dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Ekipa Budowlana
  1. scoutmm SYMPATYK FORUM (min. 10)
    scoutmm Zarejestrowany: 02.07.2013 Posty: 19
    Dzień dobry, witam wszystkich forumowiczów, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Przeczytałem klika stron forum o ekipach budowlanych i powiem szczerze, że nic już nie wiem Poszukuje dobrej i sprawdzonej ekipy budowlanej. Bardzo proszę o "namiary" na ekipy, które budowały u Was lub budują i jesteście zadowoleni z prac tej ekipy. Dziękuję bardzo
  2. Patryk31 Banned
    Zarejestrowany: 26.02.2011 Posty: 4
    Cytat Napisał scoutmm
    Dzień dobry, witam wszystkich forumowiczów, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Przeczytałem klika stron forum o ekipach budowlanych i powiem szczerze, że nic już nie wiem Poszukuje dobrej i sprawdzonej ekipy budowlanej. Bardzo proszę o "namiary" na ekipy, które budowały u Was lub budują i jesteście zadowoleni z prac tej ekipy. Dziękuję bardzo
    Witam
    Mogę polecić firmę ,która u nas budowała dom dwa lata temu i moim znajomym budują teraz , budują na całym mazowieckim, chłopaki nie pijący alkoholu i to jest mało spotykane bo miałem już z kilkoma do czynienia i każda piwko piła w czasie pracy. Tel; 789-344-754 Pani Ewelina właścicielka firmy. pozdrawiam
  3. Pieguski WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pieguski Zarejestrowany: 13.02.2014 Posty: 1
    Witam , mógłbym ci polecić Robert Klimek ze Starej Niedziałki , solidne chłopaki i rzetelni , można im zaufać nie wiem jak z terminami , wiem że mają duże doświadczenie tel 692842555
  4. Bepo DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Bepo Zarejestrowany: 19.05.2014 Posty: 603
    Szanowni Sąsiedzi bliżsi i dalsi- podbijam temat Szukam ekipy do fundamentów i SSO, któś godny polecenia?
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4