dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 735 z 763
Pokaż wyniki od 14.681 do 14.700 z 15251
  1. #14681
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ANKAg
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał bisiaGa Zobacz post
    Trochę się wstydzę, ale oglądam Wasze, to i ja pokażę łazienkę mojego pomysłu, użytkowana od stycznia, zatem sprawdzona i bardzo mi się podoba Załącznik 322277Załącznik 322275Załącznik 322276Załącznik 322278Załącznik 322279
    Witaj!

    mam identyczna lazienke i ustawienie armatury... moja sie jeszcze wykancza chociaz nie planuje w niej plytek! Dzieki za fotki, pomoglo to mojej wyobrazni
    co to za bateria do wanny? ...
    Ostatnio edytowane przez ANKAg ; 04-07-2015 o 05:02

  2. #14682

    Domyślnie

    Cytat Napisał josei Zobacz post
    Tym razem całość, a więc zaledwie 2,1m2..















    Sorry za pranie
    Witam
    mam nadzieję, że dostanę od was odpowiedz.. jakie wymiary ma ta lazienka..
    i jak to mozna zrobić zeby umywalka byla nad pralką?? chodzi mi o taką wąską umywalkę jak właśnie na zdjęciach tutaj...
    proszę bardzo o pomoc...

  3. #14683
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kdrozd

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-207
    Posty
    18

    Domyślnie

    świetna łazienka, najbardziej spodobał mi sie ten kran nad zlewem, coś ciekawego i innego.

  4. #14684
    Banned
    mamanaetacie

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-800
    Posty
    15

    Domyślnie

    Śliczna łazienka

  5. #14685

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe słowa, tym bardziej, że inspirowałam się po trochu Waszymi łazienkami, z tego wątku właśnie
    ANKAg, bateria wannowa kupiona na all, podobno sprowadzana z UK.

  6. #14686

    Domyślnie

    Witam, od dłuższego czasu przyglądam się waszym łazienkom, są mega piękne u mnie powoli zbliża się czas kładzenia płytek w łazience, ostatnio spodobały mi się płytki marmurowe ELF BLACK FOSHAN JUNJING czy ma ktoś wykonana łazienkę na takich płytkach? może jakaś inspiracja?? Jeśli tak to proszę o jakieś fotki Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	marmur-elf-black-foshan-junjing,big.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	12,8 KB
ID:	323507

  7. #14687
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    jak dla mnie koszmarne, brrr .. Ale oczywiście to kwestia gustu

    https://www.google.pl/search?q=black...w=1600&bih=766

  8. #14688
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Czy wykonujecie takie ukosowanie płytek na narożnikach?
    Czy wykonuje je majster samodzielnie, czy konieczne jest odnoszenie płytek do firm które zajmują się profesjonalnie cięciem płytek i gresu ?

    Nazwa:  IMG_0302a.jpg
Wyświetleń: 3875
Rozmiar:  48,5 KB
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  9. #14689

    Domyślnie

    Majster powinien je przyszlifować na miejscu, jakby nie miał odpowiedniego sprzętu, to bym takiego nie wynajmowała. Widziałam łazienkę bez szlifów, brak słów...

  10. #14690
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ania Ząbki

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-597
    Posty
    1

    Domyślnie

    Kochani może jest ktoś chętny pomóc mi w projektowaniu małej łazienki co jest dużym wyzwaniem bo chce aby wydawała się duża, nie chcę zmieniać ułożenia podłączeń sanitariatów (ze względu na koszty) chce aby była taka trochę glamur kolor dominujący chciała bym szary
    Ktoś ma jakieś pomysły ?

  11. #14691
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    99tomcat

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    106

    Domyślnie

    Kurcze szukam nadal płytek i mam problem z dopasowaniem rektyfikowanych ściennych do podłogowych.
    co firma to inne wymiary, ajak maja fajne dopłogowe to nie ma śnieznobiałych z połyskiem 30x60...

    Jest jakis najpopularniejszy wymiar, gdzie można mieszać producentów? 59,4, 59,8 ? Maja być na podłodze cement/beton 60x60 i ścienne śnieżnobiałe z połyskiem 30x60.

  12. #14692
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Z zakupami płytek mam niezłą jazdę.... chyba największą podczas całej budowy. Kupiłem kafelki przez internet, bo było 30 % taniej niż w jakimkolwiek sklepie stacjonarnym (sic) !

    Ale się zaczęło:

    Dostarczyli mi 2 palety kafli od razu na 2 łazienki, tu wszystko było OK, tylko 4 paczki - na spodzie palety - były potłuczone - fakt, szybko dosłali nowe na podstawie dokumentacji zdjęciowej.

    Po pewnym czasie postanowiłem dokupić trochę płytek i okazało się, że przysłali z zupełnie inną kalibracją. Skąd klient ma wiedzieć że jest coś takiego jak kalibracja i że o tym trzeba pisać wyraźnie w zamówieniu !? Na stronach sprzedawców nie ma żadnej informacji, żeby to sprawdzić, żeby na to zwracać uwagę, a taka informacja powinna być wytłuszczona na pierwszej stronie ! ... No i musiałem odsyłać na własny koszt...

    Druga sytuacja... kupiłem płytkę bazową i dekor z tej samej serii z firmy Ceramika Color. Okazuje się, że dekory są 1,5 mm szersze od płytki bazowej i nie da się ich połączyć. Oczywiście na opakowaniu nie ma żadnej informacji o kalibracji - są tylko wymiary kafelek 25 x 60 i tyle... i co ma robić klient? Odsyłać? Mam wrażenie, że producent chce tylko sprzedać płytki...

    Trzecia sytuacja, kupiłem gres techniczny do garażu i kotłowni firmy Stargres - 2 palety płytek beżowych i tylko 4 paczki płytek szarych (chciałem na środku posadzki zrobić ciemny pasek) i co... 4 paczki płytek szarych o zupełnie innej kalibracji - różnica na fudze 3 mm !! Jak zacząłem się wczytywać to w dziesiątym odnośniku na stronie www producenta znalazłem coś o konieczności sprawdzenia kalibracji przed rozpoczęciem układania. A takie informacje powinny być na pierwszej stronie... i co znowu odsyłać...

    Jak 15 lat temu robiłem kible we własnym M2, to płytki kupiłem w Castoramie i wszystko paskowało, nie miałem problemów z kalibracjami. Choć fakt, że wówczas fugi robiło się na 5 mm szerokości... a teraz to jakaś masakra z zakupami płytek.
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  13. #14693
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    troche nie rozumiem tego zdziwienia, w internetowych sklepach z jakiegos powodu jest taniej nie zawsze cena idzie w parze z jakoscia.

  14. #14694

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoz86 Zobacz post
    Witam, od dłuższego czasu przyglądam się waszym łazienkom, są mega piękne u mnie powoli zbliża się czas kładzenia płytek w łazience, ostatnio spodobały mi się płytki marmurowe ELF BLACK FOSHAN JUNJING czy ma ktoś wykonana łazienkę na takich płytkach? może jakaś inspiracja?? Jeśli tak to proszę o jakieś fotki Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	marmur-elf-black-foshan-junjing,big.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	12,8 KB
ID:	323507
    to co prawda tubądzin zień seria barcelona ale podobnie wygląda i być może będzie dla Was inspiracją.
    nie udało mi się wkleić zdjęcia w załączniku więc wstawiam link:
    http://www.tubadzin.pl/sites/default...?itok=c17s7DpC

  15. #14695
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    99tomcat

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    106

    Domyślnie

    Mając do wyboru wanny 170x75 - Koło Modo , Rocę Easy czy mój pierwszy typ Riho Lusso plus na co byście się zeecydowali?

    Cenowo Koło jest trochę tańsze, ale jak z jakością wyżej wymienionych firm ?

    Do zestawu będzie roca gap clean rim i umywalka z ikei

  16. #14696
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał 99tomcat Zobacz post
    Mając do wyboru wanny 170x75 - Koło Modo , Rocę Easy czy mój pierwszy typ Riho Lusso plus na co byście się zeecydowali?

    Cenowo Koło jest trochę tańsze, ale jak z jakością wyżej wymienionych firm ?

    Do zestawu będzie roca gap clean rim i umywalka z ikei
    też jestem na etapie wybierania wanny prostokatnej jak najprostrzej i z tego co czytam to najlepszej jakości ( akryl odlewany w formie) jest Ravak, chyba zdecyduję sie na model Chrome

  17. #14697
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    99tomcat

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    106

    Domyślnie

    Ja potrzebuję też wanny do prysznica/deszczownicy i lusso ma jednak prostokątne dno i nawet zaznaczona strefę prysznica 55x55cm
    Z Riho jest problem taki,ze większość sklepów życzy sobie czsem anwet 190zł za transport
    Nadzieja w nich:
    http://plytki-lazienki.pl/p/5/1380/r...tne-wanny.html
    Z transportem, nogami i syfonem + transport wychodzi mi 1.1k Do tego niby dostepna i zakup za pobraniem.
    Oby mi tylko nie wyszła w ciągu najbliższych 3 tygodni. Niestety klucze bęa dopiero po akcie notarialnym, a ja nie mam gdzie jej trzymać przy wczesniejszym
    zakupie ;/


    Planuje do tego zestaw bateria i jednak deszczownica.
    Na teraz moje typy:
    http://www.e-metalowiec.com/sklep-on...word=tres+loft
    http://e-metalowiec.com/index.php?pa...roduct_id=3992
    Umywalka+bateria ikea.
    Do tego Stelaż grohe 5w1 + roca gap rimles i większość rzeczy mam wybrane.

    Jeszcze kafle i lampy i chyba jakos to ogarnę. Oby nie było problemów z dostępnością.

    Tak z ciekawości muszla + stelaż mają w oapkowaniu jakieś rozsądne wymairy? Chyba na wszelki wypadek zamówił bym wczęsniej razemz lampami i bateriami.

  18. #14698
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AngelaPawel

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Koszalin
    Kod pocztowy
    75-814
    Posty
    28

    Domyślnie

    Witam.
    Czy ktoś ma łazienkę w ceramice color crypton?
    Planuję moim milusińskim zrobić łazienkę w kolorach białym i fioletowym.
    Proszę o zdjęcia, u mnie w koszalińskich salonach łazienkowych takowych nie posiadają.

    Co do internetowych cen kafli. Może ktoś poleci stronę internetową sprawdzona, gdzie jakość produktu nie odbiega od tego w sklepie.
    Ja znalazłam taką stronę jak decoria.pl.

  19. #14699
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    99tomcat

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    106

    Domyślnie

    To znowu ja- mozę się ktoś podzielićopiniami o parawanach jakiej długości warto mieć- pewnei 2 częściowy to mało i trzeba by mieć 2 częsciowy.

    Znajdzie sie cośestetycznego a nie kosztującego 1.5-2.5 tysiąca?

    Tanie parawany wyglądają tanio(ale zaskoczenie ) do tego te obrzydliwe przezroczyste uszczelki na dole i na łaczeniu tafli.
    Kurde ale niestety robi się wir w portfelu i nie mogę szaleć

  20. #14700

    Domyślnie

    Cytat Napisał AngelaPawel Zobacz post
    Witam.
    Czy ktoś ma łazienkę w ceramice color crypton?
    Planuję moim milusińskim zrobić łazienkę w kolorach białym i fioletowym.
    Proszę o zdjęcia, u mnie w koszalińskich salonach łazienkowych takowych nie posiadają.

    Co do internetowych cen kafli. Może ktoś poleci stronę internetową sprawdzona, gdzie jakość produktu nie odbiega od tego w sklepie.
    Ja znalazłam taką stronę jak decoria.pl.
    polecam plytkisklep.pl
    jakość identyczna jak w sklepie stacjonarnym, a dużo zaoszczędziłem!

Strona 735 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony