dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. Tm. SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tm. Zarejestrowany: 17.11.2014 Posty: 96
    Cytat Napisał rolnikov
    W grodzisku masz bodaj dwie firmy: Mazgaz i Wasgaz. Ja dopiero co robiłem u tego pierwszego. ogólnie polecam chociaż instalacja jeszcze nie przetestowana
    W sensie bez certyfikatu szczelności czy nie używana ?
  2. rolnikov SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rolnikov Zarejestrowany: 08.09.2015 Posty: 43
    nieużywana. w następnym tygodniu gazomierz montują i jazda.
  3. strix FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    strix Zarejestrowany: 09.05.2008 Posty: 187
    Cytat Napisał Tm.
    Wystąpiło zapotrzebowanie na :
    Specjalistę ds. ogrzewania-który doradzi, wyjaśni i dobierze właściwy sposób ogrzewania niedużego budynku
    Sprawdzony przeze mnie i jak widzę polecany już przez innych Michał Jurczak - ma-box. Osobiście polecam, naprawdę dobieranie rozwiązań poparte wiedzą, kompleksowe wykonanie, tylko dobre materiały (warto patrzeć na wyceny i szczegóły - inni wyceniają ostatniio bazując na chińskim chłamie często stąd różnice w cenach - pójdzie pod podłogę, klient zapłaci 5 lat napewno wytrztma...) Panowie z Mabox-a robią tylko na polskich częściach kan itd. i oferują kompleksowe wykonanie.

    Co naprawde ważne kultura pracy i robota. np. Dziury przelotowe w stropie robione specjalnymi wiertnicami a nie wywalanie dziur młotem udarowym w stropie, odpowiednie narzędzia zaciskowe zgodne z technologią a nie jakieś patenty na sznurek - takie różne szczegóły, ale to powoduje, że cały obraz naprawdę zupełnie inny u innych wykonawców.

    Tu masz jakiś niedawny opis roboty Pana Michała przez innego usera forum - znajdź jego dziennik budowy tam opisuje szczegóły współpracy. http://forum.muratordom.pl/showthrea...-lista/page249 . Ja mogę potwierdzić to samo ze swoich doświadczeń. Kontakt aktualny na stronie http://ma-box.pl jak dobrze pamiętam

    pozdro
    strix
  4. jak_kolwiek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jak_kolwiek Zarejestrowany: 04.02.2015 Posty: 384
    Cytat Napisał strix
    Sprawdzony przeze mnie i jak widzę polecany już przez innych Michał Jurczak - ma-box. Osobiście polecam, naprawdę dobieranie rozwiązań poparte wiedzą, kompleksowe wykonanie, tylko dobre materiały (warto patrzeć na wyceny i szczegóły - inni wyceniają ostatniio bazując na chińskim chłamie często stąd różnice w cenach - pójdzie pod podłogę, klient zapłaci 5 lat napewno wytrztma...) Panowie z Mabox-a robią tylko na polskich częściach kan itd. i oferują kompleksowe wykonanie.

    Co naprawde ważne kultura pracy i robota. np. Dziury przelotowe w stropie robione specjalnymi wiertnicami a nie wywalanie dziur młotem udarowym w stropie, odpowiednie narzędzia zaciskowe zgodne z technologią a nie jakieś patenty na sznurek - takie różne szczegóły, ale to powoduje, że cały obraz naprawdę zupełnie inny u innych wykonawców.

    Tu masz jakiś niedawny opis roboty Pana Michała przez innego usera forum - znajdź jego dziennik budowy tam opisuje szczegóły współpracy. http://forum.muratordom.pl/showthrea...-lista/page249 . Ja mogę potwierdzić to samo ze swoich doświadczeń. Kontakt aktualny na stronie http://ma-box.pl jak dobrze pamiętam

    pozdro
    strix
    u mnie też robili - wszystko potwierdzam

    edit: dopiero teraz zauważyłem, że link odnosi się do moich poleceń
  5. madame_chic WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    madame_chic Zarejestrowany: 13.03.2017 Posty: 1
    Witam,
    czy ktoś moze polecić dobrych, solidnych i tanich tynkarzy z Żyrardowa?
  6. jak_kolwiek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jak_kolwiek Zarejestrowany: 04.02.2015 Posty: 384
    nie ma takich
  7. EWBUD ELITA FORUM (min. 1000)
    EWBUD Zarejestrowany: 30.01.2010 Posty: 1950
    Cytat Napisał jak_kolwiek
    nie ma takich
    Krótka i celna odpowiedź
  8. autorus OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    autorus Zarejestrowany: 18.01.2002 Posty: 9544
    Cytat Napisał gawel
    Mam do sprzedania łóżko jednoosobowe z IKEA sosna lakierowana 90 cm i materac do tego średnio twardy. Sprzedaję bo wymieniłem na szersze. Może komuś się przyda na budowę albo tak po prostu.
    Wrzuć na OLX. Ostatnio tak z halogenami zrobiłem i poszły szybko, co prawda za bezcen ale nie musiałem ich wyrzucać a nowe były. A ile za łóżeczko? Może fotka jakaś?
  9. cypryski ELITA FORUM (min. 1000)
    cypryski Zarejestrowany: 03.07.2012 Posty: 1279
    Dzień dobry,

    czy jakaś dobra dusza mogłaby mi polecić specjalistę lub firmę od zabudowy kominka? Chodzi mi o usługę kompleksową (ze wszelkimi materiałami, wkładem itd. - ja tylko płacę).

    Od paru lat mam gotowy projekt, ale widzę że chyba nie dogadam się z jego autorem - któremu zresztą bardzo chciałem zlecić ten kominek bo mam bardzo wysokie zdanie o jego kompetencjach. Niestety jest on zawalony pracą i coraz rzadziej odpowiada na moje prośby o spotkanie i dogadanie szczegółów

    Więc sobie pomyślałem, że jeżeli do końca tego tygodnia nie uda mi się go ściągnąć na spotkanie, to poszukam kogoś innego bo chciałbym ten temat załatwić do końca maja.

    Okolice Grodziska Mazowieckiego (Książenice).

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Andrzej
  10. azusa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    azusa Zarejestrowany: 09.04.2010 Posty: 268
    Cytat Napisał BertaDiuna
    Witam serdecznie,
    szukam porządną ekipę która wykonuje tarasy z drewna egzotycznego (na płycie betonowej).
    Możecie kogoś polecić?
    I gdzie najlepiej kupić drewno egzotyczne?
    HEEEEEELP


    U mnie robiła firma VIP Tarasy - pan Grzegorz Białkowski. Taras na płycie betonowej, z drewna bangkirai. Robili trzy lata temu, do tej pory jest super, więc mogę ich polecić.
  11. stalowarurafi6 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stalowarurafi6 Zarejestrowany: 24.04.2016 Posty: 71
    Cześć, czy ktoś wie gdzie można w Grodzisku Mazowieckim lub bliskiej okolicy napełnić butle z wodą pitną? Dowożę budowlańcom moim drogim z domu, a wolałbym gdzieś na miejscu nabierać - a mi przyłączą wodę za tydzień/dwa dopiero, z góry dzięki!
  12. jak_kolwiek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jak_kolwiek Zarejestrowany: 04.02.2015 Posty: 384
    Cytat Napisał stalowarurafi6
    Cześć, czy ktoś wie gdzie można w Grodzisku Mazowieckim lub bliskiej okolicy napełnić butle z wodą pitną? Dowożę budowlańcom moim drogim z domu, a wolałbym gdzieś na miejscu nabierać - a mi przyłączą wodę za tydzień/dwa dopiero, z góry dzięki!
    w tesco była promocja - 4 litry za 1,5 zl - chyba nadal jest.
    kup cały bagażnik - na dwa tygodnie starczy
  13. stalowarurafi6 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stalowarurafi6 Zarejestrowany: 24.04.2016 Posty: 71
    Cytat Napisał jak_kolwiek
    w tesco była promocja - 4 litry za 1,5 zl - chyba nadal jest.
    kup cały bagażnik - na dwa tygodnie starczy
    Ha, kupiłem im od czasu wpisu z 30 butli i dowiozłem z 130 Znalazłem też źródło w Brwinowie. Bo miałem teraz ekipy 2 łącznie 10 osób oni i piją i myją się tą wodą. Ta ze studni ma dużo żelaza i jeszcze unosi się w wodzie "pył" i podobno będzie, dopóki nie będzie wybrana odpowiednia ilość wody .
  14. stalowarurafi6 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stalowarurafi6 Zarejestrowany: 24.04.2016 Posty: 71
    Będę mieć w ciągu dwóch/trzech tygodni na sprzedaż około 400 stempli. Długości różne 200 około 2,9m i reszta w wariacjach 2,6-2,9 ale jeszcze mi strop podpieraja wiec nie wiem dokładnie.

    Za te dwa tygodnie posortuje je i podam wymiary, ilość dokładnie . Jakby ktoś byłby zainteresowany wstępnie to proszę o kontakt na priv.
  15. covallus FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    covallus Zarejestrowany: 28.01.2014 Posty: 104
    Witajcie,

    Przeczytałem może z 1/5 z tych 936 stron, ale mogę chyba oficjalnie "dołączyć" do grupy - w najbliższy piątek startujemy pod Grodziskiem

    Z aktualnych "poleceń" - może ktoś geotechnika do sprawdzenia stopnia zagęszczenia podbudowy?
    Mój akurat będzie w Łodzi...
  16. RL FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    RL Zarejestrowany: 17.07.2007 Posty: 223
    Czy ktoś może polecić firmę od podbitki metalowej?
  17. jak_kolwiek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jak_kolwiek Zarejestrowany: 04.02.2015 Posty: 384
    szukam sprawdzonej firmy od ogrodzeń - możecie coś polecić ?
  18. mpiotrek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mpiotrek Zarejestrowany: 09.08.2011 Posty: 22
    Cześć.
    Proszę o info (może być na PW), ile w gminie Żabia Wola kosztuje przyłączenie działki do następujących mediów: prąd, woda, gaz. Media są "w drodze", a działka sąsiaduje z tą drogą.
    Chciałbym z grubsza przygotować kosztorys na wstępne wydatki.

    Z góry dzięki za pomoc.
  19. stalowarurafi6 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stalowarurafi6 Zarejestrowany: 24.04.2016 Posty: 71
    mam problem z kontaktem z moim człowiekiem od dachu, chyba muszę zacząć szukać alternatywy. Czy znacie kogoś godnego polecenia do dachu i bezokapowym systemem rynnowym?
  20. ZKWJ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ZKWJ Zarejestrowany: 27.04.2017 Posty: 10
    Poszukuję wykonawcy do SSO , możecie kogoś polecić?
Pokaż wyniki od 18701 do 18720 z 18780