dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. lekrol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lekrol Zarejestrowany: 10.04.2009 Posty: 37
    Cytat Napisał Macek17
    Poleci ktoś solidną i rozsądną cenowo firmę do docieplenia poddasza użytkowego (wełna)?
    Z góry wielkie dzięki za każde info.
    Witam.
    U mnie tynki i ocieplenie poddasza wraz z regipsami robiła firma pana Żelazki " Solidni Górale". Jakość prac oceniam na 4+ ( ekipa montująca drzwi była zaskoczona jakością ścian). Telefonu nie mogę podać bo zostawiłem w kraju ale łatwo jest go znaleźć w internecie.

    Pozdrawiam
  2. maksimini SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maksimini Zarejestrowany: 03.11.2013 Posty: 95
    Szukam kogoś kto zrobi mi oporowy mur betonowy. Możecie kogoś polecić?
  3. boncalski SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boncalski Zarejestrowany: 05.10.2014 Posty: 47
    Cytat Napisał olga03
    Ponieważ już chyba kończę (oby nie zapeszyć moge polecić pana Dariusza Kozaka z Dobrej - tel 602612434.
    też polecam Pana Darka. Jeden z najjaśniejszych punktów mojej budowy. Nie jedną rzecz pewnie jeszcze zrobi. Oby miał czas Mało takich rzetelnych i uczciwych wykonawców.
  4. boncalski SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boncalski Zarejestrowany: 05.10.2014 Posty: 47
    Potrzebuję namiar na sprawdzoną ekipę od ocieplenia elewacji. Z góry dziękuję.
  5. Macek17 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Macek17 Zarejestrowany: 28.01.2008 Posty: 16
    Dzięki serdeczne za namiary .

    Potrzebuje jeszcze kogoś do kompleksowego wykończenia wnętrz, włącznie z dociepleniem wełną poddasza użytkowego / nieużytkowego.
    Szukam solidnych i przystępnych cenowo fachowców z polecenia do domku o powierzchni użytkowej > 200m2. Prace mogą rozpocząć się po Nowym Roku, wiec nie ma pospiechu.
    Jeśli ma ktoś namiary na kogoś sprawdzonego to byłbym bardzo wdzięczny.

    pozdrawiam grupowiczów

    Cytat Napisał lekrol
    Witam.
    U mnie tynki i ocieplenie poddasza wraz z regipsami robiła firma pana Żelazki " Solidni Górale". Jakość prac oceniam na 4+ ( ekipa montująca drzwi była zaskoczona jakością ścian). Telefonu nie mogę podać bo zostawiłem w kraju ale łatwo jest go znaleźć w internecie.

    Pozdrawiam
  6. Domwmiodokwiqtach SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Domwmiodokwiqtach Zarejestrowany: 27.11.2016 Posty: 82
    drzwi porta 90 cm, nowe oddam . Pomylilismy wymiar przy budowie, i teraz nowe drzwi sie kurza i zawadzaja w garazu
    drzwi gospodarcze, szare jasne. takie jak na tym zdjeciu
  7. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał Domwmiodokwiqtach
    drzwi porta 90 cm, nowe oddam . Pomylilismy wymiar przy budowie, i teraz nowe drzwi sie kurza i zawadzaja w garazu
    drzwi gospodarcze, szare jasne. takie jak na tym zdjeciu
    Jeśli to prawda... biorę!
  8. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał maksimini
    Szukam kogoś kto zrobi mi oporowy mur betonowy. Możecie kogoś polecić?
    Podłączam się do poszukiwań i pytania.
  9. aztea SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aztea Zarejestrowany: 02.01.2014 Posty: 26
    My jesteśmy po adaptacji projektu, jak by ktoś potrzebował projektanta w naprawdę dobrej cenie mogę śmiało polecić, mogę tez przestrzec przed jednym, który przez 1,5 praktycznie nic nie zrobił a wiele obiecywał.
  10. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał Domwmiodokwiqtach
    drzwi porta 90 cm, nowe oddam . Pomylilismy wymiar przy budowie, i teraz nowe drzwi sie kurza i zawadzaja w garazu
    I CUDA SIĘ ZDARZAJĄ I MIKOŁAJ W SIERPNIU Mamy drzwiiiii huraaaaa
  11. Domwmiodokwiqtach SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Domwmiodokwiqtach Zarejestrowany: 27.11.2016 Posty: 82
    rowniez poszukuje ekipy do lanych murow oporowych
  12. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Mój nowy sąsiad musiał podnieść teren i zbudował murek oporowy. Robiło go dwóch wykonawców - nie był zadowolony z pierwszego i murek kończył drugi. Pierwsze co zrobił to stwierdził, że jak nie chce aby murek poleciał na stronę jego sąsiada [czyli moją ] to trzeba go wzmocnić - dołożył takie zazbrojone - nie wiem jak to się nazywa - strzemiona, odciągi, podpory - które połączył z murem i zalał betonem od swojej strony. On jest wyżej a ja niżej i te jakby "łapy" trzymają ten murek pod ziemią na jego posesji.
    Zdobyłem dla was numer telefonu - Grzegorz 517712282.
  13. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał q-bis
    Mój nowy sąsiad musiał podnieść teren i zbudował murek oporowy. Robiło go dwóch wykonawców - nie był zadowolony z pierwszego i murek kończył drugi. Pierwsze co zrobił to stwierdził, że jak nie chce aby murek poleciał na stronę jego sąsiada [czyli moją ] to trzeba go wzmocnić - dołożył takie zazbrojone - nie wiem jak to się nazywa - strzemiona, odciągi, podpory - które połączył z murem i zalał betonem od swojej strony. On jest wyżej a ja niżej i te jakby "łapy" trzymają ten murek pod ziemią na jego posesji.
    Zdobyłem dla was numer telefonu - Grzegorz 517712282.
    Dziękuję Już tam dzwonię. My mamy ogrom murka, murzyska oporowego do wykonania Całą wielką skarpę musimy zabezpieczyć..
  14. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Drodzy,
    ma ktoś namiary na wykonawcę rekuperacji?
  15. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4808
    Ja pisałem już kilka razy na ten temat: mur oporowy zrobiłem sam. Wykop koparką, ustawienie bloczków, wstawienie zbrojenia, zalanie betonem (grucha z pompą). Nie ma tu raczej żadnej filozofii. Wszytko zgodnie ze zgłoszeniem budowlanym (pamiętajcie, że mur oporowy wymaga pozwolenia). Wysokość w najwyższym miejscu to chyba 7 bloczków x 25 cm.

    Fantom
  16. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał szczukot
    Ja pisałem już kilka razy na ten temat: mur oporowy zrobiłem sam. Wykop koparką, ustawienie bloczków, wstawienie zbrojenia, zalanie betonem (grucha z pompą). Nie ma tu raczej żadnej filozofii. Wszytko zgodnie ze zgłoszeniem budowlanym (pamiętajcie, że mur oporowy wymaga pozwolenia). Wysokość w najwyższym miejscu to chyba 7 bloczków x 25 cm.

    Fantom
    Za cholerę jasną nie zrobię sama Czy dobrze pamiętam, że pewnego czasu zajmowałaś się rekuperacją?
  17. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4808
    Nie. Poi prostu mam
    Tylko sterowanie do niej zrobiłem sam (komputerowo, za kilka złotych na krzyż).

    Fantom
  18. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał szczukot
    Nie. Poi prostu mam
    Tylko sterowanie do niej zrobiłem sam (komputerowo, za kilka złotych na krzyż).

    Fantom
    To ty przezdolny jesteś Ja moze też kiedyś, po TEJ budowie i murek postawię i rekuperację złożę
  19. grzegorzpaszk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzegorzpaszk Zarejestrowany: 16.05.2017 Posty: 11
    Witam,
    czy ktoś pracował z panem Piotrem Malickim - kierownikiem budowy?
  20. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał grzegorzpaszk
    Witam,
    czy ktoś pracował z panem Piotrem Malickim - kierownikiem budowy?
    Ja nie. Pracuję natomiast z Panem Edgarem Mierzwą i jestm zadowolona. Wykonawca trochę mniej.
Pokaż wyniki od 77481 do 77500 z 77901