dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Spirea OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Spirea Zarejestrowany: 27.08.2007 Posty: 5364
    Cytat Napisał Spirea
    Witam wszystkich
    Frankai, Wojgoc, nie spodziewałam się, że jeszcze tu Was spotkam Miło Was przeczytać
    Wpadłam w wolnej chwili, jak uruchomiłam nowy laptop (poprzedni uniemożliwiał mi normalne pisanie na forum, więc się zniechęciłam). Przeglądałam też ekipy w poszukiwaniu namiaru na mojego dekarza (bo chyba robił też u Natalii Stańko). Przy którejś z wichur ruszyła się nam dachówka i znalezienie kogoś, kto to poprawi graniczy z cudem.
    Nowego domu nie buduję, w tym wybudowanym żyje mi się bardzo dobrze
  2. Spirea OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Spirea Zarejestrowany: 27.08.2007 Posty: 5364
    Cytat Napisał wojgoc
    Spirea,
    co u Ciebie słychać???
    W skrócie - w zasadzie bez większych zmian, wciąż w tzw. niedoczasie. Obiecałam sobie, że ten rok poświęcimy na zakończenie wszystkich spraw niezakończonych z budowy, ale nie wiem, czy się uda. Trochę tego jest, a niektóre miejsca, to już się na remont nadają. Zaraz w sierpniu będzie 5 lat, jak się przeprowadziliśmy.
    A Ty jesteś już u siebie?
  3. SJ413 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    SJ413 Zarejestrowany: 02.03.2014 Posty: 42
    Witam,

    Czy zna ktoś i może polecić instalatora/serwisanta Immergasa operujacego na terenie Wrocławia i okolic (konkretnie wschód). Chodzi o montaż nowego kotła wraz ze zasobnikiem i całą armaturą w kotłowni.

    Z góry dziękuję.
  4. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    Witam po dłuuugiej przerwie prawie zlot weteranów się zrobił.
    Myśmy się również wzięli za dokończenie ostatniej rzeczy - mianowicie zadaszenia nad tarasem. I o tym chciałam napisać. Zamówiliśmy konstrukcję spawaną u tego samego ślusarza, który nam robił schody, balustrady i barierki. Firma sprawdzona, więc byliśmy pewni bezstresowego wykonania... no ale jak to w życiu bywa... Ślusarze niedokladnie zabezpieczyli okna podczas pracy, coś tam prysnęło na szyby i dwie wyglądały, jak pokropione smołą. Gdyby to bylo okno dachowe w pralni, to machnęłabym może ręką, ale to były okno przy tarasie, przez które sobie patrzymy na najladniejszą część ogrodu, siedząc za stołem w jadalni Na szczęście historia ma dobre zakończenie: profesjonalny wykonawca pokrył koszt zniszczeń, a profesjonalny serwis okien wymienił szyby bez problemu i w bardzo dobrej cenie. Wszystko bez zbędnych nerwów.
    Uprzedzając ewentualnie pytania, gorąco polecam firmę ślusarską Norbtech panów Artura i Romana Sneli (mają stronę na fb) i serwis okien Bau-Man pana Mariusza Sobieli. Wrzuciłabym zdjęcia, ale jest za gorąco, żeby wyjść je robić

    Pozdrowienia dla wszystkich
  5. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    No faktycznie zlot

    Odpowiem/dopiszę hurtem

    Wojgoc - nie mam. W dodatku jest to też elektroniczny, więc kto wie. Może poszukaj na Allegro starego typu licznik. Będzie pewniej. Mój zamontuję jak mi stolarz zrobi... szafkę na buty Wtedy zamknę w niej "pająka" i moje "Amenia" się nie dobierze do niego. Nie będzie to wcześniej niż za 2 miesiące, bo stolarz jeszcze nie wpadł pomierzyć. Może za pół roku będę mógł sprezentować mój licznik.

    Spirea - skąd ja znam ten niedoczas... Im dłużej człowiek żyje, tym większe tempo życia. Nie wiem ile by go było, gdyby nie kochane uzupełnienie rodzinki do kompletu. Fajny komentarza puścił dzisiaj mój prawie dorosły syn do kolegów - "chciałem mieć brata, ale teraz nie narzekam". Wykończenie wielu rzeczy wiąże się z drugim paradoksem - niby zarobki wzrosły (rata kredytu to już nie jakieś 35% zarobków netto a niecałe 14%), a kasy nie daje się odłożyć. Wprowadziłem zmiany w zarządzaniu budżetem i zobaczymy. Póki co uzupełnienia planów budowlanych o wiatę, kostkę przed płotem czy zmiękczacz wody, a nawet pomalowanie domu - odłożone.
    Znajdowanie fachowców chyba teraz chyba dużo trudniejsze. Jednak sporo ich wyjechało. Wielu nowych nie ma porządnego przygotowania "z dziada pradziada".

    Tatarak - no to gratuluję, że już ostatnia rzecz Wam została do dokończenia. Teraz przyjdzie Ci znaleźć nowe cele. Inaczej życie straci sens
  6. yaro137 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    yaro137 Zarejestrowany: 10.11.2016 Posty: 458
    Potrzebuję zrobić schody na betonie, ale póki co dostałem 2 kosmiczne wyceny. Zna ktoś firmę, która bierze bardziej rozsądne pieniądze za tą usługę?
  7. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    cena w duzej mierze zalezy od rodzaju drewna, ilosci schodów, typu schodów, typu balustrady - o jakim przedziale cenowym myslisz?
  8. Doli. ELITA FORUM (min. 1000)
    Doli. Zarejestrowany: 04.03.2017 Posty: 1746
    Cytat Napisał wojgoc
    tylko daj znać z pewnym wyprzedzeniem, bym mógł wszystko zorganizować.
    Sprawa nieaktualna. Potrzebujemy tyle ziemi na działkę, że naszą na 100% rozplantujemy i jeszcze będzie potrzeba.
  9. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    ok, dzięki za informację.
  10. ellaj ELITA FORUM (min. 1000)
    ellaj Zarejestrowany: 07.06.2008 Posty: 1875
    To i ja sie odezwe po dlugiej nieobecnosci.
    Ale oczywiscie nie bez powodu.
    Szukam dekarza, ktory pomaluje mi dach. Mam na dachu blache trapezowa.
    Najpierw czekalam kilka lat na konserwacje u pana Marcina Czekaja.
    Pozniej kolejne chyba 4 lata na pomalowanie.
    Teraz juz nawet nie odpisuje na moje emaile.
    Bede musiala znowu zakonserwowac i dopiero pomalowac. Albo calkowicie wymienic blache.
    Nic innego polozyc nie moge, bo wiezba nie wytrzyma ciezaru. Taka mam konstrukcje. Tak w sumie chcialam.

    Poleccie mi prosze kogos normalnego.
  11. Katy_PL SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Katy_PL Zarejestrowany: 08.02.2016 Posty: 36
    Hej wszystkim.
    Potrzebuje ekipy od tynkow wewnetrznych (cementowo-wapiennych) oraz od posadzek z okolic Wroclawia? Czy ktos moze jakies polecic?
  12. cazp3r SYMPATYK FORUM (min. 10)
    cazp3r Zarejestrowany: 13.12.2014 Posty: 39
    Dzień dobry DWerom
    Czy może ktoś polecić:
    1. Sprzedawcę drewna kominkowego (suchego gotowego do palenia) z dowozem do Wro?
    2. Brukarzy, którzy zrobią ok 50m2 podjazdu dla auta "pod klucz".
    3. Osobę, która wykona drewniany taras ok 20m2.
    Dziękuję
  13. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Gdzie zamawialiscie lustra pod wymiar? Lustrem ma ceny z kosmosu, a innych miejsc nie kojarzę.....help!!!
  14. btheb SYMPATYK FORUM (min. 10)
    btheb Zarejestrowany: 28.07.2012 Posty: 46
    Cześć,
    Ja szukałem poza Wrocławiem. Lustro, lacobel i półki szklane zamówiłem w abcszklarz z Bierutowa. Namiary znajdziesz w internecie.
  15. termolit FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    termolit Zarejestrowany: 03.09.2012 Posty: 134
    Cytat Napisał Katy_PL
    Hej wszystkim.
    Potrzebuje ekipy od tynkow wewnetrznych (cementowo-wapiennych) oraz od posadzek z okolic Wroclawia? Czy ktos moze jakies polecic?
    Jeśli do posadzek na ogrzewanie podłogowe, to zapraszamy do siebie
  16. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał wojgoc
    Gdzie zamawialiscie lustra pod wymiar? Lustrem ma ceny z kosmosu, a innych miejsc nie kojarzę.....help!!!
    Wydawało mi się, że widziałem szyld jak się jedzie do Impro na Robotniczej. Na street view nie widzę. Może zlikwidowali.
    Pytaj u każdego szklarza, zwłaszcza z tradycjami. Ja w Ostrowie mam jeden zakład istniejący jak tylko pamiętam. Robią mi wszystko co mi się uśni. Lustra na wymiar też. Przyjechali, pomierzyli, zrobili i zamontowali między płytkami. Całość była rozsądnie wyceniona. Do Wrocka raczej nie pojadą - no chyba że to byłoby jakieś super duże zamówienie.
  17. Grześny WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Grześny Zarejestrowany: 18.12.2013 Posty: 1
    Witam.
    Szukam firmy dekarskiej najlepiej z okolic Katów Wrocłaskich do położenia na wiosnę dachówki karpiówki na dwóch „stodołach”.
    Dachy są zadeskowane płytą OSB i pokryte papą. Do tego wiadome obróbki blacharskie, rynny, okna dachowe itp.

    Może ma ktos sprawdzoną firmę co lubi wykańczać dachy bezokapowe
  18. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Czy ktoś z grupowiczow wybiera sie na tegoroczny TARBUD?
    Czy warto te impreże jeszcźe odwiedzać?
  19. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Pofatygowałem sie na TARBUD -jak dla mnie te targi w obecnej odsłonie to nieporozumienie. Nic ciekawego nie ma, kamieniarstwo to jakieś minerały. Szkoda czasu i 12zl na bilet.
  20. ellaj ELITA FORUM (min. 1000)
    ellaj Zarejestrowany: 07.06.2008 Posty: 1875
    Po raz trzeci szukam dekarza do pomalowania dachu i oblozenia kominow.

    Marcin Czekaj kazal mi czekac na siebie 4 lata. Zakonserwowal dach, przygotowal do malowania i sluch po nim zaginal... dluga historia.

    Artur Sagan. Bylismy w kontakcie od tamtego roku. Przyszedl w lutym, obejrzal. Wszystko super. Czekamy na ladna pogode.
    Teraz nie odbiera telefonow

    Juz mam dosc po prostu!!

    Macie kogos sprawdzonego i slownego?

    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 59561 do 59580 z 59634