dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie

    Mój dom ma po wymiarach wewnętrznych 8x17 m i pamiętam, że też musiałem sie ostro nagimnastykować przy szukaniu stropu który to przykryje.
    Sukiennik nie potrafił mi wskazać żadnej realizacji gdzie mógłbym zobaczyć ich strop po zrobieniu. Terriva za krótka. Został tylko Porotherm - najdłuższe belki maja 825cm/ Do tego najwyższe pustaki (23 cm wysokości) i wyszedł strop bardzo solidny ale niestety nie tani. Gdybym robił jeszcze raz i miałbym więcej czasu poszedłbym chyba jednak w kierunku strunobetonu. Szybko, pewnie i na wymiar. Kratownice w moim przypadku nie wchodziły w grę - płaski dach.

    Pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Strunobeton i ja przerabiałam swego czasu Ale jaka ekipa to położy dobrze? Przecież płyty się opierają tylko kawałeczkiem, ma różne ograniczenia do ścian ponad, bałam się przy moich murarzach, oni takiego wynalazki w życiu na oczy nie widzieli. Trzeba by mieć firmę budującą hale fabryczne, oni to znają...

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Geno

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    6.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    Strunobeton i ja przerabiałam swego czasu Ale jaka ekipa to położy dobrze? Przecież płyty się opierają tylko kawałeczkiem, ma różne ograniczenia do ścian ponad, bałam się przy moich murarzach, oni takiego wynalazki w życiu na oczy nie widzieli. Trzeba by mieć firmę budującą hale fabryczne, oni to znają...
    Wystarczy tylko aby oko na nich miał budowlaniec z praktyką. Nie ma żadnej filozofii w układaniu.
    "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
    A.M. Neville "Właściwości betonu"

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    a nawet tylko pół godziny w necie poczytać i można montować, ale jest jednen fundamentalny, od zarania dziejów powtarzający się kluczowy problem:
    trzeba CHCIEĆ, tego nikt za kogoś nie przeskoczy
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony