dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. ethan WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ethan Zarejestrowany: 08.08.2015 Posty: 6
    Cytat Napisał Figazmakiem
    Witam, potrzebujemy na gwałt (za 3 tygodnie) hydraulika do wod-kan, ten Pan najczęściej tu powtarzany coś nie bardzo mógł w tym terminie, bardzo zależy nam i na czasie i na jakości.
    Witam, pewnie spóźniona odpowiedź, ale może informacja przyda się innym. U mnie całą hydraulikę i instalację wentylacji mechanicznej wykonała ekipa Pana Andrzeja Sołtysa, znanego z forum jako Asolt. Korzystałem na podstawie opinii innych użytkowników, świetny kontakt i bardzo konkurencyjna cena. Śmiało polecam!
  2. Sparrow2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sparrow2 Zarejestrowany: 19.07.2016 Posty: 15
    Witam
    Adaptuje swoją stodołę na domek
    Potrzebuje namiary na Dekarzy. Chciał bym wykonać samą wierzbę dachową. Resztę wykonam samodzielnie.
    Za namiary dziękuję

    Pozdrawiam
  3. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Czy ktoś ze starej gwardii orientuje się co się dzieje ze Smokiem? Miałem do niego komórkę i 2 e-mail'e. Żaden nie działa. Sprawdziłem CEDIDG - niby działalność dalej aktywna. Nie ma tam jednak żadnego kontaktu.
  4. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Frankai,
    wysłałem Ci info na maila
  5. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Dzięki Wojgoc
    Dziwne że nie aktualizują wpisów: "Status wpisu: Aktywny". To świadczy o kiepskiej kondycji systemów informatycznych w naszym kraju. Jak się porówna ile wydała na systemy Estonia, a ile Polska... Jak się jeszcze do tego doda jak sprawnie to działa tam i jak nie działa u nas... Echhhh A za wszystko myśmy zapłacili
  6. yaro137 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    yaro137 Zarejestrowany: 10.11.2016 Posty: 458
    Witam. Czy poleci ktoś fachowca od kominków. Mam mieć z zamkniętą komorą ze względu na WM więc musiałby ogarniać temat a i umieć zaproponować odpowiedni kominek do budynku.
  7. Rafal. SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rafal. Zarejestrowany: 12.11.2014 Posty: 61
    Witam,
    Poszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania elewacji (docieplenie styropianem i tynk) na domu jednorodzinnym. Jeśli macie kogoś sprawdzonego i solidnego bardzo proszę o namiary.
  8. NataliaBed WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    NataliaBed Zarejestrowany: 08.02.2017 Posty: 7
    Witam, jestem co prawda dopiero na kompletowaniu dokumentów do pozwolenia na budowę , ale juz potrzebuję Waszej potrzebuję pomocy Poszukuję projektanta do zrobienia zjazdu z drogi wojewodzkiej do mojej posesji oraz wykonawcę w przyzwoitej cenie (bo budowa dopiero przede mna... ) Działka znajduje się w okolicach Brzegu Dolnego, ale myśle, że i tak muszę szukać bliżej Wrocławia jak nie Wrocław. Liczę na Waszą wiedzę i pomoc. pozdrawiam
  9. Moorela ELITA FORUM (min. 1000)
    Moorela Zarejestrowany: 19.11.2011 Posty: 2300
    Cześć
    czy ktos poleci mi namiar na sprawdzonego meblarza (meble tapicerowane) - potrzebuję zrobić kanapę na wymiar.
    Ewentualnie namiar na jakiś nieoczywisty dobry sklep (jestem po przebieżce: Domar, Bielany, Agata, Giant i nic )...
    Pozdrawiam starą ekipę a z nową się witam
  10. jarett ELITA FORUM (min. 1000)
    jarett Zarejestrowany: 12.10.2009 Posty: 1005
    Witam po latach
    Przymierzam się do kolejnej budowy, a właściwie rozbudowy.

    Poszukuję utalentowanego (hmm...kogo?) architekta/konstruktora, który zaprojektuje rozbudowę i renowację starego poniemieckiego domu wieńcowego w Kotlinie Kłodzkiej. Wskazane, żeby był z tamtych okolic, ale to może być trudne więc wrocławianie też mile widziani.

    Ktoś kogoś poleci?
  11. btheb SYMPATYK FORUM (min. 10)
    btheb Zarejestrowany: 28.07.2012 Posty: 46
    Witam,
    Próbuje dodać ogłoszenie do Pchlego targu grupy Wrocławskiej, ale nie mogę, a mam ok 300kg zbędnej stali zbrojeniowej. Ktoś może dodać uprawnienia do Pchlego targu?
    Krzysiek
  12. Doli. ELITA FORUM (min. 1000)
    Doli. Zarejestrowany: 04.03.2017 Posty: 1746
    Cześć Czy jest tu ktoś kto posadawia(ł) dom na płycie fundamentowej i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Bo za niedługo nawet kawa nie pomoże
  13. ME AND HER SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ME AND HER Zarejestrowany: 28.01.2016 Posty: 27
    Witam czy ktoś z Was miał do czynienia z firma DAN-BUD Daniel Stojak ?
  14. ME AND HER SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ME AND HER Zarejestrowany: 28.01.2016 Posty: 27
    Witam czy ktoś z Was miał do czynienia z firma DAN-BUD Daniel Stojak ?
  15. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał Doli.
    Cześć Czy jest tu ktoś kto posadawia(ł) dom na płycie fundamentowej i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Bo za niedługo nawet kawa nie pomoże
    Był ale - jak większość - się już nie pojawia. Rok 2011. Zwał się "lakusz". Robił to w technologii legalett. Dom "termos" grzany elektrycznie. Twierdził, że płaci za prąd 225zł /mc w lecie i 400zł w zimie.
  16. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał btheb
    Próbuje dodać ogłoszenie do Pchlego targu grupy Wrocławskiej, ale nie mogę, a mam ok 300kg zbędnej stali zbrojeniowej. Ktoś może dodać uprawnienia do Pchlego targu?
    A kliknąłeś "Dołącz"? Obstawiam, że trzeba
  17. btheb SYMPATYK FORUM (min. 10)
    btheb Zarejestrowany: 28.07.2012 Posty: 46
    Cytat Napisał Frankai
    A kliknąłeś "Dołącz"? Obstawiam, że trzeba
    Tak, najprostsze rozwiazania najtrudniej dostrzec. Działa. Dzięki!
  18. btheb SYMPATYK FORUM (min. 10)
    btheb Zarejestrowany: 28.07.2012 Posty: 46
    Czy ktoś się orientuje, czy i gdzie Wrocław/okolice można wypożyczyć koparkę łancuchową ? Biorę się*za nawadnianie, ale kopać mi się nie chce
  19. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    w Ramirent nie mają???
  20. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał btheb
    Tak, najprostsze rozwiazania najtrudniej dostrzec. Działa. Dzięki!
    Forum podzielone jest na 2 części - część budowlaną i towarzyską. Przynajmniej tak kiedyś było. Skutek tego był taki, że obowiązywały ciut inne zasady.
    "Dołącz" najwyraźniej pojawiło się niedawno. Kto już wypowiadał się wcześniej w danym wątku - został dodany automatycznie. Stąd do Grupy Wrocławskiej nie musiałeś dołączać. Sprawdziłem to na Krakowskiej i Warszawskiej - w pierwszej się wypowiadałem i mam przycisk "Opuść grupę" w drugiej "Dołącz".
    Wrocławskiej... nie mogę opuścić. Pewnie ze względu na funkcję
    Dołącz jest pewnie póki co bezwarunkowe, ale kto wie czy nie włączą konieczność akceptacji, np. przez Moderatora.
    Oczywiście wszystko powyższe to moje domniemania, bo nie jestem aktywny już na tym Forum.
Pokaż wyniki od 59481 do 59500 z 59634