dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 630 z 763
Pokaż wyniki od 12.581 do 12.600 z 15251
  1. #12581

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oszolom Zobacz post
    Trochę się waham ze zdjęciami, bo wrzucę na koniec roku 2013. a w 2014 pojawi się post "najładniejsze łazienki 2014-go" i będzie DZ/DT czyli Dupa Zimna po Czasie
    To jeśli tak bardzo nie chcesz wrzucać, to wyślij mi przynajmniej jakiegoś linka na priv, bo bardzo mi zależy, żeby zobaczyć to rozwiązanie z termostatem. Może do poniedziałku przynajmniej opiszesz to słowami? Co, gdzie, jak, z której strony, jakiej firmy i dlaczego tak drogo?

  2. #12582
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    zaznaczam ze mam lekki spadek na tej wnęce a deszczownica nie chlapie na boki jest na srodku dosc sporego brodzika 90x160 cm
    ale szczerze cos tam zawsze chlapnie
    U mnie też chlapie na półkę, i to nie "coś".
    Ale raz na jakiś czas przecież się to myje.
    Nie ma żadnych osadów, oślizgłości, zacieków


    Cytat Napisał Sniper Zobacz post
    Ja się tam nie znam, ale to się chyba nie uda... Istnieje coś takiego jak napięcie powierzchniowe cieczy, czyli taka niewidzialna siła, która jednak będzie tą wodę zatrzymywać. Oddziaływanie jest tym większe, im twardsza woda i niższa jej temperatura. Jeśli chlupniesz dużym strumieniem, to siła grawitacji zrobi swoje i woda zleci na dół. Ale pojedyncze krople przy lekkim spadku nic sobie z tego nie zrobią. Zatrzymają się na płytce formując piękny menisk wypukły. Nawet jeśli potoczą się w kierunku pochyłości, to jest jeszcze bardzo duża szansa, że zatrzymają się na krawędzi cięcia płytki, bo błona która się tam wytworzy będzie na tyle silna, że zatrzyma wodę na płytce. Moim zdaniem będzie tam stała woda. Nie kałuża, ale pojedyncze krople. Będą wysychać, zostawiając osady soli i metali, czyli naszego kochanego wapnia i magnezu. Im więcej osadów, tym większa porowatość i więcej stojącej wody. Półka będzie zakamieniona. Albo trzeba będzie wycierać, albo się z tym pogodzić. No jeszcze jakiś impregnat natłuszczający może pomóc, ew. nano-wycieraczka.

    Jak masz pod ręką idealnie gładką płytkę, możesz zrobić test: jak duży musi być kąt, żeby woda spływała w całości i nie zatrzymała się na krawędzi? I czy taki kąt jest wystarczający, żeby ciężki szampon nie zjechał razem z wodą?

    To powiedziałem ja - specjalista od teorii spiskowych, kuriozów i absurdów.
    A wystarczy umyć

  3. #12583
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał szpilka87 Zobacz post
    Moja dokończona łazienka
    szpilko proszę napisz co to za kafle na ścianach i na podłodze?

  4. #12584

    Domyślnie

    Cytat Napisał szpilka87 Zobacz post
    Dziękuję na drugiej stronie stoi duża biała, lakierowana szafa. Blat pod umywalką to laminat. Wanna CERSANIT VIRGO.
    Szpilka, sliczna lazienka.

  5. #12585

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sniper Zobacz post
    To jeśli tak bardzo nie chcesz wrzucać, to wyślij mi przynajmniej jakiegoś linka na priv, bo bardzo mi zależy, żeby zobaczyć to rozwiązanie z termostatem. Może do poniedziałku przynajmniej opiszesz to słowami? Co, gdzie, jak, z której strony, jakiej firmy i dlaczego tak drogo?
    Nie wiem czy o taką baterię podtynkową chodzi ale ja mam coś takiego.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20131129_175704.jpg
Wyświetleń:	537
Rozmiar:	104,1 KB
ID:	227472

    3 wyjścia wody pod tynkiem. w tym jedno zaślepione, bo nie mam wanny,

  6. #12586
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Aniu jakiej głebokości masz tą wnękę w prysznicu ???
    12 cm.

  7. #12587

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oszolom Zobacz post
    Nie wiem czy o taką baterię podtynkową chodzi ale ja mam coś takiego.
    3 wyjścia wody pod tynkiem. w tym jedno zaślepione, bo nie mam wanny,
    Niestety ja tu nic nie widzę.

  8. #12588

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ladybird76 Zobacz post
    szpilko proszę napisz co to za kafle na ścianach i na podłodze?
    Grespania Skyline Gris - ścienne
    Grespania Waldorf Gris - mozaika
    Grespania Forum Gris - podłogowe

  9. #12589

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    ja nie zarzucam ci braku gustu tylko wyrażam swoja opinie
    może bateria i być z tej samej kolekcji ale forma nieco się różni...nieprawdaż?
    Inaczej niż tylko o opinii nawet nie pomyślałam
    Bateria różni się "wylewką", natomiast korek jest ten sam.
    Osobiście mnie to nie razi i nie przeszkadza.

  10. #12590
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    iminde

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-383
    Posty
    79

    Domyślnie

    Pokazywałem Wam jakiś czas temu moją betonową łazienkę. Jak dobrze pamiętam dość mocno się Wam podobała
    Postanowiłem ją trochę ją zmienić Dodałem jej trochę koloru, a dokładnie lampom. Teraz surowy beton kontarsuje z soczystym kolorem własnoręcznie zrobionych lamp.
    Zdjęcia dostępne są tutaj: http://www.imindesign.pl/industrialna_lamp/

    Opiniujcie pls

  11. #12591
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wklejaj zdjęcia tutaj. Nachalność promowania twojej strony jest irytująca.

  12. #12592

    Domyślnie

    Cytat Napisał imindesign Zobacz post
    Pokazywałem Wam jakiś czas temu moją betonową łazienkę.[...] Dodałem jej trochę koloru, a dokładnie lampom. Teraz surowy beton kontarsuje z soczystym kolorem własnoręcznie zrobionych lamp.

    Opiniujcie pls
    Moi rodzice mieli coś podobnego w piwnicy. Co skłoniło cię, żeby zamontować to okropieństwo w łazience? Jeszcze te dyndające przewody... Czułbym wstręt, gdybym musiał je wytrzeć z papki, która się na nich osadzi.

    Poprzednią lampkę też pamiętam i zdecydowanie nie należę do grona zwolenników tworzenia czegoś z niczego. Czy te wynalazki w ogóle spełniają jakiekolwiek normy bezpieczeństwa?
    Ostatnio edytowane przez Sniper ; 02-12-2013 o 16:11

  13. #12593
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Ładne czy nie ładne to kwestia gustu, natomiast dam sobie rękę odciąć, że nie są bezpieczne ! Jakie to ma IP ???
    Sztuczne kwiaty to już w ogóle coś okropnego, a żywy cyprysik w kącie jest pewno tylko do zdjęcia, bo w ciemnej łazience bez okna nie wytrzymałby tygodnia.

    imindesign - załóż swój wątek, wklejaj w nim zdjęcia, kto ciekaw ten zajrzy bez tej irytującej autoreklamy swojego bloga.

  14. #12594

    Domyślnie

    Rzecz gustu...mnie sie akurat niepodoba...Łazienka sama w sobie ok ale te lampy

  15. #12595
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    iminde

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-383
    Posty
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sniper Zobacz post
    Moi rodzice mieli coś podobnego w piwnicy. Co skłoniło cię, żeby zamontować to okropieństwo w łazience? Jeszcze te dyndające przewody... Czułbym wstręt, gdybym musiał je wytrzeć z papki, która się na nich osadzi.

    Poprzednią lampkę też pamiętam i zdecydowanie nie należę do grona zwolenników tworzenia czegoś z niczego. Czy te wynalazki w ogóle spełniają jakiekolwiek normy bezpieczeństwa?
    Dzięki za opinię.
    No właśnie ten piwniczany charakter to jest coś, co bardzo mi się podoba.

    Jeśli chodzi o normy bezpieczeństwa - tak jak najbardziej spełnia je ten wynalazek. Wkręciłem do klosza zwyczajną oprawkę E27, standard CE oczywiście. Kabel też spełnia te wymogi.

    Pozdrawiam

  16. #12596

    Domyślnie

    Przeglądałam kilka stron z tych ponad 600 w tym wątku. Nie dam rady przejrzeć wszystkich. Ale takie pytanie mi przychodzi do głowy: gdzie wy trzymacie te wszystkie: szampony, kremy, maseczki, nożyczki, suszarki, lokówki, prostownice, pianki, lakiery, lakiery do paznokci, płatki do czyszczenia, chusteczki do demakijażu, środki higieniczne, zapasy papieru toaletowego, świeże ręczniki, płyny do mycia toalety / wanny, szmatę do wytarcia podłogi, spray do mycia lustra, golarki, kremy do golenia, płyny po goleniu, dezodoranty, perfumy, antyperspiranty, szczoteczki do zębów, pasty itd itd itd. Dużo wymieniłam, co? Jeszcze milion innych rzeczy chowa się w łazience. W większości tych projektów tu (tych, które przejrzałam), nie ma miejsca na te rzeczy. Łazienki są jakby katalogowe. Gdzie wy to wszystko mieścicie? Przecież nie w szafie znajdującej się na korytarzu?

  17. #12597
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    SPójrz w link w moim podpisie.
    Mam w łazience zabudowane dwie wnęki, mieści się nawet pralka

  18. #12598
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Ja trzymam w pralni / garderobie, a to co potrzebne pod ręką mieści się w jednej szafce pod umywalką oraz w jednym koszyczku. Z tym że w łazience żadna z nas się nie maluje. W tym wątku jest wiele fajnych łazienek z szafami wnękowymi, zabudowami nad geberitem, szafkami pod umywalką. Nie wiem, w czym problem ?

  19. #12599
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kremy, maseczki, lakiery - szafka przy umywalce
    golarka, depilator, suszarka do włosów, zapas papieru toaletowego, środki chemii gospodarczej - szafa przy łazience
    ręczniki - garderoba w sypialni
    Szczoteczki i pastę - w pojemniczku na blacie przy umywalce
    kosmetyki kolorowe do makijażu - koszyczek na blacie przy umywalce

    Mieszkanie w bloku

  20. #12600
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Ja się maluję w łazience
    Ale to co mi potrzebne, mieści się w jednej nieiwielkiej kosmetyczce

Strona 630 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony