: 10.02.2009 Posty: 61
    Cytat Napisał redpradnik
    Szukam wykonawcy zjazdu oraz pytanie gdzie kupowaliscie kamień na drogę dojazdową? Zastanwiam sie jak gleboko korytowac 20-30 cm wystarczy? i 2 frakcje kamienia?
    Ja jak utwardzałem podjazd to weszło mi dwie wywrotki kamienia ale to pewnie zależy od terenu. U mnie był błotnisty to wybrałem ok metra ziemi a i tak potem przebijało błoto. Robił mi to koleś co ma koparkę (firma Brukpol-Skawina), sam załatwił kamień - ja tylko zapłaciłem. Jestem z niego zadowolony. Pewnie nie najtaniej ale solidnie.
Pokaż wyniki od 27001 do 27020 z 30060