dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Hurtownie i sklepy w Szczecinie i okolicach
  1. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4786
    Ostatnimi czasy niektorzy wpsominaja cos o braku informacji na temat hurtowni, sklepow i skladow budowlanych w naszej okolicy. Postanowilem wiec zalozyc ta dyskusje, aby wspomoc innych. Bedzie to w sumie dyskusja w pelni jawna (w odroznieniu od listy wykonawcow) wiec prosze tez czasami uwazac. Moga sie pojawiac wpisy od przedstawicieli w/w firm. Moga zarowno zachwalac swoje firmy jak i kadzic na konkurencje. Ale, moze nie bedzie takich numerow ....
    Proponuje, aby na poczatek troche zaawansowanych w budowie osob dodalo tu informacje od siebie. Lepiej bedzie tak, niz najpier 10 pytan a potem jedna odpowiedz. Lepiej bedzie sie polapac poczatkujacym. Beda miemi od razu szanse znalezc to czego szukaja, zamiast pytac i czekac.

    Fantom
  2. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4786
    Informacje jakimi chcialbym sie podzielic, o jednej z pierwszych hurtowni : "Isolacje Polska"
    www.isolacje.com.pl
    Jest to jedna z pierwszych firm jaka napotkalem na etapie budowy, poniewaz sprzedaje materialy wlasnie obejmujace ten zakres. Nie ma duzego wyboru, ale sa to wybrane marki w bardzo dobrym stosunku jakosc/cena. Mozna tam kupic Robena (poroton i dachowki), kominy systemowe IBF, orynnowanie Wavin/Kanion i Plannja, okna Fakro i inne rzeczy. Sa to wiec materialy potrzebne w sam raz do wykonania SSO czy SSZ.
    Cenowo : rewelacja. Tylko w jednej hurtowni mialem dokladnie 1% (slownie jeden procent) lepsza cene na materialy. Baaaaardzo mila obsluga i kameralna atmosfera. Klient nie jest traktowany tasmowo. Mozna o wszystkim pogadac i sie dogadac
    Podsumowujac : zdecydowanie polecam.

    Fantom
  3. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4786
    Dodam od siebie kolejna hurtownie, lezaca na tej samej ulicy (Swierczewska) co Isolacje : "HMB".
    Byla to tez jedna z pierwszych hurtowni podczas budowy, a kontak zaczal sie od przedstawicieli ktorzy jezdzili po budowach i "wciskali" oferty. Czyli w sumie mozna bylo poznac oferte i cene itp. Dobre rozpoczecie i to by bylo na tyle. Nie kupilem tam za duzo, bo w samej hurtowni jakos nie znalalzem juz chetnych do obslugi. Jedna osoba odsyalala do drugiej, a ceny z wczesniejszych ulotek nijak mialy sie do cen realnych. Czesto nawet nie potrafiono mi powiedziec ile cos kosztuje ! Na start wszystko trzeba kupowac za gotowke - zadnych przelewow, zaliczek itp.
    Skonczylo sie na kilku drobynych zakupach potrzebnych od reki (typu paleta pustakow).

    Nie potrafie nawet odnalezc na szybko zadnej strony internetowej tej hurtowni.

    Podsumowujac : z mojego doswiadczenia ocena to takie 3-.

    Fantom
  4. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4786
    Kolejnym waznym elementem podczas wiekszosci budow jest beton A powiela sie to na wielu etapach : lawy, chudziak, strop, wience, tarasy ....
    Za moich czasow (tak 2009-2010) zawsze najtaniej i najszybciej mialem w Thomas-Beton.
    Oprocz tego mozna zamawiac beton przez internet - znowu mozna kilka zloty zaoszczedzic.
    A jakby co to sa jeszcze betoniarnie typu : Arbet, Topbeton, Ennstone itd

    Fantom
  5. NELUSIA SYMPATYK FORUM (min. 10)
    NELUSIA Zarejestrowany: 04.12.2009 Posty: 39
    No to ja dorzuce swoje 2 grosze:
    Wszystkie materiały do SSO włącznie z dachówką kupowaliśmy w hurtowni Damare - ul.Szczawiowa, ceny b.dobre, rewelacyjna obsługa i terminowość.

    Okna połaciowe Dach-Styl-cena praktycznie taka jak u innych, transport był gratis, obsługa w miarę ok.
  6. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4786
    Temat "Damare" jak widze zostal juz poruszony.
    www.damare.pl
    Hurtownia ma produkty na stan ZZO. Mozna tam kupic pustaki, dachowki, okna polaciowe, orrynnowanie, klinkiery itp. Sporo towaru jest dostepne od reki i lezy na placu - kilkaset metrow od biura. Bez problemu mozna cos zamowic przez internet czy telefon. Pod względem cen na 4+. Jest to kolejna hurtownia ktora moge polecic (z wlasnego doswiadczenia).

    Fantom
  7. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Polecam hurtownię EL-STYK na Świerczewskiej. Dobre ceny i dobra obsługa, także posprzedażowa. Elastyczni, choć towar lepiej zamawiać z wyprzedzeniem.
  8. kristina SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kristina Zarejestrowany: 01.02.2011 Posty: 52
    My wszystko praktycznie kupowaliśmy w chemiku na ul.Wiosennej, dostalismy tam najlepsze oferty(ze wszystkich zebranych), wszystko załatwiałam u P. Tomka-, jesteśmy zadowoleni więc dalej od nich bierzemy.
  9. Micmisio FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Micmisio Zarejestrowany: 03.02.2010 Posty: 105
    Mogę polecić hurtownię Budmaster w Dobrej. Ceny różne, jedne rzeczy trochę taniej, inne trochę drożej. Dach w atrakcyjnej cenie. Dowóz i odbiór końcówek w cenie - przynajmniej w Dobrej. Płatności - jak się zbierze większa kwota. Obsługa OK, czytelne rozliczenia z podaniem ceny jednostkowej i zużycia.
  10. Slawek_K DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Slawek_K Zarejestrowany: 03.12.2009 Posty: 810
    ja jak na razie jestem zadowolony z hurtowni WOD-KAN z Dobrej - buduję w Dobrej, więc żadnych problemów z transportem, ceny też dobre, choć nie najniższe, ale transport półdarmo więc się opłaca.
  11. Slawek_K DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Slawek_K Zarejestrowany: 03.12.2009 Posty: 810
    dodam jeszcze firmę JUAN - być może mało kto tam pyta o płyty OSB a tam właśnie znalazłem najtaniej!
  12. burundi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    burundi Zarejestrowany: 05.02.2011 Posty: 304
    Nie zamawiałam tam, ale dobre ceny betonu ma: Keramzyt system. Jest to do sprawdzenia oczywiście, bo wykonawca mówi, że trzeba uważać, jeśli chodzi o jakość betonu. Tak więc, ceny bdb, a reszta do weryfikacji.
  13. Alter ego SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Alter ego Zarejestrowany: 21.08.2007 Posty: 75
    Jeśli ktoś buduje ściany z Silki Xelli to mogę polecić hurtownię BUDOWNICZY na ul. Gdańskiej (inna nazwa to APA Strip). Tu znalazłem bloczki w najlepszej cenie. Mają też dużo Ytonga na placu, ale tych cen nie sprawdzałem. Zainteresowanym mogę podać namiar do handlowca, który mnie obsługiwał.
  14. rhoberto WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rhoberto Zarejestrowany: 06.02.2007 Posty: 7
    Buduję dom własnymi siłami, i do tej pory nie zawiodłem się na REALBUD-zie przy 1 maja. Jak z nimi się po-negocjuje to ceny mają naprawdę świetne. Polecam Panią Dorotę-miła, sympatyczna. Stanęła na głowie żeby załatwić mi nietypowy strop.
  15. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4786
    Co do Realbudu moge dac dwie uwagi : ich stropy sa marnej jakosci (wiem bo mam) i przy oddawaniu palet oddaja chyba 70% ich wartosci - nie mam pojecia czemu nie calosc..

    Fantom
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15