dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 247 z 763
Pokaż wyniki od 4.921 do 4.940 z 15251
  1. #4921

    Domyślnie

    MadzialenkaT
    fajnie i prosto tylko ta zasłonka ni epasuje

  2. #4922

    Domyślnie

    Dziewczyny - gdzie wy widzicie zasłonkę? Wg mnie to jest szafka i jest ok, ale może ja jakaś inna jestem ...
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  3. #4923

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005 Zobacz post
    Dziewczyny - gdzie wy widzicie zasłonkę? Wg mnie to jest szafka i jest ok, ale może ja jakaś inna jestem ...
    Nad geberitem jest chyba okno?

  4. #4924

    Domyślnie

    Już tłumaczę, nad geberitem jest wnęka a nad nią szafka.
    Szafka ma być dokładnie w tym samym kolorze drewna co blat pod umywalkę.
    Chce żeby drzwi też były dokładnie w tym samym odcieniu.
    Kolor na szafkach to zdjęcie mojej podłogi. Bo chcę, żeby drewno było odbarwione na szaro.

    Pod szafką we wnęce będą dwa halogeny takie bardzo delikatne, żeby w nocy nie zapalać górnego światła tylko właśnie te halogenki.

  5. #4925

    Domyślnie

    Czyli dobrze kombinowałam ....

    Mnie się podoba.
    Lustro zrobiłabym tak jak masz - wklejone. Wg mnie rama lustra mogłaby dać efekt "za dużo dobrego na raz". Ale to tylko IMHO.
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  6. #4926

    Domyślnie

    Anulek2005 lustro , akurat nie będzie wklejone, tylko raczej naklejone na płytki.
    Sama nie jestem pewna czy ma byc tak jak w projekcie zrobiłam czyli wielkość płytki tylko, że w pionie

    Nie bardzo rozumiem stwierdzenia "za dużo dobrego na raz"?

  7. #4927

    Domyślnie

    Chodzi mi o to, że masz kilka "konkretnych" elementów: szafkę pod umywalką, półkę nad geberitem i szafkę. Wg mnie tyle "akcentów" wystarczy. Lustro wkleiłabym w płytki, żeby nie robić kolejnego znaczącego elementu (czyli ramy). Gdyby miała być jakaś rama, to zrezygnowałabym z szafki pod umywalką. Wg mnie nie można tak małej toalety "przeładować". Pomyśl, że jeszcze będzie tam jakiś wieszak na papier, jakiś ręcznik i ... wg mnie może się tam zrobić "ciasno". Ale powtarzam - to tylko moje zdanie. Ostatnio przechodzę etap minimalizmu i to pewnie dlatego ....

    Dopisek: Lustro zrobiłabym na szerokość szafki pod umywalką ....
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  8. #4928

    Domyślnie

    ja bym to na prosto zabydowala - polka mi się niezbyt podoba, będzie się tam tylko kurz zbierał

  9. #4929

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    ja bym to na prosto zabydowala - polka mi się niezbyt podoba, będzie się tam tylko kurz zbierał
    Ale można na niej ręcznik dać .... A myjąc umywalkę "przelecisz" szmatką półkę i już ...

    Ogólnie nie lubię otwartych półeczek, ale ta mi się podoba.
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  10. #4930

    Domyślnie

    Anulek2005 mnie też właśnie chodzi o minimalizm.
    Dlatego lustro jeśli będzie to naklejone, bez ram samo lustro.

    Co do półki to ja muszę mieć miejsce na książkę , gazetę czy laptopa

  11. #4931

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    To po co się w ogóle odzywasz, jak nie masz nic do powiedzenia?
    Moment. , o co Wam chodzi? Jak to nie mam nic do powiedzenia. Właśnie napisałem, że ta łazienka ma okropną kolorystykę, która mi się nie podoba. To jest właśnie moje zdanie. Skoro podoba się innym to ok. Jak już to napisałem, każdy ma swoje gusta i guściki. Dlaczego Ty możesz się wypowiadać a ja już nie, tylko dlatego, że mam odmienne zdanie? Czy na tym forum trzeba tylko wyrażać swoje ohy i ahy?
    Ostatnio edytowane przez emjot27 ; 07-11-2010 o 18:38
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  12. #4932

    Domyślnie

    Chyba muszę odpocząć skoro ja widziałam okno i zaslonke
    szafka jest ok
    lustro bez ramy
    podoba mu się pomyślą zpolka na książkę i laptopa

  13. #4933
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał emjot27 Zobacz post
    Moment. , o co Wam chodzi? Jak to nie mam nic do powiedzenia. Właśnie napisałem, że ta łazienka ma okropną kolorystykę, która mi się nie podoba. To jest właśnie moje zdanie. Skoro podoba się innym to ok. Jak już to napisałem, każdy ma swoje gusta i guściki. Dlaczego Ty możesz się wypowiadać a ja już nie, tylko dlatego, że mam odmienne zdanie? Czy na tym forum trzeba tylko wyrażać swoje ohy i ahy?
    Takie rozmowy już tu były, argumentów też padało mnóstwo, więc nie będę ich wszystkich powtarzać. Generalnie chodzi o to, że w gotowych, już zrealizowanych projektach, jak Ci się nie podoba, to się nie odzywasz, chyba że jeszcze można coś zmienić, a najczęściej nie można. W powstających projektach wyrażasz swoją krytykę pod warunkiem, że jest konstruktywna i chcesz w ten sposób pomóc.

  14. #4934
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    no a nie jest to tak ,że jak ktoś już coś pokazuje zrealizowanego to liczy na opinię innych i niekoniecznie przychylną ?
    bo mnie się nie raz na FM oberwało za coś już zrealizowanego , ba nawet bezczelnie ktoś "rozgrzebał" mój dziennik nie proszony o zdanie.Mnie to akurat dynda bo lubię krytykę.
    Szanuję Twoją wypowiedź Rasia , niestety nie wszyscy mają tyle taktu.

  15. #4935

    Domyślnie

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Mnie też się podoba. Co prawda kolorystyka nie moja - aktualnie przechodzę fazę brązów - ale daje sporo możliwości aranżacji. Szarości są na prawdę fajne.

    Ja mam tylko pytanko do RSP - pisałaś, że łazienkę zrobiliście z kuchni i ma ona spore okno - co planujecie z nim zrobić? Inaczej - będą rolety, żaluzje, firanki?
    Dzięki No własnie...okno...Nie mam zielonego pojęcia co z nim zrobić. Początkowo myslałam o żaluzjach zwijanych od góry i dołu-o takich :
    http://zaluzjeroletki.pl/Plisy___zal...sowane,10.html

    ale z drugiej strony prosta delikatna firana spowodowałaby większe poczucie przytulności-nie wiem na co się zdecydowac, może coś doradzicie?

    Swoja drogą kupilismy swiatelko centralne:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d129d7959a0a71a03e&#9.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	6,1 KB
ID:	29698  

  16. #4936

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Takie rozmowy już tu były, argumentów też padało mnóstwo, więc nie będę ich wszystkich powtarzać. Generalnie chodzi o to, że w gotowych, już zrealizowanych projektach, jak Ci się nie podoba, to się nie odzywasz, chyba że jeszcze można coś zmienić, a najczęściej nie można. W powstających projektach wyrażasz swoją krytykę pod warunkiem, że jest konstruktywna i chcesz w ten sposób pomóc.
    Ok. W takim razie przepraszam i nie wypowiadam się już w tej kwestii
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  17. #4937
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie


  18. #4938

    Domyślnie

    Witam,
    chcę się pochwalić i poczekać na konstruktywną opinię. Brakuje paru elementów: blat pod umywalkę i zabudowa pralki. To będą drewniane elementy, które ocieplą wnętrze. Zastanawiam się nad kolorem forniru. Nad lustrem szukam kinkietu w prostym stylu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4..jpg
Wyświetleń:	1338
Rozmiar:	43,8 KB
ID:	29725   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3..jpg
Wyświetleń:	1366
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	29726   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2..jpg
Wyświetleń:	1453
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	29727   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1..jpg
Wyświetleń:	1619
Rozmiar:	35,6 KB
ID:	29728  

  19. #4939
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    muszelek

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Krakow
    Posty
    121

    Domyślnie

    a ja z pytaniem o wykonczenie laczenia wanny i plytek - czy macie to miejsce przeciagniete silikonem - a jesli tak to czy jest to silikon bezbarwny czy w kolorze plytek?
    chodzi mi o to ze wydaje mi sie ze sprzedawca w cAstoramie przestrzegal przed uzywaniem do tego kolorowego silikonu, bo moze odbarwic wanne akrylowa.
    natomiast nasz spec wlasnie kolorowym to laczenie pociagnal?
    czepiac i kazac zmieniac - czy to naprawde nie ma znaczenia??

  20. #4940

    Domyślnie

    bardzo ładna elegancka łazienka
    jakie to płytki? i listwy jako dekory?
    ta półeczka pod prysznicem-dobudowaliście ją specjalnie?

Strona 247 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony