dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. ZKWJ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ZKWJ Zarejestrowany: 27.04.2017 Posty: 10
    Cytat Napisał stalowarurafi6
    mam problem z kontaktem z moim człowiekiem od dachu, chyba muszę zacząć szukać alternatywy. Czy znacie kogoś godnego polecenia do dachu i bezokapowym systemem rynnowym?
    Znajomy polecał firmę z Tarczyna Dach-Max http://www.dachmax.pl/kontakt.htm, ale sam nie sprawdzałem - on był zadowolony. Mają oddział w Lesznowoli i robią w naszej okolicy.
  2. jak_kolwiek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jak_kolwiek Zarejestrowany: 04.02.2015 Posty: 384
    Sprzedam cegłę klinkierową Roben Portland - około 100 sztuk - większość pełna.
  3. Zyzik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zyzik Zarejestrowany: 19.04.2011 Posty: 62
    Szanowni, ma ktoś namiar na dostawcę drewna na taras: legary (może być modrzew europejski) i deski (tu już syberyjski). Dzięki.
  4. mpiotrek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mpiotrek Zarejestrowany: 09.08.2011 Posty: 22
    Chciałbym złożyć wniosek o przyłącze energetyczne do działki w miejscowości Wycinki Osowskie (gm. Żabia Wola). Gdzie w związku z tym trzeba się udać? Chodzi mi o zakład/operatora w tym rejonie.
  5. Jarus05 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Jarus05 Zarejestrowany: 12.02.2008 Posty: 471
    Poszukuję kogoś, kto zrobi balustradę drewnianą krzyżową i zamontuje na wykuszu, okolice Grodziska Maz.
  6. rolnikov SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rolnikov Zarejestrowany: 08.09.2015 Posty: 43
    Sprzedam wełnę Rockwool 15cm + 10cm. Wystarczy na ok 30m2 skosów (10+15)
    9 x TopRock 15cm (w sumie 31m2) - 17zl/m2
    6 x SuperRock 10cm (w sumie 29m2) - 12zl/m2
    Cena za całość 750zł. 25% poniżej ceny rynkowej.
    Jastrzębnik gm. Żabia Wola.
    telefon w ogłoszeniu:
    https://www.olx.pl/oferta/welna-rock...8-IDmm0Ae.html
  7. fantomek24 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24 Zarejestrowany: 02.06.2010 Posty: 409
    witam polecam do tynków wewnętrznych P. Kazimierza, pierwsza klasa roboty, stara zdrowa metoda cynki cementowo wapienne robił u mnie obecnie robi u sąsiada w Pruszkowie można zobaczyć robotę tel. 505 632 620, powołać się na Tomka będzie dobra cena
  8. aniutaJ FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniutaJ Zarejestrowany: 14.02.2008 Posty: 159
    Dzień dobry wszystkim
    Czy ktoś poratuje mnie namiarem na architekta z naszych okolic (Grodzisk, Milanówek, Żyrardów itp)- sprawnego, z pomysłami, który robi projekty indywidualne domów? Pilnie potrzebuję zrobić projekt domu parterowego.
    Z góry bardzo dziękuję za namiary.
    Pozdrawiam
    Ania
  9. RL FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    RL Zarejestrowany: 17.07.2007 Posty: 223
    Czy ktoś może polecić człowieka/ekipę do wykonania ogrodzenia z siatki i wymurowania 4 słupków?
  10. roberto3011 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    roberto3011 Zarejestrowany: 21.05.2008 Posty: 162
    witam, po tynkowaniu zewnętrznym zostało mi trochę tynku silikonowego Armasil KABE. jakieś 2 całe wiadra kolor k12600 (kolor określiłbym na ceglasty), prawie dwa wiadra tynku białego, ze dwa i pół wiadra gruntu kolor k12600, 2 taśmy do elewacji (pomarańczowe). Chętnie odstąpie całość za około 600 pln. Odbiór osobisty w Owczarni. Ewentualnie mogę podrzucić w okolicy. tel. 604246525
  11. agdapl SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agdapl Zarejestrowany: 03.08.2010 Posty: 72
    Drodzy, czy ktoś może mnie poratować i dać namiar na firmę/ wykonawcę szaf? Mam ścianę do zabudowania w sypialni, ok. 12m2 plus wnękę w drugim pokoju plus garderobę więc będzie co robić. Miałam znajomego fachowca, w sumie nadal mam, ale jedzie w rejs (!) więc ma czas dla mnie od 7 października. Jeśli znajdę kogoś kto zrobi mi tę szafę w podobnej cenie i zacznie szybciej, to zlecę te prace. Proszę o kontakt
    Pozdrawiam,
    Agnieszka
  12. Pablo_11 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Pablo_11 Zarejestrowany: 01.03.2016 Posty: 403
    Poszukuję czystej ziemi na podniesienie terenu, ogród. Gdyby ktoś musiał swoją wywozić.... Bramki/Boża Wola.
  13. fantomek24 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24 Zarejestrowany: 02.06.2010 Posty: 409
    poszukuję rzetelnego wykonawcę balustrad zewnętrznych budynku jednorodzinnego czy możecie kogoś polecić?
  14. jak_kolwiek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jak_kolwiek Zarejestrowany: 04.02.2015 Posty: 384
    Cytat Napisał fantomek24
    poszukuję rzetelnego wykonawcę balustrad zewnętrznych budynku jednorodzinnego czy możecie kogoś polecić?
    są ukraincy z pod janek - trzeba ich pilnować i mieć cierpliwość ale balustradę zrobili mi za 1/3 tego co polacy - i nawet z efektu jestem zadowolony. firma nazywała się stal mir czy coś podobnego.
  15. Zyzik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zyzik Zarejestrowany: 19.04.2011 Posty: 62
    Szanowni, macie namiary na kogoś do montażu napędu bramy przesuwnej? Z opcją także dostarczenia napędu. Dzięki.
  16. Get WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Get Zarejestrowany: 16.10.2017 Posty: 1
    Witam serdecznie wszystkich grupowiczów!

    chcielibyśmy z żoną rozpocząć budowę domu energooszczędnego w Owczarni na gruntach słabononośnych. Ponieważ sam nie mam w tej dziedzinie doświadczenia, poszukuję osób skłonnych udzielić mi kilku wskazówek na początek. Przede wszystkim chodzi o typ konstrukcji, ale także sposób wyboru firmy wykonawczej, dobrego kierownika budowy itp. Np. nigdzie porządnego rankingu firm wykonawczych na razie nie znalazłem. Jak wśród gąszczu firm znaleźć te własciwą?

    Czy mógłbym liczyć na pomoc ze strony przyszłych krajan?

    Pozdrawiam,
  17. cypryski ELITA FORUM (min. 1000)
    cypryski Zarejestrowany: 03.07.2012 Posty: 1279
    Cytat Napisał Zyzik
    Szanowni, macie namiary na kogoś do montażu napędu bramy przesuwnej? Z opcją także dostarczenia napędu. Dzięki.
    Ja chętnie polecę - dobry fachowiec, poprawiał u mnie fuszerki w automatyce bramy popełnione przez elektryków. Dokonywał też później u mnie przeglądu bramy garażowej.

    Pan Dariusz Łaniewski z Grodziska Maz., firma SPIN BRAM. Możesz się powołać na Andrzeja z Książenic, któremu pan Darek parę miesięcy temu naprawił niedziałającą fotokomórkę zatrzymującą bramę - on tego raczej nie zapomni bo sytuacja była dość ciekawa

    Pozdrawiam,
    Andrzej

    Edit: zapomniałem podać kontakt tel.: 608-063-096
  18. autorus OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    autorus Zarejestrowany: 18.01.2002 Posty: 9544
    Możecie mi polecić jakaś sensowna firmę która by zrobiła zabudowę meblową kuchni?
  19. japriv SYMPATYK FORUM (min. 10)
    japriv Zarejestrowany: 05.04.2010 Posty: 52
    witajcie. czy możecie polecić mi kogoś do "ułożenia podłogi z płyt OSB na poddaszu oraz wykonania wejścia na to poddasze (na razie nieużytkowe)
    potrzebna "szybka" ekipa która za bardzo nie nabrudzi


    aha i jeszcze jedna prośba: chciałaby wykonać zabudowę z szaf w jednym z pokoi- poproszę o spawdzonego wykonawcę
    z góry bardzo dziękuję za wszelkie namiary
  20. agacia_1983 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agacia_1983 Zarejestrowany: 20.02.2018 Posty: 5
    [quote=japriv]witajcie. czy możecie polecić mi kogoś do "ułożenia podłogi z płyt OSB na poddaszu oraz wykonania wejścia na to poddasze (na razie nieużytkowe)
    potrzebna "szybka" ekipa która za bardzo nie nabrudzi

    SAIN Budownictwo - tynki, docieplenia i elewacje, izolacje natryskowe pianą https://www.facebook.com/sainbudownictwo/
Pokaż wyniki od 18721 do 18740 z 18780