dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał Olleo
    p.s. ma ktos pomysl, co zrobic z gruzem, o ktorym pisalem pare postow wyzej?
    Szukać w okolicy budów/inwestycji w miejscach obniżonych. Często właściciel wystawia tablicę "przyjmę gruz" lub da się namówić na wywóz. Potem ma mniej ziemi do nawiezienia. Ja u siebie takie miejsca zawsze znalazłem jak potrzebowałem.
  2. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał iza.kos
    budujemy się w Godzieszowej za Siedlcem Trzebnickim,
    Nie wiem gdzie jest ten Siedlec i jak wygląda rozkład budów na Grupie, ale Trzebnica kojarzy mi się z Ivonescą. Budowała się w Ligocie Pięknej czy jakoś tak. Jak to te rejony, to napisz do niej priva, bo na forum wchodzi od święta.
    Generalnie co do fachowców, to jest osobny wątek "Moje Ekipy" obok wątku "Grupa Wrocławska". Póki co może niedużo osób opisało swoich fachowców, ale a nuż już skorzystasz.
  3. Megana OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Megana Zarejestrowany: 11.01.2009 Posty: 5887
    Olleo napisz w jakiej okolicy masz ten gruz (transport drogi) to może szybciej znajdzie się jakaś rada ew. chętny na niego.
    Pozdrawiam
    Michał
  4. Olleo ELITA FORUM (min. 1000)
    Olleo Zarejestrowany: 05.08.2005 Posty: 1299
    Wlasnie to transport jest najwiekszym problemem, a nie docelowe miejsce skladowania. Gruz mam na Brochowie we Wroclawiu.

    A gruz mam tego typu:

  5. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Gdyby kogoś jeszcze interesowały pstryczki Efapela, to walizeczka demo jest u Smoka czyli we Wrocławiu. Przypomnę w dużym skrócie iż po ocenie opartej na swoim doświadczeniu (pracowałem z ojcem elektroinstalatorem) i kupnie paru przykładowych produktów na rynku, uznałem, iż poziom Berker Kwadrat i Efapel Logus Basic jest minimum, które mnie interesuje. Ostatecznie wziąłem ciut droższą linię Logus Aquarella do pokoi i Basic do miejsc niewidocznych. Na inne linię Logusa: Metallo i Crystal - kasy już było za mało.
  6. Weronika* SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Weronika* Zarejestrowany: 11.08.2010 Posty: 48
    Witam serdecznie
    Będę niezmiernie wdzięczna jeśli ktoś podsunie mi namiar na godnego polecenia kafelkarza, z w miare przystępnymi cenami i pomysłem.
    (:
    Pozdrawiam
  7. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    Czy ktoś z Was ma balkon na łącznikach termoizolacyjnych Schock Isokorb lub Halfen Hit - i może się podzielić doświadczeniem w tym temacie? Mam w projekcie zadaszenie nad wejściem z takim cudem.
  8. Madeleine Lider FORUM (min. 2800)
    Madeleine Zarejestrowany: 09.09.2004 Posty: 2837
    Efapel razem z walizką jest też do obejrzenia w fortisie na Nyskiej Fajne doradztwo i duży wybór (chociaż w Nota Bene na Krzykach większy)
  9. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał Madeleine
    Efapel razem z walizką jest też do obejrzenia w fortisie na Nyskiej Fajne doradztwo i duży wybór (chociaż w Nota Bene na Krzykach większy)
    Warto korzystać z każdej formy, czyli pociągnąć gości za język tam, a walizeczkę mojego kolegi zabrać ze sobą na budowę i przytknąć pstryczki do ściany (jeżeli już jest ).
  10. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał Weronika*
    Będę niezmiernie wdzięczna jeśli ktoś podsunie mi namiar na godnego polecenia kafelkarza, z w miare przystępnymi cenami i pomysłem.
    Trudno o kogoś z pomysłem. Ja miałem projekt robiony architekta wnętrz, a jedną z łazienek później przeprojektowałem przy pomocy projektantki ze sklepu. Generalnie dają projekt, jak się bierze u nich płytki, ale za 200zł kobieta zrobiła mi wizualizacje wg moich wytycznych.
    Mojego kafelkarza ("Wykończeniowcy") mogę polecić. Szczegóły w Moje Ekipy. We Wrocławiu podjąłby się roboty. Czy jest drogi - trudno określić. Wydawało mi się sporo, ale jak zobaczyłem ile pracy przy tym było, to trochę zmieniłem zdanie.
  11. XX ELITA FORUM (min. 1000)
    XX Zarejestrowany: 23.11.2007 Posty: 1696
    tatarak to elementy konstrukcyjno izolacyjne. stosowane po to aby uniknac mostkow cieplnych
  12. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    Cytat Napisał XX
    tatarak to elementy konstrukcyjno izolacyjne. stosowane po to aby uniknac mostkow cieplnych
    tyle wiem, ale czy ktoś to kupował, gdzie i po ile? robił potem badania termowizyjne i przekonał się, że warto?
  13. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    rozważamy też alternatywy dla takiego zadaszenia. czy ktoś może robił gdzieś we WRocku lub okoliczy zadaszenie tego typu:
  14. MRS.CONSTR. DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MRS.CONSTR. Zarejestrowany: 05.04.2007 Posty: 838
    Czy ktos z Was mial dach robiony przez Pana Marka Ratajczaka?Wszystkie opinie beda przydatne
  15. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał Tatarak
    rozważamy też alternatywy dla takiego zadaszenia. czy ktoś może robił gdzieś we WRocku lub okoliczy zadaszenie tego typu:
    Jak widzę dość płaskie, przezroczyste daszki, to zastanawiam się czy właściciele są tak pracowici, czy nieprzewidujący. Tam się będzie zbierał nie tylko śnieg, ale także brud. Jego widoczność co prawda jest mniejsza niż kurzu na szklanej półce, ale prawie na każdym takim daszku rzuca mi się w oczy.
  16. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał Weronika*
    Witam serdecznie
    Będę niezmiernie wdzięczna jeśli ktoś podsunie mi namiar na godnego polecenia kafelkarza, z w miare przystępnymi cenami i pomysłem.
    (:
    Pozdrawiam
    niestety, ale wszyscy tego typu są niezmiernie zajęci.
  17. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    Wojgoc- jesteś ze swojego zadowolony? to prześlij mi na priva namiar - zabukuję sobie optymistycznie termin na za rok
  18. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał Tatarak
    Wojgoc- jesteś ze swojego zadowolony? to prześlij mi na priva namiar - zabukuję sobie optymistycznie termin na za rok
    mój ten sam co Madeleine, więc chyba juz namiar masz.
  19. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    nie, mam Twoje na tynkarzy i hydraulika, a na kafelkarza od Megan. kto Ci robił dach?
  20. aniunia81 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniunia81 Zarejestrowany: 29.08.2009 Posty: 141
    Witam.

    potrzebuję 80 szt stempli drewnianych 2,7 - 3,0 m na już, jeśli ktoś ma w przystępnej cenie albo za free będę wdzięczna za info... (najchętniej z okolic Czernicy, Jelcza, Kamieńca...)
Pokaż wyniki od 48501 do 48520 z 59634