dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 62 z 763
Pokaż wyniki od 1.221 do 1.240 z 15251
  1. #1221
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    joliska - piękne są zaraz lecę na ich stronę

  2. #1222
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIDZIAK
    Cytat Napisał pam
    Dzięki - coś takiego mi podchodzi a nawet wymiar by się zgadzał. A po ile jeśli można?
    ja tutaj kupowalam http://www.123armatura.pl/Produkty/E...10cm_3312.html
    Dzięki - u nas właśnie zaczyna się akcja łazienki itp, od początku czerwca zaczynają kłaść płytki -oj będzie się działo jak nie zdążymy z materiałami

  3. #1223
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aneta84

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał anettka
    aneta84 lub joliska podpowiedzcie gdzie w warszawie można znaleźć te płytki. Bardzo mi sie podobają a chyba jeszcze się na nie nie natknęłam.
    Ja w Warszawie też sie na nie nie natknełam. Natomiast w hurtowni w Płońsku są napewno

  4. #1224

    Domyślnie

    Cytat Napisał pam
    Dzięki - u nas właśnie zaczyna się akcja łazienki itp, od początku czerwca zaczynają kłaść płytki -oj będzie się działo jak nie zdążymy z materiałami
    Napewno wszystko sie uda Ja wlasnie zaczelam akcje lazienki dolnej i mam nadzieje ze rowniez w czerwcu uda mi sie juz polozyc kafelki

  5. #1225

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta84
    Ja w Warszawie też sie na nie nie natknełam. Natomiast w hurtowni w Płońsku są napewno
    Dzieki

  6. #1226
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Wyszukiwarka pokazuje całkiem sporo miejsc w Warszawie, gdzie można kupić Baldocera, np. Opex, Bartycka

  7. #1227
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Kilka dni temu skończyliśmy naszą malą łazienkę, nie jest zbyt duża a więc zdjęć tez nie ma dużo





    Więcej szczegółowych zdjęć w dzienniku - zapraszamy.

  8. #1228

    Domyślnie

    troj bardzo ładna łazienka. Jaki to jest dokładnie kolor płytek? Wczoraj oglądałam bardzo podobne i poważnie rozważam ich zakup

  9. #1229

    Domyślnie

    troj, może nie duża, ale super rozpalnowana. I bardzo podobają mi się takie lustra narożne, powiększają optycznie pomieszczenie a i można się dokładnie przejrzeć żałuję, że nie pomyslałam o takim w swojej, też małej i ciemnej...

  10. #1230
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Mam może dziwne pytanie, ale gdzie mogę dostać lustra przyklejane na płytki, nie chciałabym wiercić w glazurze ponieważ akurat tam biegnie dekor i chciałabym uzyskać efekt 2 poziomych luster długości 50-60 cm a po środku biegłby sobie dekor... a przyklejane dlatego, ze może taki układ mi się znudzi albo coś.
    dzięki

  11. #1231

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zazdrośnica
    Mam może dziwne pytanie, ale gdzie mogę dostać lustra przyklejane na płytki, nie chciałabym wiercić w glazurze ponieważ akurat tam biegnie dekor i chciałabym uzyskać efekt 2 poziomych luster długości 50-60 cm a po środku biegłby sobie dekor... a przyklejane dlatego, ze może taki układ mi się znudzi albo coś.
    dzięki
    Ja widziałam w Castoramie,również planuję takie sobie kupic

  12. #1232
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damro
    Cytat Napisał Zazdrośnica
    Mam może dziwne pytanie, ale gdzie mogę dostać lustra przyklejane na płytki, nie chciałabym wiercić w glazurze ponieważ akurat tam biegnie dekor i chciałabym uzyskać efekt 2 poziomych luster długości 50-60 cm a po środku biegłby sobie dekor... a przyklejane dlatego, ze może taki układ mi się znudzi albo coś.
    dzięki
    Ja widziałam w Castoramie,również planuję takie sobie kupic
    Ooo jak miło, że nie jestem sama z tym pomysłem, dzięki za odpowiedź

  13. #1233
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    miciu dzięki, płytki są Paradyża Otylia Dessous kolory Beige i Nero, a po naszemu to beżowe i czarne z bliska prezentują się mniej więcej tak:





    AMFI dzięki, prawda że lustro narożne powiększa optycznie malą łazienkę.

  14. #1234

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zazdrośnica
    Cytat Napisał Damro
    Cytat Napisał Zazdrośnica
    Mam może dziwne pytanie, ale gdzie mogę dostać lustra przyklejane na płytki, nie chciałabym wiercić w glazurze ponieważ akurat tam biegnie dekor i chciałabym uzyskać efekt 2 poziomych luster długości 50-60 cm a po środku biegłby sobie dekor... a przyklejane dlatego, ze może taki układ mi się znudzi albo coś.
    dzięki
    Ja widziałam w Castoramie,również planuję takie sobie kupic
    Ooo jak miło, że nie jestem sama z tym pomysłem, dzięki za odpowiedź
    Ja mam przyklejane do płytek i zakupione w castoramie

  15. #1235

    Domyślnie

    A ja mam zamawiane u lokalnego stolarza. Dokładny wymiar, taki jak potrzebowałam, co do cm.
    15 min to trwało bo brałam z leciutką fazką.
    Niedowiarkom ręczę,
    że można się oprzeć o tęczę.

    Od lutego 2009 na swoim

  16. #1236
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał butterfly
    A ja mam zamawiane u lokalnego stolarza. Dokładny wymiar, taki jak potrzebowałam, co do cm.
    15 min to trwało bo brałam z leciutką fazką.
    Czy Twoja wypowiedz dotyczy lustra?
    Jesli tak, to ten stolarz to jakis niesamowity czlowiek
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  17. #1237
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Funia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    5.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    A ja szukam inspiracji do łazieneczki dla dwóch małych dziewczynek.

    Łazienka ze skosem,
    umywalka
    toaleta
    wanno - kabina np. taka

    [img] http://www.durasan.pl/web/uploads/th...1229346522.jpg [/img]

    no ale jakie kafle, dekory?

    Kiedyś widziałam takie super z Krówkami i kwiatkami w castoramie, ale nie mogę ich nigdzie znaleźć.

  18. #1238

    Domyślnie

    Funia, ja mam podobny dylemat - dwie małe dziewczynki i łazienka dla nich. Najpierw myślałam o Cersanicie i płytkach Piccolo - to takie z dekorami w rybki (niestety na stronei Cersanitu nie mogę ich znaleźć a w katalogu są i widziałam je w sklepie - niedrogie bo około 37 zł/m2 (oczywiście bazowe). Ale później zaczęłam zastanawiać się jak szybko one się znudzą. I chyba weźmiemy coś innego - jakieś bardziej "dorosłe".

  19. #1239
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Funia,

    nie dobierałabym glazury pod kątem wieku dzieci - znudzi im się jakiś motyw, szybko wyrosną z bajek i będzie kłopot.
    Skoro to dziewczynki, wybierz może jakąś pastelową bazę i kolorowe dekory,
    mnóstwo ciekawych rozwiązań jest w katalogu Love Tiles, to linia Novagresu: http://www.easy-catalogue.com/demo/h...e_tiles_geral/

    ostrzegam Można się nawzdychać ....

  20. #1240

    Domyślnie

    Funia,
    tu możesz zobaczyć te płytki z cersanitu: http://www.plytkiceramiczne.info.pl/...sk=view&id=459

    tak jak Joliska myślę, że dzieci szybko wyrosną i łazienkę trzeba będzie zmieniać. Ja rozważam Euforię Cersanitu - ale nie mogę zdecydować się na kolor, bo najbardziej pasuje mi brąz i beż a to już trochę za poważne dla dziewczynek.

    A mam dylemat odnośnie płytek Travena/ Mogano, które chcę położyć w małej łazience dla gości (tylko wc i umywalka). Mam tam okno i drzwi w kolorze złoty dąb. Czy te płytki (Mogano) nie będą się gryzły kolorystycznie z oknami i drzwiami? Będą tylko trzy paski brązowego dekoru - w zasadzie większość to Travena.

Strona 62 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony