dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Dobry architekt budowlany legnica
 1. Witam wszystkich,

  zakładam nowy wątek bo wierzę, że przyda się innym zaczynającym budowę, a na pewno bardzo pomoże przy wyborze architekta.
  Od kilku porządnych dni poszukuję architekta do projektu indywidualnego domu. Jestem laikiem w tym temacie i do końca nawet nie wiem co dokładnie powinien zawierać projekt aby był gotowy od A do Z.
  Architektów nie brakuje i nie żebym nie znalazła, bo znalazła co nie miara tylko nigdzie nie ma żadnych opinii, wypowiedzi i nie wiadomo którego wybrać.
  Wieżę, że jest tu choć kilka osób, które przechodziły przez projekt indywidualny i podzielą się swoim doświadczeniem
  Z góry za wszystkie namiary i opinie dziękję.
 2. witam....
  moge troche pomoc w kwestii projektu...troche indywidualnych projektów popełniłem...lecz inwestorzy to niestety inna mas robią po swojemu wiec po co komu indywidualny projekt jak na budowie kierownik budowy rządzi i doradza ...nie zna sie na architekturze ale projekty potrafi popsuć swoimi poradami...nikt nie chce zainwestowac w nadzór architekta....my architektci potrzebni jestesmy tylko do " zrobienia papierów".....Na moje szczęście są jeszcze osoby wrażliwie na architekturę i na takich można liczyć....
 3. r0nin Zarejestrowany: 20.04.2013 Posty: 1
  Nie wiem, czy nadal wątek jest nadal aktualny. Ja buduję w okolicach Legnicy według projektu indywidualnego. Jeśli masz jakieś pytania to proszę o kontakt. Moze w czymś pomogę.
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3