dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 387 z 763
Pokaż wyniki od 7.721 do 7.740 z 15251
  1. #7721

    Domyślnie

    Asizo czy Meteory rowniez zamawialas w sklepie akcess?Nie moge znalezc tych plytek na ich stronie (chcialam zobaczyc cene ) jak rowniez w ofercie netowej nie wyskakuje mi aby mieli te grafitowe płytki z Taginy
    kaka

  2. #7722

    Domyślnie

    asizo
    to ja jeszcze spytam o Twój brodzik , czy jesteś z niego zadowolona? Też zamierzam kupić dwa brodziki z tej firmy, wykonane są z konglomeratu a ludzie w jakimś wątku tu na forum narzekali że konglomerat bardzo się rysuje, o już wiem tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...-s%C4%85dzicie, trochę zmartwiły mnie te opinie i szczerze mówiąc nie wiem co robić. Wydaje mi się że brodziki bardziej są narażone na porysowanie niż umywalki, zwłaszcza jak do takiego brodzika" wpadają" oblepione piachem dziecięce stópki.. I jeszcze pytanie czy tak płytkie brodziki dobrze radzą sobie z odpływem wody? Podobają mi się właśnie takie niziutkie, ale z drugiej strony nie wiem czy są prakytyczne.

    Przy okazji jeszcze pytanie czy ktoś z forumowiczów spotkał się z bateriami firmy actima, wydaje mi się że jest to ta sama firma co excellent , bo strona www.actima.pl przekierowuje na stronę producenta min. wanien. Pytam bo chcę kupić wannę aquaria i chciałabym zamontować baterię wannowo prysznicową na krótszym boku tej wanny. Excellent podaje ze jest taka możliwość i zaleca baterie actima. Wzięłabym inną , ale problem w tym że brzeg wanny jest wąski i większość baterii po prostu nie wchodzi .
    Ostatnio edytowane przez Andrewhoopoe ; 05-09-2011 o 07:18

  3. #7723

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    no wiesz z Hello Kitty czy nie ale kolorami pasuje
    masz moze link do sklepu gdzie kupiłaś te tapete?

    Kupowałam (zamawiałam, bo czekałam ok. miesiaca) w sklepie stacjonarnym - dziś jadę odebrać. Ale tu np. też jest:
    http://www.moomo.pl/tapety-1/marimek...me-01.html?p=4
    i tu:
    http://sklep.nina.com.pl/search.php?..._search=Szukaj
    Szara z tej kolekcji też mi się podoba
    Tylko tu i teraz.

  4. #7724

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Asizo czy Meteory rowniez zamawialas w sklepie akcess?Nie moge znalezc tych plytek na ich stronie (chcialam zobaczyc cene ) jak rowniez w ofercie netowej nie wyskakuje mi aby mieli te grafitowe płytki z Taginy
    Nie, nie zamawiałam Meteorów w akcessie, bo jednak udało mi się sporo taniej znaleźć. Zamówiłam tu:
    http://allegro.pl/plytki-ceramiczne-...756136515.html

    Ta ich strona w necie to jednak nie jest najlepsza. Wydaje mi się, ze lepiej zadzwonić i zapytać. Albo szukać w sieci i gdzieś indziej zamawiać. W przypadku Meteorów wyszło mi ponad 50zł taniej na metrze i prawie 20 zł taniej na dekorze, więc różnica spora.
    Tylko tu i teraz.

  5. #7725

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrewhoopoe Zobacz post
    asizo
    to ja jeszcze spytam o Twój brodzik , czy jesteś z niego zadowolona? Też zamierzam kupić dwa brodziki z tej firmy, wykonane są z konglomeratu a ludzie w jakimś wątku tu na forum narzekali że konglomerat bardzo się rysuje, o już wiem tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...-s%C4%85dzicie, trochę zmartwiły mnie te opinie i szczerze mówiąc nie wiem co robić. Wydaje mi się że brodziki bardziej są narażone na porysowanie niż umywalki, zwłaszcza jak do takiego brodzika" wpadają" oblepione piachem dziecięce stópki.. I jeszcze pytanie czy tak płytkie brodziki dobrze radzą sobie z odpływem wody? Podobają mi się właśnie takie niziutkie, ale z drugiej strony nie wiem czy są prakytyczne.
    .
    Jestem na razie zadowolona z brodzika. Co do odprowadzania wody, to nie ma najmniejszego problemu.
    Co do zarysowań, to nie wiem, bo u mnie takich nie będzie na pewno, ponieważ pokryłam powierzchnię brodzika zabezpieczeniem antypoślizgowym i teraz jest taki chropowaty Swoją drogą - polecam ten Stop it. Fajne rzecz, zwłaszcza przy dzieciach. Te brodziki konglomeratowe są gładkie jak szkło i dlatego dużo bardziej śliskie niż akrylowe - takie moje odczucie. Teraz nie da się w nim poślizgnąć
    W ogóle to kupiłabym płaski akrylowy, ale u mnie rozmiar nie pasował. Musiał być 120x70 i tylko taki znalazłam we w miarę rozsądnej cenie.
    Tylko tu i teraz.

  6. #7726

    Domyślnie

    Dzięki za informację, nie słyszałam o tym preparacie.Możesz napisać jeszcze słówko czy sama go malowałaś czy producent pokrywał, gdzie się to kupuje? Zastanawiam się jeszcze czy jak powierzchnia zrobiła sie chropowata to czy nie będzie trzymac brudu z kolei i czym sie czyści taki brodzik? Ja też mam wymiary 90 x 100 i 80 x 100 i własciwie tylko te są w rozsądnej cenie

  7. #7727
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aniak25
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    370
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Kasiu to ja jeszcze wtrącę bo też mnie szklarz zapytał. Najpierw faza miała być ale że lustro wklejane między płytki a nie na płytki zdecydowaliśmy się bez fazy. On jednak powiedział że robi się takie wykończenie na brzegach (myślę ze można to nazwać mini fazą) żeby się nie błyszczało czy nie odbijało coś. Za lustro 80x65 wraz z montażem zapłaciłam 140zł.
    W mojej galerii wrzuciłam na końcu parę zdjęć to sobie zerknij jak to wygląda (lustro świeżo klejone więc jeszcze brudne i bez fugi).
    Ostatnio edytowane przez aniak25 ; 05-09-2011 o 09:46

  8. #7728

    Domyślnie

    Asizo dzikuje za link.Faktycznie taniej niz w sklepach bo tam widzialam te plytki za 160 zł. Koniecznie napisz czy transport dotarl bezproblemowo i pochwal sie choc jedna fotka nowych plyteczek Ja mam juz kilka typow i jak bede w PL postaram sie je obejrzec a potem pewnie tez zamowie w sklepie netowym skoro takie duze roznice w cenie.
    U nas pod prysznicem ogrzewanie podlogowe wiec chyba nie ma sensu dawac brodzika ale gdybym miala kupowac to tez kupilabym taki niski jak u Ciebie-jest swietny.
    kaka

  9. #7729

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrewhoopoe Zobacz post
    Dzięki za informację, nie słyszałam o tym preparacie.Możesz napisać jeszcze słówko czy sama go malowałaś czy producent pokrywał, gdzie się to kupuje? Zastanawiam się jeszcze czy jak powierzchnia zrobiła sie chropowata to czy nie będzie trzymac brudu z kolei i czym sie czyści taki brodzik? Ja też mam wymiary 90 x 100 i 80 x 100 i własciwie tylko te są w rozsądnej cenie
    Sama malowałam. To zestaw do-it-yourself Brzeg do miejsca gdzie się obniża (tak ok. 8cm od brzegu brodzika) okleiłam taśmą papierową i malowałam waeczkiem. Wszystko jest w zestawie (wałek, kuwetka, płyn do wyczyszenia powierzchni przed malowaniem, i preparat). Zajmuje to 15min.
    Tu zamawiałam:
    http://www.giorgin.pl/113/Produkty/STOP_it.html

    Czyści się bez problemu, gąbką lub szmatką. Przynajmniej na razie
    Tylko tu i teraz.

  10. #7730

    Domyślnie

    Dzięki Asizo.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  11. #7731

    Domyślnie

    Kakusek płytki Meteor kupiłam w sklepie w Katowicach za 99.90 zł Almond i Noce 30X60.
    Normalna cena to 119, ale dają rabat na kartę Ikea Famili.

  12. #7732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annja Zobacz post
    Łazienkę robiliśmy w zeszłym roku, faktury mam w biurze rachunkowym, a nie wszystko dobrze pamiętam, ale co pamiętam napiszę. Więc tak: podłoga to na pewno NovaBell seria chyba Pietra di Basalto kolor Nero. Na ścianach jest Porcelanosa, ale nie pamiętam jaka to seria. Jedne są białe, drugie czarne, bardzo błyszczące, rektyfikowane, a patrząc z bliska mają takie cieniutkie paseczki biegnące w poprzek. Dekory to Arpa seria Art, ten konkretny dekor nazywał się Arabesque Nero. Co do mozaiki na wannie to jest to jeszcze inny producent, ale za cholerę nie pamiętam który. Pamiętam tylko, że mozaika jest włoska. Tak więc jeden wielki misz-masz
    Żeby nie te dekory przy lustrze, to już gdzieś podobną łazienkę widziałam
    Dziennik i komentarze to już historia

  13. #7733

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewa MM Zobacz post
    Hej,
    To jest ASCOT CERAMICHE. Wrzuć w google to znajdziesz jaka seria.
    Dzięki
    Płytki znalezione i zamówione

  14. #7734
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    asizo - i ja dołączę do wszystkich achów i ochów - PIęKNIE !!!
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  15. #7735

    Domyślnie

    a ja poczekam na zdjęcia szaro-drewnianej łazienki żony_m

  16. #7736

    Domyślnie

    Cytat Napisał atika Zobacz post
    asizo - i ja dołączę do wszystkich achów i ochów - PIęKNIE !!!
    I ja też powiem pięknie

  17. #7737
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aniula_bl
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    ja tez wkleję parę zdjęć mojej łazienki
    brak luster, dozowników, uchwycików, wieszaczków, kosza na śmieci i czegoś ładnego na okna, ale co mi tam
    chodzi też o dobranie kolorów ręczników i chodniczków do tej łazienki
    pomożecie???
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08092011767.jpg
Wyświetleń:	2600
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	74231   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08092011769.jpg
Wyświetleń:	2478
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	74232   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08092011766.jpg
Wyświetleń:	2516
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	74233   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08092011768.jpg
Wyświetleń:	2289
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	74234   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	07092011765.jpg
Wyświetleń:	2181
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	74235  


  18. #7738

    Domyślnie

    piękny jest ten brąz przy kibelku, bardzo efektownie wyglada. w ogóle bardzo ładna lazieneczka, choć ogólne wrażenie psuje mi ta listwa na stopniu przy wannie. jeśli już musiała być, szkoda że jej nie przespreyowaliscie choćby na brąz.
    co do koloru dodatków - w zasadzie wszystkie chwyty dozwolone. ponieważ jednak jest całkiem elegancko, pozostałabym w tym klimacie i wybrała jednokolorowe ręczniki (białe, kremowe lub niezbyt ostre pastelowe)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  19. #7739
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aniula_bl
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    i jeszcze pięć, bo mi się nie pomieściły
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08092011777.jpg
Wyświetleń:	1145
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	74241   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08092011766.jpg
Wyświetleń:	1140
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	74242   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08092011774.jpg
Wyświetleń:	1344
Rozmiar:	79,6 KB
ID:	74243   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08092011771.jpg
Wyświetleń:	1436
Rozmiar:	105,2 KB
ID:	74236   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08092011773.jpg
Wyświetleń:	1207
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	74237  


  20. #7740

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniula_bl Zobacz post
    i jeszcze pięć, bo mi się nie pomieściły
    Witam,możesz napisac co to za kibelekpiękna łazienka

Strona 387 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony