dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 35 z 35
Pokaż wyniki od 681 do 692 z 692
  1. #681

    Domyślnie

    Sorki, że dopiero dzis ale dopiero zebrałam się w sobie, żeby tu cos skrobnąć
    Salon i kuchnia po małym liftingu -teraz meble stoja już inaczej ale to nic





    Po wypadku długo nie mogłam dojśc do siebie lekarze, policja i straż zgodnie twierdzili, że to cud, że wyszłam z tego wypadku cało i, że dobrze, że nikt ze mną nie jechał



    To dla niej przeżyłam...




    Pozdrawiamy cieplutko:*
    Ostatnio edytowane przez Pati i Marcin ; 14-12-2010 o 21:53

  2. #682

    Domyślnie

    O Boooooooooże Pati ten samochód wygląda strasznie!!!! To chyba naprawdę cud!!!
    Dobrze że nic Ci się nie stało. Macie śliczną córeczkę
    Wasze poddasze było dla mnie dowodem na to że jak się bardzo chce to można zrobić super mieszkanie z czegoś co ani trochę go nie przypominało. My jesteśmy dopiero na półmetku co prawda ale powoli zmierzamy do celu
    Gorąco pozdrawiam

  3. #683

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madzia i Grzegorz Zobacz post
    O Boooooooooże Pati ten samochód wygląda strasznie!!!! To chyba naprawdę cud!!!
    Dobrze że nic Ci się nie stało. Macie śliczną córeczkę
    Wasze poddasze było dla mnie dowodem na to że jak się bardzo chce to można zrobić super mieszkanie z czegoś co ani trochę go nie przypominało. My jesteśmy dopiero na półmetku co prawda ale powoli zmierzamy do celu
    Gorąco pozdrawiam
    Dokładnie Madziu to był cud, jechałam chyba z Bogiem na ramieniu
    Dzięki za miłe słowa o córci i mieszkanu, cieszymy się, że już jest skończone, ostatniego listopada było 2 lata jak tu mieszkamy
    Pozdrawiamy:*

  4. #684

    Domyślnie

    Rety... Pati, normalnie się poryczałam jak zobaczyłam to auto... Dobrze, że nic Ci się nie stało. A Miszka... taka cudna dziewczynka...
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  5. #685

    Domyślnie

    To auto wygląda tragicznie!!! Miałaś wielkie szczęście! Ja także podglądam Wasze poddasze i czekałam na te fotki - fajna metamorfoza! Jak planowałam uklad swojego poddasza, to miałam problem z wyodrębniemiem pomieszczeń. A to komin na środku a to belki... Jak podejrzalam u Was to po jakimś czasie stwierdziłam, że umnie też tak może być i mam podobny układ. Trzy poje tzn. pokój syna, moja sypialnia, salonik telewizyjny i garderoba. Pomału wykańczam, tzn szpachlowanie, malowanie i panele.... Dziękuję za inspiracę! Wszystkiego dobrego życzę dla całej Waszej Rodziny. Pozdrawiam Marta.
    M+M Budujemy domek parterowy 128 m, płyta fundamentowa, gruntowa pompa ciepła.

  6. #686

    Domyślnie

    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  7. #687
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marta84

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2

    Domyślnie Dziewczyny pomożcie...

    Witajcie! Chciałam Wam zadać pytanie i liczę na pomoc: udało mi się wraz z narzeczonym dostać strych od wspólnoty tyle, że jest on w kompletnie surowym stanie, nie ma żadnych podłączeń typu woda, światło, kanalizacja. Pod nami i obok są normalne mieszkania. Wiecie może ile kosztuje takie podłączenie wszystkich mediów? Nasz strych ma ok.45m. Proszę Was bardzo dziewczynki, skrobnijcie coś na ten temat, bo o poddaszach to wiecie już chyba wszystko hehe
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Marta

  8. #688
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mario-roki

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam.
    Posiadam poddasze do zaadoptowania i mam prośbę czy mogę prosić o szkic rozmieszczenia pomieszczeń wraz z kominami i wymiarami. Proszę ponieważ podoba mi się ten układ pomieszczeń u Was. Z góry dziękuje Mariusz

  9. #689
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mario-roki

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki był koszt remontu poddasza. Pozdrawiam Mariusz

  10. #690
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kali828

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    zamosc
    Kod pocztowy
    22-442
    Posty
    6

    Domyślnie

    [mam w domek drewnany z bali wymiary 10x6 chcialbym zaadaptowac podasze ,mozeciepodac mi wymiarki swojego domku????

  11. #691
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    renatak22

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Jędrzejów
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam,
    przyłączę się do Waszego wątku. Właśnie przeczytałam całość i postanowiłam napisać. Jestem w tej samej sytuacji co Pati, czyli od podstaw zaczęliśmy z mężem górę. Na razie stoją tylko ściany działowe i zakupiliśmy okna dachowe, grzejniki, elektryka podłączona. Czekamy na wiosnę jak na zbawienie, żeby mógł przyjść hydraulik, bo będzie trzeba wymieniać instalację na dole. Niedługo zrobię kilka zdjęć i postaram się wrzucić, może ktoś będzie miał podobny rozstaw pomieszczeń. Mamy łącznie ponad 90m2 poddasza i ciekawa jestem ile Nas wyjdzie remont. Na pewno ktoś z Was się orientuję, to proszę o informację.

    PS. Pati całość wyszła niesamowicie. Rodzinka jak z obrazka, córcia śliczna pozdrawiam serdecznie forumowiczów

  12. #692

    Domyślnie

    czesc, ja dopiero zaczynam ta batalie z remontem i chetnie poslucham twoich rad. twoje mieszkanie jest sliczne a corka cudowna. tez chcialabym byc juz na tym etapie. zapraszam na moje forum i czekam na rady

Strona 35 z 35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony