dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. Vafel ELITA FORUM (min. 1000)
    Vafel Zarejestrowany: 21.03.2007 Posty: 1923
    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Czy na prawde nikt z Was nie ma zdjęcia swojego komina z poziomu poddasza przy przejsciu przez więźbę??

    Chodzi o zobaczenie jak nalezy prawidłowo wykonczyc folię paroprzepuszczalną przy kominach
    Ja mam. Ale u mnie jest nieprawidłowo i cieknie, więc chyba nie pomogę
  2. redpradnik ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik Zarejestrowany: 26.01.2008 Posty: 1401
    Jak sadzicie - czy robiąc fundament i 3 słupki pod bramę wjazdową i furtkę mogę to zrobić "na raty" ??

    1 etap:
    - wykopanie dziury dł 6 m szerokosc 30cm gł 120 cm
    - belka 4 x drut fi 10 długosc 6 metrów strzemiączko 20 cm co 25 cm
    - 3 zbrojone belki jak pod słup - 4 x drut fi 10 dlugosc 2,40 strzemiączko 10 cm co 25 cm zagięty u dołu pod kątem 90 stopni
    - zalane do wysokości gruntu

    2 etap

    Szalowanie słupów i zalanie

    Czy mozna to zrobic tak jak opisalem czy musi byc w jednym momencie lane
  3. Sławek066 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sławek066 Zarejestrowany: 10.02.2009 Posty: 61
    Cytat Napisał yuro Zobacz post
    Witajcie A ja jestem ciągle na etapie szukania fajnej działki w rejonie Wieliczki Jeśli ktoś by słyszał ze jest do sprzedania w rozsądnej cenie tj jak dla mnie ok 10a za ok 130 -150 tys niedaleko od Wieliczki i w miarę możliwości z mediami to będę baaaardzo wdzięczny za info Najważniejsze jest dla mnie aby był dobry dojazd w zimie czyli blisko drogi asfaltowej która będzie odśnieżana przez gminę. Pozdrawiam
    to jak znajdziesz taką działkę w tej cenie to daj znać. Sam się zastanowię czy nie kupić
  4. pablitoo OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pablitoo Zarejestrowany: 15.01.2007 Posty: 5603
    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    suche to jest ale pomalowane fragmentami impregnatem do więźby i strzela jak fiks:/
    Tez próbowałem palić dechami sosnowymi - suchymi jak pieprz - paliły się pięknie ale strzelały niemiłosiernie - a że mam kominek otwarty - jest to dla mnie niepożądane zjawisko ...
    Poza tym palenie drewnem żywicznym / a iglaste jest bardzo żywiczne / powoduje przyspieszone osadzanie smoły we wnętrzu kominka i szybsze osadzanie się tego w kominie ...
    Jak jeszcze się pali w kominku z DGP czy PW - temperatura spalin jest niższa i wtedy już opanować tego się nie da ...
  5. inwent FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    inwent Zarejestrowany: 18.02.2010 Posty: 148
    Poszukuję jakiegoś taniego salonu z drzwiami Porty. Byłem w Wójciku na Makuszyńskiego i zaproponowali rabat 7% od cena katalogowych. Trochę według mnie mało, ale jeszcze nigdy nie kupowałem drzwi i nie wiem na jakie upusty można liczyć. Drzwi dużo nie kupuję - trzy ościeżnice regulowane i dwoje drzwi. Możecie coś zaproponować.
  6. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Cytat Napisał yuro Zobacz post
    Witajcie A ja jestem ciągle na etapie szukania fajnej działki w rejonie Wieliczki Jeśli ktoś by słyszał ze jest do sprzedania w rozsądnej cenie tj jak dla mnie ok 10a za ok 130 -150 tys niedaleko od Wieliczki i w miarę możliwości z mediami to będę baaaardzo wdzięczny za info
    Na Gratce byłeś? Jest tam 488 ofert sprzedaży działek z rejonu Wieliczki

    http://dom.gratka.pl/dzialki-grunty-...wieliczka.html

    np. http://dom.gratka.pl/tresc/407-63111...b428fa421048,6
  7. Vafel ELITA FORUM (min. 1000)
    Vafel Zarejestrowany: 21.03.2007 Posty: 1923
    Czy ktoś może polecić jakiegoś zmyślnego brukarza? Chodzi o zrobienie tarasu z kostki/bruku klinkierowego...

    Dzięki,
  8. Trąbki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Trąbki Zarejestrowany: 27.09.2009 Posty: 94
    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    tylko co zrobic z taką hałdą drzewa
    Witam, jesli masz na zbyciu takie drzewo to z miła chcecia go odbiore od Ciebie.
  9. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Cytat Napisał Vafel Zobacz post
    Czy ktoś może polecić jakiegoś zmyślnego brukarza? Chodzi o zrobienie tarasu z kostki/bruku klinkierowego...

    Dzięki,
    Zapytaj pana Rysia: 503 950 092
  10. BungoI STAŁY BYWALEC (min. 300)
    BungoI Zarejestrowany: 25.03.2007 Posty: 472
    KOSTKA BRUKOWA

    Poszukuję pilnie chętnych do współnego zamówienia kostki brukowej firmy Kostbet (można sobie obejrzeć ich stronę)
    Kostka szara (behaton lub holland) w cenie 27 złotych brutto
    Kostka czerwona - 29 pln
    Obrzeża odpowiednio - 8 i 10 pln

    Do powyższych kosztów trzeba doliczyć palety: 30 / szt + transport z wyładunkiem HDS - ok. 50 pln

    Kontakt: 501288550 lub mail: [email protected]
  11. redpradnik ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik Zarejestrowany: 26.01.2008 Posty: 1401
    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Zapytaj pana Rysia: 503 950 092
    Pan Rysiu mnie wystawil... rozumiem ze wiekszosc ma przed domem ma ponad 200m2 kostki - u mnie jest nie cale 100 - mimo ze bylismy umowieni 2 krotnie nie pojawil sie juz nie dzwonie do niego
  12. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Pan Rysiu mnie wystawil... rozumiem ze wiekszosc ma przed domem ma ponad 200m2 kostki - u mnie jest nie cale 100 - mimo ze bylismy umowieni 2 krotnie nie pojawil sie
    No to będzie miał przechlapane, bo na wiosnę ma u nas robić jeszcze mniej, ok. 50 m2 dodatkowego placyku, ale o tym dowie się już na miejscu
  13. Pan&PaniSmith DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Pan&PaniSmith Zarejestrowany: 26.04.2009 Posty: 749
    przypominam że mam do oddania ziemię w podgórzu
    jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać pw
  14. aki-aki FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aki-aki Zarejestrowany: 27.10.2007 Posty: 175
    Witajcie,

    poszukuję chętnych do wspólnego zakupu ekogroszku i namiarów na sprawdzonych dostawców ekogroszku.

    Ile tu kupić na zimę???

    Dla mnie to pierwszyzna

    Prosze piszcie na pcztę muratora lub na [email protected]

    PS. Czy ktoś słyszał o firmie Tadpol z Częstochowy. http://www.tadpol.biz/index.php?PID=oferta


    Sprzedają eko, pakowany w worki - cena za tonę 690 zł + transport. http://www.sklep.flint.pl/index.php?i1,spedycja
    Dobra ta cena ??? Czy ktoś zna jakość.
    W innym miejscu powiedzieli mi 800 z transp.
  15. Paczka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Paczka Zarejestrowany: 09.12.2008 Posty: 35
    Czy coś mi umknęło ? A gdzie nowsze posty ? DLACZEGO ZNOWU COŚ KTOŚ MAJSTROWAŁ PRZY FORUM!!
  16. pablitoo OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pablitoo Zarejestrowany: 15.01.2007 Posty: 5603
    Nie umknęło Ci - znowu redakcja poprawia dobre na lepsze

    Poznikało mnóstwo ostatnich postów - za to pojawiła się mapka ... - ekhhhhhh
  17. pablitoo OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pablitoo Zarejestrowany: 15.01.2007 Posty: 5603
  18. redpradnik ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik Zarejestrowany: 26.01.2008 Posty: 1401
    Oddam pilnie gruz ceglany oraz pustaki pianowe ( do stłuczenia i pod drogę) - pilnie do niedzieli muszę miec informację co z tym zrobie.
    Jesli nie znajde nikogo pakuje w kontener i papa
  19. figga1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    figga1 Zarejestrowany: 14.10.2007 Posty: 157
    UWAGA! UWAGA! UWAGA!
    JUŻ OD 2 LAT NIEUSTANNIE OSTRZEGAM WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH PRZED NIESOLIDNĄ I WRĘCZ GROŹNĄ FIRMĄ BUDUJĄCĄ DOMY O NAZWIE REM-BUD KAZIMIERZ ROBERT LASIK z PODKARPACIA.

    SĄ WRĘCZ NIEBEZPIECZNI - JEŚLI COŚ IM SIĘ NIE SPODOBA TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU - ZAMURUJĄ CI WENTYLACJĘ!!!! - nie muszę chyba piać co to oznacza.

    Dodatkowo: niesolidni, nieuczciwi, nieterminowi i brudasy.

    MÓWMY IM ....... WON.
  20. Sławek066 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sławek066 Zarejestrowany: 10.02.2009 Posty: 61
    Drzwi wewnętrzne : jakie macie bądź zamierzacie kupić ? Ja szukam czegoś dobrej jakości żeby było cokolwiek drewna a nie sama sklejka. Mogę wydać maks 1500zł/szt.
    Szukałem tradycyjnie Porta, Polskone itp ale albo słaba jakość albo cena powyżej ,tys . Macie jakieś propozycje ?
Pokaż wyniki od 28201 do 28220 z 30060