dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 263 z 763
Pokaż wyniki od 5.241 do 5.260 z 15251
  1. #5241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    maartaa łazienka zdecydowanie inna niż większość. Kolorystyka rzeczywiście oryginalna. Zgadzam się z duś że całość jest troszkę mdła i byłoby fajnie, gdybyś uzupełniła łazienkę jakimiś dodatkami, np. w kolorze intensywnego fioletu - ręczniki, pojemnik na mydło, dywanik, czy co tam jeszcze chcesz.
    Dobrze też wyglądałby czarny.

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Konstrukcja obok toalety też mnie zastanawia - tam ma coś stać, czy zależało Wam na dodatkowej półce?
    Papier toaletowy?

  2. #5242

    Domyślnie

    @AJa?!
    no racja, czerwień jest w takiej sytuacji bardzo ograniczająca.
    szarości bym tam nie dawała, bo szarego nic nie masz. zostałabym więc albo w wersji czarno-czarnej albo czarno-białej popróbuj z wizualkami, nawet takimi robionymi od ręki na gazecie i zobacz, która wersja leży ci bardziej.

    @elfir
    ja sądziłam, że ta wnęka to na pralkę. tylko wówczas po co tam dekor!?

  3. #5243
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar india83
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    pewne miejsce na ziemi
    Posty
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Jedna z moich łazienek:

















    Tu widać, jaka ona jest dłuuuga i dość wąska...
    piekna co to za płytki?

  4. #5244

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    @maartaa
    natomiast moim zdaniem wyszło mdło. cała nadzieja w dodatkach, które mają szansę przełamać nudę i nadać wnętrzu trochę charakteru.
    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Zgadzam się z duś że całość jest troszkę mdła i byłoby fajnie, gdybyś uzupełniła łazienkę jakimiś dodatkami, np. w kolorze intensywnego fioletu - ręczniki, pojemnik na mydło, dywanik, czy co tam jeszcze chcesz.
    nie wiem, czy mdło - na pewno jasno i na tym mi zależało, bo powierzchnia łazienki jest mała.

    dodatki oczywiście będą (a w sumie już są, bo to są zdjęcia zaraz po skończeniu łazienki) ciemnofioletowe.

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    nie podoba mi się ta dziwna konstrukcja obok kibelka.
    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Konstrukcja obok toalety też mnie zastanawia - tam ma coś stać, czy zależało Wam na dodatkowej półce?
    tam będą szklane półeczki, na których będą białe wiklinowe koszyczki z potrzebnymi w łazience specyfikami

    Mam tylko pytanie - nie zrobi sobie ktoś krzywdy o tą szklaną zabudowę na wannie ?? trochę nie rozumiem dlaczego ona jest zaaokrąglna, a nie założyliście zwyczajnej szyby z boku wanny ?? I po co do tego są jeszcze drzwi ??
    zabudowa szklana jest zaokrąglona, ponieważ wanna również jest w tym miejscu zaokrąglona. drzwiczki są po to, żeby łącząc je z tą zaokrągloną częścią zamknąć je i stworzyć w ten sposób kabinę prysznicową. wanna generalnie wygląda tak: http://www.lazienka-rea.pl/wanny-wan...o_l_3_383.html czego może na zdjęciu nie widać

    dlaczego nie zwyczajnie prosta szyba na prostej wannie? ponieważ zależało mi, żeby maksymalnie ograniczyć rozchlapywanie się wody podczas prysznica, stąd taka zamykana kabina się lepiej sprawdzi

  5. #5245

    Domyślnie

    ale to nie jest szyba od tej wanny prawda? w sensie nie tworzą zestawu?
    u ciebie wygląda zupełnie inaczej niż na zdjeciu producenta.

  6. #5246

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    ale to nie jest szyba od tej wanny prawda? w sensie nie tworzą zestawu?
    u ciebie wygląda zupełnie inaczej niż na zdjeciu producenta.
    to jest ta wanna (tylko 170 cm a nie 150) i ta kabina. jako zestaw.

    na moim zdjęciu wygląda zapewne inaczej między innymi dlatego, że mam wannę zabudowaną na prosto - nie chciałam tego białego panela, który dostałam z wanną, tylko obudowaną kafelkami - także wygląda jakby była standardowo prostokątna, ale nie jest

  7. #5247
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    AJa?!, co to są za płytki w Twojej łazience?

  8. #5248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał india83 Zobacz post
    piekna co to za płytki?
    Azteca Ceramica seria Gredos67

    Ostatnio edytowane przez rasia ; 05-12-2010 o 21:10

  9. #5249
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spirea Zobacz post
    AJa?!, co to są za płytki w Twojej łazience?
    Iris ceramica paragon 60x60(jak na zdjęciu) połączone z iris ceramica titanium 60x60


  10. #5250

    Domyślnie

    Jeszcze się na tym forum nie ujawniałam, dziś nadszedł ten dzień

    Oto nasza łazienka -
    jeszcze nie w 100% skończona, brakuje paru dodatków, ręczników pod kolor (do zdjęcia usunęłam obecne, bo są "od sasa do lasa" - planuję czarne lub czerwone), ale generalnie już jest:








  11. #5251
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Firiel7 bardzo spójna łazienka! Kolory dobrze dobrane, wszystko proste i bez udziwnień. Fajna półeczka w prysznicu i genialny pomysł na skośny blat pod umywalkę!

    Trochę mnie drażni tylko pozostawiony ten pasek beżowy z płytki nad kibelkiem - trzeba było podwyższyć zabudowę gk geberitu. Wtedy to by się wyrównało.

  12. #5252

    Domyślnie

    kolejna śliczna łazienka i dowód, ze w prostocie siła
    bardzo na tak

  13. #5253
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Firiel super lazienka prosta i elegancka
    Mnie osobiscie nic nie drazni Biale plytki koncza sie w calej lazience na tej samej wysokosci wiec jest ok
    Ciekawa jestem pozostalych Twoich wnetrz

  14. #5254

    Domyślnie

    Cytat Napisał AJa?! Zobacz post
    Firiel7 bardzo spójna łazienka! Kolory dobrze dobrane, wszystko proste i bez udziwnień. Fajna półeczka w prysznicu i genialny pomysł na skośny blat pod umywalkę!

    Trochę mnie drażni tylko pozostawiony ten pasek beżowy z płytki nad kibelkiem - trzeba było podwyższyć zabudowę gk geberitu. Wtedy to by się wyrównało.
    Ale wg mnie tak ma być - przecież umywalka też ma blat obniżony w stosunku do jasnych płytek Wg mnie baaaardzo ładnie.
    Mam tylko jedno pytanie o obniżenie sufitu nad umywalkami - ze względu na wywiew zostanie to chyba takie otwarte? Chyba będzie się tam zbierał brud?

  15. #5255
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Casuall
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    535

    Domyślnie

    Przepięknie, tak wszystko przemyślane i dograne Gratuluję

  16. #5256
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Firiel7 piękna łazienka. Dodałam do inspiracji mam pytanie co to są za płytki, na zdjęciu widać też drzwi (mogę spytać również jakie to drzwi - proste i kolor też jak dla mnie piękny).

  17. #5257

    Domyślnie

    Cytat Napisał AJa?! Zobacz post
    Iris ceramica paragon 60x60(jak na zdjęciu) połączone z iris ceramica titanium 60x60]
    a u nas jest w ogole ta ceramika do zdobycia,czy przywozilas z zagranicy?

  18. #5258
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    a u nas jest w ogole ta ceramika do zdobycia,czy przywozilas z zagranicy?

    Jest dostępna - ale niestety droga. Mnie się udało taniej bo jedna z firm rezygnowała z handlu płytkami z Iris Ceramica i mieli na składzie trochę i chcieli się pozbyć

    Sprawdź np. tutaj : http://www.mirad.com.pl/

  19. #5259

    Domyślnie

    Helism ogromne dzięki za fotki. przypominam sobie teraz Twoją łazienkę.Przecież szperając po forum nie można by było nie zwrócić na nią uwagi.jest bardzo klimatyczna. Podoba mi sie to połaczenie bieli , szarości z ciepłym "drewnem". Jak sprawdzają Ci się woodentici??? Ja zastanawiam się nad woodentic ochra lub właśnie beige...

  20. #5260
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar STEFANY
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała / okolice
    Posty
    360

    Domyślnie

    A ja mam pytanie do Firiel7 o kabinę i brodziK, jaki TO producent i model?
    Łazienka piękna, prosta, minimalistyczna, ponadczasowa pozdr
    Ostatnio edytowane przez STEFANY ; 06-12-2010 o 12:52

Strona 263 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony