dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. kju FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kju Zarejestrowany: 19.07.2009 Posty: 199
    Cześć
    Jeśli ktoś jeszcze zagląda na grupę i może pomóc to poproszę o namiary na ekipę od elewacji (puc, płytki klinkierowe), może ktoś ostatnio robił i może polecić, dokładną fachową i przede wszystkim myślącą. Miałem ekipę kiedyś polecaną na forum a teraz okazało się że straszni partacze no i musieli grzecznie opuścić plac budowy. Szef ten sam ale pracownicy juz inni niestety. Z góry dzięki.
    Pozdro
  2. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4811
    No ja polecę tą samą co zwykle http://www.domian-bud.pl/kontakt.html

    Fantom
  3. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    ratunku, nikt nie chce pomoc. już od lipca co chwila ktoś od instalacji obiecuje że pomoze jak tylko odwiedzi budowę, miesiac jedzie na te moja budowę, po czym bierze papiery i znika na zawsze... Potrzebuję kompetentną osobę która dobierze i zainstaluje kociol gazowy i pompę i podłączy ze sterownikami panele grzewcze...
  4. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Cytat Napisał semiramida
    ratunku, nikt nie chce pomoc. już od lipca co chwila ktoś od instalacji obiecuje że pomoze jak tylko odwiedzi budowę, miesiac jedzie na te moja budowę, po czym bierze papiery i znika na zawsze... Potrzebuję kompetentną osobę która dobierze i zainstaluje kociol gazowy i pompę i podłączy ze sterownikami panele grzewcze...
    Spróbuj Tomasz Sulej, http://www.cieplydom.szczecin.pl/ , tylko zawalony robotą jest
  5. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    dzieki
  6. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    i jeszcze rozpaczliwie szukam profili elewacyjnych, sztukaterie. Może gdzieś w któryms markecie budowlanym są od ręki? styropianowe powlekane?
  7. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    w zamian informuję, że jeśli ktoś musi wybrać kolor tynku to stoi u mnie walizka wzorów tynku Foveotech (Śnieżka), plac grunwaldzki Szczecin
  8. boncalski SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boncalski Zarejestrowany: 05.10.2014 Posty: 47
    Cytat Napisał semiramida
    ratunku, nikt nie chce pomoc. już od lipca co chwila ktoś od instalacji obiecuje że pomoze jak tylko odwiedzi budowę, miesiac jedzie na te moja budowę, po czym bierze papiery i znika na zawsze... Potrzebuję kompetentną osobę która dobierze i zainstaluje kociol gazowy i pompę i podłączy ze sterownikami panele grzewcze...
    witam,

    z czystym sumieniem mogę polecić jeden z najjaśniejszych punktów mojego placu boju

    ACE SYSTEM - Jacek Skórski. W zasadzie pracuje sam (a nie prezes z podwykonawcami). Świetny fachowiec i osoba z którą aż chce się współpracować.
  9. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    dzięki. zaraz zamejluję
    jeszcze szukam znow wykonawcy schodów betonowych. bo znow po miesiacu czekania na dogadanego fachowca, nikt nie odbiera telefonu
  10. Macek17 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Macek17 Zarejestrowany: 28.01.2008 Posty: 16
    Witam,

    Do tych co już zbudowali lub są w trakcie - gdzie zamawialiście (w jakiej firmie w Szczecinie) instalacje CO (gaz), wodno kanalizacyjne. Czy firma wykonawcza robi projekt instalacji w cenie??? Przymierzam się właśnie do wyboru instalacji.
    Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.
  11. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał semiramida
    ratunku, nikt nie chce pomoc. już od lipca co chwila ktoś od instalacji obiecuje że pomoze jak tylko odwiedzi budowę, miesiac jedzie na te moja budowę, po czym bierze papiery i znika na zawsze... Potrzebuję kompetentną osobę która dobierze i zainstaluje kociol gazowy i pompę i podłączy ze sterownikami panele grzewcze...
    a ten co polecałam też tak zrobił????
  12. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Cytat Napisał Macek17
    Witam,

    Do tych co już zbudowali lub są w trakcie - gdzie zamawialiście (w jakiej firmie w Szczecinie) instalacje CO (gaz), wodno kanalizacyjne. Czy firma wykonawcza robi projekt instalacji w cenie??? Przymierzam się właśnie do wyboru instalacji.
    Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.
    Ja robiłem w firmie VERSO z Mierzyna. Dużo robią, mają doświadczenie. Tylko muszę zastrzec, że ja robiłem kilka lat temu - ale ciągle istnieją, ostatnio widziałem ich na Targach rolnych w Barzkowicach.
  13. Macek17 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Macek17 Zarejestrowany: 28.01.2008 Posty: 16
    Dzieki q-bis za namiary.
  14. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    Cytat Napisał Teska
    a ten co polecałam też tak zrobił????
    dzięki za przypomnienie, nawet nadal mam notatke z danymi od ciebie. Zadzwoniłam, ale on jest za granicą. Dzwonilam wczesniej nie do tych co trzeba. Nie jestem jasnowidzem ((( Ale nadal nie jest dobrze
  15. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Ma ktoś może kontakt do jakiegoś fachury który porządnie postawił komin systemowy Brata Turbo?
  16. olga03 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olga03 Zarejestrowany: 21.11.2005 Posty: 27
    Cytat Napisał Macek17
    Jesli chodzi o SSO to u mnie robi p. Andrzej Zabicki (z polecenia).
    Jak narazie o.k - zobaczymy na dalszych etapach budowy.
    Poza tym slyszalem pozytywne opinie o firmie Siergiej i Pieronek (ale chyba mniej konkurencyjni cenowo).
    A mógłbyś podac jakieś namiary na Żabickiego - w necie jest kilku
  17. Nasz Domek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nasz Domek Zarejestrowany: 14.06.2004 Posty: 347
    Witam
    Pilnie potrzebuję blacharza, który wykona obróbki na ściankach attyki nad garażem.
    Podzielę się za to namiarem na b. solidnego dekarza. Sprawnie i estetycznie wykonał stropodach nad garażem, wykona na pewno solidnie i trwale tzw. "dach odwrócony" ( Ostatnio często w projektach występuje a kłopotliwy jest)
    Pozdrawiam
  18. Nasz Domek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nasz Domek Zarejestrowany: 14.06.2004 Posty: 347
    Z innej beczki oddam ziemię ( humus ) z budowy w Kościnie.
  19. Nasz Domek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nasz Domek Zarejestrowany: 14.06.2004 Posty: 347
    Cytat Napisał semiramida
    ratunku, nikt nie chce pomoc. już od lipca co chwila ktoś od instalacji obiecuje że pomoze jak tylko odwiedzi budowę, miesiac jedzie na te moja budowę, po czym bierze papiery i znika na zawsze... Potrzebuję kompetentną osobę która dobierze i zainstaluje kociol gazowy i pompę i podłączy ze sterownikami panele grzewcze...
    Marek Bergiel - robi wszystkie instalacje
    506869812
  20. Kasieńka i Piotr STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Kasieńka i Piotr Zarejestrowany: 29.08.2010 Posty: 497
    Cytat Napisał Nasz Domek
    Z innej beczki oddam ziemię ( humus ) z budowy w Kościnie.
    Nie oddawaj, będziesz później kupował do zagospodarowaniu terenu. Miałem swój humus i jeszcze dokupiłem 4 wywrotki.
Pokaż wyniki od 77281 do 77300 z 77901