dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Zdjęcia budowy
Strona 3 z 3
  1. oliwia_p WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    oliwia_p Zarejestrowany: 15.11.2012 Posty: 2
    Cytat Napisał ela_I_marcin
    Witamy

    My jesteśmy na etapie wszelkich pozwoleń co do kosztów mogę ci wysłać na maila rozpisany kosztorys, ceny zawsze można zmniejszyć zastąpić materiały tańszymi.
    Witam,

    W przyszłym roku planuje budowę Wygodnego czy mogę prosić o podesłanie kosztorysu? [email protected]
  2. oliwia_p WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    oliwia_p Zarejestrowany: 15.11.2012 Posty: 2
    Witam wszystkich

    W następnym roku planuje budowę Wygodnego 1, projekt już kupiłam teraz czekam cierpliwie na pozwolenie na budowę. Jeśli ktoś z Was posiada kosztorys to byłabym bardzo wdzięczna za podesłanie na mój adres [email protected] Jestem na samym początku i dużo się jeszcze muszę dowiedzieć a widzę, ze na tym formu można zasięgnąć bardzo ciekawych opinii. Życzę wszystkim powodzenia
  3. liteona SYMPATYK FORUM (min. 10)
    liteona Zarejestrowany: 20.09.2011 Posty: 28
    Ja na kosztorys też czekam ale chyba nikt go nie wyśle - szkoda ale zawsze można zapłacić 250zł i dostać od projektantów
  4. Malgosia_25 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Malgosia_25 Zarejestrowany: 16.02.2009 Posty: 8
    Ma ktoś jakieś zdjęcia wnętrz? Czy ktoś tu zagląda jeszcze?
  5. Agnieszka i Michał SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agnieszka i Michał Zarejestrowany: 25.03.2011 Posty: 56
    Robią się wnętrza, co prawda bardzo powoli ale zawsze do przodu. Jak będzie co pokazać to się pokaże
  6. piotrekk12 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    piotrekk12 Zarejestrowany: 19.07.2015 Posty: 1
    Witam, razem z żoną planujemy budowę WYGODNEGO 1 (z kilkoma modyfikacjami) pod Wrocławiem. Czy jest ktoś z dolnośląskiego / opolskiego, kto mógłby nam pokazać taki dom?
    Byłbym wdzięczny za obejrzenie budynku i wysłuchanie doświadczeń z budowy.
    kontakt: [email protected]
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
Strona 3 z 3