dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 763
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 15251
  1. #2001

    Domyślnie

    ja bym za dużo tych ciemnych płytek nie dawała, dlatego podoba mi sie nr 1 - jasna podłoga z tym pasem.
    jeżeli podoba Ci się ciemna podłoga, to ograniczyłabym ciemne płytki na ścianach wyłącznie do ściany z geberitem.
    absolutnie nie dawałabym ciemnych płytek na ścianie naprzeciwko wejścia, to to optycznie strasznie skróci łazienkę. taka "zamknięta" się wydaje w tej opcji, przytłaczająca. biel = przestrzeń.

    no i uważać na fugi, żeby się jak najbardziej zbiegały, lustro też wyrównać z fugami.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  2. #2002

    Domyślnie

    Jak jest tylna ściana ciemna to robi się złudzenie b. długiej (wagonowej) łazienki.
    Wersja 1. jest najlepsza.

  3. #2003

    Domyślnie

    A może coś takiego?
    Seria ENTRETELA CACHEMIRA firmy Vives















    szafran

  4. #2004

    Domyślnie

    witam
    może Wy mi pomożecie - znalazłam w internecie fotkę łazienki, która bardzo mi się spodobała, nie mogę jednak dotrzeć do autora tego zdjecia, aby zapytać co to za płytki ... Może ktoś je zna ? CO TO ZA KAFELKI ???
    Będę wdzięczna za pomoc



    zdjęcie pochodzi ze strony: http://inspiracje.leroymerlin.pl/cud...2222,8231.html

  5. #2005

    Domyślnie

    próbowałam, ale cisza w eterze .... a wiadomość wysłałam kilka miesięcy temu
    ale może ktoś widział coś podobnego ...

  6. #2006

    Domyślnie

    hihi, ja już usunęłam post, bo przeoczyłam info, że próbowałaś do niej dotrzeć...
    ale może muratorowe forumki i forumy będą w stanie Ci pomóc.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  7. #2007

    Domyślnie

    Sorki, że tak namolnie, ale jeszcze inne opcje.



    szafran

  8. #2008
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Ja niestety nie widzę żadnego zdjęcia które jest na fotosiku, więc nie pomogę

  9. #2009

    Domyślnie

    szafran - ja uwielbiam te płytki i jak dla mnie to wersja nr 3 z tych wysłanych ok. 20.00.

  10. #2010

    Domyślnie

    Szafran płytki są piękne
    ale jednak dałabym brązu zdecydowanie mniej-wokół gebritu- jako tylna ściana ale do polowy ściany-czy nie możesz trochę tej zabudowy wysunąć do przodu choćby o pół szer. płytki? i te wystającą ściankę z zabudową geberitu ozdobiłabym płytką- czy pasy czy nawet białą.

    Przez całą łazienkę zrobiłabym wyżej dookoła ozdobny pas z brązowych płytek ale wszystko na jasnym tle.
    Płytka w paseczki poziome wygląda jak deseczka -może taka deseczkę ułożyć za geberitem- pionowo w dół? Jedna pod drugą.
    Wokół lustra i umywalki dałabym ogromną ramę z pasków i środek wypełniłabym brązami. Reszta biała.
    Nie mogę teraz wykonać projektu ( ja sie bawię w pro 100) bo nie mam czasu- kończę teraz pracę 48 godzinna i idę do domu.
    Ja mam łazienkę czarno- białą iw planach i obecnie przerabiam tez różne wersje projektowe.
    Dla chcącego nic trudnego!

  11. #2011

    Domyślnie

    Szafran,
    zgadzam się z Monah.

    Wersja nr I - najlepsza.
    Przeważnie tak jest, że "pierwsza myśl najlepsza".


    Co do drugich płytek :
    Są bardzo "glamour", naprawdę imponujące.
    Ale uważam, że komponując wyłącznie z tych z ozdobnymi ornamentami można przedobrzyć.
    Może być "za elegancko".
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  12. #2012

    Domyślnie

    Cytat Napisał szafran
    A może coś takiego?
    Seria ENTRETELA CACHEMIRA firmy Vives















    przepiękneee! dla mnie zdecydowanie lepsze od pierwszych..coś innego ale oczywiście jako wstawki z połączeniem czystej płytki

  13. #2013
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    piękny ten turkus, połącz go z tą jasną i złotą płytką, może wyjść z tego cos ciekawego
    np. środek turkus szeroki pas a na granicy turkusu z tą jasna po jedym pasku tej złotej
    można tez bez tej złotej - wygląda to wtedy elegancko i czysto
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  14. #2014

    Domyślnie

    Cytat Napisał szafran
    A może coś takiego?
    Seria ENTRETELA CACHEMIRA firmy Vives















    szafran
    Tyle się naszukałam turkusowych kafelek/dekorów w przyzwoitej cenie. W końcu się poddałam i zamówiłam niebieskie. Przedwczoraj przyszłyi. A Ty mi tu pokazujesz takie śliczności turkusowe

  15. #2015

    Domyślnie

    meble (jeszcze nie dokończone)




    i druga łazienka




    od 25.09.2009 mieszkamy na wsi

  16. #2016

    Domyślnie

    A może coś takiego?



    W bardzo podobnej aranżacji mam w tej chwili obecną łazienkę i szukając płytek do nowego domu kierowałam się chęcią zmiany stylu.
    Łazienkę robiłam 8 lat temu i też już zdążyła się trochę "zestarzeć".







    Widziałam b. dużo płytek i nie wiem na co się zdecydować. Sądzę, że albo Corteny z firmy Aparici, albo te retro z Vives. Ceny w obu przypadkach przystępne, więc kierować się muszę bardziej ponadczasowością, a nie chwilową modą. W tej chwili jeszcze modne są metalizowane (Corten), ale być mozę za jakiś czas będzie to totalna wiocha. Te retro są też trochę niebezpieczne, zbyt "cygańskie".
    szafran

  17. #2017

    Domyślnie

    Cytat Napisał elzbietkask
    moja górna łazienka, jeszcze bez mebli


    Cóż to za cudne płytki?

  18. #2018

    Domyślnie

    Cytat Napisał RSP
    Cóż to za cudne płytki?
    Zirconio dream
    od 25.09.2009 mieszkamy na wsi

  19. #2019

    Domyślnie

    Szafran te turkusowe płytki są piękne
    Mam jednak pytanie z innej beczki, w jakim programie były wykonane wizualizacje?

  20. #2020
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar artmag
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylkak
    Mam pytanie zupełnie z innej beczki. Mamy teraz dylemat natury użytkowej. Jaką wybrać wanne narożną, żeby osoba o wzroście ponad 180 cm mogła w niej wygodnie się wykąpać? Szukamy wanny do naszej górnej łazienki - tylko dla domowników i ma być przede wszystkim wygodna, a narożne wydaj nam się jakieś takie małe. Kto ma i jest z niej zadowolony? Z góry dzięki za podpowiedź, bo mam mało czasu na dezyzję.
    Spróbuj wanny narożne, ale symetryczne np taką: http://www.cersanit.com.pl/katalog.p...z_gl=3&lang=pl
    Mają wtedy wiekszą "przestrzeń" kąpielową niż niesymetryczne. Ja planuję Aurorę.

Strona 101 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony