dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 763
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 15251
  1. #41

    Domyślnie

    kirkris hi hi

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał pergamin15
    Ochikarka ma całkiem ciekawą lazienke. No mozna sie przyczepic co do plytek. Te inserty z listkami nie są zbyt "szczęśliwe". Polecam zajrzec na www.dobrzemieszkaj.pl , tam widziałem naprawde fajne łazienki. No i prezentowane na profesjonalnych zdjeciach,duzych i w dobrej jakosci.
    O ile dobrze pamiętam, to łazienki z tego serwisu jakiś miesiąc temu zostały całkiem zjechane w innym poście
    Zresztą wystarczy wejść i obejrzeć

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał pergamin15
    Ochikarka ma całkiem ciekawą lazienke. No mozna sie przyczepic co do plytek. Te inserty z listkami nie są zbyt "szczęśliwe". Polecam zajrzec na www.dobrzemieszkaj.pl , tam widziałem naprawde fajne łazienki. No i prezentowane na profesjonalnych zdjeciach,duzych i w dobrej jakosci.
    niedobrze mi sie juz robi, gdzie nie zajrzę tam promujesz ta stronę
    a co jest na tej stronie?
    nic ciekawego - zdjęcia, które już dawno, dawno temu były we wszystkich magazynach o wnetrzach - nuda, nuda i jeszcze raz nuda

    a ochikara nie ma żadnych listków w swojej lazience
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał fasola25
    Cytat Napisał pergamin15
    Ochikarka ma całkiem ciekawą lazienke. No mozna sie przyczepic co do plytek. Te inserty z listkami nie są zbyt "szczęśliwe". Polecam zajrzec na www.dobrzemieszkaj.pl , tam widziałem naprawde fajne łazienki. No i prezentowane na profesjonalnych zdjeciach,duzych i w dobrej jakosci.
    niedobrze mi sie juz robi, gdzie nie zajrzę tam promujesz ta stronę
    a co jest na tej stronie?
    nic ciekawego - zdjęcia, które już dawno, dawno temu były we wszystkich magazynach o wnetrzach - nuda, nuda i jeszcze raz nuda

    a ochikara nie ma żadnych listków w swojej lazience
    Może listkow tam i nie ma, ale dla samego uzycia okreslenia "inserty" warto bylo sie zalogować na Forum.

    Mnie sie natomiast bardzo podoba na tym zdjeciu zastosowanie zoccalo i listello wykonczone subtelnym accero w marfilu matte.

    Kurde , ale to fachowo zabrzmiało.

  5. #45

    Domyślnie

    fasola25- masz racje to forum ma być miłe i przyjemne ale czarne owce są wszędzie

  6. #46

    Domyślnie

    a to moja lazieneczka, nie ma jeszcze oswietlenia, lustra, robionej drewnianej szafki ktora bedzie na scianie obok wc, oraz roznych innych drobiazgow nadajacych klimat tez narazie brak, ale tak sie z niej juz ciesze
    aha i czekamy na przedluzenie baterii przy umywalce bo przyslali za krotka, ciekawe kiedy dojdzie
    dekor jest fajny, ciemno szary z turkusowymi kwiatami, ale zdjecia maz zrobil takie byle jakie


    Mieszkanko nareszcie wykonczone..

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaS.
    a to moja lazieneczka, nie ma jeszcze oswietlenia, lustra, robionej drewnianej szafki ktora bedzie na scianie obok wc, oraz roznych innych drobiazgow nadajacych klimat tez narazie brak, ale tak sie z niej juz ciesze
    aha i czekamy na przedluzenie baterii przy umywalce bo przyslali za krotka, ciekawe kiedy dojdzie
    dekor jest fajny, ciemno szary z turkusowymi kwiatami, ale zdjecia maz zrobil takie byle jakie
    fajna ta lazienka, i pewnie wygladac bedzie jeszcze lepiej jak dojda te wszystki dodatki o ktorych piszesz
    tylko ta bateria... rzeczywiście troszke za krótka
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  8. #48

    Domyślnie

    dziekuje ta bateria to wyglada narazie jak nie powiem co (pold..ek zza krzaka ), ale bedzie sporo przedluzona i ma wyjsc dosc wysoka, a umywalka okazala sie idealnym miejscem do mycia w ciagu dnia mojej malutkiej corci, wygodnie tez myje sie w niej rece, nic sie nie chlapie, bo na poczatku po kupieniu jej obawialismy sie czy sie nada do codziennego uzytkowania, a okazala sie bardzo wygodna, wiec jesli ktos chcialby zakupic wlasnie taka ale ma watpliwosci co do jej funkcjonalnosci to polecam!

    [img][/img]

    pozdrawiam wszystkich!
    Mieszkanko nareszcie wykonczone..

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaS.

    [img][/img]

    pozdrawiam wszystkich!
    no nieeeeeeee
    boskie dziecko


    pozdrawiam

  10. #50

    Domyślnie

    aniaS. boskie dziecko i super zdjęcie - fajowe

  11. #51

    Domyślnie

    AniaS - przeeeeeeeslodka "pirellka" (najlepsze sa te faldy na kolanach!)

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    kobiecy enzym sie wydziela

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    [quote="aniaS."]a to moja lazieneczka, nie ma jeszcze oswietlenia, lustra, robionej drewnianej szafki ktora bedzie na scianie obok wc, oraz roznych innych drobiazgow nadajacych klimat tez narazie brak, ale tak sie z niej juz ciesze
    aha i czekamy na przedluzenie baterii przy umywalce bo przyslali za krotka, ciekawe kiedy dojdzie
    dekor jest fajny, ciemno szary z turkusowymi kwiatami, ale zdjecia maz zrobil takie byle jakie



    aniu co to za miska podwieszana???

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    [img][/img]

    Chyba się skuszę na taką umywalkę...ale z zawartością poproszę

    PRZECUDNIE

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amtla
    [img][/img]

    Chyba się skuszę na taką umywalkę...ale z zawartością poproszę

    PRZECUDNIE

    ...ja zawartość już mam...tylko trochę większą... i podwójną
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amtla
    [img][/img]

    Chyba się skuszę na taką umywalkę...ale z zawartością poproszę

    PRZECUDNIE
    Może jeszcze na zlewozmywak?


  17. #57

    Domyślnie

    mam większe zdjecia

  18. #58

  19. #59
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    łazienka moich nastoletnich córek, jeszcze nie całkiem skończona -
    brakuje np. szafki - tam gdzie stoi paprotka





  20. #60

    Domyślnie :)))))))))))))

    widze ze podoba Wam sie moja dzidzia, dziekujemy za komplementy tez kocham te jej fałdusie, i wgryzam sie w nie codziennie co Julcia bardzo lubi

    ocia79 - ta ta miska podwieszana jest z Villeroy&Bosch, kolekcja chyba Subway, ma fajna wolnoopadajaca deske

    ochikarka piekną masz łazienke, ja tez chcialam zrobic taki blat dookola pralki i jeszcze przechodzacy na stelaz do miski podwieszanej jako pułeczka, ale nie wiem jak mam to wytłumaczyć mojemu stolarzowi, bo on jest chyba z tych "sto lat za murzynami"
    Mozesz mi napisac jak to jest wykonane?, to lite drewno czy fornir po wierzchu? i ile kosztuje taki interes...?
    Mieszkanko nareszcie wykonczone..

Strona 3 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony