dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. madopro FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    madopro Zarejestrowany: 01.04.2014 Posty: 227
    Cytat Napisał mecjen
    Witam
    Czy możecie polecić Pracownię Architektoniczną, która bez problemu dokona adaptacji gotowego projektu lub wykona projekt indywidualny.
    Jak może być z Goleniowa, to dzwoń tutaj => 535467754
  2. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał Sabat
    Natalia Poniewiera 888837811 Bardzo zgrabnie i szybko adoptowała nam projekt z muratora.

    Dalej szukam ekipy do podbitki , w/w niestety dopiero na zimę bo robia ocieplenia.
    Następny miał przyjechać i umowić się na montaz i nie odbiera tel :/

    a jaka masz firmę? bo jak polecaną Krom...to mocno sie zastanów
  3. Macek17 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Macek17 Zarejestrowany: 28.01.2008 Posty: 16
    Szukam ekipy z polecenia do tynkow cementowo wapiennych. Bede bardzo wdzieczny za wszelkie namiary i opinie dotyczace wykonanych prac.
  4. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Cytat Napisał Macek17
    Szukam ekipy z polecenia do tynkow cementowo wapiennych. Bede bardzo wdzieczny za wszelkie namiary i opinie dotyczace wykonanych prac.
    HubLis możesz podjechać do mnie i zobaczyć jak zrobione
    Na dole mam ściany pomalowane , na górze tylko zagruntowane.
    Jeden minus jaki zrobiłem to po pewnym casie wyszły mikropęknięcia i skusiłem sie na farbę mostkująca . tam gdzie były maziane to widac inna strukturę.
    Tam gdzie nie zastosowałem. to spokojnie przykrył grunt i farba podkładowa , póxniej tylko raz malowane duluxem i prima sort
  5. Gik DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik Zarejestrowany: 15.10.2014 Posty: 648
    Witam Grupę Szczecińską.

    Mam do zaoferowania XPS "odpadki" w formie kątowników 8cm x 8 cm x 80cm długość
    oraz najwięcej co najmniej 10cm x 10cm x 120cm długość .

    Gdyby ktoś reflektował proszę o kontakt.
    Ja swoje okna osadzałem na ramach z XPS, gdyby też ktoś tak chciał zapraszam.
    Zostało mi tego tyle, że na 2 domy jeszcze wystarczy.

    Lokalizacja Dołuje k/Szczecina.
  6. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    ja mam ok 75m taśmy dylatacyjnej do podłóg , może ktoś chce?
    Bo nie wiem co z tym zrobić
  7. Frofo007 ELITA FORUM (min. 1000)
    Frofo007 Zarejestrowany: 07.08.2008 Posty: 2137
    Witam, czy ktoś może polecić sprawdzoną ekipę do SSO? Pilnie szukam.
  8. maksimini SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maksimini Zarejestrowany: 03.11.2013 Posty: 95
    Jaka jest cena robocizny samych tynków zewnętrznych? Ściany są ocieplone i przygotowane do tynkowania. I czy do ceny wlicza się okna i drzwi, czy też nie?

    ktoś wcześniej pytał o architekta
    polecam panią Anitę Fert tel. 503 046 077
    konkretna, racjonalna, praktyczna
  9. Frofo007 ELITA FORUM (min. 1000)
    Frofo007 Zarejestrowany: 07.08.2008 Posty: 2137
    Czy ktoś miał styczność z firmą KDE Construction Krystian Szymichowski i może polecić lub ostrzec przed nią?
  10. grzegorzpaszk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzegorzpaszk Zarejestrowany: 16.05.2017 Posty: 11
    Witam,
    Czy możecie polecić firmę Czar-bud, pan Korniak Cezary?
  11. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Nigdy nie słyszałem o tych firmach.
  12. grzegorzpaszk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzegorzpaszk Zarejestrowany: 16.05.2017 Posty: 11
    Cytat Napisał q-bis
    Nigdy nie słyszałem o tych firmach.
    Jakie firmy polecasz?
    Na Oferteo najwięcej pozytywnych opinii ma Siergiej.
  13. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    O Sergieju też słyszałem dobre opinie, również o Sławomirze Żabiłowiczu. Ale nie śledzę tego za bardzo...
  14. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał grzegorzpaszk
    Jakie firmy polecasz?
    Na Oferteo najwięcej pozytywnych opinii ma Siergiej.
    Nie wiem jak Wy. Ja po pierwszym kontakcie (nawet nie wiem z kim z tej firmy), napotkałam na zderzenie ze zmanierowanym (mam nadzieję, że pracownikiem - nie właścicielem) panem. Co drugie słowo ZGODNIE ZE SZTUKĄ BUDOWLANĄ , ten zwrot wywołuje u mnie dzisiaj już nie wysypkę jak wcześniej, lecz zdecydowaną agresję .
    Uciekłam. Mają dużo pracy, stąd zmanierowanie. Dobrze, że mają dużo pracy. Jednak dzisiaj mają - jutro nie, więc warto traktować każdego klienta profesjonalnie. Dzisiaj nie żałuję. Oszczędziłam na ich wykonawstwie 37 tys. Warto było.
    Decyzja należy do Was i od tego jak bardzo jesteście w stanie wdrożyć się w proces budowlany.
  15. Frofo007 ELITA FORUM (min. 1000)
    Frofo007 Zarejestrowany: 07.08.2008 Posty: 2137
    Również miałem kontakt z firmą Sergiej i niestety muszę przyznać, że ich wycena SSO była zdecydowanie najwyższa - około 80tyś wyższa od średnich kwot podawanych przez inne firmy uznane za te bardziej renomowane. Jestem teraz w kontakcie z osobą, która buduje ten sam dom tylko w innej części polski to wycena firmy Sergiej za SSO była o 50tyś wyższa od tego co wydała owa osoba za: SSZ + projekt z adaptacją itp + przyłącza mediów + działka (warta 50tyś). Także jak widać cenią się bardzooo, ale jak kogoś stać to kto bogatemu zabroni
  16. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    gdzie w Szczecinie można kupić od ręki sensowną armaturę? poszukuję kolumny prysznicowej (deszczownicy) ale nie termostat, czyli bez baterii lub z baterią zwykłą...
  17. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Czy wiecie gdzie w Szczecinie lub okolicach można kupić betonowe kolumny (słupy) beczkowate?
  18. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    ja kupowalam kolumny na allegro, polecam. wtedy gdy kupowałam, w Szczecinie nie było. (3 lata temu?). to i pewnie teraz nie ma jeszcze bardziej...
    kto poratuje warstwami xps co zostały po budowie, żeby dalo rada wyłożyć 3 m2 balkonu na grubość 14 cm? ale lambda żeby była mniejsza niz 0,38...
    mi pozostala dachowka karpiowka 2 palety, lity parkiet renomowany na jakies 7-8 m2 moze. elementy silka różne (w tym tempo).
    nadal chętnie przyjmę namiar na wykonawcę barierek drewnianych na zewnątrz.
    bardzo wspólczuję tym, co dopiero szukają wykonawców. Mam nadzieje że macie czas, żeby najpierw poznać zasady wykonywania roboty, która im zlecicie, i będziecie nad nimi stali, żeby tak właśnie wykonali.... Ja teraz kilka tysięcy złoty wydam na poprawki w dachu, a najlepiej byłoby ułożyć go na nowo... albo nie ma teraz jak robić odgromówkę czy przyczepiac rynny, bo wykonawcom ocieplenia to wisiało... nawet elektryk który miał powiedziane, że lampki mają wisieć w jednakowych odległościach od drzwi, pod moją nieobecność przykręcił je w niejednakowych odległościach na elewacji... wszystko przy czym nie byliśmy jest do poprawki. a skubancy, nie chcą robić gdy nad nimi stoimy. taka prawda...
  19. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    zna ktoś godną zaufania osobę do obrobek blacharskich?
  20. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał semiramida
    ja kupowalam kolumny na allegro, polecam. wtedy gdy kupowałam, w Szczecinie nie było. (3 lata temu?). to i pewnie teraz nie ma jeszcze bardziej...
    kto poratuje warstwami xps co zostały po budowie, żeby dalo rada wyłożyć 3 m2 balkonu na grubość 14 cm? ale lambda żeby była mniejsza niz 0,38...
    mi pozostala dachowka karpiowka 2 palety, lity parkiet renomowany na jakies 7-8 m2 moze. elementy silka różne (w tym tempo).
    nadal chętnie przyjmę namiar na wykonawcę barierek drewnianych na zewnątrz.
    bardzo wspólczuję tym, co dopiero szukają wykonawców. Mam nadzieje że macie czas, żeby najpierw poznać zasady wykonywania roboty, która im zlecicie, i będziecie nad nimi stali, żeby tak właśnie wykonali.... Ja teraz kilka tysięcy złoty wydam na poprawki w dachu, a najlepiej byłoby ułożyć go na nowo... albo nie ma teraz jak robić odgromówkę czy przyczepiac rynny, bo wykonawcom ocieplenia to wisiało... nawet elektryk który miał powiedziane, że lampki mają wisieć w jednakowych odległościach od drzwi, pod moją nieobecność przykręcił je w niejednakowych odległościach na elewacji... wszystko przy czym nie byliśmy jest do poprawki. a skubancy, nie chcą robić gdy nad nimi stoimy. taka prawda...
    Nie ma kolumn w Szczecinie. Niestety Zostałam przy kwadratowych, które potem obłożę. Nie mam XPS-a. Oddałam wszystkie resztki
    Nad Wykonawcą trzeba stać lub wisieć non stop. Ja stoję i wiszę gdy trzeba. Nie zaliczę etapu jeśli mam uwagi. Czy możesz napisać kto Wam sknocił dach?
Pokaż wyniki od 77421 do 77440 z 77901