dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 763
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 15251
  1. #1001
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    Markoto,

    Mój post nie odnosi się do Twojej wypowiedzi, tylko do postów poprzedników.

  2. #1002

    Domyślnie

    Renka krytyka to krytyka, może boleć bo jest po prostu krytyką a nie głaskaniem, ja nie krytykuję ludzi, tylko to co stworzyli i to mi się nie podoba, moja wypowiedź i tak jest przeze mnie złagodzona, bo w porównaniu do łazienek wielu innych forumowiczów to nie jest coś co się może podobać i wywoływać zachwyty i nie bądźmy obłudni że ta łazienka jest OK, bo tak nie jest.

  3. #1003
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucyliu
    Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy i widziałaś/eś co tu ludzie wstawiają i jaki jest ogólnie poziom...
    Kafle są jakieś takie , ułożenie ich woła o pomstę do nieba i po prostu wg mnie wywaliliście pieniądze w błoto, bo nawet przy minimalnym wysiłku ta łazienka mogła wyglądać ładnie..
    Lucyliu, nie chodziło mi o krytykę tylko o styl tej krytyki. Między innymi Twój post nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką. "Kafle są jakieś takie", "czy masz instynkt samozachowawczy"- to ma być krytyka??? Moim zdaniem to forum wyznacza inne standardy krytki. A propo's "poziomu", o którym piszesz, to na szczęście, każdy na tym forum może pokazać co mu się podoba. Nie słyszałam, aby redakcja usuwała zdjęcia nie pasujące do "poziomu"

  4. #1004
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Lucyliu, masz i powyżywaj się jeszcze na mojej łazience, co by Asieksowi mniej przykro było:







    A tak na serio, łazienka Asieks jest miła i świeża

    Aha. Joliska, w mojej łazience kafle też musiały być pod sufit, bo tak mi się podobało.

  5. #1005

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asieks
    Po długich surfowaniach po temetach łazienki wreszcie mogą pochwalic się swoją
    jeżeli ktoś zaczyna swój wątek w ten sposób, to oczekuje jakichś komentarzy, więc mój komentarz jest taki jak powyżej, mnie się to co wyszło Asieks nie podoba, bo jest źle wykonane i mocno jakościowo odstaje od projektów realizowanych przez innych forumowiczów.

    Słoneczko Twoja łazienka jest całkiem Ok, schludna, poprawna, bez szaleństw no i nie widać wpadek kafelkarza. Ja nie mam do tego typu łazienek zastrzeżeń bo nie każdy musi mieć od razu łazienki pokazowej, jednakże każda łazienka wymaga nakładu pieniędzy i sił i czy się kładzie kafle za 150 zł czy za 30 zł, robocizna jest ta sama..

  6. #1006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    W mojej też są pod sufit i niestety lucyliu musi się z tym pogodzić
    Również z tym, że nie jest tu żadną wyrocznią, ani wyznacznikiem gustu (każdy ma inny i już )

    Tak, jak poprzednikom nie podobał mi się styl tej krytyki, jeśli to miała być krytyka, bo odebrałam to zupełnie inaczej

  7. #1007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renka Grabow
    Zajrzałam na chwilę do tego wątku i aż się wzdrygnełam. Co to ma być??? Ktoś pokazał kawałek swojego domu, na który ciężko zapracował. O.K. nie podoba Ci się napisz krytycznie, ale po co te złosliwości? To miała byc konstruktywna krytyka
    Jedna tu rzecz tylko woła o pomstę do nieba i nie trzyma poziomu - styl krytykancki, a wasza odwaga wcale nie budzi mojego podziwu
    podpisuję się pod tym, co napisała Renka.
    płytki ułożone bardzo źle.
    ale sposób skomentowania - fatalny. czyli krytyka poniżej wszelkiej krytyki.

    "co tu ludzie wstawiają i jaki ogólnie jest poziom"? akurat moim zdaniem wstawiają bardzo, bardzo różne rzeczy, czasem przepiękne, a czasem prze-paskudne. a poziom to pojęcie względne.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renka Grabow
    Cytat Napisał lucyliu
    Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy i widziałaś/eś co tu ludzie wstawiają i jaki jest ogólnie poziom...
    Kafle są jakieś takie , ułożenie ich woła o pomstę do nieba i po prostu wg mnie wywaliliście pieniądze w błoto, bo nawet przy minimalnym wysiłku ta łazienka mogła wyglądać ładnie..
    Lucyliu, nie chodziło mi o krytykę tylko o styl tej krytyki. Między innymi Twój post nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką. "Kafle są jakieś takie", "czy masz instynkt samozachowawczy"- to ma być krytyka??? Moim zdaniem to forum wyznacza inne standardy krytki. A propo's "poziomu", o którym piszesz, to na szczęście, każdy na tym forum może pokazać co mu się podoba. Nie słyszałam, aby redakcja usuwała zdjęcia nie pasujące do "poziomu"
    Podpisuję się pod tym !!!!!!

    Teraz to ja boję się chwalić moją łazienką, bo ja to też mam zwykłe płytki i moja łazienka nie jest tak wypaśna jak niektórych tu użytkowników.

    Nie no, ta krytyka mnie strasznie zniesmaczyła, wstyd mi za takich forumowiczów

    Cytat Napisał joliska
    Jakie planujesz lustro i czemu nie jest wklejane w płytki?
    Ja też nie mam lustra wklejanego w płytki, bo nie chciałam

    Od razu piszę, że te listwy przy podeście na umywalki to są specjalnie dane, aby ukryć krzywizny "fachowców". I od razu tłumaczę, że nie poprawili Ci "fachowcy", bo po wzięciu zaliczki się ulotnili i słuch po nich zaginął
    A brud widać, bo łazienka jeszcze nie skończona

  9. #1009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:)
    Cytat Napisał Renka Grabow
    Cytat Napisał lucyliu
    Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy i widziałaś/eś co tu ludzie wstawiają i jaki jest ogólnie poziom...
    Kafle są jakieś takie , ułożenie ich woła o pomstę do nieba i po prostu wg mnie wywaliliście pieniądze w błoto, bo nawet przy minimalnym wysiłku ta łazienka mogła wyglądać ładnie..
    Lucyliu, nie chodziło mi o krytykę tylko o styl tej krytyki. Między innymi Twój post nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką. "Kafle są jakieś takie", "czy masz instynkt samozachowawczy"- to ma być krytyka??? Moim zdaniem to forum wyznacza inne standardy krytki. A propo's "poziomu", o którym piszesz, to na szczęście, każdy na tym forum może pokazać co mu się podoba. Nie słyszałam, aby redakcja usuwała zdjęcia nie pasujące do "poziomu"
    Podpisuję się pod tym !!!!!!

    Teraz to ja boję się chwalić moją łazienką, bo ja to też mam zwykłe płytki i moja łazienka nie jest tak wypaśna jak niektórych tu użytkowników.

    Nie no, ta krytyka mnie strasznie zniesmaczyła, wstyd mi za taki forumowiczów
    Bo to nie była żadna krytyka, tylko chęć dokopania komuś, wyżycia się i odreagowania swoich niepowodzeń (może budowlanych, może osobistych), a to można zrobić inaczej - jakieś mycie okien, szorowanie podłogi i zła energia zostanie przeistoczona w coś dobrego

    Niesmak i niechęć budzą takie posty

  10. #1010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    To kafle do sufitu są de mode ? I co ja teraz zrobie biedulka ...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  11. #1011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    To kafle do sufitu są de mode ? I co ja teraz zrobie biedulka ...

    A co ja zrobię
    To co
    Będzie trzeba skuwać


  12. #1012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał Nefer
    To kafle do sufitu są de mode ? I co ja teraz zrobie biedulka ...

    A co ja zrobię
    To co
    Będzie trzeba skuwać

    A to się glazurnik ucieszy - a tak pieścił ten marmur i trawertyn i płytki....a tu skucha....
    Jadę, trudno, trza kuć...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  13. #1013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał Nefer
    To kafle do sufitu są de mode ? I co ja teraz zrobie biedulka ...

    A co ja zrobię
    To co
    Będzie trzeba skuwać

    A to się glazurnik ucieszy - a tak pieścił ten marmur i trawertyn i płytki....a tu skucha....
    Jadę, trudno, trza kuć...
    A u mnie aż dwie łazienki do skucia

  14. #1014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    u mnie cztery ... i taka na przykład :




    Jakbym wiedziala, że nie wolno po sufit..
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #1015

    Domyślnie

    Nefer ty to wiesz jak zamknąć niektórym niewyparzone ... klawiatury
    Tak z ciekawości zapytam. Jaka będzie docelowo ta ściana z oknem?


    Asieks - jeśli tu jeszcze bywasz, to pokaż proszę swoją łazienkę "na gotowo" - chętnie zobaczę efekt finalny. Nie podoba mi się pomysł robienia z forum kolejnego magazynu wnętrzarskiego - pięknie, ale "nie naprawdę".

    nastka79 mam do Ciebie pytanie o umywalkę w Twojej "szarej jamie" - taka wąska z wylewką z boku - co to cudo? Potrzebuję właśnie coś takiego do mojego "maleństwa". Możesz dać mi namiar na tą umywaleczkę? Strasznie fajna jest (a jak z użytkowaniem ? ).

  16. #1016

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Bo to nie była żadna krytyka, tylko chęć dokopania komuś, wyżycia się i odreagowania swoich niepowodzeń (może budowlanych, może osobistych), a to można zrobić inaczej - jakieś mycie okien, szorowanie podłogi i zła energia zostanie przeistoczona w coś dobrego
    Niesmak i niechęć budzą takie posty
    Cieszynianko to się teraz zapędziłaś, ocenia się to co się widzi i nie doszukuje podtekstów, oczywiście każdą dyskusję można sprowadzić do tego typu podsumowań i w zasadzie temat pozostanie w zawieszeniu.
    Ja nie krytykuję osoby tylko to co pokazała a to b.duża róznica, więc także postaraj się to rozróżnić. W tym przypadku mogę też powiedzieć twoja teoria pseudopsychologa nie do końca się sprawdza.
    Poza tym nie mam kompleksów, nie mam niepowodzeń, w zasadzie to mi na razie wszystko wychodzi, bo staram się korzystać z dobrych wzorców tych forumowiczów którzy zamieszczają na tym forum ciekawe projekty..

  17. #1017
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005
    nastka79 mam do Ciebie pytanie o umywalkę w Twojej "szarej jamie" - taka wąska z wylewką z boku - co to cudo? Potrzebuję właśnie coś takiego do mojego "maleństwa". Możesz dać mi namiar na tą umywaleczkę? Strasznie fajna jest (a jak z użytkowaniem ? ).
    To Roca Hall. Trochę się rozchlapuje jak się za bardzo dokładnie rączki myje, ale na moich płytkach na szczęście plamy wysychają i nie ma po nich śladu. Nie jest taka komfortowa w użytkowaniu jak duże umywalki, no ale czego się spodziewać jak ma wymiary bodajże 45x20 cm.

  18. #1018

    Domyślnie

    Witam.
    A ja stanę w obronie Asieks. Kafle nie są wcale "jakieś takie" tylko bardzo ładne - to Fshion Cao z Paradyża. Ja też je kupiłam do mojej dolnej łazienki. Najpierw chciałam w tonacji zielonej, ale po obejrzeniu ich na zywo koralowe bardziej mie się spodobały.
    Ja nie rozumiem jednego - dlaczego płytki za 40 zł z m2 są "be", a za 100 i więcej zł super. Ja na przykład nie lubię tych "betonowych" lub "kamiennych" płytek. Dlaczego płytki hiszpańskie nawet te okropnie brzydkie i drogie są ładne a nasze polskie i tanie złe? Snobizm? Tacy właśnie są Polacy.
    Pojedźcie do USA. Tam wnetrza domów nie wyglądają na laboratorium lub halę produkcyjną, czy bank. Tam liczy się praktyka i wygoda. Polacy lubią przerost formy nad treścią. Dom ma być wygodny i praktyczny, a nie żeby mi inni zazdrościli że mam płytki za 200 zł/m2. Nie na pokaz.
    joliska zdjęcie nie oddaje rzeczywistości. A co fachowców - to tylko ludzie. A poza tym zawsze mozna poprawić.
    Pozdrawam.
    Miłościnczka polskich płytek (zwłaszcza z Paradyża)
    Dom w Chabrach 2 - Archon

  19. #1019

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucyliu
    Cytat Napisał cieszynianka
    Bo to nie była żadna krytyka, tylko chęć dokopania komuś, wyżycia się i odreagowania swoich niepowodzeń (może budowlanych, może osobistych), a to można zrobić inaczej - jakieś mycie okien, szorowanie podłogi i zła energia zostanie przeistoczona w coś dobrego
    Niesmak i niechęć budzą takie posty
    Cieszynianko to się teraz zapędziłaś, ocenia się to co się widzi i nie doszukuje podtekstów, oczywiście każdą dyskusję można sprowadzić do tego typu podsumowań i w zasadzie temat pozostanie w zawieszeniu.
    Ja nie krytykuję osoby tylko to co pokazała a to b.duża róznica, więc także postaraj się to rozróżnić. W tym przypadku mogę też powiedzieć twoja teoria pseudopsychologa nie do końca się sprawdza.
    Poza tym nie mam kompleksów, nie mam niepowodzeń, w zasadzie to mi na razie wszystko wychodzi, bo staram się korzystać z dobrych wzorców tych forumowiczów którzy zamieszczają na tym forum ciekawe projekty..
    Wiesz nie każdych stać na płytki za 100 czy 200 zł :/

    I że tamta osoba ma takie płytki jakie ma to wiesz , musi na czymś zaoszczędzić, bo ma do wyposażenia dom jednorodzinny a nie mieszkanie.....

  20. #1020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    g_cz jak pisalam kafle kwestia gustu ja mam wlasnie szare kafle, przez ciebie nazywane betonowe ale nie neguje tych w bezach o ile sa ladnie zaaranzowane ale nie koniecznie chcialabym je miec u siebie. Nie mam co prawda kafli polskich ale nie ze wzgledu na to ze sa polskie ale ze wzgledu na to ze polskie firmy nie za bardzo dojrzaly do kafli w kolorze szarym, ani jedna moja kafla nie kosztuje wiecej niz 100, czesc duzo ponizej. Probujesz uderzyc w tych co maja nowowczesne wnetrza ktore ci nie podchodza, akurat porownanie do wnetrz w domach amerykanskich nie jest dla mnei zadnym wyznacznikiem tego co ma mi sie podobac Ja wyberajac kafle patrzylam glownie na ich praktycznosc.

Strona 51 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony