dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał online
    To tak na osłodę po dekarzu itd
    Skoro aż rewalacyjnie to może pochwalisz się jakąś fotką na priv?... A ile ostatecznie skasowali za montaż?
    Będziesz może robić (robiłaś już) szafy? Potrzebuję namiarów na solidnego wykonawcę z "ludzkimi" cenami.
    Probowałam wysłac fotę, ale cos forum robi fochy zdjeciowe
  2. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    U mnie problem gres czy żywica rozwiązał sie sam.Panowie experci stwierdzili ze do położenia żywicy trzeba byłoby skuc jakieś 3-4 mm posadzki w garażu.Za darmo tego nikt nie zrobi a i kłopot dodatkowy wiec po co? Będzie gres.
  3. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4811
    A z ciekaowsci - czemu posdzka do skucia ?

    Fantom
  4. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał szczukot
    A z ciekaowsci - czemu posdzka do skucia ?

    Fantom
    pewnie ze względu na drzwi, albo bramę garazowa
  5. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4811
    No na pewno nie. Zywica ma kilka mm, a kafle wiecej. Wiec do kafli trezba by skuwac duzo wiecej.
    Musi byc krzywo lub zla przyczepnosc warstwy wierzchniej.

    Fantom
  6. ijcom SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ijcom Zarejestrowany: 28.01.2013 Posty: 49
    Potrzebuję zrobić małą ławę , murki i wylać płytę pod ganek i taras.

    Ktoś poleci jakąś w miarę sprawną i rozsądna ekipę

    Pozdrawiam
  7. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Cytat Napisał szczukot
    No na pewno nie. Zywica ma kilka mm, a kafle wiecej. Wiec do kafli trezba by skuwac duzo wiecej.
    Musi byc krzywo lub zla przyczepnosc warstwy wierzchniej.

    Fantom
    No i nie zapytałam z tego wszystkiego dlaczego? Spojrzeli na posadzkę i stwierdzili ze pod żywice trzeba skuc troche.Dopytam przy najbliższej okazji.
  8. e_tomi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    e_tomi Zarejestrowany: 25.11.2006 Posty: 428
    Cytat Napisał gosia@
    za montaz skasowali ok 1200 zł, ale juz mi wymieli szafkę w cenie, bo ja uszkodziłam sama i jeszcze raz przyjada regulować amortyzatory. Obecnie facet mi robi zabudowę własnie i szafke pod umywalkę. Mam mieć wszystko do świat. Dam znaka, na razie wrazenie robi dobre..ale niejeden robił dobre i na koniec ch..bombki strzelił Daniela Twojego kocham jedynie miłością niezmienną

    Dasz namiary na ekipe, bo też zabieram się za kuchnię. Co za meble montowali?
  9. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał e_tomi
    Dasz namiary na ekipe, bo też zabieram się za kuchnię. Co za meble montowali?
    e_tomi i owszem ja mam kuchnię z Ikea z ich montażem
  10. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Za to kolejna porażka listy wykonawców, jezeli chodzi o elektrykę nie mam zmierzchówki, nie miałam siły. Zapłaciłam jak za zboże, a wylądowałam z palcem w nocniku. Do tego musiałam znosić awanturę że smiem sie nie rozliczyc za całość, przeciez ponad połowa juz jest zrobina
  11. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Ogolnie wypieram etap budowy, skupiam się na ogrodzie, o A wam zyczę samych dobrych wykonawców, póki są. Za chwilę wymrą jak dinozaury
  12. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Jessssuuuu gosia@ co to sie dzieje? Wygineli juz chyba wszyscy uczciwi pracowici i fachowi....Zostali popaprańcy niedouczeni naciągacze żerujacy na ludzkiej niewiedzy i braku umiejętności.Takie wrażenie odnoszę.Fachowiec na wagę złota!!!!
  13. ArKaMa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ArKaMa Zarejestrowany: 24.08.2006 Posty: 483
    Cytat Napisał fajna kobieta
    Jessssuuuu gosia@ co to sie dzieje? Wygineli juz chyba wszyscy uczciwi pracowici i fachowi....Zostali popaprańcy niedouczeni naciągacze żerujacy na ludzkiej niewiedzy i braku umiejętności.Takie wrażenie odnoszę.Fachowiec na wagę złota!!!!
    Poniekąd zginęli na nasze własne życzenie. Chcemy więcej, taniej i papraki godzą się na śmieszne stawki, robiąc smieszną robotę.
    A to jak jest oddaje anegdodka:

    Rozmawia dwóch mężczyzn:
    - Przepraszam, gdzie tu można zjeść? Szybko, tanio i smacznie?
    - Pyta mnie Pan o trzy różne knajpy....
  14. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał fajna kobieta
    Jessssuuuu gosia@ co to sie dzieje? Wygineli juz chyba wszyscy uczciwi pracowici i fachowi....Zostali popaprańcy niedouczeni naciągacze żerujacy na ludzkiej niewiedzy i braku umiejętności.Takie wrażenie odnoszę.Fachowiec na wagę złota!!!!
    Nie wiem, kiedys hydraulik uczył sie w zawodówce, a potem sam szkolił ucznia. Murarze w # City, murowali z ojca na syna. Elektrycy jak zrobili elektryke, to mnie przez sek nie zastanawiało czy cos mam, czy nie. Ogolnie jakosc wykonawcow spadła na łeb, na szyję. Dziękuje bogu za ekipe od wykonczeniówki, bo inaczej bym chyba oszalała jak kapelusznik
  15. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał ArKaMa
    Poniekąd zginęli na nasze własne życzenie. Chcemy więcej, taniej i papraki godzą się na śmieszne stawki, robiąc smieszną robotę.
    A to jak jest oddaje anegdodka:

    Rozmawia dwóch mężczyzn:
    - Przepraszam, gdzie tu można zjeść? Szybko, tanio i smacznie?
    - Pyta mnie Pan o trzy różne knajpy....
    Nie chcesz wiedziec ile zapłąciłam za elektrykę, uwierz mi...Nie ma chyba wyzszych stawek na rynku.
  16. ArKaMa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ArKaMa Zarejestrowany: 24.08.2006 Posty: 483
    Cytat Napisał gosia@
    Nie chcesz wiedziec ile zapłąciłam za elektrykę, uwierz mi...Nie ma chyba wyzszych stawek na rynku.
    Dobrym wyjściem byłoby reanimowanie "Listy wykonawców", ale w wersji czarnej, czyli kogo z wykonawców "kochamy" najbardziej. Miłością zabójczą.
  17. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał ArKaMa
    Dobrym wyjściem byłoby reanimowanie "Listy wykonawców", ale w wersji czarnej, czyli kogo z wykonawców "kochamy" najbardziej. Miłością zabójczą.
    Taka prawda, byłoby to dużym ułatwieniem
  18. kogut73 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kogut73 Zarejestrowany: 28.08.2010 Posty: 316
    Ciągle piszecie o liście wykonawców .Tylko ilu z budujących ma do niej dostęp ?
    Nieliczni.Nawet jakbym miał dobrą ekipę to nie mam jej gdzie dodać.
    Jak zakończę budowę to może ktoś pozwoli łaskawie zajrzeć do owej tajnej listy.Ale po cholerę mi ona wtedy będzie .
    Pozdrawiam Budujących -nie reklamujących.
  19. ArKaMa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ArKaMa Zarejestrowany: 24.08.2006 Posty: 483
    Cytat Napisał kogut73
    Ciągle piszecie o liście wykonawców .Tylko ilu z budujących ma do niej dostęp ?
    Nieliczni.Nawet jakbym miał dobrą ekipę to nie mam jej gdzie dodać.
    Jak zakończę budowę to może ktoś pozwoli łaskawie zajrzeć do owej tajnej listy.Ale po cholerę mi ona wtedy będzie .
    Pozdrawiam Budujących -nie reklamujących.
    Stara lista umarła i już.
    Piszę o nowej, dostępnej dla każdego i zawierającej wpisy o paprakach. Chodzi o to by poinformować innych co sknocił dany wykonawca.
    Albo przynajmniej wiedzę o tym, że fachowiec z niego dobry ale bałaganiarz okrutny.
  20. e_tomi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    e_tomi Zarejestrowany: 25.11.2006 Posty: 428
    Cytat Napisał gosia@
    e_tomi i owszem ja mam kuchnię z Ikea z ich montażem
    a możesz zdradzić jaki koszt kuchni. Wielkimi krokami nadchodzi etap kuchni i zastanawiam się czy wybrać meble z ikei czy innego BRW, czy może meble na wymiar z jakiegoś lokalnego studia mebli kuchennych. Oczywiście głównie chodzi o koszta
Pokaż wyniki od 76281 do 76300 z 77901