dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 730 z 763
Pokaż wyniki od 14.581 do 14.600 z 15251
  1. #14581
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    caliope

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    15

    Domyślnie

    My mamy czarno białą łązienkę i jestem z niej poki co zadowolona

  2. #14582

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Duża łazienka skończona O ile czarne ręczniki są jak dla mnie stworzone, to czarnym dywanikom mówię stanowcze nie











    Piękne lustro i cudowny wieszak na ręczniki. Mogę wiedzieć skąd pochodzą? Szukam dokładnie czegoś takiego.

  3. #14583

    Domyślnie

    gitmartusia, dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis, ale wszystko już wiesz Powodzenia w poszukiwaniach!
    edit: zerknij TU Droższy od mojego, ale można się skusić
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 16-05-2015 o 06:01

  4. #14584
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    NieJan

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    172

    Domyślnie

    No świetna jest ta łazienka Balearic1985, ale powiedzcie gdzie w takich łazienkach jest miejsce na miliony kosmetyków, szczoteczek, maszynek, golarek i całej reszty typowych atrybutów tego pomieszczenia?

  5. #14585

    Domyślnie

    NieJan - we wnęce nad wc, która powstaje przez zabudowę systemu spłukiwania

  6. #14586
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Tomkowa

    kolejny raz muszę stwierdzić, że Twoje łazienki są przepiękne i bardzo funkcjonalne. Idealne Zwłaszcza ta duża, którą ociepla drewno.
    Mam coraz większy dylemat, czy planować okna dwukolorowe ( od wewnątrz białe), czy jednak całe drewnopodobne, właśnie dla takich akcentów.

  7. #14587

    Domyślnie

    Piu, bardzo to miłe, co piszesz, dziękuję Z kolorem okien nie doradzę, bo wszystko zależy od całościowej koncepcji. Białe są najbardziej uniwersalne i nie determinują wystroju, a elementy drewniane można zawsze jakoś wkomponować

  8. #14588
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hanias78

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Skórzewo
    Kod pocztowy
    60-185
    Posty
    54

    Domyślnie

    Jak w łazience masz elementy drewniane to montuj spokojnie drewniane. Chyba, że planujesz w ciągu najbliższych lat zmienić całkowicie wystrój łazienki i zrobić koncepcję białą, wtedy okna no nie będą się idealnie komponować

  9. #14589
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Tomkowa

    kolejny raz muszę stwierdzić, że Twoje łazienki są przepiękne i bardzo funkcjonalne. Idealne Zwłaszcza ta duża, którą ociepla drewno.
    Mam coraz większy dylemat, czy planować okna dwukolorowe ( od wewnątrz białe), czy jednak całe drewnopodobne, właśnie dla takich akcentów.
    myślisz tylko o oknie łazienkowym czy o całej stolarce?
    też rozważałam dwukolorowe ale zdecydowały drzwi balkonowe i tarasowe które otwierają się do wewnątrz i wtedy widać że są w innym kolorze mogą oczywiście być przesuwne jeśli jest dużo miejsca, tyle że bardzo zmniejszają światło przejścia

  10. #14590
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Tomkowa przepiękna łazienka! jestem zachwycona
    powiedz mnie, ślepej kurze mozaika oktagonalna w jakich kolorach jest, czy dobrze widzę czerń, brąz i szary, czy jednak mieni mi się w oczach ?
    i powiedz mi proszę jak masz zamontowane rolety ? nie dostrzegam patentu

  11. #14591

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    gitmartusia, dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis, ale wszystko już wiesz Powodzenia w poszukiwaniach!
    edit: zerknij TU Droższy od mojego, ale można się skusić
    Dziękuję raz jeszcze za podpowiedź

  12. #14592

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    Tomkowa przepiękna łazienka! jestem zachwycona
    powiedz mnie, ślepej kurze mozaika oktagonalna w jakich kolorach jest, czy dobrze widzę czerń, brąz i szary, czy jednak mieni mi się w oczach ?
    i powiedz mi proszę jak masz zamontowane rolety ? nie dostrzegam patentu
    Bardzo dziękuję!! Mozaika jest w kolorach: szary, popielaty i czarny. Brązu w niej nie ma Rolety są na normalnym systemie przytwierdzonym do ściany. Materiał jest do takiej listwy przymocowany rzepami. U mnie są dwie takie listwy, żeby roleta była dzielona i zasłaniać/odsłaniać połowę okna
    Cytat Napisał gitmartusia Zobacz post
    Dziękuję raz jeszcze za podpowiedź
    Mam nadzieję, że uda się kupić coś fajnego

  13. #14593
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    rzepy ? no proszę nie wpadłam, wygląda super!
    dzięki Kochana

  14. #14594
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za rady Mam jeszcze mnóstwo czasu, a pewno do końca będę się wahać, za dużo pomysłów.. Ale wasze zdjęcia najwięcej dają do myślenia, np.




    jak o taką roletę nad wanną zadbać ? Jak nie zachlapać ?

  15. #14595

    Domyślnie

    Piu, a wiesz, że nie pomyślałam o tym, że tę roletę można zachlapać? I, co najciekawsze, ona jeszcze ani razu, mimo zasłonięcia przy kąpieli, nie została zachlapana Nie wiem, jak my to robimy

  16. #14596
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    hmmm... ja mam na tej wysokości lustro (60 cm nad wanną), i też się nie chlapie. A kąpiel bierze też trzylatek
    Przecież z wanny korzysta się raczej na siedząca/leżąco, spłukuję się raczej kucając (chociaż teraz w ciąży również stojąc), i nie ma z tym problemu

  17. #14597

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balearic1985 Zobacz post
    Zdjęcie robiłem aparatem z obiektywem szerokokątnym i z niskiego poziomu a on ma tendencje do zniekształcania wymiarów i proporcji. W rzeczywistości umywalka jest większa niż na zdjęciach i masywniejsza(65cmx38cm) bo po Twojej uwadze przyjrzałem się temu zdjęciu i faktycznie wygląda ona na nim jakaś mała.

    Co do samej półki pod umywalkę to była ona robiona ze stelaża gk + wzmocnienie, bo jednak trochę to wszystko waży.

    Przesyłam jeszcze zdęcia umywalki z innej perspektywy.

    Załącznik 317026Załącznik 317027Załącznik 317028Załącznik 317029
    przepiękna łazienka, uwielbiam połączenie surowej szarości i drewna
    jak się sprawuje odpływ liniowy? nie masz z nim problemów? nie zapycha się?

  18. #14598

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    NieJan - we wnęce nad wc, która powstaje przez zabudowę systemu spłukiwania
    Tomkowa podpowiesz jak technicznie wykonane zostały szafki nad twoją zabudową wc? Chodzi szczególnie o brak przerw między drzwiczkami. Też chcę taką zabudowę u siebie ale: "Przecież tak zrobione nie będą się otwierać" i teraz muszę się dowiedzieć jak to jest zrobione i że działa
    Chodzi mi o taki efekt jak na tym twoim zdjęciu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AWUMpV.jpg
Wyświetleń:	706
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	318533
    Proszę ratujcie radami

  19. #14599

    Domyślnie

    jakiej marki akcesoria łazienkowe typu wieszaki, relingi, szczotki wc, uchwyty polecacie? za duży wybór jest i można dostać oczokwiku

  20. #14600

    Domyślnie

    justkas, między drzwiczkami są 3-milimetrowe przerwy Cała tajemnica jest chyba w zawiasach. Ale z tego co się orientuję tego typu zawiasy są chyba w każdej kuchni. Między drzwiczkami szafek kuchennych też są milimetrowe przerwy Zapewniam, że gdy pokażesz stolarzowi o jaki efekt Ci chodzi, będzie wiedział jak to zrobić

Strona 730 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony