dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 35
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 692
  1. #481

    Domyślnie

    Pamiętam takie wzorki i te wałki
    Rzeczywiście teraz to chyba już niespotykane A szkoda jak widać

  2. #482

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bea7777
    Pati co tam u Ciebie ?? Jak postępy?
    Witam w sumie nic nowego mimo tego że cały czas się ciężko pracuje
    jutro kończą szlifowanie i potem ja zabieram się za gruntowanie ścian i malowanie a o ile dobrze pójdzie jak małżonek wróci za dwa tygodnie to będziemy kłaść panele choć w sumie nie wierze w to...
    kilka fotek
    oszlifowana sypialnia - nasza




    oszlifowana sypialnia - mniejsza




    korytarzyk


    salon i kuchnia:






    została jeszcze do oszlifowania łazienka, klatka schodowa i korytarze tez są już od tygodnia przygotowane do malowania.
    Szczerze mówiąc mam dość, rzygać mi się chce jak tam wchodze wszędzie syf, ciągle jest odkurzane i wiecznie to samo
    A jak Twoje sampoczucie lepiej już?

  3. #483

    Domyślnie

    Cytat Napisał małaMI
    Pamiętam takie wzorki i te wałki
    Rzeczywiście teraz to chyba już niespotykane A szkoda jak widać
    Ja też pamiętam i jestem aż chora żeby mieć taki wzorek a co niektórych to śmieszy

  4. #484

    Domyślnie

    Samopoczucie lepsze tylko, że mąż mi sie rozchorował i robota totalnie stanęła. Jak troszkę podgonimy to wrzuce fotki.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  5. #485

    Domyślnie

    Bea a co się stało z małżonkiem?? Mam nadzieje że to nic poważnego

  6. #486

    Domyślnie

    Witamależ mam dzisiaj dobry humorekchociaż nie czuje rąk
    dziś skończyło się szlifowanie, całe popołudnie sprzątałam tzn odkurzałam podłogi i ściany i skończyłam szlifować belki teraz gruntowanie i malowanko)
    czysty salon




    kuchnia




    korytarzyk


    łazienka
    zobaczcie mam śnieg na oknie i częściowo na dachu po szlifowaniu łazienki i kuchni)






    nasza sypialnia






    sypialnia/komputerowy






    dziewczyny potrzebuje rady, belki tylko pomalować lakierem czy kupić bejce pod kolor podłogi i zabejcować na taki kolor???

  7. #487

    Domyślnie

    A belka w naturalnym kolorze tylko polakierowana pasuje ci do podłogi??
    Ewentualnie zależy na jaki kolor bejcy byś się miała zdecydować?

    Ja zauważyłam już u nas na łączeniach sufitu i ściany małe pęknięcia i jeszcze przed gruntowaniem pociągnęłam wszędzie akrylem. Wolałam zrobić to teraz niz potem mieć nieładne szczeliny i brzydkie pęknięcia na pomalowanych ścianach. A ty masz to też w planach czy nie przewidujecie tego robić?

  8. #488

    Domyślnie

    No właśnie nie wiem bo podłoga będzie sosna sacramento i bajca musiałaby być dopasowana pod kolor paneli.

    Nasz majster który wszystko u nas robi mówił że wszystkie narożniki i łączenia płyt przeciągnie silikonem akrylowym)

  9. #489

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pati i Marcin
    Bea a co się stało z małżonkiem?? Mam nadzieje że to nic poważnego
    Nic powaznego, poprostu grypsko go dopadło. Ale juz dochodzi do siebie.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  10. #490

    Domyślnie

    Co do akrylu to też zapychamy nim wszystkie większe szparki na łączeniach.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  11. #491

    Domyślnie

    Bea cieszę się że to nic poważniejszego

    Dziewczyny a tu dla porównania wstawiam zdjęcia panelu przyłożonego do belek:








    no i przymiarka na podłodze


    cieszę się, że wybraliśmy takie panele z małżem bo podłoga będzie taka przytulna i ciepła)
    jak widać belki mają różne odcienie i bajca jest nieunikniona

  12. #492

    Domyślnie

    Dziewczynki muszę się pochwalić...mimo że po wczorajszym ledwo chodze naciągnełam sobie mięsień-dziś wieczorem z mamą zagruntowałyśmy cała góre plus klatkę schodową no i korytarze na dole))kolejny postęp za nami

  13. #493

    Domyślnie

    Brawo !!!
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  14. #494

    Domyślnie

    Widać ogromny postęp wykonanych prac przez was!!!
    Bardzo ładnie!
    a bedzie jeszcze lepiej!!!
    pozdrawiam

  15. #495

    Domyślnie

    No Pati kolorki się nam zaczną , co nie?
    Ja już też kończę gruntować bo ze skosami to nam wyszło chyba z dwiesta metrów do ciapkania, ale już w sobotę akcja sufitowa.... czyli biało wszędzie

    Ciekawi mnie jakie kolorki u ciebie się wyłonią.....

  16. #496

    Domyślnie

    No ja bez pomocy mamusi sama nie zrobiłabym tego w jeden wieczór)
    a dzisiaj akrylowalam wszystkie łączenia płyt, w rogach płyt no i we wnękach okiennych. Na razie mam zrobione dwie sypialnie a w naszej dodatkowo pomalowałam ją z mamuśką na biało. Jutro od rana walczę z resztą no i nadal czekam na wiadomość co z tą maszyną do natryskowego malowania
    Aha zdarzył mi się mały wypadek przewróciła mi się drabina na ściane i zrobiły się dwie dziurki ale mama szybko zaraz zagipsowałajutro się szybko przeszlifuje i zagruntuje te dwa ślady.

    Bianka co do kolorów to mam coraz większe wątpliwości co do brązowego, tzn co do farby i chyba na tą jedną ścianę dam tapete i tu proszę o inspiracje dziś całe przedpołudnie łatałam z mamą po sklepach i nic mi się nie podobało

  17. #497

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bianca
    No Pati kolorki się nam zaczną , co nie?
    Ja już też kończę gruntować bo ze skosami to nam wyszło chyba z dwiesta metrów do ciapkania, ale już w sobotę akcja sufitowa.... czyli biało wszędzie

    Ciekawi mnie jakie kolorki u ciebie się wyłonią.....
    Bianca ano zaczną niedługo w końcu przeprowadzka co nie??

  18. #498

    Domyślnie

    Pati czekam na fotki z placu boju. Teraz coraz częściej będzie co pokazywać.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  19. #499

    Domyślnie

    Kochane u mnie zaczeły pojawiać się kolory:
    salon <będzie w brązie i beżu>




    sypialnia <pomarańczowo-brzoskwiniowy>


    mała sypialnia <ciemnożółta z jasno żółtą>




    Oba pokoje musiałam pomalować na ciepłe jasne kolorki bo są to pokoje od północy i chciałam je jakoś rozjaśnićwczoraj zaakrylowałam reszte szczelin i zabrałam się sama za malowanie)pomalowałam te trzy ciemne ściany i sufity w sypialniach, korytarzyku i łazience a dziś będe malować na jasne kolory bo to trzeba jednak w dzień ależ jestem z siebie dumna)chce skończyć do czwartku zanim marcin przyjedzie żeby od piątku można było panele kłaść)
    Najważniejsza wiadomość weczoraj dostałam telefon że mebelki będą być może do 5 grudnia a jak nie to na 100% do 12 także zdąże do świąt się w kuchni urządzić
    Mebelki do kuchni <fronty limba jasna, korpus venge i blat zebrano> plus 3 szafki do łazienki <80 z drzwiczkami, 80 otwarta i 15 z drzwiczkami kolor venge blat trawa morska> wyniosą nas ok4500
    Czy u was też śnieg tak zalega na oknach dachowych no szlag mnie trafia już.


    i w kuchni


    a taki mam widoczek z salonu ale tylko jak otworze okno


    uciekam na góre malować dalej) udanej soboty życzę)

  20. #500

    Domyślnie

    Pati aleś ty dzielna kobita Widzę że już zupełnie wzięłaś sprawy w swoje ręce Bardzo ładny ten kolor w salonie. Co do Veluxów to u mnie też śnieg w nich wczoraj zalegał (dziś nie wchodziłam na górę bo jestem po imprezie i dogorywam ) ale pod oknami mamy grzejniki więc myslę że jak napalimy to śnieg z okien spłynie. A Wy grzejecie na górze??
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

Strona 25 z 35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony