dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 700 z 763
Pokaż wyniki od 13.981 do 14.000 z 15251
  1. #13981

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Anyzek moze uda sie oddać, powiedz, ze wprowadzono cię w błąd i dopiero w domu sie zorientowałaś jakie te decory są drogie
    Tak właśnie zrobię

  2. #13982

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Ćzyli jest tak jak pisałam kilka postów wcześniej...projektantka ze studia lazienkowego wiec wiadomo o co chodzi.Kafle od podłogi po sufit i wszystkie ściany oblepione kaflami.
    Nie są kafle aż po sufit, tam jest ok. pół metra ściany od sufitu.

  3. #13983

    Domyślnie

    Witajcie, planuję łazienkę w płytkach poniżej. Łazienkę mam dość sporą, nie wiem czy nie będzie za mdło, jak myślicie, w jaki sposób ją ożywić, może dać inną podłogę, czy np. drewnopodobne płytki. A może jak sugerują, czarną ceramikę, ale czy to nie będzie tandetnie? Wanna będzie wolnostojąca. Może lepiej poprzestać na czarnych dodatkach, typu czarny blat, krzesło, gadżety. Jestem otwarta na pomyśły, bo jeszcze mam surowy stan.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DANUBIO-1000013855.jpg
Wyświetleń:	1364
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	285601Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nova_2014_7.jpg
Wyświetleń:	1440
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	285602
    Ostatnio edytowane przez bisiaGa ; 21-10-2014 o 10:31

  4. #13984

    Domyślnie

    BisiaGA, co to za płytki? -bardzo ładne są.

  5. #13985

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anyżek35 Zobacz post
    BisiaGA, co to za płytki? -bardzo ładne są.
    To hiszpańskie PERONDA DANUBIO.

  6. #13986

    Domyślnie

    Witam
    Mam krótkie pytanie, niedługo zabieram się za urządzanie łazienki - stan surowy i zastanawia mnie do jakiej wysokości kładzie się płytki na ścianie. Domyślam się, że zależy to od osobistych upodobań, jednak czy moglibyście mi napisać jak według was jest lepiej? Przy zwykłej, 4metrowej łazience bez sufitów podwieszanych wysokość do końca futryny drzwi będzie ok? Albo nawet poniżej futryny, na wysokość ok 185 cm? Czy już wtedy lepiej robić do sufitu? Wysokość mieszkania to ok 275 cm.

  7. #13987

    Domyślnie

    Ja mam do wysokości futryny i wyglada to ok.Tak uważam.

  8. #13988

    Domyślnie

    Jeżeli do wysokości futryny to jak to zgrać z kafelkami żeby nie trzeba ich było ciąć na długość, zakończenie pełnym kafelkiem będzie ładniejsze? Na przykład przyjmując wysokość drzwi ok 210cm a kafelków 25cm dać 8 kafelków co nam da 200cm?

  9. #13989
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    U mnie było tak: do wysokości wnęki drzwiowej doliczyłam szerokość opaski (płytki trzeba będzie położyć wyżej niż wskazywałby otwór drzwiowy). Pełna była kładziona od góry równo z futryną, docinka na dole.
    Ostatnio edytowane przez AniaS79 ; 22-10-2014 o 16:38

  10. #13990

    Domyślnie

    Rzeczywiście, to jest lepsze wyjście
    A czy zna ktoś z Was program do projektowania, zrobienia wizualizacji łazienki z płytkami Opoczno?

  11. #13991
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dusiaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    home is where your heart is
    Posty
    124

    Domyślnie

    Balearic1985 mam pytanko do Ciebie co to za szare płytki na ścianie i podłodze?
    pozdrawiam
    Aga

  12. #13992

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    U mnie było tak: do wysokości wnęki drzwiowej doliczyłam szerokość opaski (płytki trzeba będzie położyć wyżej niż wskazywałby otwór drzwiowy). Pełna była kładziona od góry równo z futryną, docinka na dole.
    U mnie tak samo.Zaczeli kłaść od końca futryny a ostatnia docieta na dole.
    Ostatnio edytowane przez fajna kobieta ; 24-10-2014 o 17:48

  13. #13993

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balearic1985 Zobacz post
    Kiedyś wrzucałem tu wstępny projekt mojej łazienki, teraz po wielkich bólach w końcu powoli nabiera to rzeczywistych kształtów brakuje jeszcze zabudowy mdf we wnęce po prawej stronie lustra i kinkietu klejonego na lustrze, ale do tygodnia wszystko powinno być na tip top. A Co o tym sądzicie ?

    A przypomniało mi się jeszcze, że grzejnik malowany będzie na szary mat.

    Załącznik 285334Załącznik 285335Załącznik 285336Załącznik 285337


    Witam, chciałam zapytać o nazwę płytek. Świetne wnętrze

  14. #13994
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Majolie
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    Mam problem z wyborem koloru do łazienki. Łazienka jest pięciokątna - ściana z drzwiami, ściana z kaloryferem oraz część ściany z zabudową geberitu będą pomalowane. Reszta ścian wyłożona kafelkami Tubądzin Rosa w dwóch kolorach - złamany biały i beżowy. Beżu jest dość dużo ponieważ podłoga wyłożona jest beżowym gresem, a wanna beżową mozaiką. Kafelki kończą się na wysokości 210 cm. Nie wiem jakim kolorem pomalować ściany - te ponad kafelkami i te niewykafelkowane. Myślałam żeby wszędzie pomalować na biało, ale biały kolor powoduje, że białe kafelki wyglądają na brudne.
    Może macie jakieś inspiracje z łazienkami, gdzie zastosowano dwa kolory płytek, a płytkami nie są wyłożone całe ściany... Nie wiem czy lepszy będzie jakiś beżowy idealnie dopasowany do koloru płytek, ale wtedy chyba tylko na ścianach z beżowymi płytkami, czy może coś bardziej zdecydowanego, a może biały, ale wpadający w beż?? Planuję na ścianie bez kafelków powiesić duży biały słupek, drzwi i kaloryfer też będą białe.

  15. #13995
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aniula_bl
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balearic1985 Zobacz post
    Kiedyś wrzucałem tu wstępny projekt mojej łazienki, teraz po wielkich bólach w końcu powoli nabiera to rzeczywistych kształtów brakuje jeszcze zabudowy mdf we wnęce po prawej stronie lustra i kinkietu klejonego na lustrze, ale do tygodnia wszystko powinno być na tip top. A Co o tym sądzicie ?

    A przypomniało mi się jeszcze, że grzejnik malowany będzie na szary mat.

    Załącznik 285334Załącznik 285335Załącznik 285336Załącznik 285337
    piękne ściany... nowocześnie ocieplone drewnem
    świetna bateria umywalkowa

  16. #13996

    Domyślnie

    Tylko nie czarna wanna i Wc, oczywiscie to kwestia gustu ale jak dla mnie biala ceramika do tych kafli bedzie wygladala ladnie, czysto i elegancko Czarny dodalabym w akcentach tak jak na zdjeciu numer 1. Zastanowilabym sie nad mala, zgrabna czarna umywalka bo na zdjeciu wyglada bardzo fajnie i nie przytlacza, tylko tutaj decyzja bedzie zalezala od tego jaka umywalka i blat/szafke planujesz bo nie do kazdej czarny kolor bedzie pasowal.
    Ostatnio edytowane przez Iskra007 ; 25-10-2014 o 19:00

  17. #13997

    Domyślnie

    O rany tylko nie czarna wanna! Wyglada jak jakiś czarny kubeł ze smołą! Niewiem komu sie moze to podobać, wybaczcie ale to wyglada masakrycznie okropnie brzydko !!!!
    Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie.

  18. #13998

    Domyślnie

    W końcu znalazłam wymarzone płytki w odcieniu gołębiej szarości! Tylko teraz pytanie, czy ktoś z Was wie gdzie można zobaczyć i kupić w warszawie lub okolicach płytki producenta UNICER?

  19. #13999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balearic1985 Zobacz post
    Kiedyś wrzucałem tu wstępny projekt mojej łazienki, teraz po wielkich bólach w końcu powoli nabiera to rzeczywistych kształtów brakuje jeszcze zabudowy mdf we wnęce po prawej stronie lustra i kinkietu klejonego na lustrze, ale do tygodnia wszystko powinno być na tip top. A Co o tym sądzicie ?

    A przypomniało mi się jeszcze, że grzejnik malowany będzie na szary mat.

    Załącznik 285334Załącznik 285335Załącznik 285336Załącznik 285337
    Pięknie! klaski:

    Cytat Napisał Anyżek35 Zobacz post

    fajna kobieta
    , kafle przy drzwiach będą, bo już są zakupione Poza tym co do tego nie mam żadnych wątpliwości, że powinny być Co do dekorów wciąż się waham. Myślę, żeby 1 dekor jednak zlikwidować. Tylko który? Załączam poprawiony projekt- co o tym myślicie? A co do lustra, to lustro będzie wklejane w ścianę. Jednak trochę łyso bez żadnego dekoru, jak Wam się wydaje?



    Załącznik 285370Załącznik 285371Załącznik 285372




    Balearic1985
    , a u Ciebie bardzo ładnie wyszło
    Jeszcze bym usunęła mozaikę z obudowy geberita, już jest 100 razy lepiej niż było

  20. #14000

    Domyślnie

    Cytat Napisał qubecek Zobacz post


    Jeszcze bym usunęła mozaikę z obudowy geberita, już jest 100 razy lepiej niż było
    Dzięki za opinię. Decyzja już zapadła - będzie bez dekorów. Płytkarz już działa, więc za jakiś czas pochwalę się efektami.

Strona 700 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony