dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 698 z 763
Pokaż wyniki od 13.941 do 13.960 z 15251
  1. #13941

    Domyślnie

    Pewnie, jak to często bywa, są dwie szkoły - falenicka i otwocka. Może zależy to od wykonawcy, a może od wielkości płytek - nie wiem czy przy dużych płytkach da się zrobić dobrze spadek wylewką (bo przecież musi on być z trzech, a nawet 4 stron w zależności od rodzaju odpływu). A skuwać nic nie trzeba - po prostu spad robi się różną grubością kleju.

  2. #13942

    Domyślnie

    Widzę, zdania podzielone, to teraz zgłupiałam dobrze, że jeszcze spory czas do tych wylewek

  3. #13943

    Domyślnie

    myślę że gdy prysznic jest we wnęce jakiejś i jest próg na wejściu to faktycznie lepiej jest wylać wylewkę w łazience bez tego miejsca - potem tutaj ustawić spadek na wylewce
    ale gdy prysznic to tylko szyba postawiona w łazience to ciężko wyprofilować wylewką bo niewiadomo gdzie się skończy... tak było u nas - układanie płytkami by prysznic "kończył się" tu gdzie kończy się płytka - często na etapie wylewek nie ma się jeszcze płytek wybranych więc wg mnie tak lepiej

  4. #13944
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    hmm... kojarzę, że ktoś całkiem niedawno miał problem, że nie dało się zrobić spadku, bo cała wylewka była wylana.
    Jednak moim zdaniem bezpieczniej nie robić wylewki, bo w każdej chwili można dołożyć. A wycinać ciężko.

    U mnie jest faktycznie we wnęce, więc wiadomo było gdzie ma się zaczynac prysznic i spadek.

  5. #13945

    Domyślnie

    hej

    kupiłam do łazienki umywalkę, chciałam koniecznie nablatową, bo będę miała blat o głębokości 60cm, a niestety okazało się, że ta umywalka z tyłu ma te otwory do przymocowania przy ścianie :/ Teraz jeśli ją tak zamocuję, to oprócz innego efektu, przed umywalką będę miała jeszcze blat 10cm... Nie wiem co zrobić, czy zwezić blat, kosztem gorszego wyglądu, bo wówczas nie będzie na równi z kominem, który do niej przylega, czy szukać innej...

    Możecie polecić ładne nablatowe umywalki ceramiczne w prostokątnym kształcie od 60-80cm szerokości? Pasującą najlepiej do roca gap i w cenie max 600zł?

  6. #13946
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cersanit Caspia Square

  7. #13947

    Domyślnie

    właśnie doszukałam się, że masz tą umywalkę, zadowolona jesteś z użytkowania? Twój blat chyba nie jest głębokości 60cm, wg Ciebie dobrze by wyglądała na 60cm?

    Kupiłam roca dama senso square 65cm i byłaby idealna gdyby nie ten brak wykończenia z tyłu :/

  8. #13948
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Mój ma 50 cm głębokości.
    Na 60 wyglądałaby lepiej Bo i więcej miejsca za umywalką (łatwiej wytrzeć), i z przodu coś można postawić
    Myje się dobrze, nie zachodzi brudem jakoś specjalnie

  9. #13949

    Domyślnie

    qubecekja do wc Roca Gap mam dobrana umywalkę Roca Diverta.Wyglada fajnie.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	268
Rozmiar:	12,1 KB
ID:	284627

  10. #13950

    Domyślnie

    U mnie był niedawno problem ze spadkiem w kabinie.Panowie " fachowcy" zapomnieli w ogóle zrobic spadek dopiero jak szklarz przyszedł kabinę wymierzyć to sie zorientował ze spadku nie ma w ogóle.Trzeba było kuc szczęście w nieszczęściu ze zostało nam kafli.Kabine mam we wnęce i kafelkarz zrobił spadek kafelkami.

  11. #13951

    Domyślnie

    Jutro pójdę tą z cersanita obejrzeć, bo dzisiaj nie zdążyłam. Miałam na oku jeszcze meblowe z comad ale nie pomyślałam, żeby sprawdzić czy nadają się typowo na blat
    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    qubecekja do wc Roca Gap mam dobrana umywalkę Roca Diverta.Wyglada fajnie.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	268
Rozmiar:	12,1 KB
ID:	284627
    tą oglądałam i chyba przekracza ciut mój budżet.

    Dzisiaj w końcu lazienka jest ukończona za wyjątkiem brak umywalki i szafki pod nią, od jutra malowanie całego mieszkania
    Ostatnio edytowane przez qubecek ; 16-10-2014 o 22:06

  12. #13952
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cersanit ma tę zaletę, że kubeczek podczas mycia zębów stawiam w umywalce więc nie brudzę nic więcej

  13. #13953

    Domyślnie

    Projekt mojej dolnej łazienki- proszę o opinię.
    Ze zmian- nie będzie tych 2 luster, tylko 1 duże w poziomie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Luna 3 (2).jpg
Wyświetleń:	1202
Rozmiar:	82,1 KB
ID:	285137Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Luna 4 (2).jpg
Wyświetleń:	836
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	285139Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Luna 5 (2).jpg
Wyświetleń:	741
Rozmiar:	73,7 KB
ID:	285140Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Luna 8 (2).jpg
Wyświetleń:	677
Rozmiar:	80,3 KB
ID:	285142Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Luna 11 (2).jpg
Wyświetleń:	551
Rozmiar:	77,3 KB
ID:	285143

  14. #13954

    Domyślnie

    układ chyba ok, ale nie podoba mi się połączenie mozaiki i dekoru, ale ja w ogóle nie lubię dekorów

  15. #13955

    Domyślnie

    quebecek, z układem raczej nie da się zaszaleć w tej łazience. Musi być taki jaki jest
    Dekory jak piszesz kwestia gustu. Wydaje mi się, ze zupełnie bez dekorów byłaby ta łazienka zbyt surowa.
    Dzięki za opinię Fachowiec zaczyna w poniedziałek, więc mogę jeszcze co nieco zmienić

  16. #13956
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Skoro dekor musi być to zostaw tylko jeden, ten nad wanną. Tego rodzaju dekor źle wygląda powtarzany moim zdaniem. A najlepiej wszystkie dekory wywal, mozaika jest wystarczająco dekoracyjna i nie potrzebuje konkurencji.

  17. #13957

    Domyślnie

    Doriko, chyba masz rację, ten dekor nad kibelkiem raczej wywalę, a zostawię tylko ten nad wanną. Czekam na inne opinie.
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 18-10-2014 o 22:37

  18. #13958

    Domyślnie

    A ja się zawsze zastanawiam czemu ludzie wyróżniają kibelki, dając dekory, inny kolor płytek, robią z tego tron

  19. #13959

    Domyślnie

    Eeeee tam, jaki tron, po prostu przy gebericie tak jakoś prosi się dać jakąś mozaikę lub dekor Mnie bynajmniej się to podoba i nie chodzi o jakieś szczególne zaakcentowanie tego miejsca, bo nie ma akurat czego akcentować

  20. #13960

    Domyślnie

    Anyzek35 ja by zrezygnowała w ogóle z tych dekorów.I odpuscilabym sobie te kafle przy drzwiach.Rozumiem ze projekt robiony w studiu łazienkowym a im jak wiadomo zależy zeby jak najwiecej klientowi wcisnąć.Lustro będzie wklejane czy w ramie? Jeśli wklejane to tez kafle w tym miejscu niepotrzebne.

Strona 698 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony