dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
SAM-BUD Mariiusz Orczyk
  1. h16v SYMPATYK FORUM (min. 10)
    h16v Zarejestrowany: 19.11.2012 Posty: 27
    Witam budujących w Halinowie i okolicach.
    Ponieważ zaczął się sezon budowlany pragnę zdecydowanie przestrzec przed firmą SAM-BUD Mariusz Orczyk 505810008 - to tynkarz, który partoli robotę i nie wywiązuje się z zobowiązań. Zostałem oszukany w zakresie robót będących przedmiotem umowy. Tynkarz miał wykonać piasek kwarcowy jako ostatnią warstwę - przez dwa miesiące mnie zwodził nie odbierając telefonu - to było bardzo stresujące - w końcu dostałem sms abym sobie szukał innej ekipy. W efekcie zostałem z niechlujnie wykonanymi tynkami, które są najsłabszym elementem domu. Nie wspomnę już o licznych "problemach" ze składem ekipy tynkującej oraz całkowite lekceważenie moich próśb jeśli chodzi o kolejność realizacji prac. Zdecydowanie nie polecam.
  2. Raf_brz WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Raf_brz Zarejestrowany: 08.05.2017 Posty: 2
    Witam wszystkich. Potwierdzam. Niestety za późno przeczytałem te wiadomość. Ja na szczęście wymusiłem na nim wykończenie piaskiem i doprowadzenie ścian do porządku, nie płacąc całości. Choć i tak zostało kilka poprawek dość kluczowych jak katy ścian i poprawki krzywizn. Tego Orczyk już nie dokończył. Straszny z niego partacz i nierzetelny człowiek. Oszukuje na materiałach budowlanych, nie stosuje sie do przyjętej technologii i próbuje wyłudzać pieniądze, za niezakończone prace.
    Przestrzegam przed jego zdolnością do zawyżania metrów wykonanego tynku czy elewacji. Zarzeka sie na swoje nazwisko a później nie odbiera telefonów. Oby zniknął z branży. Zdecydowanie nie polecam oszusta!
  3. domywilanow WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    domywilanow Zarejestrowany: 21.11.2017 Posty: 1
    Nie zgadzamy się z opiniami zamieszczonymi na tej stronie !!! Pan Mariusz zrealizował dla nas na przestrzeni kilku lat tynki + szlichty w 3 dużych domach i nie było żadnych problemów ani z ekipami ani z jakością. Na jednym z budynków odbiór tynków dokonywany był przez uprawnionego inspektora, który mierzył kąty i płaszczyzny ścian ... nie wniósł żadnych zastrzeżeń !!! W tym roku również Pan Mariusz realizował dla nas tynki i szlichty, wszystkie prace zostały wykonane terminowo, sprawnie, bardzo rzetelnie. My polecamy Pana Mariusza do realizacji tynków i szlicht ... Pan Mariusz nigdy nie zawiódł naszego zaufania i zawsze dotrzymał danego słowa. Jeżeli ktoś z Państwa życzy sobie zobaczyć właśnie wykonane (3 tygodnie temu) tynki oraz szlichty dzisiaj zakończone, to serdecznie zapraszamy na spotkanie, aby mogli Państwo zobaczyć wysoką jakość realizacji tynków i szlicht wykonanych przez ekipy Pana Mariusza. POLECAM !!! piotr
  4. Raf_brz WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Raf_brz Zarejestrowany: 08.05.2017 Posty: 2
    Cytat Napisał domywilanow
    Nie zgadzamy się z opiniami zamieszczonymi na tej stronie !!! Pan Mariusz zrealizował dla nas na przestrzeni kilku lat tynki + szlichty w 3 dużych domach i nie było żadnych problemów ani z ekipami ani z jakością. Na jednym z budynków odbiór tynków dokonywany był przez uprawnionego inspektora, który mierzył kąty i płaszczyzny ścian ... nie wniósł żadnych zastrzeżeń !!! W tym roku również Pan Mariusz realizował dla nas tynki i szlichty, wszystkie prace zostały wykonane terminowo, sprawnie, bardzo rzetelnie. My polecamy Pana Mariusza do realizacji tynków i szlicht ... Pan Mariusz nigdy nie zawiódł naszego zaufania i zawsze dotrzymał danego słowa. Jeżeli ktoś z Państwa życzy sobie zobaczyć właśnie wykonane (3 tygodnie temu) tynki oraz szlichty dzisiaj zakończone, to serdecznie zapraszamy na spotkanie, aby mogli Państwo zobaczyć wysoką jakość realizacji tynków i szlicht wykonanych przez ekipy Pana Mariusza. POLECAM !!! piotr
    nie żartujmy sobie. koleżeńska przysługa i próba ocieplenia wizerunku. chętnie podzielę się zdjęciami super wykonania Pana Mariusz O. dodam, że człowiek będzie mieć sprawę w sądzie za to partactwo. wyłudził pieniądze, oferując pomoc i poprawienie tynków, po czym znikł, nie odbierając telefonów. zainteresowanym udostępnię zdjęcia, żeby nie być gołosłownym.
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4